kross casemiro i valverde
sam sobie zrobi
kto mu tam miejsce zrobi w realu? modric?
to info z la republici więc najlepiej będzie zignorować
casemiro bije na glowe brozo
podobno jest zaInteresowany Brozovicem
czy ty widzisz pomocnikow realu, kto tam gra
wujek ale jaki real ?
Jeśli to prawda z tym Realem to wcale się nie dziwie ,że są zaInteresowani Brozoviciem, to zawodnik którego będzie najtrudniej zastąpić.
xdd
napisano o nim we wloskiej prasie, ze ani do przodu ani do tylu a od kad ma kucyk to nawet wlosami sie nie musi zajmowac XDDD
zapewne w lato out
no i rabiot pewnie zaraz wyleci z juve
ale rabio nigdy nie byl na jakims magicznym poziomie ktorego od niego wymagaja, przehajpowany typ i tyle
ciezko do kogos porownywac jego sytuacje
Rabiot to jakis dziwny gracz i ta jego matka
mam taka nadzieje ogolnie
nie raczej
wiec dlatego tak cicho w jego przypadku
a wiadomo ze ME lada moment
meunier moze sie boi ze skonczy jak rabiot w klubie kokosa
na lewą strone jest na pewno więcej opcji niz na prawą
marotta wie wszystko w jego kwesji
i na to licze
w idealnym swiecie candreva i young sa naszymi rezerwowymi wahadłowymi w przyszlym sezonie
Meunier juz pewnie nie raz przez nas sondowany
Candrevie brakuje... werwy
zależy czy Meunier będzie chcial odejść
gdyby mial wrzutke dobra
to mialby o kilka wiecej
no dlatego trzeba walczyc o meuniera
antek liczby ma , krytykowac go nie ma co
w odróżnieniu od*
ahahaha
5 asyst ma w lidze jednak
odróznieniuod takiego biraghiego
no ale w tym sezonie 4 gole i 6 asyst to coś tam jednak robi
widzisz , czasem mozna
no chociaz sie tutaj wujek zgadzamy
ale gdyby na jego pozycji gral ktos z dobra wrzutka to mialby juz z 6asyst
Candreva zdecydowanie regres
nawet taki strzal jak z lecze czy kiedys z milanem
licze mocno na mosesa
wiadomo, ze mu cos wyjdzie czasem
juz 2 miesiac
candreva niestety notuje delikatny acz konsekwentny regres
3 mln za poł roku
albo te strzaly z dystansu bezsensowne
3mln na young kontrakt
a on moze z 20procent tych wrzutek ma sensownych
kurcze kandrewa tak czesto jest pod gra, ma tyle sytuacji do wrzutki, gdyby tylko mial noge barelli
czyli jakk bedzie zarabiał 6 mln ?
to pewne
trzeba skorzystac z opcji obowiązkowo
może typ wierzy w przesądy
wiec zostanie z nami
6 miesiecy z opcja na rok
ocb
przeciez on jest lysy
na ile ma kontrak u nas?
young to widac ze gral na bardzo wysokim poziomie w karierze
podobno jank sprowadzil do mediolanu ze soba swojego fryzjera XDD
każdemu imonuje
Young imponuje mi bardzo wszystkim
jank jest swietny
Brozo jest najlepszy w zacnym gronie ,a Young ?
ten hejt na barelle tez przesadzony
a nie wiem
kto to zaczal?
czemu akurat o nim po tych derbach?
cos mi mowi, ze to bedzie jeszcze walkowane kolejne 20 minut
nie sensiego barelle i eriksena
i tak ma szczescie
zreszta co to za rozmowa o brozowiku?
no ale Young jest najlepszy mając za rywali Candreve, mosesa czy biragjiego
brozo zawalil ze 3 gole a mogl z 6-8
dokladnie czarson
a nie tylko on popelnia bledy
brozowikowi tez czesto sie upieka po takich zagraniach
ale oni myślą ,że inni zawodnicy grający na jego pozycji nie popełniają takich błędów xd
Kibic a naszym najlepszym wahadlowym jest 35 letni Young, czy to jest rownoznaczne z tym ze Young jest kapitalny?
dokl
nawet z tymi błędami
walczymy o pierwsz ei Brozo dalej jest u nas najlepszy
a my juz nie walczymy o 4 miejsce w lidze
ja nie widzę by brozo brakowało mentalności ,albo by się obsrywał w meczu
grajac w LM i o trofea nie mozesz popelniac tak bekowych bledow
ale glowa chyba nie ta
ja to ogolnie wiem , ze Brozovic to ma, on serio jest wstanie grac na kapitalnym poziomie
w letnie mercato jednak trzeba poszukac nastepcow
no wszystko zostalo juz powiedziane w zasadzie w tym temacie
Brozowik jest kluczowy i nikt mu tego nie odbierze
po raz wtory
a bez niego gramy jeszcze gorzej mimo, ze czasem popelni blad, ktorego nie powinien robic
Veratti też jest elektryczny xd ,ale o wiele lepiej się czuje z piłką przy nodze
verati to bolec
on akurat lepszy nie jest na ten moment
nikt tak nie potrafi u nas zagrac na regiscie jak brozo
Tonali
no Verrattiego nam psg raczej nie sprzeda