Archiwum shoutboksa

VVujek 10.02.2020 19:52

co pokazał ? grał dobrze

Adriano_forever 10.02.2020 19:51

no w meczu z Interem pokazał

Adriano_forever 10.02.2020 19:51

de paul?

Kredence 10.02.2020 19:51

lat

VVujek 10.02.2020 19:51

marzenie to out Vecino Gaga in De Paul Tonali

Kredence 10.02.2020 19:51

widac ze wzieli nas na powaznie a nie jak przez X ostatnich lar

Kredence 10.02.2020 19:51

intensywność byla niesamowita

Kredence 10.02.2020 19:51

juventus prawdopodobnie od 2 lat nie zagral tak dobrego meczu w lidze jak na jesieni z nami

VVujek 10.02.2020 19:49

no niebywale się na nas rzucili ,ale Inter niczym Deontay Wilder dał się wystrzelać rywalowi , pozwolił mu nabrać pewności siebie , a potem mocnym ciosem gasi światło i rywal nie może dojść do siebie do samego końca :D

Kredence 10.02.2020 19:49

alez szkalowalem wtedy

Kredence 10.02.2020 19:49

i to sabotowanie vecino po wejsciu XDDDD

Czarson 10.02.2020 19:49

Depol w ostanich 7meczach Udine 4 gole i 3x motm

Kredence 10.02.2020 19:49

potem sensi out i wszystko sie zawalilo

Kredence 10.02.2020 19:48

no jak wyrownalismy na 1-1 to powoli przejmowalismy kontrole w meczu

Czarson 10.02.2020 19:48

od momentu jego zejscia mecz mial juz tylko jednego aktora

Czarson 10.02.2020 19:48

Juve pomogla kontuzja Sensiego, to bylo bardzo istotne

Czarson 10.02.2020 19:48

Milan najlepsza pierwsza polowa

Czarson 10.02.2020 19:47

Juve najlepszy mecz w serie a z nami

VVujek 10.02.2020 19:47

a milan zagrał najlepsze 45 minut od kilku lat xd

Michellaga 10.02.2020 19:47

nie wiem czy chociaz jeszcze jeden mecz na taki poziomie zagrali w tym sezonie

Michellaga 10.02.2020 19:47

grali naprawde dobrze przeciwko nam

VVujek 10.02.2020 19:47

no chyba ,że ... oni zagrali z nami swój najlepszy mecz w sezonie

Michellaga 10.02.2020 19:46

ze wzory pona hajty

VVujek 10.02.2020 19:46

jakie 80- 90 ? skąd ty to wziąłeś ?

Michellaga 10.02.2020 19:46

ile razy pjanik powinnien czerwo wyłapać

Michellaga 10.02.2020 19:45

grali na 80-90% możliwości

Kredence 10.02.2020 19:45

a malo sie o tym mowi

Kredence 10.02.2020 19:45

niesamowite bydle

Kredence 10.02.2020 19:45

generalnie pjanic to najwiekszy smiec jaki biega po boiskach we wloszech

Michellaga 10.02.2020 19:45

juve z najmi zagrało najlepszy mecz w sezonie

Michellaga 10.02.2020 19:45

same straty nic do przodu

VVujek 10.02.2020 19:45

a teraz gra kupe

Kredence 10.02.2020 19:45

skoro sarri go nie ogarnia nawet to albo zmiana klubu albo RIP

VVujek 10.02.2020 19:45

pjanic zagrał z nami kapitalny mecz

Michellaga 10.02.2020 19:45

dramtycznie wyglada

Kredence 10.02.2020 19:44

pjanic chyba juz umarł

VVujek 10.02.2020 19:44

a ciekawe ile by mieli gdyby nie pomoc sędziowska

Czarson 10.02.2020 19:44

45%bramek strzelil dla Juve tylko Lazio jest bardziej uzaleznione od Immobile ale bardoz niewiele

