Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 10.02.2020 20:24

ja na przekór powiem że wcale nie mniej

Kredence 10.02.2020 20:24

naturalnie

VVujek 10.02.2020 20:24

a co liczyłeś ?

Czarson 10.02.2020 20:24

Milan pierwszą połowę grał na San Siro, drugą na Stadio Giuseppe Meazza XD

Kredence 10.02.2020 20:24

ale ma ich mniej i gra na mniej odpowiedzialnej pozycji

Alfa 10.02.2020 20:23

on tez jak brozo miewa zacmienie mozgu

Alfa 10.02.2020 20:23

mnie jeszcze draznia te straty placka

Kredence 10.02.2020 20:22

sa przeslanki

VVujek 10.02.2020 20:22

jak zdobędziemy scudetto to tobie nie dojedzie xd

Klinsi64 10.02.2020 20:22

ale to tylko hipoteza

Klinsi64 10.02.2020 20:22

vvujkowi mózg chyba nie dojezdza

Czarson 10.02.2020 20:22

no jesli przy bardziej ofensywnej pomocy, ktora tez bedzie chciala pograc pilka a nie tak jak z Milanem w 1 polowie Brozowik i tak bedzie podejmowal takie niepotrzebne ryzyk to juz nic mu nie pomoze

Kredence 10.02.2020 20:22

bo ludzie łykneli

VVujek 10.02.2020 20:22

Brozo przy Eriksenie może być jeszcze lepszy ale ty tego nie rozumiesz

Kredence 10.02.2020 20:22

tzn moze nawet rozumie ale sobie wkrecil i bedzie trollowal

Kredence 10.02.2020 20:21

ale wujek tego nie rozumie :D

Klinsi64 10.02.2020 20:21

jak chcemy zrobic skok to z kims lepszym

VVujek 10.02.2020 20:21

miał kontuzje

Klinsi64 10.02.2020 20:21

no teraz gramy tym co mamy

Alfa 10.02.2020 20:21

czemu on nie gra

Kredence 10.02.2020 20:21

jeszcze nadzieja ze przy eriksenie brozo bedzie mial rzadziej pilke

Alfa 10.02.2020 20:21

swoja droga wujek co z DD

VVujek 10.02.2020 20:21

nasz najlepszy pomocnik fajny ale do rotacji xd to co reszta won

Kredence 10.02.2020 20:21

nie wiem wujek

Klinsi64 10.02.2020 20:20

brozo jest fajny ale do rotacji

VVujek 10.02.2020 20:20

kredenc a wiesz ,że to całkiem możliwe ?

jaszczomb 10.02.2020 20:20

ile razy nam gosc dupe ratowal to nawet policzyc sie nei da

Kredence 10.02.2020 20:20

a w ostatnim meczu szczeli gola razem z DD i Vecino

VVujek 10.02.2020 20:20

xd

jaszczomb 10.02.2020 20:20

jak ugramy skudeto to zrobi to vrij

Czarson 10.02.2020 20:20

tego chce kazdy

Czarson 10.02.2020 20:19

oby

VVujek 10.02.2020 20:19

Brozović będzie mózgiem który poprowadzi do scudetto

Kredence 10.02.2020 20:19

a na jego pozycji musi niestety dojezdzac

Kredence 10.02.2020 20:18

dokl Klinci, dlatego pisze to od dawna, gosc ma prawie wszystko by byc big kozaczi, juz to zreszta pokazywal ale glowa nie dojezdza

Klinsi64 10.02.2020 20:18

czasem mógłby cos normalnie zagrac to nasiłe kombinuje

VVujek 10.02.2020 20:18

W pierwszej połowie nie bardzo się dało rozgrywać piłkę xd

Alfa 10.02.2020 20:18

no zesrani byli w 1 polowie fest

Alfa 10.02.2020 20:18

dokl

Kredence 10.02.2020 20:18

skriniar tez podal w poprzek xD

Klinsi64 10.02.2020 20:18

niestety za bardzo chce pokazac jakim jest kozakiem to jego najgorsza wada

Alfa 10.02.2020 20:18

bo niepewnie wyszedl i sie cofnal

Alfa 10.02.2020 20:17

tam tez skryniar zwalil

Kredence 10.02.2020 20:17

a to podanie w poprzek ? :D

Klinsi64 10.02.2020 20:17

nie wiem w kteórej to było minucie ale przed nasza 16 mógł podać chyba do barelli to trzymał piłke i tylko faul go uratował przed strata

