Archiwum shoutboksa

jaszczomb 10.02.2020 19:59

jak bedziemy myslec o tonalim na powaznie

Czarson 10.02.2020 19:58

Juventus narazie to musi sprzeatnac u siebie

Czarson 10.02.2020 19:58

graczy nie zabraknie

Czarson 10.02.2020 19:58

Juventus wszystkich nie kupi

jaszczomb 10.02.2020 19:58

no trzeba bedzie wyskoczyc z ojrosow niestety mocno

Czarson 10.02.2020 19:58

pojawiaja sie glosy, ze Kluska gasnie

Kredence 10.02.2020 19:58

wiec nie mozna do tego dopuscic

Kredence 10.02.2020 19:58

jak jeszcze zgarna tonalego to troche lipa z naszej perspektywy

Kredence 10.02.2020 19:57

ogladalem wczoraj parme i ten kulusevski to bedzie niesamowity grajek

jaszczomb 10.02.2020 19:57

w bajernie nie mogl i nic spektakulanego tam nie pokazal

Czarson 10.02.2020 19:57

moze nie bedzie musial

jaszczomb 10.02.2020 19:56

bo o ile ie trafi do jude to nie bedzie mogl wywalac po 300 mln co rok

Kredence 10.02.2020 19:56

poradzi sobie wszedzie

Kredence 10.02.2020 19:56

gosc jest wybitnym trenerem i takie sa fakty

Kredence 10.02.2020 19:56

czemu by miala :D

Czarson 10.02.2020 19:56

a mi nie

jaszczomb 10.02.2020 19:55

cos mi mowi, ze seriea mocno pepika zweryfikuje

Kredence 10.02.2020 19:55

wiec kto wie

Czarson 10.02.2020 19:55

bo tylko tutaj go jeszcze nie bylo

Kredence 10.02.2020 19:55

no podobno to nedved chcial jego zwolnienia , a agnelli raczej byl za allegri

Czarson 10.02.2020 19:55

Guardiola imo predzej czy pozniej przyjdzie do wloch

jaszczomb 10.02.2020 19:55

no pepa juz maja dogranego od roku ktory czeka w krzakach pod siedziba jude

Czarson 10.02.2020 19:55

nawet nie zdziwi mnie jesli faktycznie beda chcieli sie przeprosic z allegrim

Kredence 10.02.2020 19:55

guardiola jak odejdzie z city to pewnie rok przerwy sobie zrobi

Czarson 10.02.2020 19:54

to minimum dla niego

Kredence 10.02.2020 19:54

zalezy jak skoncza sezon i kto bedzie dostepny

Czarson 10.02.2020 19:54

jesli nie wygra ligi to poleci

jaszczomb 10.02.2020 19:54

a mnie to wcale nie zdziwi jak poleci kredenc

Kredence 10.02.2020 19:53

no chyba ze sarri poleci po sezonie w co jednak watpie

VVujek 10.02.2020 19:53

no i to byłby dobry transfer , bo potrzeba 2 wysokiej klasy registów

jaszczomb 10.02.2020 19:53

ale kumbulla-tonali-gosens to pewnie ze 120 mln xd

Kredence 10.02.2020 19:53

odpala pjanicia i wezma pupilka trenera

Kredence 10.02.2020 19:53

no to juve

jaszczomb 10.02.2020 19:53

żorżinio chce wrocic

Czarson 10.02.2020 19:53

Jorginho chce do Wloch

VVujek 10.02.2020 19:53

jak nie Tonali to kto ?

Czarson 10.02.2020 19:52

Gosensa sie obawiam bo z Atalanty ale jest logiczny do bolu

Kredence 10.02.2020 19:52

piekne trio

jaszczomb 10.02.2020 19:52

pragne tego duetu neisamowicie

Kredence 10.02.2020 19:52

i gosens :D

jaszczomb 10.02.2020 19:52

kumbulla-tonali

Czarson 10.02.2020 19:52

tez go pragne

Kredence 10.02.2020 19:52

z ligi to kumbulla musowo

Adriano_forever 10.02.2020 19:52

aaha

Kredence 10.02.2020 19:52

de paul jest spoko ale w lato licze juz na powazniejszych graczy

VVujek 10.02.2020 19:52

co pokazał ? grał dobrze

Adriano_forever 10.02.2020 19:51

no w meczu z Interem pokazał

Adriano_forever 10.02.2020 19:51

de paul?

