Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

MK92 10.02.2020 21:51

Rosja lat 90. to fascynujące zjawisko.

MK92 10.02.2020 21:51

Znawca, sama prawda.

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:49

ludzie nei byli świadomi

Czarson 10.02.2020 21:49

Szulaj22 9 lutego 2020, 21:41 Miłe zaskoczenie chociaż myślałem że przegramy to miło nas nasi kopacze zaskoczyli niech tak grają do końca sezonu to bedzie lm.

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:49

ale wtedy mało kto ogarniał kapitalizm w rosji

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:49

i ludzie twierdzili, że dobry Interes, bo dostali 20 rubli za papierek xDDD

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:49

płacili po 20 rubli

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:49

Ci ogarnięci stali na jakiś skwerach/ulicach i skupowali te akcje od roboli

MK92 10.02.2020 21:49

Polecam fajny rosyjski film "Oligarcha" z 2002 roku - z Maszkowem w roli głównej.

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:48

po upadku komunizmu wszystkie państwowe przedsiębiorstwa oddawały akcje swoim pracownikom

MK92 10.02.2020 21:48

Bierezowski był z kolei nauczycielem geografii :D

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:48

wystarczyło, że ktoś ogarniał trochę i w rok stawał się milionerem

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:48

Rosja po upadku komunizmu to jeden wielki przekręt w robieniu hajsu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:47

Chodorkowski miał kwiaciarnie, a niedługo potem kupił czy otworzył sobie bank xDDDDDD

MK92 10.02.2020 21:47

Czarson, no za wcześnie się zagrzałem, przyznaję :D

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:47

w ogóle beka

IlCapitano 10.02.2020 21:47

Mógł jej nie obijać po pijaku to nie byłoby rozwodu i podziału majątku

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:47

Chodorkowskiego też, bo się bał

Nitrogen 10.02.2020 21:46

No on ma zakaz do UK

Alfa 10.02.2020 21:46

i tak najwieksza beka z tego prezia monaco co po rozwodzie musial oddac jej 50% i od tamtej pory przestal pompowac chore sumy w monaco :D

Czarson 10.02.2020 21:46

XD

Czarson 10.02.2020 21:46

MK92 9 lutego 2020, 21:45 No, tacy byli pewni na SB spacerku Interu i się z IZ BACK nabijali ;) Ale ogólnie spoko goście tam są i żarty lubią.

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:46

no bo do UK nie może chyba

Nitrogen 10.02.2020 21:46

A teraz Ambramowicz sobie w Izrealu siedzi i ma w dupie xD

MK92 10.02.2020 21:46

Zwłaszcza Bieriezowskiego ładnie Putin wydymał po 2000 roku :D

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:46

ale Abramowicz jednak z nim trzymał i się dostosował do niego

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:45

oligarchowie wybrali sobie Putina na prezydenta, a on ich wykiwał xDDDD

Nitrogen 10.02.2020 21:45

Bardziej szef niż kumpel

Alfa 10.02.2020 21:45

on przeciez uciekl z rosji przed kims tam

Kredence 10.02.2020 21:45

Moratti przerżnął wszystko to co dostal od ojca i odszedl w zapomnienie

MK92 10.02.2020 21:45

Berlusconi był królem wszystkich prezesów.