VVujek 10.02.2020 20:17

najelpsze że po jego wpisie barolo zagrał na regiście xd

VVujek 10.02.2020 20:16

no chyba upadł xd

Klinsi64 10.02.2020 20:16

niestety

Kredence 10.02.2020 20:16

xD

Klinsi64 10.02.2020 20:16

brozo ma dużo wad

jaszczomb 10.02.2020 20:16

xd

Alfa 10.02.2020 20:16

no bo upadles :D

VVujek 10.02.2020 20:15

potem ban na 2 tyg za "chyba na głowe upadłeś" xd

Kredence 10.02.2020 20:15

podobno wujek jest osobistym krokomierzem vecino

VVujek 10.02.2020 20:15

Ljarro pisze: ↑30 sty 2020, 08:27 Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza

Alfa 10.02.2020 20:14

a w szatni jak przebiera nóżkami to też?

Alfa 10.02.2020 20:14

xdd

Klinsi64 10.02.2020 20:14

vecino mierza kilometry jak z autobusu wychodzi

Kredence 10.02.2020 20:14

co ty wujek znowu wymysliles :D

Alfa 10.02.2020 20:14

smiesznie bo tych kilometrow u vecino to nigdy nie widac

VVujek 10.02.2020 20:14

przecież lajro pisał że grałby barolo na regiscie a ty mu przytakujesz

Kredence 10.02.2020 20:13

pewnie dlatego zagral tragicznie na regiscie bo nie jest regista xD

VVujek 10.02.2020 20:13

barella przebiegł podobny dystans do brozo i vecino

Alfa 10.02.2020 20:13

no pod tym wzgledem to barolo jest topem topow

Czarson 10.02.2020 20:13

barella jedyny, ktory biega gdy inni stoja

VVujek 10.02.2020 20:13

a potem zagrałtragicznie z udine na regiscie xd

Klinsi64 10.02.2020 20:12

szkoda że był mvp w coppa z fiora

VVujek 10.02.2020 20:12

i to fakt

Klinsi64 10.02.2020 20:12

po kontuzji to nie ten sam

Adriano_forever 10.02.2020 20:12

no dokładnie

VVujek 10.02.2020 20:12

klinsi już zna wynik rewanżu ? haha

Klinsi64 10.02.2020 20:12

barella słabo

Alfa 10.02.2020 20:12

furewer poludniowo amerykanski

Czarson 10.02.2020 20:12

Barella jaki nabuzowany, nawet jak po schodach schodzi to widac

VVujek 10.02.2020 20:12

nie jest

Adriano_forever 10.02.2020 20:11

ja też

jaszczomb 10.02.2020 20:11

nie jest

Alfa 10.02.2020 20:11

wiekszosc poludniowych amerykancow zlopie yerbe

Klinsi64 10.02.2020 20:11

w teorii to 1 jest juve

Czarson 10.02.2020 20:10

Godin yerba przed meczem

VVujek 10.02.2020 20:10

Inter ma dużo pecha w tym sezonie ,a mimo wszystko jest na 1 miejscu , niesamowite

VVujek 10.02.2020 20:07

https://tiny.pl/t6ch8

VVujek 10.02.2020 20:07

no po za meczem Lazio

jaszczomb 10.02.2020 20:07

xd

Alfa 10.02.2020 20:06

https://i.imgur.com/nno7Fkt.png xdd

Kredence 10.02.2020 20:02

nie ma czasu na lamaczki

Kredence 10.02.2020 20:02

zoniek pewnie czeka na wybory prezydenckie

jaszczomb 10.02.2020 20:01

ciekawe jak zoniek ja opisze ile bylo lamaczy

jaszczomb 10.02.2020 20:01

niesamowita kolejka byla

jaszczomb 10.02.2020 20:01

zgadzam sie

Kredence 10.02.2020 20:01

ogolnie dobry okres dla calcio

Kredence 10.02.2020 20:01

ta kolejka z tego weekendu to byla chyba najlepsze w tym sezonie

Czarson 10.02.2020 20:00

szkoda, ze dzis nie ma jakiegos meczu

jaszczomb 10.02.2020 20:00

ale ma pryszcze wiec won

Dzonyy 10.02.2020 20:00

brzydza sie jego pryszczy

VVujek 10.02.2020 20:00

Sarri może polecieć nawet w trakcie sezonu

Kredence 10.02.2020 19:59

do tego bardzo silny jest

Kredence 10.02.2020 19:59

rzadko ogladam parme ale wczoraj jak wszedl z lawki to mijal ludzi jak tyczki

Czarson 10.02.2020 19:59

bo drugi rok kilkoma niepotrzebnymi graczami na kontrakcie to nic dobrego

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się