nie wiem w kteórej to było minucie ale przed nasza 16 mógł podać chyba do barelli to trzymał piłke i tylko faul go uratował przed strata
najelpsze że po jego wpisie barolo zagrał na regiście xd
no chyba upadł xd
niestety
xD
brozo ma dużo wad
xd
no bo upadles
potem ban na 2 tyg za "chyba na głowe upadłeś" xd
podobno wujek jest osobistym krokomierzem vecino
Ljarro pisze: ↑30 sty 2020, 08:27 Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza
a w szatni jak przebiera nóżkami to też?
xdd
vecino mierza kilometry jak z autobusu wychodzi
co ty wujek znowu wymysliles
smiesznie bo tych kilometrow u vecino to nigdy nie widac
przecież lajro pisał że grałby barolo na regiscie a ty mu przytakujesz
pewnie dlatego zagral tragicznie na regiscie bo nie jest regista xD
barella przebiegł podobny dystans do brozo i vecino
no pod tym wzgledem to barolo jest topem topow
barella jedyny, ktory biega gdy inni stoja
a potem zagrałtragicznie z udine na regiscie xd
szkoda że był mvp w coppa z fiora
i to fakt
po kontuzji to nie ten sam
no dokładnie
klinsi już zna wynik rewanżu ? haha
barella słabo
furewer poludniowo amerykanski
Barella jaki nabuzowany, nawet jak po schodach schodzi to widac
nie jest
ja też
nie jest
wiekszosc poludniowych amerykancow zlopie yerbe
w teorii to 1 jest juve
Godin yerba przed meczem
Inter ma dużo pecha w tym sezonie ,a mimo wszystko jest na 1 miejscu , niesamowite
no po za meczem Lazio
xd
nie ma czasu na lamaczki
zoniek pewnie czeka na wybory prezydenckie
ciekawe jak zoniek ja opisze ile bylo lamaczy
niesamowita kolejka byla
zgadzam sie
ogolnie dobry okres dla calcio
ta kolejka z tego weekendu to byla chyba najlepsze w tym sezonie
szkoda, ze dzis nie ma jakiegos meczu
ale ma pryszcze wiec won
brzydza sie jego pryszczy
Sarri może polecieć nawet w trakcie sezonu
do tego bardzo silny jest
rzadko ogladam parme ale wczoraj jak wszedl z lawki to mijal ludzi jak tyczki
bo drugi rok kilkoma niepotrzebnymi graczami na kontrakcie to nic dobrego
jak bedziemy myslec o tonalim na powaznie
Juventus narazie to musi sprzeatnac u siebie
graczy nie zabraknie
Juventus wszystkich nie kupi
no trzeba bedzie wyskoczyc z ojrosow niestety mocno
pojawiaja sie glosy, ze Kluska gasnie
wiec nie mozna do tego dopuscic
jak jeszcze zgarna tonalego to troche lipa z naszej perspektywy
ogladalem wczoraj parme i ten kulusevski to bedzie niesamowity grajek
w bajernie nie mogl i nic spektakulanego tam nie pokazal
moze nie bedzie musial
bo o ile ie trafi do jude to nie bedzie mogl wywalac po 300 mln co rok
poradzi sobie wszedzie
gosc jest wybitnym trenerem i takie sa fakty
czemu by miala
a mi nie
cos mi mowi, ze seriea mocno pepika zweryfikuje
wiec kto wie
bo tylko tutaj go jeszcze nie bylo
no podobno to nedved chcial jego zwolnienia , a agnelli raczej byl za allegri
Guardiola imo predzej czy pozniej przyjdzie do wloch
no pepa juz maja dogranego od roku ktory czeka w krzakach pod siedziba jude
nawet nie zdziwi mnie jesli faktycznie beda chcieli sie przeprosic z allegrim
guardiola jak odejdzie z city to pewnie rok przerwy sobie zrobi
to minimum dla niego
zalezy jak skoncza sezon i kto bedzie dostepny
jesli nie wygra ligi to poleci
a mnie to wcale nie zdziwi jak poleci kredenc
no chyba ze sarri poleci po sezonie w co jednak watpie
no i to byłby dobry transfer , bo potrzeba 2 wysokiej klasy registów
ale kumbulla-tonali-gosens to pewnie ze 120 mln xd
odpala pjanicia i wezma pupilka trenera
no to juve
żorżinio chce wrocic
Jorginho chce do Wloch
jak nie Tonali to kto ?
Gosensa sie obawiam bo z Atalanty ale jest logiczny do bolu
piekne trio
pragne tego duetu neisamowicie
i gosens
kumbulla-tonali
tez go pragne
z ligi to kumbulla musowo
aaha