Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Czarson 10.02.2020 15:46

K. O.

jaszczomb 10.02.2020 15:41

no padelli ostry recznik xd

CzarodziejCzasu 10.02.2020 15:40

musial byc mocny wysap na Padellego

minus09 10.02.2020 15:40

Viviano przeszedl pozotywnie testy medyczne i jedzie trenowac

CzarodziejCzasu 10.02.2020 15:40

Viviano w Interze :lol:

InteristaNagato 10.02.2020 15:37

spiker pogubiony i lukaku xD

Czarson 10.02.2020 15:37

Lukaku krzyczał, bbeka

InteristaNagato 10.02.2020 15:37

spalony jak ciul widac z takiego ujecia xD

InteristaNagato 10.02.2020 15:36

no nie ma uja

InteristaNagato 10.02.2020 15:36

cos pieknego

InteristaNagato 10.02.2020 15:36

goool

Czarson 10.02.2020 15:36

Gool

InteristaNagato 10.02.2020 15:35

gooool

Czarson 10.02.2020 15:35

Wracajo, Wracajo, tlen został podany

Czarson 10.02.2020 15:34

Goool

Czarson 10.02.2020 15:33

Xd

Kredence 10.02.2020 15:32

on jest lwem

Czarson 10.02.2020 15:32

Boże jaki ten Ibra jest stary z mordy

jaszczomb 10.02.2020 15:31

jaki fikolek

jaszczomb 10.02.2020 15:31

opisz

Vancore 10.02.2020 15:31

jeblem fikola jak to zobaczylem xD

Czarson 10.02.2020 15:31

Jezus ale on jest słaby xdd

Kredence 10.02.2020 15:30

i po co to wrzucales , juz nie da sie tego odzobaczyć

Kredence 10.02.2020 15:30

xDDDDDD

Vancore 10.02.2020 15:30

kilip fapica

Czarson 10.02.2020 15:29

2polowa leci

Czarson 10.02.2020 15:29

Nitro włączaj ilewen

Czarson 10.02.2020 15:28

Będzie lepiej

Kredence 10.02.2020 15:28

przeżyjmy to jeszcze raz

Czarson 10.02.2020 15:28

Barela, sensi, eriksen każdy z nich pod forma

Nitrogen 10.02.2020 15:28

Tutaj chodzi o to żeby się do kogoś przysrać właśnie

Kredence 10.02.2020 15:28

dobra 2 polowa sie zaczyna na eleven

Nitrogen 10.02.2020 15:28

Przypominam że jesteśmy na SB

VVujek 10.02.2020 15:28

polemizował

Kredence 10.02.2020 15:28

i tutaj sie wujek z toba zgodze

VVujek 10.02.2020 15:28

masakra jak ty jesteś przewidywalny , tylko czekasz by się do je bać , i nie obchodzi cie czy mam racje czy nie xd , nawet jak napisze ,że cukier jest słodki będziesz polemicował

Kredence 10.02.2020 15:28

za to barella po urazie nie wrocil jeszcze do formy sprzed kontuzji

Kredence 10.02.2020 15:27

no co wujek

VVujek 10.02.2020 15:27

KREDENCE 10.02.2020 15:18 masakra jaki wujek jest przewidywalny, teraz chwycil sie brozovicia i bedzie sapał liczac na gownoburze

Nitrogen 10.02.2020 15:27

Jak widać nie

Czarson 10.02.2020 15:26

Co najlepsze raz faul raz nie

Nitrogen 10.02.2020 15:26

On tak zawsze robił

Czarson 10.02.2020 15:26

W tym meczu 3x tak robił

Kredence 10.02.2020 15:26

no tam bylo bardziej widoczne to wiadomo

Nitrogen 10.02.2020 15:26

Nie no przy słupku w niego wjechał xD

Czarson 10.02.2020 15:26

Ale przy drugim golu Skriniara sie zblaznil

Kredence 10.02.2020 15:26

lokiec na tyle glowy

pluto11 10.02.2020 15:26

Przeciwko Juve był by pewnie odgwizdany

Kredence 10.02.2020 15:26

przy slupku zrobil dokladnie to samo

Nitrogen 10.02.2020 15:26

Wygrał po prostu z nim fizycznie

Czarson 10.02.2020 15:25

Ibra zawsze te rękę kładzie tak

pluto11 10.02.2020 15:25

Dobrze zeam mecz nagrany, właśnie oglądam 2 połowę

Czarson 10.02.2020 15:25

Tak, ten 1 gol to mógłby odgwizdany jako faul

Kredence 10.02.2020 15:25

w sumie nawet bylem zaskoczony

Kredence 10.02.2020 15:25

no i godin radzil sobie solidnie

Czarson 10.02.2020 15:25

Bo ibre krył

Czarson 10.02.2020 15:25

Większość akcja szła na godina

Kredence 10.02.2020 15:24

musi sie ogarnac, wierze szczerze ale nie moze tak byc dalej

Nitrogen 10.02.2020 15:24

Skriniar nie był wczoraj tak widoczny w defensywie bo Milan grał gównie lewą stroną