Alfa 10.02.2020 21:45

no nie wiem

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:45

Abramowicz kumpel Putina

Nitrogen 10.02.2020 21:45

Chyba nadal ma

Nitrogen 10.02.2020 21:45

No Abramowicz miał realny wpływ na politykę Rosji xD

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:45

Romek mocno zbiedniał

Alfa 10.02.2020 21:45

a romek sie opamietal

Alfa 10.02.2020 21:45

moratti to robil bez opamietania i inwestycji

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:45

ale Moratti przy Abramowiczu to był biedaczek

Nitrogen 10.02.2020 21:44

No Moratti też

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:44

w sensie Ci najbogatsi

Kredence 10.02.2020 21:44

byl pierwszym ktory zaczal palic hajs

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:44

teraz miliarderzy mają już grubo ponad 100

Kredence 10.02.2020 21:44

on kochal wydawac

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:44

i wtedy jego majątek 20-25 mld robił wrażenie

Kredence 10.02.2020 21:44

a Moratti? :D

Kredence 10.02.2020 21:44

cooooo

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:44

to było z 17 lat temu

Nitrogen 10.02.2020 21:44

On to zapoczątkował

Nitrogen 10.02.2020 21:44

Miał serce do wydawania xD

Kredence 10.02.2020 21:43

mial fantazje

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:43

Abramowicz kiedyś chciał po Chelsea kupić sobie jeszcze Deportivo i Romę :D

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:43

faktycznie

IlCapitano 10.02.2020 21:43

Może Icardi strzelił tego hattricka w pamiętnych derbach, ale nikt nie wie czy Eder też by nie strzelił jakby wtedy zagrał #wujek

Nitrogen 10.02.2020 21:43

No mial tam spore udziały

Kredence 10.02.2020 21:43

chociaz i tak bedzie beka jak sie podloza np w lidze xD

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:42

Szachtar?

Nitrogen 10.02.2020 21:42

Jak Abramowicz i CSKA i Szachtar swego czasu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:42

ale każdy wie kto tam rozdaje karty :D

Kredence 10.02.2020 21:42

a to chyba ze tak

Nitrogen 10.02.2020 21:42

No Lotito nie jest w papierach wlascicelem

Czarson 10.02.2020 21:42

Saelemaekers polubił post Lukaku z podpisem "nowy król w mieście".

Kredence 10.02.2020 21:42

no wlasnie , nie jest to takie oczywiste

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:42

nie wiem jak to rozwiążą

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:41

no mają]

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:41

tak

Kredence 10.02.2020 21:41

jak Salernitana moze awansowac jak maja tego samego wlasciciela co Lazio?

Nitrogen 10.02.2020 21:41

Najgorzej Crotone

Nitrogen 10.02.2020 21:41

Nalepiej Pordenone lub Czytadella

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:41

straszny ścisk

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:41

ale inne kluby...

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:41

Benevento to raczej pewniak

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:40

ciekawe czy Lazio wiąże z nim jakąś przyszłość czy to bardziej transfer pod walkę o awans był...

Nitrogen 10.02.2020 21:40

Ale awansuje Crotone

Kredence 10.02.2020 21:40

a Lazio do kogo?

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:40

dlatego Dziczek poszedł właśnie tam na wyp.

Nitrogen 10.02.2020 21:40

Dokl

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:40

Salernitana należy do Lotito

Kredence 10.02.2020 21:40

opisz

Nitrogen 10.02.2020 21:39

Moze

Czarson 10.02.2020 21:38

Salarnitana moze awansowac? nie za blisko jest z Lazio?

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:38

ostatnio w dobrej formie są

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:38

Salernitana włącza się do walki o Serie A

Klinsi64 10.02.2020 21:35

z cruyffa tez sie smiali

Klinsi64 10.02.2020 21:34

vvujek to wizhoner

Kredence 10.02.2020 21:34

jankto sidibe i pepe

Klinsi64 10.02.2020 21:34

JanBo chyba

Kredence 10.02.2020 21:34

wujek zwyczajnie rozumuje na wysokim poziomie

Kredence 10.02.2020 21:34

06.12.2017 o 17:23 przez VVujek VVujek Jankto by się przydał

Klinsi64 10.02.2020 21:34

bo wczoraj to nic nie obronił

Klinsi64 10.02.2020 21:33

bardziej niz padelli

Chuchu 10.02.2020 21:33

Viviano to pamięta jeszcze jak się broni ??

Klinsi64 10.02.2020 21:33

tego nikt nie wie

Klinsi64 10.02.2020 21:33

kto wie gdzie dzis byłby Inter gdyby Pepe za lukaku przyszedł

Kredence 10.02.2020 21:32

wtedy tez wiedzial dzien przed wszystkimi

Kredence 10.02.2020 21:31

wujek ma racje dlatego pragnal sidibe

Kredence 10.02.2020 21:31

masakra jednym slowem

Czarson 10.02.2020 21:31

poczekajmy do jutra

Czarson 10.02.2020 21:31

wujek kiedys opisal tutaj, ze jezeli masz racje dzien przed wszystkimi to przez dobe uchodzisz za debila

Nitrogen 10.02.2020 21:30

Był już taki jeden co myślał że trolluje, ale robił tylko z siebie debila

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się