Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

IlCapitano 10.02.2020 21:02

Ciekawe czy Sensi na euro pojedzie

Czarson 10.02.2020 21:02

Kjeza powinien chciec odejsc jesli nie chce nadal stac w miejscu

Kredence 10.02.2020 21:02

a to juz spora przesada

Kredence 10.02.2020 21:02

pewnie lekko krzykna +40 mln

Nitrogen 10.02.2020 21:02

30 mln absolutny maks jeśli chodzi o cenę/potencjał/umiejętności

MK92 10.02.2020 21:02

Ciekawe, co by było, gdyby Rocco w 2018 kupił Milan.

Kredence 10.02.2020 21:01

nie sadze aby fiorentina latwo oddala castrovillego

Nitrogen 10.02.2020 21:01

Rocco to musi uważać na nadciśnienie

MK92 10.02.2020 21:01

Rocco ma tam ambitne plany, żeby całą Serię A wydymać ;)

Chuchu 10.02.2020 21:01

To Napoli mogłoby coś tam grać jednak, bo Hellas/Bologna/Cagliari w pucharach to będzie kompro

Kredence 10.02.2020 21:00

a z pewnoscia nie za duzy hajs

Nitrogen 10.02.2020 21:00

Kolejny słabiuteńki sezon póki co

Nitrogen 10.02.2020 21:00

Kjeza nie odejdzie bo nikt go nie chce

Czarson 10.02.2020 21:00

Kjeza, Casto, Dragowski

Kredence 10.02.2020 21:00

a w zasadzie ich gra

Kredence 10.02.2020 21:00

hellas jest fascynujacy

Czarson 10.02.2020 21:00

pytanie kto odejdzie z Fiorentiny po sezonie

Nitrogen 10.02.2020 21:00

To zapragnął Preziosiego

Nitrogen 10.02.2020 20:59

A mógł nie odchodzić z Crotone swego czasu

Czarson 10.02.2020 20:59

niespodzianka

Nitrogen 10.02.2020 20:59

Hellas z Jurykiem na 6 facepalm

Kredence 10.02.2020 20:59

a no wlasnie

IlCapitano 10.02.2020 20:59

Teraz Hellas jest 6

Kredence 10.02.2020 20:59

a czy na top 4-6 seriea musisz byc jakos specjalnie powazny :D

Klinsi64 10.02.2020 20:58

teraz fioa tez ma fajnych grajków

Klinsi64 10.02.2020 20:58

dalej to nie jest powazna druzyna :D

Nitrogen 10.02.2020 20:58

Poczekajmy na tego Amrabata

Kredence 10.02.2020 20:58

kouame zdrowy rowniez

Kredence 10.02.2020 20:58

amrabat juz wyglada niezle klinci

Klinsi64 10.02.2020 20:58

no sciaganiem duncanów i tym podobnych to swiata nie zawojuja

Nitrogen 10.02.2020 20:58

Wiem że co rok ma być coraz trudniej i co roku jest wyścig inwalidów

Kredence 10.02.2020 20:57

fiora ma siana sporo i w koncu tez sie ogarna w miare

Kredence 10.02.2020 20:57

roma z nowym wlascicielem moze byc odrobine powazniejsza, lazio bedzie mocne, napoli spokojnie sie odbuduje

Klinsi64 10.02.2020 20:56

ja wiem ze stadion i pieniazki ale nic nie trwa wiecznie

MK92 10.02.2020 20:56

Ale potem była ta klęska w finale z samobójem Kalinicia na deser.

Klinsi64 10.02.2020 20:56

atalanta sie zesra w koncu

Czarson 10.02.2020 20:56

nie pojawia sie nigdzie, poprostu znika

MK92 10.02.2020 20:56

Ogółem najlepiej poszło nam chyba w 2018 roku za Rino.

Kredence 10.02.2020 20:56

inna sprawa ze teraz z kazdym rokiem bedzie coraz ciezej wbic do top4

Nitrogen 10.02.2020 20:55

I pojawia się na mapie Azji?

Czarson 10.02.2020 20:55

Milan znika z mapy europy

Nitrogen 10.02.2020 20:55

W 2016 drabinka śmiechu, rok temu była szansa to się posrali

Kredence 10.02.2020 20:55

nie bedzie gaszenia swiatla bo bedzie nowy wlasciciel

Nitrogen 10.02.2020 20:55

Jak faktycznie grali bardzo dobrze w tych rozgrywkach

Klinsi64 10.02.2020 20:55

jak za rok nie wejdziecie do Lm to chyba gaszenie światła nastapi

Nitrogen 10.02.2020 20:54

Fajne Coppa Italia to było tylko w 2017

MK92 10.02.2020 20:54

Jakoś nam w tych rozgrywkach dobrze idzie.

