Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Michellaga 10.02.2020 18:03

jakby nie odpalił w czerwcu by go wykopali

Vancore 10.02.2020 18:03

przychodzy wzrastaja, dolaczaja do nas erikseny i lukaki

Michellaga 10.02.2020 18:02

bardzo bezpieczna opcja

Vancore 10.02.2020 18:02

faktcznie do konca sezonu kontrakt i 3 banki

Kredence 10.02.2020 18:02

w takim razie calkiem duzo jesli faktycznie 3 mln

Kredence 10.02.2020 18:02

bylem pewien ze ponizej 2

Michellaga 10.02.2020 18:02

no tak pisali

Michellaga 10.02.2020 18:01

na rok

Kredence 10.02.2020 18:01

young 3 mln?

Michellaga 10.02.2020 18:01

z opcją

Michellaga 10.02.2020 18:01

on ma 6 miesiecy

Michellaga 10.02.2020 18:01

3 mln za rok

Michellaga 10.02.2020 18:01

chyba jednak całkiem sporo

Vancore 10.02.2020 18:01

1,5 roczny dostal?

Kredence 10.02.2020 18:01

gowno zarabia a obskoczy 2 pozycje

Michellaga 10.02.2020 18:01

Gosens musi przyjsc

Kredence 10.02.2020 18:01

young wydaje sie pewniakiem do zostania

Michellaga 10.02.2020 18:00

to opcjie krótkotrawłe

Kredence 10.02.2020 18:00

potem bedzie mi obojetny rowniez

Vancore 10.02.2020 18:00

niestety maiconow juz nie produkujo

Kredence 10.02.2020 18:00

licze w kontekscie tego sezonu oczywiscie

Michellaga 10.02.2020 18:00

Jung dużo lepszy w obronie

Michellaga 10.02.2020 18:00

ale broni średnio

Michellaga 10.02.2020 18:00

Mojżesz to koń pociagowy

Kredence 10.02.2020 18:00

taki lukaku wahadła xD

Vancore 10.02.2020 18:00

ja na niego nie licze w ogole ale jego obecnosc mi nie przeszkadza

Kredence 10.02.2020 17:59

do przodu ma spore potencjal i generalnie kawał konia z neigo

Kredence 10.02.2020 17:59

no ja rowniez mocno licze na mosesa

Kredence 10.02.2020 17:59

a candreva niestety powoli wraca do trybu debila

VVujek 10.02.2020 17:59

Moses po 2 kontuzjach ,jak wróci do formu może być z niego dużo pożytku.

Kredence 10.02.2020 17:59

xD

Kredence 10.02.2020 17:58

poprzeczka nie byla zawieszona wysoko :D

Vancore 10.02.2020 17:58

wiec cos tam z nich jest

Kredence 10.02.2020 17:58

niech zostanie jako zmiennik kogos powaznego w przyszlym sezonie

Vancore 10.02.2020 17:58

nowe wahadla juz po asyscie maja

Michellaga 10.02.2020 17:58

juz chyba 4 mecze ma

Kredence 10.02.2020 17:58

generalnie bardzo solidny zawodnik

Michellaga 10.02.2020 17:58

od kiedy przyszedł cały czas pierwszy skład

Michellaga 10.02.2020 17:58

no i mimo wieku wydolnościowo wygląda kapitalnie

Michellaga 10.02.2020 17:57

od tego umie pojsc do przodu

Michellaga 10.02.2020 17:57

wobronie bezbłedny

VVujek 10.02.2020 17:57

Pamiętam czasy gdy uważano Vivano za potencjalnego kozaka.

