ale rabio nigdy nie byl na jakims magicznym poziomie ktorego od niego wymagaja, przehajpowany typ i tyle
ciezko do kogos porownywac jego sytuacje
Rabiot to jakis dziwny gracz i ta jego matka
mam taka nadzieje ogolnie
nie raczej
wiec dlatego tak cicho w jego przypadku
a wiadomo ze ME lada moment
meunier moze sie boi ze skonczy jak rabiot w klubie kokosa
na lewą strone jest na pewno więcej opcji niz na prawą
marotta wie wszystko w jego kwesji
i na to licze
w idealnym swiecie candreva i young sa naszymi rezerwowymi wahadłowymi w przyszlym sezonie
Meunier juz pewnie nie raz przez nas sondowany
Candrevie brakuje... werwy
zależy czy Meunier będzie chcial odejść
gdyby mial wrzutke dobra
to mialby o kilka wiecej
no dlatego trzeba walczyc o meuniera
antek liczby ma , krytykowac go nie ma co
w odróżnieniu od*
ahahaha
5 asyst ma w lidze jednak
odróznieniuod takiego biraghiego
no ale w tym sezonie 4 gole i 6 asyst to coś tam jednak robi
widzisz , czasem mozna
no chociaz sie tutaj wujek zgadzamy
ale gdyby na jego pozycji gral ktos z dobra wrzutka to mialby juz z 6asyst
Candreva zdecydowanie regres
nawet taki strzal jak z lecze czy kiedys z milanem
licze mocno na mosesa
wiadomo, ze mu cos wyjdzie czasem
juz 2 miesiac
candreva niestety notuje delikatny acz konsekwentny regres
3 mln za poł roku
albo te strzaly z dystansu bezsensowne
3mln na young kontrakt
a on moze z 20procent tych wrzutek ma sensownych
kurcze kandrewa tak czesto jest pod gra, ma tyle sytuacji do wrzutki, gdyby tylko mial noge barelli
czyli jakk bedzie zarabiał 6 mln ?
to pewne
trzeba skorzystac z opcji obowiązkowo
może typ wierzy w przesądy
wiec zostanie z nami
6 miesiecy z opcja na rok
ocb
przeciez on jest lysy
na ile ma kontrak u nas?
young to widac ze gral na bardzo wysokim poziomie w karierze
podobno jank sprowadzil do mediolanu ze soba swojego fryzjera XDD
każdemu imonuje
Young imponuje mi bardzo wszystkim
jank jest swietny
Brozo jest najlepszy w zacnym gronie ,a Young ?
ten hejt na barelle tez przesadzony
a nie wiem
kto to zaczal?
czemu akurat o nim po tych derbach?
cos mi mowi, ze to bedzie jeszcze walkowane kolejne 20 minut
nie sensiego barelle i eriksena
i tak ma szczescie
zreszta co to za rozmowa o brozowiku?
no ale Young jest najlepszy mając za rywali Candreve, mosesa czy biragjiego
brozo zawalil ze 3 gole a mogl z 6-8
dokladnie czarson
a nie tylko on popelnia bledy
brozowikowi tez czesto sie upieka po takich zagraniach
ale oni myślą ,że inni zawodnicy grający na jego pozycji nie popełniają takich błędów xd
Kibic a naszym najlepszym wahadlowym jest 35 letni Young, czy to jest rownoznaczne z tym ze Young jest kapitalny?
dokl
nawet z tymi błędami
walczymy o pierwsz ei Brozo dalej jest u nas najlepszy
a my juz nie walczymy o 4 miejsce w lidze
ja nie widzę by brozo brakowało mentalności ,albo by się obsrywał w meczu
grajac w LM i o trofea nie mozesz popelniac tak bekowych bledow
ale glowa chyba nie ta
ja to ogolnie wiem , ze Brozovic to ma, on serio jest wstanie grac na kapitalnym poziomie
w letnie mercato jednak trzeba poszukac nastepcow
no wszystko zostalo juz powiedziane w zasadzie w tym temacie
Brozowik jest kluczowy i nikt mu tego nie odbierze
po raz wtory
a bez niego gramy jeszcze gorzej mimo, ze czasem popelni blad, ktorego nie powinien robic
Veratti też jest elektryczny xd ,ale o wiele lepiej się czuje z piłką przy nodze
verati to bolec
on akurat lepszy nie jest na ten moment
nikt tak nie potrafi u nas zagrac na regiscie jak brozo
Tonali
no Verrattiego nam psg raczej nie sprzeda
to jest 10/10
kogos kto nie jest tak elektryczny
nie no ktos tam dobrze napisal, brac tonaliego aby naciskal na brozo, odciazal go aby docelowo go zastapic
ale trzeba zrozumiec ze potrzeba nam kogos lepszego na jego miejsce
pewniakiem jest do pierwszego składu w każdym meczu , coś nie pasuje ?
nie ma sensu wywalac brozo i to sie nie stanie
wy jeba ć najlepszego naszego pomocnika dokładnie haha
pewniaka xD
nie no tonali to absolutny mus i priorytet, wierze w magie kobry przy wygraniu wyscigu po niego
edera może
wyjeba c pewniaka i brać młodego , świetny pomysł haha
albo kogo tam conte chce do ataku
na gracjano pelle
do 2029 r.