Archiwum shoutboksa

jaszczomb 10.02.2020 19:36

ale rabio nigdy nie byl na jakims magicznym poziomie ktorego od niego wymagaja, przehajpowany typ i tyle

Czarson 10.02.2020 19:35

ciezko do kogos porownywac jego sytuacje

Czarson 10.02.2020 19:35

Rabiot to jakis dziwny gracz i ta jego matka

jaszczomb 10.02.2020 19:35

mam taka nadzieje ogolnie

Czarson 10.02.2020 19:35

nie raczej

Kredence 10.02.2020 19:35

wiec dlatego tak cicho w jego przypadku

Kredence 10.02.2020 19:35

a wiadomo ze ME lada moment

Kredence 10.02.2020 19:35

meunier moze sie boi ze skonczy jak rabiot w klubie kokosa

KibicInteru 10.02.2020 19:35

na lewą strone jest na pewno więcej opcji niz na prawą

Czarson 10.02.2020 19:35

marotta wie wszystko w jego kwesji

Kredence 10.02.2020 19:34

i na to licze

Kredence 10.02.2020 19:34

w idealnym swiecie candreva i young sa naszymi rezerwowymi wahadłowymi w przyszlym sezonie

Czarson 10.02.2020 19:34

Meunier juz pewnie nie raz przez nas sondowany

VVujek 10.02.2020 19:34

Candrevie brakuje... werwy

KibicInteru 10.02.2020 19:34

zależy czy Meunier będzie chcial odejść

Czarson 10.02.2020 19:34

gdyby mial wrzutke dobra

Czarson 10.02.2020 19:34

to mialby o kilka wiecej

jaszczomb 10.02.2020 19:34

no dlatego trzeba walczyc o meuniera

Kredence 10.02.2020 19:33

antek liczby ma , krytykowac go nie ma co

KibicInteru 10.02.2020 19:33

w odróżnieniu od*

Czarson 10.02.2020 19:33

ahahaha

Czarson 10.02.2020 19:33

5 asyst ma w lidze jednak :D

KibicInteru 10.02.2020 19:33

odróznieniuod takiego biraghiego

KibicInteru 10.02.2020 19:33

no ale w tym sezonie 4 gole i 6 asyst to coś tam jednak robi

Kredence 10.02.2020 19:33

widzisz , czasem mozna

Kredence 10.02.2020 19:33

no chociaz sie tutaj wujek zgadzamy :D

Czarson 10.02.2020 19:33

ale gdyby na jego pozycji gral ktos z dobra wrzutka to mialby juz z 6asyst

VVujek 10.02.2020 19:33

Candreva zdecydowanie regres

Czarson 10.02.2020 19:33

nawet taki strzal jak z lecze czy kiedys z milanem

Kredence 10.02.2020 19:33

licze mocno na mosesa

Czarson 10.02.2020 19:33

wiadomo, ze mu cos wyjdzie czasem

Kredence 10.02.2020 19:32

juz 2 miesiac

Kredence 10.02.2020 19:32

candreva niestety notuje delikatny acz konsekwentny regres

VVujek 10.02.2020 19:32

3 mln za poł roku

Czarson 10.02.2020 19:32

albo te strzaly z dystansu bezsensowne

KibicInteru 10.02.2020 19:32

3mln na young kontrakt

Czarson 10.02.2020 19:32

a on moze z 20procent tych wrzutek ma sensownych

Czarson 10.02.2020 19:32

kurcze kandrewa tak czesto jest pod gra, ma tyle sytuacji do wrzutki, gdyby tylko mial noge barelli

VVujek 10.02.2020 19:32

czyli jakk bedzie zarabiał 6 mln ?

Kredence 10.02.2020 19:31

to pewne

KibicInteru 10.02.2020 19:31

trzeba skorzystac z opcji obowiązkowo

VVujek 10.02.2020 19:31

może typ wierzy w przesądy :D

Kredence 10.02.2020 19:31

wiec zostanie z nami

Kredence 10.02.2020 19:31

6 miesiecy z opcja na rok

Czarson 10.02.2020 19:31

ocb

Czarson 10.02.2020 19:31

przeciez on jest lysy

KibicInteru 10.02.2020 19:31

na ile ma kontrak u nas?

Kredence 10.02.2020 19:31

young to widac ze gral na bardzo wysokim poziomie w karierze

Czarson 10.02.2020 19:31

podobno jank sprowadzil do mediolanu ze soba swojego fryzjera XDD

VVujek 10.02.2020 19:31

każdemu imonuje

Piekarz 10.02.2020 19:31

Young imponuje mi bardzo wszystkim

Czarson 10.02.2020 19:30

jank jest swietny

VVujek 10.02.2020 19:30

Brozo jest najlepszy w zacnym gronie ,a Young ?

