Archiwum shoutboksa

Piter 10.02.2020 12:13

rozglądałeś się za jakimś porządnym zakładem gdzie poszukują operatorów CNC?

Piter 10.02.2020 12:12

a dobra jesteś :D

jaszczomb 10.02.2020 12:12

1 po faulu wiec sie nei liczy

Piter 10.02.2020 12:12

@nagato jesteś?

InteristaNagato 10.02.2020 12:12

2 slupki mieli

Piter 10.02.2020 12:12

12:11 zaraz do roboty jprd

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:11

lepiej bylo zagrac bez bramkkarza i wpuscic kogos w pole xDDD

inter30 10.02.2020 12:11

trzeba ich zrozumieć, są wiecznie ośmieszani, już myśleli że coś mają i nagle pałą w łeb

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:11

no i jaki wniosek z tego :lol:

Piter 10.02.2020 12:11

#maszyna2703

jaszczomb 10.02.2020 12:10

milan 2 strzaly celne a Inter 11 ale to i tak u nas co w bramke to gol a oni mieli setki sytuacji normalnie

maniekfci 10.02.2020 12:09

jaki rak

Piter 10.02.2020 12:09

oceń maniek

maniekfci 10.02.2020 12:05

:O

Piter 10.02.2020 12:04

no tylko przemuś wie co tam sie działo na tym czacie jaką ekscytację osiągali sadoskie i niezgody

InteristaNagato 10.02.2020 12:03

xD

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:03

:lol: :lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:02

Juventino Juventino Awatar użytkownika Rejestracja: 15 lutego 2008 Posty: 320 Podziękował: 0 Podziękowano: 0 09 lutego 2020, 21:38 Lazio wyrasta na naszego głównego rywala, Inter wyraźnie spuchł.

maniekfci 10.02.2020 12:02

niedzielna przejażdżka w ciszy z myślami i wybuchem endorfin :) niesamowite jak człowiek łatwo osiąga spokój ducha na łonie natury :) #pmk #tmobile #ladypank

Piter 10.02.2020 12:01

więcej chyba nie muszę tłumaczyć czarodziej

Piter 10.02.2020 12:01

NIEDZ., 20:26

Piter 10.02.2020 12:01

Po trzy pkt. Forza Inter 💪

jaszczomb 10.02.2020 12:00

z reszta musze przyznac, ze coraz mniej inwnecji w trollingu a coraz wiecej skryptow i powtarzanych do znudzenia schematow. postaraj sie piter

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:00

dawno go nie widzialem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:00

a co z kusym

maniekfci 10.02.2020 11:59

typowy brak wiedzy nadrabiany agresją i hejtem nienawiści :) siedźcie sobie dalej i komplementujcie wzajemnie w atencji żenady :) miłego dnia :)

jaszczomb 10.02.2020 11:58

etoo tez gral na obronie z barca ico

Piter 10.02.2020 11:58

piję sobie kawkę :) i się śmieję z was :) hejterki Internetowe :)

Lopez 10.02.2020 11:57

Moj znajomy kibic farsy bardzo chwali ter Stegna

KoBa 10.02.2020 11:57

no grał i stąd wiemy, że si enei nadaje

Piter 10.02.2020 11:56

zobaczcie gdzie grał też Zieliński a wy mnie hejtujecie że sie nie nadaje na lewe wahadło :lol:

jaszczomb 10.02.2020 11:56

ale nie damy rady wziac ter stegena i messiego

Lopez 10.02.2020 11:56

Ostatnio podobno pobil sie z messim na treningu ze ich musieli rozdzielac to moze bedzie chcial odejwc