Michellaga 10.02.2020 19:44

itak lepiej niz Pjanic gra

Michellaga 10.02.2020 19:44

co mecz

Michellaga 10.02.2020 19:44

ile razy kogoś na konia wrzuci

Czarson 10.02.2020 19:44

ciekawe ile punktow potrafilby Juventus bez Ronaldo

Lopez 10.02.2020 19:44

Furewer tak zbanuje sie za to ze ktos mi nick zmienia 11/10

Michellaga 10.02.2020 19:44

te podania z dupy

Kredence 10.02.2020 19:43

generał

Michellaga 10.02.2020 19:43

i odwala mu

Kredence 10.02.2020 19:43

Brozovic z meczu z udinese to jest to czego nam potrzeba

Michellaga 10.02.2020 19:43

a teraz jest że jak on czegoś nie zgra to nikt

VVujek 10.02.2020 19:43

no jak Sensi go odciążał to lepiej to wyglądało

Michellaga 10.02.2020 19:43

bo nie bedzie miał takiej odpowiedzialnosci

Michellaga 10.02.2020 19:43

to bedzie to lepiej wygladac

Michellaga 10.02.2020 19:43

możliwe że jak eriksen go odciąży

Kredence 10.02.2020 19:43

to juz mocne jest Lopec

Michellaga 10.02.2020 19:43

to nic nowego

Lopez 10.02.2020 19:43

Niestety

Kredence 10.02.2020 19:42

dopiero teraz zauwazylem

Michellaga 10.02.2020 19:42

zawiesza sie i podanie z dupy

Kredence 10.02.2020 19:42

Lopezoniek :D

Michellaga 10.02.2020 19:42

Brozo co mecz ma black outy

VVujek 10.02.2020 19:42

należy mu się

Adriano_forever 10.02.2020 19:42

zbanuj się za nick

VVujek 10.02.2020 19:42

Lopez banuj Lajro

KibicInteru 10.02.2020 19:42

taka prawda

jaszczomb 10.02.2020 19:42

xd

Lopez 10.02.2020 19:41

To czas najwyzszy

KibicInteru 10.02.2020 19:41

bana*

KibicInteru 10.02.2020 19:41

nie wi9em czy mniałem baa kiedyś xd

Kredence 10.02.2020 19:41

w obecnym ksztalcie druzyny tak

KibicInteru 10.02.2020 19:41

ale plusy przewyższają minusy

Lopez 10.02.2020 19:41

Kibic kiedy ostatnio miales bana?

Kredence 10.02.2020 19:41

dla mnie on moze zostac z nami do konca kariery, ale w mniejszej roli

KibicInteru 10.02.2020 19:40

widze

VVujek 10.02.2020 19:40

daj dla Ljaro na 2 tygodnie za zbanowanie mojej osoby bezpodstawnie

Kredence 10.02.2020 19:40

Kibic, ale tak szczerze widzisz te wszystkie ulomnosci Brozo?

KibicInteru 10.02.2020 19:40

u nas ławkowiczem jest Vecino a na brak gry nie narzeka

Lopez 10.02.2020 19:40

Jakiegos bana trzeba komus dac? Mozecie sie teraz przyznac to kara bedzie przez pol

Czarson 10.02.2020 19:40

a jeszcze sie urodzi pare nazwisk jak hwavertz czy inni

KibicInteru 10.02.2020 19:40

za duże mają niektórzy przywiązanie do tego kto jets ławkowiczem kto gra w pierwszym składzie

Czarson 10.02.2020 19:40

pogbe beda chcieli

Kredence 10.02.2020 19:39

i pewnie go sciagna bo to takie typowo realowe

Kredence 10.02.2020 19:39

a chca tego dzieciaka camavinge z rennes

Lopez 10.02.2020 19:39

Co sie dzieje do jasnej choler yy

jaszczomb 10.02.2020 19:39

no ale chyba nie wywala 50 aby miec lawkowicza

Kredence 10.02.2020 19:39

no i maja wiecej

KibicInteru 10.02.2020 19:39

trzeba więcej niż3 pomocników w kadrze

Czarson 10.02.2020 19:38

on w realu to moze skonczyc jak luka jowik

Czarson 10.02.2020 19:38

ale pieprzysz xdd

Kredence 10.02.2020 19:38

kross casemiro i valverde

VVujek 10.02.2020 19:38

sam sobie zrobi :)

Czarson 10.02.2020 19:38

kto mu tam miejsce zrobi w realu? modric?

KibicInteru 10.02.2020 19:38

to info z la republici więc najlepiej będzie zignorować

jaszczomb 10.02.2020 19:38

casemiro bije na glowe brozo

VVujek 10.02.2020 19:37

podobno jest zaInteresowany Brozovicem

Kredence 10.02.2020 19:37

czy ty widzisz pomocnikow realu, kto tam gra

Kredence 10.02.2020 19:37

wujek ale jaki real ? :D

VVujek 10.02.2020 19:37

Jeśli to prawda z tym Realem to wcale się nie dziwie ,że są zaInteresowani Brozoviciem, to zawodnik którego będzie najtrudniej zastąpić.

jaszczomb 10.02.2020 19:36

xdd

Czarson 10.02.2020 19:36

napisano o nim we wloskiej prasie, ze ani do przodu ani do tylu a od kad ma kucyk to nawet wlosami sie nie musi zajmowac XDDD

Kredence 10.02.2020 19:36

zapewne w lato out

Kredence 10.02.2020 19:36

no i rabiot pewnie zaraz wyleci z juve

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się