Czarson 10.02.2020 15:24

Niech zagra pół roku dobrze teraz to będzie miał szansę na transfer do normalnego klubu

Kredence 10.02.2020 15:24

ogolnie to skriniar musi sie ogarnac, bledy w wyprowadzeniu pilki czy zle podania to pikus przy tym co wyczynia w kryciu czy ustawianiu sie

Nitrogen 10.02.2020 15:23

No i amen gościu

Nitrogen 10.02.2020 15:23

Szczerze mówiąc to najmniej strat miał wczoraj Wesjano

Kredence 10.02.2020 15:23

pamietaj kto pierwszy opisywal bennacera :P

Czarson 10.02.2020 15:23

Gdyby linia pomocy była bardziej pod gra to może Skriniara grałby spokojniej

Nitrogen 10.02.2020 15:23

Chociaż Kessie też wczoraj nieźle nawet

Nitrogen 10.02.2020 15:22

Podnieca mnie on ,ale on potrzebuje drugiego dobrego pomocnika

Nitrogen 10.02.2020 15:22

Chyba jako jedyny cały mecz zagrał dobrze

Kredence 10.02.2020 15:22

to bedzie pilkarz to wiecej niz pewne

Czarson 10.02.2020 15:22

Też kąpałem sie za głowę przy tych podaniach w szerz

Kredence 10.02.2020 15:22

owszem

Nitrogen 10.02.2020 15:22

Bennacer wczoraj bardzo ładnie

Kredence 10.02.2020 15:22

przeciez on to robi w kazdym meczu

Czarson 10.02.2020 15:22

Zgadzam sie

Kredence 10.02.2020 15:22

no dokladnie Nitrogen :D

Kredence 10.02.2020 15:22

gol z fiora czy wczoraj gol zlatana

Nitrogen 10.02.2020 15:21

No jak widzłem to podania w poprzek to od razu miałem Kredenca przed oczami xD

Kredence 10.02.2020 15:21

czarson ale tu chodzi bledy skirniara

Czarson 10.02.2020 15:21

I często brał na siebie ciężar

Nitrogen 10.02.2020 15:21

Poza tym że się darł na innych mimo że sam dużo pieprzył to nic ciekawego

Kredence 10.02.2020 15:21

jezu jakie to bylo typowe

Czarson 10.02.2020 15:21

Tylko, że Skriniara wchodził w buty pomocników

Kredence 10.02.2020 15:21

i jeszcze to podanie w szerz boiska XD

Kredence 10.02.2020 15:21

i to srogie moim zdaniem

Kredence 10.02.2020 15:20

pierwsza polowa w wykonaniu brozo to bylo kompro

Czarson 10.02.2020 15:20

To widzialem

Nitrogen 10.02.2020 15:20

W defensywie najgorzej Bareja

Kredence 10.02.2020 15:20

no przeciez opisalem na forum Nitro

Nitrogen 10.02.2020 15:20

W rozegraniu

Nitrogen 10.02.2020 15:20

Z razy podawał w aut

Czarson 10.02.2020 15:20

W rozegraniu czy w defie?

Nitrogen 10.02.2020 15:20

W pierwszej połowie Borowik miał sporo strat

Nitrogen 10.02.2020 15:20

Ale Afla ma racje na forum

Kredence 10.02.2020 15:20

no nie wiem, wczoraj kolejny kompromitujacy blad

Czarson 10.02.2020 15:20

Romagnioli gra często słabo

Czarson 10.02.2020 15:19

Tzn on z bardzo dobrej gry zszedł na dobrą

Czarson 10.02.2020 15:19

Skriniara nie zalicza az tak dużego regresu

Czarson 10.02.2020 15:19

Nie reaguj

Kredence 10.02.2020 15:18

masakra jaki wujek jest przewidywalny, teraz chwycil sie brozovicia i bedzie sapał liczac na gownoburze

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się