Vancore 10.02.2020 17:57

jak dobrze pojdzie to moze nawet jakies trofea dorzyci

Michellaga 10.02.2020 17:57

Jung jest fajniutki najlepszy z naszych bocznych

Kredence 10.02.2020 17:57

jest tu ledwo miesiac a ja juz szanuje mocno typa

Kredence 10.02.2020 17:56

ten young to chyba nie spodziewal sie ze na koniec kariery czeka go taka przygoda

Michellaga 10.02.2020 17:56

jeśli już to Belec

Michellaga 10.02.2020 17:56

a to też nie wychowanek

Michellaga 10.02.2020 17:56

ktoś pisał że Bardi wychowanek

Michellaga 10.02.2020 17:55

bo już widziałem kilka komentarzy że wychowanek

Vancore 10.02.2020 17:55

glupole

Michellaga 10.02.2020 17:55

kto szerzy takie głupoty

Michellaga 10.02.2020 17:55

VIVANO to nie wychowanek Interu

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:55

jak Lauti wraca! ;3

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:55

zapomnialem ze co z tego ze teraz z lazio

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:54

ahh no tak

Kredence 10.02.2020 17:54

no Lautaro to akurat mysle ze sie uspokoi

Michellaga 10.02.2020 17:54

on też lubi

Michellaga 10.02.2020 17:54

i Lautar

Kredence 10.02.2020 17:54

zdecydowanie za duzo

Ojciec SB 10.02.2020 17:54

Ta

Kredence 10.02.2020 17:54

najwiecej pyskuje Barella wlasnie

Michellaga 10.02.2020 17:54

i Barolo zólta za dyskusje

VVujek 10.02.2020 17:54

wtedy też Barella dostał xd

Ojciec SB 10.02.2020 17:54

Najlepiej było jak Skriniar czysto odebrał piłkę, a sędzia odgwizdał faul i dał mu kartke

Michellaga 10.02.2020 17:54

przez duże A

Vancore 10.02.2020 17:54

po co sie pchaja w te kretynskie dyskusje jak i tak nic nie ugraja a dopiero co zawiasy dostal lautaro

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:53

ten kier konkret amator co?

VVujek 10.02.2020 17:53

no zależy ,ale to powinien być faul , jak możesz wyskoczyć wyżej gdy ktoś trzyma cię ręką za bark i wybija się na tobie xd

Vancore 10.02.2020 17:53

nie oszukujmy sie vecino i barella to powinni powsciagnac morde

Michellaga 10.02.2020 17:53

i Rom mógł wyjsc ze świetną akcją

Michellaga 10.02.2020 17:53

mnie bardziej zdenerwowało jak Kier połozył sie przed lukaku i sedzia faul gwizdnał

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:53

bez sensu

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:53

ale wydaje mi sie ze pozniej zaczal za duzo kartkowac w 2 polowie

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:53

powiedzmy ze wczoraj nie wypaczyl zbytnio wyniku

Michellaga 10.02.2020 17:52

Wujo dużo zleży od sędzięgio

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:52

ale jak juz jest w dobrym polozeniu

Michellaga 10.02.2020 17:52

to takie miekkie zagranie

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:52

widac ze czesto byl gdzies glebiej i nie lecial za akcja

VVujek 10.02.2020 17:52

Oparł się ręką na Godinie przy walce w powietrzu co od razu zmniejsza szanse na wygranie pojedynku do zera

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:52

ladne odegrania glowka

Michellaga 10.02.2020 17:51

on nawet stojąc robi im robotę

Michellaga 10.02.2020 17:51

ibra na pewno zostanie na kolejny rok

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:51

watpie zeby ten klubik szybko ogarnal jako taka kadre

Ojciec SB 10.02.2020 17:51

Ale co by nie mówić dziad Ibra ma sam więcej jakości niż cały skład milanu

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:51

chociaz w takim milanie to jeszcze spokojnie z 3 sezony pogra haah

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:50

wiedzial ze moze to jego ostatnie derby juz

Michellaga 10.02.2020 17:50

a sedzia nic

Michellaga 10.02.2020 17:50

z łokcia jak Skriniara pieprznął to zółtko powinno byc

VVujek 10.02.2020 17:50

Ibra moim zdaniem faulował przy 1 bramce Milanu

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:50

miche widocznie chcial zrobic emerytalny prezent ibrze

SETE 10.02.2020 17:50

Dobre warunki

SETE 10.02.2020 17:50

Ogar

Michellaga 10.02.2020 17:50

sędzie ewidentnie pozwalał mu na wiecej

SETE 10.02.2020 17:50

Drag

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:50

ogar?

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:50

z fiory

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:50

;p

FENDI_SOSA 10.02.2020 17:50

a ten polaczek?

Michellaga 10.02.2020 17:50

Ojciec też mnie to denerwowało

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się