Archiwum shoutboksa

Kredence 10.02.2020 19:38

kross casemiro i valverde

VVujek 10.02.2020 19:38

sam sobie zrobi :)

Czarson 10.02.2020 19:38

kto mu tam miejsce zrobi w realu? modric?

KibicInteru 10.02.2020 19:38

to info z la republici więc najlepiej będzie zignorować

jaszczomb 10.02.2020 19:38

casemiro bije na glowe brozo

VVujek 10.02.2020 19:37

podobno jest zaInteresowany Brozovicem

Kredence 10.02.2020 19:37

czy ty widzisz pomocnikow realu, kto tam gra

Kredence 10.02.2020 19:37

wujek ale jaki real ? :D

VVujek 10.02.2020 19:37

Jeśli to prawda z tym Realem to wcale się nie dziwie ,że są zaInteresowani Brozoviciem, to zawodnik którego będzie najtrudniej zastąpić.

jaszczomb 10.02.2020 19:36

xdd

Czarson 10.02.2020 19:36

napisano o nim we wloskiej prasie, ze ani do przodu ani do tylu a od kad ma kucyk to nawet wlosami sie nie musi zajmowac XDDD

Kredence 10.02.2020 19:36

zapewne w lato out

Kredence 10.02.2020 19:36

no i rabiot pewnie zaraz wyleci z juve

jaszczomb 10.02.2020 19:36

ale rabio nigdy nie byl na jakims magicznym poziomie ktorego od niego wymagaja, przehajpowany typ i tyle

Czarson 10.02.2020 19:35

ciezko do kogos porownywac jego sytuacje

Czarson 10.02.2020 19:35

Rabiot to jakis dziwny gracz i ta jego matka

jaszczomb 10.02.2020 19:35

mam taka nadzieje ogolnie

Czarson 10.02.2020 19:35

nie raczej

Kredence 10.02.2020 19:35

wiec dlatego tak cicho w jego przypadku

Kredence 10.02.2020 19:35

a wiadomo ze ME lada moment

Kredence 10.02.2020 19:35

meunier moze sie boi ze skonczy jak rabiot w klubie kokosa

KibicInteru 10.02.2020 19:35

na lewą strone jest na pewno więcej opcji niz na prawą

Czarson 10.02.2020 19:35

marotta wie wszystko w jego kwesji

Kredence 10.02.2020 19:34

i na to licze

Kredence 10.02.2020 19:34

w idealnym swiecie candreva i young sa naszymi rezerwowymi wahadłowymi w przyszlym sezonie

Czarson 10.02.2020 19:34

Meunier juz pewnie nie raz przez nas sondowany

VVujek 10.02.2020 19:34

Candrevie brakuje... werwy

KibicInteru 10.02.2020 19:34

zależy czy Meunier będzie chcial odejść

Czarson 10.02.2020 19:34

gdyby mial wrzutke dobra

Czarson 10.02.2020 19:34

to mialby o kilka wiecej

jaszczomb 10.02.2020 19:34

no dlatego trzeba walczyc o meuniera

Kredence 10.02.2020 19:33

antek liczby ma , krytykowac go nie ma co

KibicInteru 10.02.2020 19:33

w odróżnieniu od*

Czarson 10.02.2020 19:33

ahahaha

Czarson 10.02.2020 19:33

5 asyst ma w lidze jednak :D

KibicInteru 10.02.2020 19:33

odróznieniuod takiego biraghiego

KibicInteru 10.02.2020 19:33

no ale w tym sezonie 4 gole i 6 asyst to coś tam jednak robi

Kredence 10.02.2020 19:33

widzisz , czasem mozna

Kredence 10.02.2020 19:33

no chociaz sie tutaj wujek zgadzamy :D

Czarson 10.02.2020 19:33

ale gdyby na jego pozycji gral ktos z dobra wrzutka to mialby juz z 6asyst

VVujek 10.02.2020 19:33

Candreva zdecydowanie regres

Czarson 10.02.2020 19:33

nawet taki strzal jak z lecze czy kiedys z milanem

Kredence 10.02.2020 19:33

licze mocno na mosesa

Czarson 10.02.2020 19:33

wiadomo, ze mu cos wyjdzie czasem

Kredence 10.02.2020 19:32

juz 2 miesiac

Kredence 10.02.2020 19:32

candreva niestety notuje delikatny acz konsekwentny regres

VVujek 10.02.2020 19:32

3 mln za poł roku

Czarson 10.02.2020 19:32

albo te strzaly z dystansu bezsensowne

KibicInteru 10.02.2020 19:32

3mln na young kontrakt

Czarson 10.02.2020 19:32

a on moze z 20procent tych wrzutek ma sensownych

Czarson 10.02.2020 19:32

kurcze kandrewa tak czesto jest pod gra, ma tyle sytuacji do wrzutki, gdyby tylko mial noge barelli

VVujek 10.02.2020 19:32

czyli jakk bedzie zarabiał 6 mln ?