Czarson 10.02.2020 19:30

ten hejt na barelle tez przesadzony

Kredence 10.02.2020 19:30

a nie wiem

Czarson 10.02.2020 19:30

kto to zaczal?

Czarson 10.02.2020 19:30

czemu akurat o nim po tych derbach?

jaszczomb 10.02.2020 19:30

cos mi mowi, ze to bedzie jeszcze walkowane kolejne 20 minut

KibicInteru 10.02.2020 19:30

nie sensiego barelle i eriksena

Kredence 10.02.2020 19:30

i tak ma szczescie

Czarson 10.02.2020 19:30

zreszta co to za rozmowa o brozowiku?

KibicInteru 10.02.2020 19:30

no ale Young jest najlepszy mając za rywali Candreve, mosesa czy biragjiego

Kredence 10.02.2020 19:30

brozo zawalil ze 3 gole a mogl z 6-8

Kredence 10.02.2020 19:29

dokladnie czarson

Czarson 10.02.2020 19:29

a nie tylko on popelnia bledy

Czarson 10.02.2020 19:29

brozowikowi tez czesto sie upieka po takich zagraniach

VVujek 10.02.2020 19:29

ale oni myślą ,że inni zawodnicy grający na jego pozycji nie popełniają takich błędów xd

Kredence 10.02.2020 19:29

Kibic a naszym najlepszym wahadlowym jest 35 letni Young, czy to jest rownoznaczne z tym ze Young jest kapitalny?

VVujek 10.02.2020 19:29

dokl

KibicInteru 10.02.2020 19:29

nawet z tymi błędami

KibicInteru 10.02.2020 19:29

walczymy o pierwsz ei Brozo dalej jest u nas najlepszy

Kredence 10.02.2020 19:28

a my juz nie walczymy o 4 miejsce w lidze

VVujek 10.02.2020 19:28

ja nie widzę by brozo brakowało mentalności ,albo by się obsrywał w meczu

Kredence 10.02.2020 19:28

grajac w LM i o trofea nie mozesz popelniac tak bekowych bledow

Kredence 10.02.2020 19:28

ale glowa chyba nie ta

Kredence 10.02.2020 19:28

ja to ogolnie wiem , ze Brozovic to ma, on serio jest wstanie grac na kapitalnym poziomie

Czarson 10.02.2020 19:28

w letnie mercato jednak trzeba poszukac nastepcow

jaszczomb 10.02.2020 19:27

no wszystko zostalo juz powiedziane w zasadzie w tym temacie

Czarson 10.02.2020 19:27

Brozowik jest kluczowy i nikt mu tego nie odbierze

Czarson 10.02.2020 19:27

po raz wtory

Czarson 10.02.2020 19:27

a bez niego gramy jeszcze gorzej mimo, ze czasem popelni blad, ktorego nie powinien robic

VVujek 10.02.2020 19:27

Veratti też jest elektryczny xd ,ale o wiele lepiej się czuje z piłką przy nodze

Adriano_forever 10.02.2020 19:27

verati to bolec

KibicInteru 10.02.2020 19:27

on akurat lepszy nie jest na ten moment

Czarson 10.02.2020 19:26

nikt tak nie potrafi u nas zagrac na regiscie jak brozo

Kredence 10.02.2020 19:26

Tonali

KibicInteru 10.02.2020 19:26

no Verrattiego nam psg raczej nie sprzeda

jaszczomb 10.02.2020 19:26

to jest 10/10

Kredence 10.02.2020 19:26

kogos kto nie jest tak elektryczny

jaszczomb 10.02.2020 19:26

nie no ktos tam dobrze napisal, brac tonaliego aby naciskal na brozo, odciazal go aby docelowo go zastapic

Kredence 10.02.2020 19:26

ale trzeba zrozumiec ze potrzeba nam kogos lepszego na jego miejsce

VVujek 10.02.2020 19:26

pewniakiem jest do pierwszego składu w każdym meczu , coś nie pasuje ?

Kredence 10.02.2020 19:26

nie ma sensu wywalac brozo i to sie nie stanie

VVujek 10.02.2020 19:25

wy jeba ć najlepszego naszego pomocnika dokładnie haha

Ljarro 10.02.2020 19:25

pewniaka xD

jaszczomb 10.02.2020 19:25

nie no tonali to absolutny mus i priorytet, wierze w magie kobry przy wygraniu wyscigu po niego

Ljarro 10.02.2020 19:25

edera może

VVujek 10.02.2020 19:25

wyjeba c pewniaka i brać młodego , świetny pomysł haha

Ljarro 10.02.2020 19:25

albo kogo tam conte chce do ataku

Ljarro 10.02.2020 19:25

na gracjano pelle

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się