Archiwum shoutboksa

maniekfci 11.02.2020 09:06

no i oczywiście wszystko z głowąm, a nie żeby sąsiad zazdrościł

Piter 11.02.2020 09:06

teraz macie polaczki demokracje a komunizm :lol:

maniekfci 11.02.2020 09:06

i to pewnie bez kredytów czy leasingu tylko ciężka praca

Nasir 11.02.2020 09:06

polska wies 30 letnie e36 czy golf2 ale niemieckie wiec premium

Piter 11.02.2020 09:06

polskie dzielnice najbogatsze: 2 piętrowy dom bez ogrodzenia albo siatka i bez ocieplenia, 23 letni opel astra na podjeździe bez ważnego przeglądu

Piter 11.02.2020 09:05

chińska wieś: dom 3 piętrowy, dwuletnie BMW na podjeździe

maniekfci 11.02.2020 09:05

oo @Nasir dobrze powiedziane

maniekfci 11.02.2020 09:05

chińska wieś jak w Polsce najbogatsze podwarszawskie miejscowości

Nasir 11.02.2020 09:05

w polsce daja 2mld zlotych na publiczna telewizje bo to dla ich dobra

Piter 11.02.2020 09:01

w Chinach jak Komunistyczna partia Chin powiedziała, że ludzie mają zostać w domach, to ludzie zostają w domach bo to dla ich dobra, a w polsce co było kiedyś? sami wiecie

maniekfci 11.02.2020 08:59

ponoć juve myśli nad powrotem Maksa niestety

Piter 11.02.2020 08:55

bo tłuszczu z 50g nawaliłem łącznie to przeczyści i to szybko

Piter 11.02.2020 08:55

a ja po kawce spodziewam się drugiej kupy, teraz będzie bardziej wodnista taka

Alfa 11.02.2020 08:53

Inter gra puchar w srode i mecz w niedziele, juve puchar w czwartek i lige w sobote i juz spiseg

Piter 11.02.2020 08:52

ciekawe ile rocznie może zaoszczędzić na papierze

Nasir 11.02.2020 08:50

conte podobno nie podciera

Piter 11.02.2020 08:50

fajna kupa bo tylko kilka listków papieru poszło żeby do sucha wytrzeć a nie pół rolki jak to niekiedy bywa

Piter 11.02.2020 08:49

już sie wysrałem

Nasir 11.02.2020 08:49

potem idziesz na tron i krecisz dzonyego takie tajfuna brunatnego

Nasir 11.02.2020 08:48

najlepiej rosyjska

Nasir 11.02.2020 08:48

jak parowki to tylo z musztarda

maniekfci 11.02.2020 08:47

nie zapomnij w tortexie wymazać neracu

maniekfci 11.02.2020 08:47

żryj tam co dali

Piter 11.02.2020 08:46

dziękuję nasir widać że masz klasę, a maniek mazurski cham pewnie życzył mi żebym sie zrzygał

Piter 11.02.2020 08:45

:lol:

Nasir 11.02.2020 08:45

smacznego

Nasir 11.02.2020 08:44

jak parowki od wsioka to pewnie od dzonyego

Piter 11.02.2020 08:41

takie typowe parówki od wsioka

maniekfci 11.02.2020 08:35

skąd parówki?

Piter 11.02.2020 08:35

zjadłem maniek 3 parówki serdelki i kawka kuloodporna zaraz wlatuje

maniekfci 11.02.2020 08:34

Handa prosimy i błagamy

Piter 11.02.2020 08:34

nie bójcie się, powiadam wam. Zniszczymy ich

miniu86 11.02.2020 08:30

dear lord, musimy wyjechać z Rzymu ze skalpem Lazio, mam ich już dosyć

Odet 11.02.2020 08:10

tym bardziej szkoda, bo wszyscy znamy tempo Ninjy

Dzonyy 11.02.2020 07:52

Pavoletti probowal pic w tempie Nainggolana

Odet 11.02.2020 07:47

szkoda tego Pavolettiego

Czarson 11.02.2020 07:44

Kto się nie wypowie w obronie brozowika to trafia na minę, zabawne

Czarson 11.02.2020 07:43

To co oni tam robią na tej kolacji

Kredence 11.02.2020 07:37

chyba RIP pavogol

Kredence 11.02.2020 07:37

I zerwał je ponownie, podobno podczas wspólnej kolacji Cagliari

Kredence 11.02.2020 07:36

Leonardo Pavoletti zerwał więzadła podczas 1 kolejki Serie A. Był już o krok od powrotu do gry.

Piter 10.02.2020 22:53

dokł

Czarson 10.02.2020 22:41

no i zara znow przegrajo z nami i sie skonczy seria, swietnie

IlCapitano 10.02.2020 22:27

Zwycięstwo z Parmą było osiemnastym spotkaniem z rzędu Lazio bez porażki. Simone Inzaghi pobił tym samym wynik Svena Gorana Erikssona i ustanowił nowy klubowy rekord. Ostatni raz Biancocelesti przegrali w Serie A 25 września 2019 roku z Interem.

Piekarz 10.02.2020 22:21

Kłanieś XD

IlCapitano 10.02.2020 22:16

A odkąd ja pamiętam to Roma zawsze ma nie po drodze z trofeami

Nitrogen 10.02.2020 22:16

SETE?

