Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 10.02.2020 20:34

podobno Kessie

Klinsi64 10.02.2020 20:34

cos tam grał

Czarson 10.02.2020 20:34

tez pilkarz?

Kredence 10.02.2020 20:34

xD

Klinsi64 10.02.2020 20:34

mój ojciec jak miał 18 to juz wpadł

Nitrogen 10.02.2020 20:34

Ale nie pamiętam w jakim meczu

SETE 10.02.2020 20:34

17 lat

Nitrogen 10.02.2020 20:34

No też słyszałem

Kredence 10.02.2020 20:33

ostatnio sapali w tv podczas jakiejs transimisji ze klopp tez zostal bardzo szybko ojcem

Czarson 10.02.2020 20:33

no nie liczy sie

Nitrogen 10.02.2020 20:33

Takie są zasady u nich

Nitrogen 10.02.2020 20:33

Ale oni są czarni

Klinsi64 10.02.2020 20:33

piekarz jak miał 17 to już 2 aborcje za soba

Czarson 10.02.2020 20:33

a wtedy z 21 lat moze

Czarson 10.02.2020 20:33

Berahino jeszcze 3 dzieci i kazde z inna babka

Klinsi64 10.02.2020 20:32

tfu

Nitrogen 10.02.2020 20:32

Sterling miał chyba 17 lat jak miał dwójkę xD

Klinsi64 10.02.2020 20:32

#icardi

Czarson 10.02.2020 20:32

to, ze ma kobiete dojrzalsza od siebie i dzieci to tylko mu moze pomoc

Nitrogen 10.02.2020 20:32

A gdzie powiedziałem ze nie może

Klinsi64 10.02.2020 20:32

pamietamy mecz z udinese

Czarson 10.02.2020 20:32

a czemu on ma nie miec dzieci?

IlCapitano 10.02.2020 20:32

Kessie ma wnuki

Piekarz 10.02.2020 20:32

coś Cię bawi milanisto?

Klinsi64 10.02.2020 20:32

no niby poza boiskiem taki powazny a na boisku jak dzieciak

Nitrogen 10.02.2020 20:32

Masakra 23 lata xD

Kredence 10.02.2020 20:32

i

VVujek 10.02.2020 20:31

a kessi ma ? xd

Kredence 10.02.2020 20:31

o kobite 7 lat starsza :D

Czarson 10.02.2020 20:31

tak

Nitrogen 10.02.2020 20:31

xDDDD

Kredence 10.02.2020 20:31

dwojke

Nitrogen 10.02.2020 20:31

On ma dzieci xD?

Kredence 10.02.2020 20:31

ojciec i maz , no nie mozna tak nicolo

Klinsi64 10.02.2020 20:31

bo kiedys wysapie i wyleci

Klinsi64 10.02.2020 20:31

barella niestety musi sie opamietac

Czarson 10.02.2020 20:31

dobrze, ze wszystko sie skonczylo tak jak sie skonczylo

Nitrogen 10.02.2020 20:31

Nie

Alfa 10.02.2020 20:30

nie wiem po co on tak sapie

VVujek 10.02.2020 20:30

Nitro pewnie trzyma kciuki za Interem by ten wygrał scudetto

Czarson 10.02.2020 20:30

bo tam kartka byla przesadzona

Alfa 10.02.2020 20:30

to akurat debilizm barolo

Czarson 10.02.2020 20:30

dokladnie

Nitrogen 10.02.2020 20:30

Jedna była za sapy

Nitrogen 10.02.2020 20:30

Ale 2 kartki nie była za faul

Czarson 10.02.2020 20:30

ak bylo

Czarson 10.02.2020 20:30

faul Milanistow i nic a Inter faul i 2 kartki w 1 akcji

Nitrogen 10.02.2020 20:30

Jak ostro wjedziesz

Klinsi64 10.02.2020 20:30

mnie irytował Inter w 1 połowie a wrecz obrzydzał

Nitrogen 10.02.2020 20:30

Już w pierwszej akcji możesz dostać asa

VVujek 10.02.2020 20:30

teraz już żadna

Nitrogen 10.02.2020 20:29

A co to za różnica?

