Archiwum shoutboksa

Klinsi64 10.02.2020 20:17

nie wiem w kteórej to było minucie ale przed nasza 16 mógł podać chyba do barelli to trzymał piłke i tylko faul go uratował przed strata

VVujek 10.02.2020 20:17

najelpsze że po jego wpisie barolo zagrał na regiście xd

VVujek 10.02.2020 20:16

no chyba upadł xd

Klinsi64 10.02.2020 20:16

niestety

Kredence 10.02.2020 20:16

xD

Klinsi64 10.02.2020 20:16

brozo ma dużo wad

jaszczomb 10.02.2020 20:16

xd

Alfa 10.02.2020 20:16

no bo upadles :D

VVujek 10.02.2020 20:15

potem ban na 2 tyg za "chyba na głowe upadłeś" xd

Kredence 10.02.2020 20:15

podobno wujek jest osobistym krokomierzem vecino

VVujek 10.02.2020 20:15

Ljarro pisze: ↑30 sty 2020, 08:27 Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza

Alfa 10.02.2020 20:14

a w szatni jak przebiera nóżkami to też?

Alfa 10.02.2020 20:14

xdd

Klinsi64 10.02.2020 20:14

vecino mierza kilometry jak z autobusu wychodzi

Kredence 10.02.2020 20:14

co ty wujek znowu wymysliles :D

Alfa 10.02.2020 20:14

smiesznie bo tych kilometrow u vecino to nigdy nie widac

VVujek 10.02.2020 20:14

przecież lajro pisał że grałby barolo na regiscie a ty mu przytakujesz

Kredence 10.02.2020 20:13

pewnie dlatego zagral tragicznie na regiscie bo nie jest regista xD

VVujek 10.02.2020 20:13

barella przebiegł podobny dystans do brozo i vecino

Alfa 10.02.2020 20:13

no pod tym wzgledem to barolo jest topem topow

Czarson 10.02.2020 20:13

barella jedyny, ktory biega gdy inni stoja

VVujek 10.02.2020 20:13

a potem zagrałtragicznie z udine na regiscie xd

Klinsi64 10.02.2020 20:12

szkoda że był mvp w coppa z fiora

VVujek 10.02.2020 20:12

i to fakt

Klinsi64 10.02.2020 20:12

po kontuzji to nie ten sam

Adriano_forever 10.02.2020 20:12

no dokładnie

VVujek 10.02.2020 20:12

klinsi już zna wynik rewanżu ? haha

Klinsi64 10.02.2020 20:12

barella słabo

Alfa 10.02.2020 20:12

furewer poludniowo amerykanski

Czarson 10.02.2020 20:12

Barella jaki nabuzowany, nawet jak po schodach schodzi to widac

VVujek 10.02.2020 20:12

nie jest

Adriano_forever 10.02.2020 20:11

ja też

jaszczomb 10.02.2020 20:11

nie jest

Alfa 10.02.2020 20:11

wiekszosc poludniowych amerykancow zlopie yerbe

Klinsi64 10.02.2020 20:11

w teorii to 1 jest juve

Czarson 10.02.2020 20:10

Godin yerba przed meczem

VVujek 10.02.2020 20:10

Inter ma dużo pecha w tym sezonie ,a mimo wszystko jest na 1 miejscu , niesamowite