Nitrogen 10.02.2020 20:54

No nie wiem

MK92 10.02.2020 20:54

Nitrogen, szanse niewielkie, ale w ostatnich latach dla nas jedynie Coppa Italia była fajną odskocznią od nieustannych upokorzeń - czy to w Serie A, czy to w LE.

Kredence 10.02.2020 20:54

w dwumeczu bez szans

IlCapitano 10.02.2020 20:54

I Scudetto

Nitrogen 10.02.2020 20:54

A to jest niemożliwe

IlCapitano 10.02.2020 20:53

Inter ma wygrać Coppa

Kredence 10.02.2020 20:53

wiadomo przeciez ze zagraja na 100%

Nitrogen 10.02.2020 20:53

Ale trzeba jeszcze przejść Juventus

Klinsi64 10.02.2020 20:53

wszystko czyli nic

Kredence 10.02.2020 20:53

ale co to znaczy ze maja wszystko rzucic na CI ? :D

Klinsi64 10.02.2020 20:53

w finale 1 mecz tylko

Nitrogen 10.02.2020 20:53

Bo nie ma szans że Milan CI wygra

IlCapitano 10.02.2020 20:53

Fascynuje mnie, że posiadamy 54 pkt po 23 kolejkach, czyli tyle ile na koniec sezona 12/13 ze Sramalą

Klinsi64 10.02.2020 20:53

czemu?

Kredence 10.02.2020 20:53

przegranego w lidze

Kredence 10.02.2020 20:53

mniej wiecej od meczu z lazio

Nitrogen 10.02.2020 20:53

Bez sensu to by było

Kredence 10.02.2020 20:52

ewidentnie graja slabiej

Klinsi64 10.02.2020 20:52

milan powinien wszystko rzucic na CI

MK92 10.02.2020 20:52

Nitro, patrząc ogółem na ten sezon, to Juventus jest słabszy niż za Allegriego.

Nitrogen 10.02.2020 20:52

Też z tym dołkiem bym nie przesadzał

Klinsi64 10.02.2020 20:52

2 w 3 meczach

Nitrogen 10.02.2020 20:52

Dołek niebywały

MK92 10.02.2020 20:52

Klinsi, ja chcę rewanżu ;)

Nitrogen 10.02.2020 20:52

No 1 porażka

MK92 10.02.2020 20:51

Capitano, racja, ale Juventus też ma dołek. Trzeba spróbować.

Klinsi64 10.02.2020 20:51

mk92 po co?

IlCapitano 10.02.2020 20:51

No fajnie jakby Milaniak obił w półfinale ale wątpliwe to

Klinsi64 10.02.2020 20:51

Rise grał w romie co wszystko wyjasnia

MK92 10.02.2020 20:50

Panowie, a co Wy na to, żeby się zmierzyć jeszcze raz w tym sezonie w finale Pucharu Włoch?

MK92 10.02.2020 20:49

Chyba że o co innego pytałeś :D

MK92 10.02.2020 20:48

No, cztery, nie licząc derbów w PW w grudniu 2017 roku...

Czarson 10.02.2020 20:47

ile to juz lat?4?

Nitrogen 10.02.2020 20:46

Chociaż Rise tez pokazał że można być białym skandynawem i kompletnym debilem

MK92 10.02.2020 20:46

To jest czas Interu w Mediolanie.

MK92 10.02.2020 20:46

Gratulację. Macie znakomitą ekipę i świetnego trenera.

Nitrogen 10.02.2020 20:46

Cięzko to określić czemu murzyni są tacy głupi czasami

MK92 10.02.2020 20:46

Ochłonąłem już trochę.

Kredence 10.02.2020 20:41

murzyn bardzo czesto = dzieciorób

Dzonyy 10.02.2020 20:41

holyfield jest bankurtem bo jest murzynem

SETE 10.02.2020 20:36

Musiały go niezle wydoić

SETE 10.02.2020 20:36

Kredence dobre

Czarson 10.02.2020 20:36

dobra, przepraszam, zloz mu moje kondolencje

Kredence 10.02.2020 20:36

czasem tak bywa

Kredence 10.02.2020 20:36

holyfield ma chyba z 10 dzieciakow , wszystkie z inna kobieta i dlatego jest dzisiaj bankrutem

Klinsi64 10.02.2020 20:35

mnie akurat stworzył jak miał 31

Czarson 10.02.2020 20:35

troche kultury starcze

Klinsi64 10.02.2020 20:35

zamknij morde

SETE 10.02.2020 20:35

#bromdlaAfryki

Czarson 10.02.2020 20:35

masakra mniejsza jest roznica miedzy twoim ojciem a toba niz miedzy toba a ludzmi z ktorymi tutaj sie sprzeczasz

Dzonyy 10.02.2020 20:34

Sterling to chyba z 5 ma

Klinsi64 10.02.2020 20:34

jakiś tam mój brat,ale nie znam nie mam kontaktu

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się