Kredence 10.02.2020 19:31

to pewne

KibicInteru 10.02.2020 19:31

trzeba skorzystac z opcji obowiązkowo

VVujek 10.02.2020 19:31

może typ wierzy w przesądy :D

Kredence 10.02.2020 19:31

wiec zostanie z nami

Kredence 10.02.2020 19:31

6 miesiecy z opcja na rok

Czarson 10.02.2020 19:31

ocb

Czarson 10.02.2020 19:31

przeciez on jest lysy

KibicInteru 10.02.2020 19:31

na ile ma kontrak u nas?

Kredence 10.02.2020 19:31

young to widac ze gral na bardzo wysokim poziomie w karierze

Czarson 10.02.2020 19:31

podobno jank sprowadzil do mediolanu ze soba swojego fryzjera XDD

VVujek 10.02.2020 19:31

każdemu imonuje

Piekarz 10.02.2020 19:31

Young imponuje mi bardzo wszystkim

Czarson 10.02.2020 19:30

jank jest swietny

VVujek 10.02.2020 19:30

Brozo jest najlepszy w zacnym gronie ,a Young ?

Czarson 10.02.2020 19:30

ten hejt na barelle tez przesadzony

Kredence 10.02.2020 19:30

a nie wiem

Czarson 10.02.2020 19:30

kto to zaczal?

Czarson 10.02.2020 19:30

czemu akurat o nim po tych derbach?

jaszczomb 10.02.2020 19:30

cos mi mowi, ze to bedzie jeszcze walkowane kolejne 20 minut

KibicInteru 10.02.2020 19:30

nie sensiego barelle i eriksena

Kredence 10.02.2020 19:30

i tak ma szczescie

Czarson 10.02.2020 19:30

zreszta co to za rozmowa o brozowiku?

KibicInteru 10.02.2020 19:30

no ale Young jest najlepszy mając za rywali Candreve, mosesa czy biragjiego

Kredence 10.02.2020 19:30

brozo zawalil ze 3 gole a mogl z 6-8

Kredence 10.02.2020 19:29

dokladnie czarson

Czarson 10.02.2020 19:29

a nie tylko on popelnia bledy

Czarson 10.02.2020 19:29

brozowikowi tez czesto sie upieka po takich zagraniach

VVujek 10.02.2020 19:29

ale oni myślą ,że inni zawodnicy grający na jego pozycji nie popełniają takich błędów xd

Kredence 10.02.2020 19:29

Kibic a naszym najlepszym wahadlowym jest 35 letni Young, czy to jest rownoznaczne z tym ze Young jest kapitalny?

VVujek 10.02.2020 19:29

dokl

KibicInteru 10.02.2020 19:29

nawet z tymi błędami

KibicInteru 10.02.2020 19:29

walczymy o pierwsz ei Brozo dalej jest u nas najlepszy

Kredence 10.02.2020 19:28

a my juz nie walczymy o 4 miejsce w lidze

VVujek 10.02.2020 19:28

ja nie widzę by brozo brakowało mentalności ,albo by się obsrywał w meczu

Kredence 10.02.2020 19:28

grajac w LM i o trofea nie mozesz popelniac tak bekowych bledow

Kredence 10.02.2020 19:28

ale glowa chyba nie ta

Kredence 10.02.2020 19:28

ja to ogolnie wiem , ze Brozovic to ma, on serio jest wstanie grac na kapitalnym poziomie

Czarson 10.02.2020 19:28

w letnie mercato jednak trzeba poszukac nastepcow

jaszczomb 10.02.2020 19:27

no wszystko zostalo juz powiedziane w zasadzie w tym temacie

Czarson 10.02.2020 19:27

Brozowik jest kluczowy i nikt mu tego nie odbierze

Czarson 10.02.2020 19:27

po raz wtory

Czarson 10.02.2020 19:27

a bez niego gramy jeszcze gorzej mimo, ze czasem popelni blad, ktorego nie powinien robic

VVujek 10.02.2020 19:27

Veratti też jest elektryczny xd ,ale o wiele lepiej się czuje z piłką przy nodze

Adriano_forever 10.02.2020 19:27

verati to bolec

KibicInteru 10.02.2020 19:27

on akurat lepszy nie jest na ten moment

Czarson 10.02.2020 19:26

nikt tak nie potrafi u nas zagrac na regiscie jak brozo

Kredence 10.02.2020 19:26

Tonali

KibicInteru 10.02.2020 19:26

no Verrattiego nam psg raczej nie sprzeda

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się