Archiwum shoutboksa

Klinsi64 10.02.2020 21:30

vvujek jak brozo nie zawsze mozg nadąża

Czarson 10.02.2020 21:30

nikt nawet nie jest w stanie wzbudzic w nim watpliwosci

Czarson 10.02.2020 21:30

bo on i tak nie pomysli nawet przez chwile, ze sie moze mylic

Klinsi64 10.02.2020 21:30

no poxno mi Internet podpieli :D

Czarson 10.02.2020 21:29

to jest woda na mlyn dla wujka

Kredence 10.02.2020 21:29

wujek jest absolutnym bezwstydnikiem

MK92 10.02.2020 21:29

Ale on sam jeden to za mało na Inter.

Nitrogen 10.02.2020 21:29

Stryjek znów torturowany na forum

MK92 10.02.2020 21:29

Ibra wczoraj jak profesor.

Klinsi64 10.02.2020 21:29

to tak jakbym ja Interowi strzelił

Klinsi64 10.02.2020 21:29

gol ibry mnie zdruzgotał

Czarson 10.02.2020 21:29

paradoks klinsiego: jest stary ale nie nalezy do starej gwardii

Klinsi64 10.02.2020 21:29

no niestety

Czarson 10.02.2020 21:29

klinsi tez wysapal ale przeprosil

IlCapitano 10.02.2020 21:28

W maju jak wygramy Scudetto powróca wszyscy

Chuchu 10.02.2020 21:27

Miras, Ljarro, matko bosko, przepowiednia się spełnia

Klinsi64 10.02.2020 21:27

no miras też wysapał :D

Chuchu 10.02.2020 21:27

Ljarro wrócił, czy to pierwszy znak powrotu legendarnej starej gwardii ??

Kredence 10.02.2020 21:27

mocne Chuchu

Kredence 10.02.2020 21:26

xdddd

Chuchu 10.02.2020 21:26

Większe od głowy wiecie kogo

Czarson 10.02.2020 21:26

dawno ktos tak nie zmotywowal ljaro jak wujek

IlCapitano 10.02.2020 21:26

Wujka to się obija a on i tak nic nie rozumie

IlCapitano 10.02.2020 21:26

No a ja nie wymiękam

Kredence 10.02.2020 21:25

ljarro dalej dewastuje wujka xD

Klinsi64 10.02.2020 21:25

tez chciałem ja tak nazwac ale sie wystraszyłem cenzora

IlCapitano 10.02.2020 21:25

Salma Chóiek i jej dwa arbuzy gigantyczne

MK92 10.02.2020 21:24

Żona Bosaka?

Kredence 10.02.2020 21:24

to marta od kusego?

Czarson 10.02.2020 21:24

u łaa

IlCapitano 10.02.2020 21:24

Spierdział się coś w przerwie typowo, od tamtej pory nie widzialem go

Klinsi64 10.02.2020 21:24

na szczescie nie mam psa

Dzonyy 10.02.2020 21:24

i znikl wylizywac odbyty owczarkow niemieckich

Klinsi64 10.02.2020 21:24

no ja tez wysapałem ale przeprosiłem

Dzonyy 10.02.2020 21:23

Inter odrobil

Dzonyy 10.02.2020 21:23

w przerwie sapal

Dzonyy 10.02.2020 21:23

kmiot kielecki

Kredence 10.02.2020 21:23

nie wiem o co mu chodzilo

Dzonyy 10.02.2020 21:23

masakra nedzyr

Kredence 10.02.2020 21:23

wyzywał cos o bujnej czuprynie

Klinsi64 10.02.2020 21:23

ponoć w żałobie po smierci Romka Lipki

Nitrogen 10.02.2020 21:23

KAPOOOOOOOLAWALO

Kredence 10.02.2020 21:23

tak, wczoraj pod smietnikiem

Klinsi64 10.02.2020 21:23

a kydzego

IlCapitano 10.02.2020 21:23

Widział ktoś nasira?

