Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nitrogen 10.02.2020 21:17

No

Kredence 10.02.2020 21:17

wtedy mozna bylo to skakal

MK92 10.02.2020 21:17

No, Trezeguet skiepścił i w 2003, i w 2006.

IlCapitano 10.02.2020 21:17

Bo mógł

Nitrogen 10.02.2020 21:16

Jak Dyda sobie wyskoczył 10 metrów przed liną xD

Nitrogen 10.02.2020 21:16

No dokł

IlCapitano 10.02.2020 21:16

I w LM 2003 sie posral

MK92 10.02.2020 21:16

Wakacje 2000 u babci na wsi i Euro w telewizji - piękna sprawa.

Nitrogen 10.02.2020 21:16

Absolutnie topowe

Nitrogen 10.02.2020 21:16

A potem się posrał w poprzeczkę

Nitrogen 10.02.2020 21:16

Trezeget najpierw wygrał tego finała

Kredence 10.02.2020 21:16

masakra pamietam jak dzis xD

IlCapitano 10.02.2020 21:16

Trezeguet typowy przegryw finałów ale wtedy mu sie udalo

Klinsi64 10.02.2020 21:16

pamietam że ryczalem jak angole kamerun wyrzucili :D

MK92 10.02.2020 21:16

Del Piero też spartaczył.

Kredence 10.02.2020 21:16

dla wlochow delvecchio

Kredence 10.02.2020 21:15

i potem ten smiec trezeguet

Klinsi64 10.02.2020 21:15

mój pierwszy mudial to italia :D

MK92 10.02.2020 21:15

Pamiętam. Pierwsze piłkarskie rozczarowanie w życiu.

Michellaga 10.02.2020 21:15

to były idelane mistrzostwa

Kredence 10.02.2020 21:15

toldo pamietam wpuscil gola wiltorda i stalo sie

IlCapitano 10.02.2020 21:15

Del Piero sie zesral

Michellaga 10.02.2020 21:14

ja dobrze 2006 wspominam

Kredence 10.02.2020 21:14

i co pewnie pamietasz jak wlosi sie zesrali w finale co

MK92 10.02.2020 21:14

Więc na MŚ 1998 się nie załapałem.

MK92 10.02.2020 21:14

Kredence, ja niestety dopiero od Euro 2000 zaInteresowałem się futbolem.

Klinsi64 10.02.2020 21:14

ćpał to on w 94 na mundialu

Chuchu 10.02.2020 21:14

To w 2010 ćpun nie zabrał Cambiasso i Zanettiego?

MK92 10.02.2020 21:13

W 2010 kibicowałem Argentynie z Diego Armando na ławce.

Kredence 10.02.2020 21:13

pieprzona francja

Kredence 10.02.2020 21:13

moj ulubiony to 1998 bo pierwszy jaki pamietam xD

Klinsi64 10.02.2020 21:13

gdyby nie ta ulewa

Chuchu 10.02.2020 21:13

Euro generalnie zawsze jest ciekawsze od MŚ

Klinsi64 10.02.2020 21:13

mi 74

MK92 10.02.2020 21:12

W finale byłem za Niemcami, bo wyeliminowali znienawidzoną Koreę :D

VVujek 10.02.2020 21:12

moj ulubiony mundial

Chuchu 10.02.2020 21:12

No i jak sędziowie przepychali Koreańców :D

Ojciec SB 10.02.2020 21:12

mi sie najbardziej podobal 2010

VVujek 10.02.2020 21:12

ronaldo krol strzelcow

MK92 10.02.2020 21:12

Mundial 2002 rzeczywiście słaby sportowo, ale się go przeżywało za małolata.

VVujek 10.02.2020 21:12

dla mnie najlepsze 2002

Nitrogen 10.02.2020 21:12

xDD

Klinsi64 10.02.2020 21:12

zaczyna sie na Berardi-Chiesa a skonczy na Dd Vecino i Gagsie

Czarson 10.02.2020 21:11

dawaj

Chuchu 10.02.2020 21:11

Najgorsze było Korea&Japonia 2002

Nitrogen 10.02.2020 21:11

No i tera będzie

Klinsi64 10.02.2020 21:11

jest i on

Kredence 10.02.2020 21:11

oho XD

VVujek 10.02.2020 21:11

berardi lepszy piłkarsko ? xd

MK92 10.02.2020 21:11

MŚ 2006 to najlepszy mundial w XXI wieku.

chonciak 10.02.2020 21:11

A ja do MŚ 2006 ale się nie da:(

MK92 10.02.2020 21:11

Dokładnie.