Alfa 10.02.2020 20:29

no strasznie mnie irytowalo ze kessie musial faulowac z 4-5 razy zeby dostac zolta, a nasi 1-2 i juz

Nitrogen 10.02.2020 20:29

Zresztą tam i tak była ręka Bonaventury przy tym słupku więc won

Kredence 10.02.2020 20:29

barella ze 3 razy byl faulowany dosyc ostro i sedzia nic

VVujek 10.02.2020 20:29

i moim zdaniem powinien odgwizdać faul na lautaro xd

Czarson 10.02.2020 20:29

ale sedzia pozwalal na podostrzenie gry Milaniwi czego nie rozumialem

Klinsi64 10.02.2020 20:29

nie wina ibry że godin jest starym dziadem cherlawym

Kredence 10.02.2020 20:29

rownie dobrze sedzia mogl odgwizdac faul lautaro w meczu z cagliari a jednak takich lekkich pchniec sie nie gwizdze

VVujek 10.02.2020 20:29

może by przeskoczył nie wiem ,ale to z pewnością utrudniło Godinowi

Czarson 10.02.2020 20:29

jeden rabin powie faul drugi rabin powie brak faulu

KibicInteru 10.02.2020 20:28

no i walnął go ręką w głowe

Nitrogen 10.02.2020 20:28

Wjechał całym impetem

Nitrogen 10.02.2020 20:28

Przy słupku Ibrahimović zdemolował fizycznie Skrinara

KibicInteru 10.02.2020 20:28

ibra faulował skriniara tam pod koniec

Nitrogen 10.02.2020 20:28

Zależy od arbitra

Alfa 10.02.2020 20:28

dokl, szczegolnie ze przy slupku ibry sytuacja byla podobna

Nitrogen 10.02.2020 20:28

Fajnie, ale Ibra i bez tego by Godina przeskoczył. Oczywiście się lekko oparł, ale sędziowie puszcają taką grę

Klinsi64 10.02.2020 20:28

ibra tak faulował godynia jak lukak dunczyka

VVujek 10.02.2020 20:27

nie wiem czy grałeś w piłkę ,ale jak ci się będę opierał dłonią na barku to nie wyskoczysz wyżej odemnie

KibicInteru 10.02.2020 20:27

sick

Nitrogen 10.02.2020 20:27

A twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia xD

Kredence 10.02.2020 20:27

tak Kibic

Alfa 10.02.2020 20:27

i pewnie pierwzsy raz strzelilismy 4 gole w 1 polowie

Nitrogen 10.02.2020 20:27

Zrozum, że to czy faulował zależy od sędziego

KibicInteru 10.02.2020 20:27

wczoraj pierwszy raz przegrywalismy 2 golami w tym sezonie?

Nitrogen 10.02.2020 20:27

To do Stryjka

Nitrogen 10.02.2020 20:27

facepalm

Kredence 10.02.2020 20:27

xD

Klinsi64 10.02.2020 20:27

Nitro silny Inter to siny milan pamietaj

Kredence 10.02.2020 20:27

udowodnij wujek

VVujek 10.02.2020 20:26

Ibra faulował przy 1 bramce Milanu

Nitrogen 10.02.2020 20:26

Bardzo go lubiłem nawet jak grał w Interze

Alfa 10.02.2020 20:26

nie ma sie co oszukiwac ale takiej polowie nic nie zwiastowalo takiej odmiany

Czarson 10.02.2020 20:26

a pozniej juz tylko proba pogodzenia sie z porazka i gratulacje na forum

Nitrogen 10.02.2020 20:26

Ja Ibre kocham więc cieszyłem się

Czarson 10.02.2020 20:26

Nitro lzy w oczach, juz myslal, ze wracaja

jaszczomb 10.02.2020 20:26

niemiec po helmie w przerwie bity po kasku

Klinsi64 10.02.2020 20:26

vvujek dobrze wiesz że my wiemy wiec nie udawaj

Kredence 10.02.2020 20:26

niczym mati swiecicki

Kredence 10.02.2020 20:25

Nitro pewnie krzyczał IZ BAK

VVujek 10.02.2020 20:25

wy na to widocznie czekaliście xd

Klinsi64 10.02.2020 20:25

niitro przyznaj sie był namiocik co :D

Kredence 10.02.2020 20:25

dlugo szukal miejsca gdzie moze zrobic cos ala DD i posapac i udalo sie

Kredence 10.02.2020 20:25

wujek zlapal temat na ktorym moze posapac i bedzie drążył

Nitrogen 10.02.2020 20:24

Tylko Borowik w rozegraniu a Bareja w defensywie

Nitrogen 10.02.2020 20:24

Wczoraj porównywalną ilość błędów

Alfa 10.02.2020 20:24

wujek bo ty wzsystko robisz na przekor :D

VVujek 10.02.2020 20:24

naturalnie nie liczyłeś xd

Klinsi64 10.02.2020 20:24

no i gra 1 sezon o cos poważnego

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się