Klinsi64 10.02.2020 21:22

zwroccie panstwo uwage

Kredence 10.02.2020 21:22

ale pewnie nie

Kredence 10.02.2020 21:22

ciekawe czy tez ma takie ladne okularki jak mati

Klinsi64 10.02.2020 21:22

mamma mia

Dzonyy 10.02.2020 21:22

to najlepszy mundial ever

Dzonyy 10.02.2020 21:22

Ogolnie munidal 06

IlCapitano 10.02.2020 21:22

PAULITOOOOOOOO GOLAZZZOOOOOOOO

Czarson 10.02.2020 21:22

xddddddddddddddddddddd

MK92 10.02.2020 21:22

:D

Nitrogen 10.02.2020 21:21

xDDDDD

Klinsi64 10.02.2020 21:21

Careca jeszcze nie wiedział że za 10 lat bedzie włoskim swiecickim

Nitrogen 10.02.2020 21:21

CAMPIONI DEL MONDO CAMPIONI DEL MONDO CAMPIONI DEL MONDO

IlCapitano 10.02.2020 21:21

FABIO ANDIAMO A BERLINOO

Kredence 10.02.2020 21:21

był wybitny

Kredence 10.02.2020 21:21

gosciu otarł sie o doskonalosc

Nitrogen 10.02.2020 21:21

W finale to samo xD

Nitrogen 10.02.2020 21:21

Caressa oszalał

MK92 10.02.2020 21:21

SIAMO CAMPIONI DEL MONDO !!

Kredence 10.02.2020 21:21

ciarki

Kredence 10.02.2020 21:21

szpaku jak szpaku ale caressa co zrobil z niemcami i francja :D

Chuchu 10.02.2020 21:21

Jeszce coś o Auf Widerzejn Dojczland było

IlCapitano 10.02.2020 21:21

I BĘDZIE DWA DZIRALDINO I JEST DWA DEL PIERRRRO

MK92 10.02.2020 21:20

DWA, DWA

Nitrogen 10.02.2020 21:20

DWA DWA DWA CERRO

Nitrogen 10.02.2020 21:20

AJJJJJ BĘDZIE DEL PIEERRRRRRRRRRRRRRRO

IlCapitano 10.02.2020 21:20

NIE MA ARIWEDERCZI ITALIA, JEST FORZA ITALIA DO BERLINA

MK92 10.02.2020 21:20

No, Matrix wtedy wygrał na tej kontuzji Nesty.

Kredence 10.02.2020 21:20

i nasz Matrix kochany

MK92 10.02.2020 21:20

MŁODZIUTKI GROSSO !! (29-letni)

IlCapitano 10.02.2020 21:19

GROSSO, TO BYŁ GROSSO I KTO? MŁODZIUTKI GROSSO

Kredence 10.02.2020 21:19

byli wybitni

Chuchu 10.02.2020 21:19

Pomylił Grosso z Iaquintą ale fakt, wtedy jeszcze formę miał :D

Kredence 10.02.2020 21:19

nie wiem czy da sie lepiej strzelic karne niz wlosi w finale 06

IlCapitano 10.02.2020 21:19

I JAKINTA STRZELCEM BRAMKI

MK92 10.02.2020 21:19

Wybitny pojedynek.

MK92 10.02.2020 21:19

Dortmund 2006 - arcydzieło futbolu reprezentacyjnego.

Nitrogen 10.02.2020 21:19

Szpaku tam absolutnie demolował na mikrofonie

Chuchu 10.02.2020 21:19

Ale półfinał Niemcy 0:2 Włochy w 2006 najlepszy meczyk

Dzonyy 10.02.2020 21:19

Podobno w giuve chca powrotu Alegro

MK92 10.02.2020 21:19

Pewnie, gdyby Zizou strzelał za Trezegueta, to Francja byłaby campione del mondo.

Nitrogen 10.02.2020 21:18

Chociaż Włosi wtedy cyniczni jak Juve Allegriego

IlCapitano 10.02.2020 21:18

Dłużej jak Włochy vs Niemcy na euro 2016

Klinsi64 10.02.2020 21:18

widzieliscie jak w superpucharze japoni 9 z rzedu nie trafili

Nitrogen 10.02.2020 21:18

Pewnie te karne by trwały do 7 kolejki

Chuchu 10.02.2020 21:18

No dzisiaj by raczej połowę tych karnych Dudka kazali powtarzać :D

Nitrogen 10.02.2020 21:18

Ale Trezege sobie kopnął w tą poprzeczkę

Kredence 10.02.2020 21:17

a dudek ladnie tanczy l trzeba przyznac ale troche za linia

Kredence 10.02.2020 21:17

mozna ale na linii :D

Nitrogen 10.02.2020 21:17

Na lini chyba można

Nitrogen 10.02.2020 21:17

Nie można już tańczyć?

Kredence 10.02.2020 21:17

xD

Kredence 10.02.2020 21:17

dudek tez za tanczy l a dzisiaj by juz nie mogl

Nitrogen 10.02.2020 21:17

Bekowe wtedy były te karne

MK92 10.02.2020 21:17

Buffon też wychodził.

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się