Chuchu 10.02.2020 21:10

Nie to co teraz

Chuchu 10.02.2020 21:10

Kiedyś to było Euro

Kredence 10.02.2020 21:10

teraz te ME to jedna wielka beka dla mnie

MK92 10.02.2020 21:10

Kurka, jak ja bym chciał się w czasie cofnąć na przykład do takiego Euro 2008.

Kredence 10.02.2020 21:10

akurat ja pamietam i zgadzam sie

Klinsi64 10.02.2020 21:10

tylko że nikt juz tego nie pamieta

MK92 10.02.2020 21:10

W ogóle, to idealnym turniejem było 16-zespołowe Euro. To było lepsze od mundialu.

Kredence 10.02.2020 21:09

no ale to nikogo niestety nie Interesuje

Nitrogen 10.02.2020 21:09

Bo jednak piłkarze się mocno cieszyli że ją wygrywali

Czarson 10.02.2020 21:09

za duzo meczy

Nitrogen 10.02.2020 21:09

No jak widać to była napinka na tą LN

Czarson 10.02.2020 21:09

to skroci kariery pilkarza

MK92 10.02.2020 21:09

Klinsi, ja też tej LN nie kupuję.

Kredence 10.02.2020 21:09

dla piniendzy klinci

Klinsi64 10.02.2020 21:09

zaden prestiz za tym nie idzie

Michellaga 10.02.2020 21:09

ale to debil który nie umie trzymac emocji na wodzy

Klinsi64 10.02.2020 21:09

masz euro,mś to po uj jeszcze cos takiego

Kredence 10.02.2020 21:09

mnie to zasadniczo tylko calcio i ewentualnei LM Interesuje

Michellaga 10.02.2020 21:09

ogólnie domenico sporo piłkarsko umie

Michellaga 10.02.2020 21:08

Berardi piłkarsko dużo lepszy niż Chiesa

Klinsi64 10.02.2020 21:08

no nie wiem

MK92 10.02.2020 21:08

Tylko ten Dzadza żałośnie drobiący...

Nitrogen 10.02.2020 21:08

Przyznam się że ta kreatura Platyni dobrze to wymyślił

MK92 10.02.2020 21:07

A potem Hiszpania ośmieszona.

Nitrogen 10.02.2020 21:07

Liga Narodów to był super pomysł

MK92 10.02.2020 21:07

Piękne to było!

MK92 10.02.2020 21:07

Ale w pamięci mam Euro 2016, jak pan Conte Antonio rozprawił się z faworyzowaną Belgią na dzień dobry.

Klinsi64 10.02.2020 21:07

finał powinni w arabii grać

MK92 10.02.2020 21:06

Nitro, możesz mieć rację. Chyba łatwiejszą drabinkę Azzurri będą mieli z drugiego miejsca.

Klinsi64 10.02.2020 21:06

lige narodów z tego zrobili

Klinsi64 10.02.2020 21:06

szczerze to w dupie mam to euro

MK92 10.02.2020 21:06

:D

Kredence 10.02.2020 21:05

dokl MK, odliczanie to twoja mocna strona

Nitrogen 10.02.2020 21:05

I jestem pewny, że Włosi będą kombinowali żeby nie zająć 1 miejsca xD

MK92 10.02.2020 21:05

Chyba zacznę odliczać dni do 12 czerwca, skoro data następnych derbów jeszcze nieznana.

Kredence 10.02.2020 21:05

tak bedzie chyba ze sie polamie veratti to wtedy tonali

Nitrogen 10.02.2020 21:05

Patrzyłem ostatnio na drabinkę

Kredence 10.02.2020 21:05

veratti barella jorginho

MK92 10.02.2020 21:05

Oby!

IlCapitano 10.02.2020 21:04

Barella będzie rozkazywał na Euro

Nitrogen 10.02.2020 21:04

Ale wszystko przed nim xD

MK92 10.02.2020 21:04

Mnie ogółem fascynuje Italia na Euro 2020.

Nitrogen 10.02.2020 21:04

Kjeza jeszcze nie łapie czerw

Czarson 10.02.2020 21:04

forrest gump

Kredence 10.02.2020 21:03

choćby sie palilo walilo to musze biec do przodu xD

Kredence 10.02.2020 21:03

łeb w dól i dzida do przodu

IlCapitano 10.02.2020 21:03

Berardi

Kredence 10.02.2020 21:03

ogladajac kieze mozna odniesc coraz czesciej wrazenie ze to troche taki boiskowy debil

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się