Claudio 10.02.2020 22:15

kibic Romy po golu De Vrija "Bramka z rożnego, którego nie powinno być. Odkąd pamiętam to Inter zawsze miał po drodze z sędziami :) "

MK92 10.02.2020 22:15

Do derbów Mediolanu pozostało 93 dni.

Czarson 10.02.2020 22:07

ale woli perfekt

Czarson 10.02.2020 22:07

oni tez maja swojego kusego

Czarson 10.02.2020 22:07

EdgarDavids 10 lutego 2020, 12:16 Gdy emocje już opadną. Jak po wielkiej bitwie kurz. Gdy nie można mocą żadną. Straconych bramek cofnąć już.

Kredence 10.02.2020 22:06

kusy jest w ogniu

IlCapitano 10.02.2020 22:06

Razem z kydzym

IlCapitano 10.02.2020 22:06

nacyr tez nie usunal, ale on nie musi usuwac starczy ze siedzi w kanale od wczoraj

Nitrogen 10.02.2020 22:06

I ze usunie

Nitrogen 10.02.2020 22:06

Powiedział że jest honrowym psycholem

Kredence 10.02.2020 22:06

powroci przy nastepnym meczu

Czarson 10.02.2020 22:06

no wygrali to jednak nie musial

Kredence 10.02.2020 22:06

ale zapewne niestety konta nie usunal

Claudio 10.02.2020 22:06

Haha ale akcja xD https://streamable.com/9orng

Kredence 10.02.2020 22:05

co za debil

IlCapitano 10.02.2020 22:05

facepalm

Nitrogen 10.02.2020 22:05

KŁANIEŚ 09.02.2020 21:36 Dzieki :cenzor: Conte za ten sklad, przez ciebie gnoju musze konto usunac ale jakie to cenzor pocieszenie kiefy my sie HAŃBIMY w derbach

MK92 10.02.2020 22:05

:D

Nitrogen 10.02.2020 22:05

Bo założył się z nami że jak nie będzie DD to usuwa

MK92 10.02.2020 22:05

Po pierwszej połowie coś?

MK92 10.02.2020 22:04

A co KŁANEŚ odstawił?

Nitrogen 10.02.2020 22:04

Miał usunąć konto

Czarson 10.02.2020 22:04

MK92 9 lutego 2020, 22:55 U mnie żal cały czas miesza się z niepohamowanym śmiechem, jakimi frajerami jesteśmy.

IlCapitano 10.02.2020 22:04

Gdzie Kuanietdź

Nitrogen 10.02.2020 22:04

Gdybym miał wszystko tak przeżywać jak Kłanieś którego już z nami nie ma to beka

MK92 10.02.2020 22:03

Podziwiam Twój dystans.

IlCapitano 10.02.2020 22:03

Milan był lepszym zespołem, generalnie to zadecydowały incydenty i brak szczęścia, w zasadzie to wszystko w porządku jest

Nitrogen 10.02.2020 22:02

Nie będę się wyżywał w Internecie

MK92 10.02.2020 22:02

Ja to emocjonalny jestem.

MK92 10.02.2020 22:02

Tylko jeden Nitrogen zawsze zachowuje kamienną twarz spośród wszystkich znanych mi Milanistów.

Neraz1908 10.02.2020 22:02

zbylon 10 lutego 2020, 01:43 Jeśli chodzi o całokształt, to byliśmy zespołem lepszym, ale zabrakło najzwyczajniej szczęścia.

MK92 10.02.2020 22:01

Po dobie trochę się uspokiołem.

MK92 10.02.2020 22:01

Ale byłem mega sfrustrowany wtedy.

MK92 10.02.2020 22:01

Też przesadziłem ;)

Czarson 10.02.2020 21:59

MK92 9 lutego 2020, 22:25 La Coruna 2004 -> Stambuł 2005 -> Mediolan 2020...

Neraz1908 10.02.2020 21:58

witam po banie, piekne zwyciestwo

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:54

niby talent, ale nie ogarnia w seniorskiej piłce

Kredence 10.02.2020 21:53

teraz czytam ze agent chce 5 mln prowizji za podpis xD

Kredence 10.02.2020 21:53

dziwna akcja troche z nim

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:53

ale w seniorskiej piłce ponoć nawet kompromitował się z Astaną

ZnawcaCalcio 10.02.2020 21:52

gościu wymiata jak gra ze swoim rocznikiem

Kredence 10.02.2020 21:52

czy ktos wie

Kredence 10.02.2020 21:52

co to jest ten Chong z MU i czemu go niby tak bardzo chcemy

MK92 10.02.2020 21:52

W Polsce jednak nie było aż takiego kryzysu, jak u nich np. w 1998 roku.

Alfa 10.02.2020 21:52

oho

Alfa 10.02.2020 21:52

Real Madryt jest zaInteresowany podpisaniem kontraktu z pomocnikiem Interu, Marcelo Brozoviciem, zgodnie z raportem z dzisiejszej drukowanej edycji La Repubblica. Niepokojące dla Interu wieści mają zostać rozwiązane poprzez przedłużenie umowy zawodnika.

Czarson 10.02.2020 21:52

Polska nie lepsza

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się