Kredence 10.02.2020 19:51

lat

VVujek 10.02.2020 19:51

marzenie to out Vecino Gaga in De Paul Tonali

Kredence 10.02.2020 19:51

widac ze wzieli nas na powaznie a nie jak przez X ostatnich lar

Kredence 10.02.2020 19:51

intensywność byla niesamowita

Kredence 10.02.2020 19:51

juventus prawdopodobnie od 2 lat nie zagral tak dobrego meczu w lidze jak na jesieni z nami

VVujek 10.02.2020 19:49

no niebywale się na nas rzucili ,ale Inter niczym Deontay Wilder dał się wystrzelać rywalowi , pozwolił mu nabrać pewności siebie , a potem mocnym ciosem gasi światło i rywal nie może dojść do siebie do samego końca :D

Kredence 10.02.2020 19:49

alez szkalowalem wtedy

Kredence 10.02.2020 19:49

i to sabotowanie vecino po wejsciu XDDDD

Czarson 10.02.2020 19:49

Depol w ostanich 7meczach Udine 4 gole i 3x motm

Kredence 10.02.2020 19:49

potem sensi out i wszystko sie zawalilo

Kredence 10.02.2020 19:48

no jak wyrownalismy na 1-1 to powoli przejmowalismy kontrole w meczu

Czarson 10.02.2020 19:48

od momentu jego zejscia mecz mial juz tylko jednego aktora

Czarson 10.02.2020 19:48

Juve pomogla kontuzja Sensiego, to bylo bardzo istotne

Czarson 10.02.2020 19:48

Milan najlepsza pierwsza polowa

Czarson 10.02.2020 19:47

Juve najlepszy mecz w serie a z nami

VVujek 10.02.2020 19:47

a milan zagrał najlepsze 45 minut od kilku lat xd

Michellaga 10.02.2020 19:47

nie wiem czy chociaz jeszcze jeden mecz na taki poziomie zagrali w tym sezonie

Michellaga 10.02.2020 19:47

grali naprawde dobrze przeciwko nam

VVujek 10.02.2020 19:47

no chyba ,że ... oni zagrali z nami swój najlepszy mecz w sezonie

Michellaga 10.02.2020 19:46

ze wzory pona hajty

VVujek 10.02.2020 19:46

jakie 80- 90 ? skąd ty to wziąłeś ?

Michellaga 10.02.2020 19:46

ile razy pjanik powinnien czerwo wyłapać

Michellaga 10.02.2020 19:45

grali na 80-90% możliwości

Kredence 10.02.2020 19:45

a malo sie o tym mowi

Kredence 10.02.2020 19:45

niesamowite bydle

Kredence 10.02.2020 19:45

generalnie pjanic to najwiekszy smiec jaki biega po boiskach we wloszech

Michellaga 10.02.2020 19:45

juve z najmi zagrało najlepszy mecz w sezonie

Michellaga 10.02.2020 19:45

same straty nic do przodu

VVujek 10.02.2020 19:45

a teraz gra kupe

Kredence 10.02.2020 19:45

skoro sarri go nie ogarnia nawet to albo zmiana klubu albo RIP

VVujek 10.02.2020 19:45

pjanic zagrał z nami kapitalny mecz

Michellaga 10.02.2020 19:45

dramtycznie wyglada

Kredence 10.02.2020 19:44

pjanic chyba juz umarł

VVujek 10.02.2020 19:44

a ciekawe ile by mieli gdyby nie pomoc sędziowska

Czarson 10.02.2020 19:44

45%bramek strzelil dla Juve tylko Lazio jest bardziej uzaleznione od Immobile ale bardoz niewiele

Michellaga 10.02.2020 19:44

itak lepiej niz Pjanic gra

Michellaga 10.02.2020 19:44

co mecz

Michellaga 10.02.2020 19:44

ile razy kogoś na konia wrzuci

Czarson 10.02.2020 19:44

ciekawe ile punktow potrafilby Juventus bez Ronaldo

Lopez 10.02.2020 19:44

Furewer tak zbanuje sie za to ze ktos mi nick zmienia 11/10

Michellaga 10.02.2020 19:44

te podania z dupy

Kredence 10.02.2020 19:43

generał

Michellaga 10.02.2020 19:43

i odwala mu

Kredence 10.02.2020 19:43

Brozovic z meczu z udinese to jest to czego nam potrzeba

Michellaga 10.02.2020 19:43

a teraz jest że jak on czegoś nie zgra to nikt

VVujek 10.02.2020 19:43

no jak Sensi go odciążał to lepiej to wyglądało

Michellaga 10.02.2020 19:43

bo nie bedzie miał takiej odpowiedzialnosci

Michellaga 10.02.2020 19:43

to bedzie to lepiej wygladac

Michellaga 10.02.2020 19:43

możliwe że jak eriksen go odciąży

Kredence 10.02.2020 19:43

to juz mocne jest Lopec

Michellaga 10.02.2020 19:43

to nic nowego

Lopez 10.02.2020 19:43

Niestety

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się