VVujek 10.02.2020 20:07

https://tiny.pl/t6ch8

VVujek 10.02.2020 20:07

no po za meczem Lazio

jaszczomb 10.02.2020 20:07

xd

Alfa 10.02.2020 20:06

https://i.imgur.com/nno7Fkt.png xdd

Kredence 10.02.2020 20:02

nie ma czasu na lamaczki

Kredence 10.02.2020 20:02

zoniek pewnie czeka na wybory prezydenckie

jaszczomb 10.02.2020 20:01

ciekawe jak zoniek ja opisze ile bylo lamaczy

jaszczomb 10.02.2020 20:01

niesamowita kolejka byla

jaszczomb 10.02.2020 20:01

zgadzam sie

Kredence 10.02.2020 20:01

ogolnie dobry okres dla calcio

Kredence 10.02.2020 20:01

ta kolejka z tego weekendu to byla chyba najlepsze w tym sezonie

Czarson 10.02.2020 20:00

szkoda, ze dzis nie ma jakiegos meczu

jaszczomb 10.02.2020 20:00

ale ma pryszcze wiec won

Dzonyy 10.02.2020 20:00

brzydza sie jego pryszczy

VVujek 10.02.2020 20:00

Sarri może polecieć nawet w trakcie sezonu

Kredence 10.02.2020 19:59

do tego bardzo silny jest

Kredence 10.02.2020 19:59

rzadko ogladam parme ale wczoraj jak wszedl z lawki to mijal ludzi jak tyczki

Czarson 10.02.2020 19:59

bo drugi rok kilkoma niepotrzebnymi graczami na kontrakcie to nic dobrego

jaszczomb 10.02.2020 19:59

jak bedziemy myslec o tonalim na powaznie

Czarson 10.02.2020 19:58

Juventus narazie to musi sprzeatnac u siebie

Czarson 10.02.2020 19:58

graczy nie zabraknie

Czarson 10.02.2020 19:58

Juventus wszystkich nie kupi

jaszczomb 10.02.2020 19:58

no trzeba bedzie wyskoczyc z ojrosow niestety mocno

Czarson 10.02.2020 19:58

pojawiaja sie glosy, ze Kluska gasnie

Kredence 10.02.2020 19:58

wiec nie mozna do tego dopuscic

Kredence 10.02.2020 19:58

jak jeszcze zgarna tonalego to troche lipa z naszej perspektywy

Kredence 10.02.2020 19:57

ogladalem wczoraj parme i ten kulusevski to bedzie niesamowity grajek

jaszczomb 10.02.2020 19:57

w bajernie nie mogl i nic spektakulanego tam nie pokazal

Czarson 10.02.2020 19:57

moze nie bedzie musial

jaszczomb 10.02.2020 19:56

bo o ile ie trafi do jude to nie bedzie mogl wywalac po 300 mln co rok

Kredence 10.02.2020 19:56

poradzi sobie wszedzie

Kredence 10.02.2020 19:56

gosc jest wybitnym trenerem i takie sa fakty

Kredence 10.02.2020 19:56

czemu by miala :D

Czarson 10.02.2020 19:56

a mi nie

jaszczomb 10.02.2020 19:55

cos mi mowi, ze seriea mocno pepika zweryfikuje

Kredence 10.02.2020 19:55

wiec kto wie

Czarson 10.02.2020 19:55

bo tylko tutaj go jeszcze nie bylo

Kredence 10.02.2020 19:55

no podobno to nedved chcial jego zwolnienia , a agnelli raczej byl za allegri

Czarson 10.02.2020 19:55

Guardiola imo predzej czy pozniej przyjdzie do wloch

jaszczomb 10.02.2020 19:55

no pepa juz maja dogranego od roku ktory czeka w krzakach pod siedziba jude

Czarson 10.02.2020 19:55

nawet nie zdziwi mnie jesli faktycznie beda chcieli sie przeprosic z allegrim

Kredence 10.02.2020 19:55

guardiola jak odejdzie z city to pewnie rok przerwy sobie zrobi

Czarson 10.02.2020 19:54

to minimum dla niego

Kredence 10.02.2020 19:54

zalezy jak skoncza sezon i kto bedzie dostepny

Czarson 10.02.2020 19:54

jesli nie wygra ligi to poleci

jaszczomb 10.02.2020 19:54

a mnie to wcale nie zdziwi jak poleci kredenc

Kredence 10.02.2020 19:53

no chyba ze sarri poleci po sezonie w co jednak watpie

VVujek 10.02.2020 19:53

no i to byłby dobry transfer , bo potrzeba 2 wysokiej klasy registów

jaszczomb 10.02.2020 19:53

ale kumbulla-tonali-gosens to pewnie ze 120 mln xd

Kredence 10.02.2020 19:53

odpala pjanicia i wezma pupilka trenera

Kredence 10.02.2020 19:53

no to juve

jaszczomb 10.02.2020 19:53

żorżinio chce wrocic

Czarson 10.02.2020 19:53

Jorginho chce do Wloch

VVujek 10.02.2020 19:53

jak nie Tonali to kto ?

Czarson 10.02.2020 19:52

Gosensa sie obawiam bo z Atalanty ale jest logiczny do bolu

Kredence 10.02.2020 19:52

piekne trio

jaszczomb 10.02.2020 19:52

pragne tego duetu neisamowicie

Kredence 10.02.2020 19:52

i gosens :D

jaszczomb 10.02.2020 19:52

kumbulla-tonali

Czarson 10.02.2020 19:52

tez go pragne

Kredence 10.02.2020 19:52

z ligi to kumbulla musowo

Adriano_forever 10.02.2020 19:52

aaha

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Piotrek85 26.06.2026 21:05

Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.

Claudio 26.06.2026 21:04

Co roku obsrańsko w komentarzach w czasie okienek transferowych. Co roku nadzieje... :brawo:

El_Imprezatore 26.06.2026 21:02

na takiego jonesa nas stać

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625607

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się