InteristaNagato 10.02.2020 11:55

ter stegen za duzo szczeka ostatnio w farsie

Piter 10.02.2020 11:55

Petr Cech może

InteristaNagato 10.02.2020 11:55

Oblak lepszy

Lopez 10.02.2020 11:55

Ja chce ter stegena

InteristaNagato 10.02.2020 11:55

ale to marzenie scietej glowy

InteristaNagato 10.02.2020 11:55

Oblak następcą Handy

chmolo 10.02.2020 11:55

xD

jaszczomb 10.02.2020 11:54

kazdy inny transfer na 2 brmakarza to bedzie kompromitacja

jaszczomb 10.02.2020 11:54

podaje liste bramkarzy nr 2 na przyszly sezon ter stegen/oblak/allison

Lopez 10.02.2020 11:54

Niech CzCz napisze kogo nie chce w Interze bo pozniej transfer okazuje sie trafiony w 10

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:53

latem go wziac i pozegnac Padelliego i Berniego

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:53

typ tez sie nadaje co najwyzej na 3

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:53

szczerze to Viviano niech sobie daruja

chmolo 10.02.2020 11:53

szkoda, ze Gumny słabo się rozwija bo gość jest naprawdę szybki ale techniki brak całkowicie podania tez kiepskie

jaszczomb 10.02.2020 11:53

szelotto z glowki pamietamy

Piter 10.02.2020 11:53

słabe te wizje macie coś, nie podobają mi się w ogóle

maniekfci 10.02.2020 11:52

krety niestety dokonują rozbioru Interu

InteristaNagato 10.02.2020 11:52

i jego gol

InteristaNagato 10.02.2020 11:52

Schelotto

maniekfci 10.02.2020 11:52

no lekko

Orzeu 10.02.2020 11:52

gdzie jeszcze niedawno w derbach grały takie tuzy jak Biabiany, Obi, czy Nagatomo

InteristaNagato 10.02.2020 11:52

zadnego polaka w Interz\e

Lopez 10.02.2020 11:52

Nie ogladam Alfa premier lig pisze to co przeczytalem

jaszczomb 10.02.2020 11:52

5;0 od atalanty to norma

KoBa 10.02.2020 11:52

nie no w lidze szukamy nr 2 za Hande, Radu, Golini, Musso, Drągowski

Piter 10.02.2020 11:51

dziś stwierdził ze to upadek masakra

Alfa 10.02.2020 11:51

lopec xddddddd

Piter 10.02.2020 11:51

Przykro mi to stwierdzić po 26 latach kibicowania że Milan to dno upadek piłkarski z całym szacunkiem ale odechciało mi się patrzeć na resztę sezonu mam dość

chmolo 10.02.2020 11:51

a lukaku to albinos?

Alfa 10.02.2020 11:51

dragowski bylby spoko akurat

Lopez 10.02.2020 11:51

Kepa niewypal tranaferowy

chmolo 10.02.2020 11:51

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:50 jak mozna chciec murzyna bramkarza

InteristaNagato 10.02.2020 11:51

kepa to recznik

jaszczomb 10.02.2020 11:51

kepa xDDDDD

InteristaNagato 10.02.2020 11:51

A co z kepa

maniekfci 10.02.2020 11:51

to do nas Kepa

Lopez 10.02.2020 11:51

Onana idzie do chelsea

Piter 10.02.2020 11:50

tytoń na euro 2012 dobrze bronił

maniekfci 10.02.2020 11:50

i to w InterZE Orzeu

Orzeu 10.02.2020 11:50

jakich my czasów doczekaliśmy że w meczu Serie A Sanchez schodzi za Eriksena xd

Piter 10.02.2020 11:50

a przemysław tytoń?

maniekfci 10.02.2020 11:50

:lol:

maniekfci 10.02.2020 11:50

ONANA XDDD

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:50

jak mozna chciec murzyna bramkarza

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:50

nastepny z tym murzynem wyskoczyl :lol:

jaszczomb 10.02.2020 11:50

no numero uno dla mnie gollini z tych mlodych do wyjecia za sensowne pieniadze

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:50

:lol:

maniekfci 10.02.2020 11:50

jak Young, Lukaku czy Alexis

chmolo 10.02.2020 11:50

złotym strzałem na bramkę byłby Onana, ale to tylko i wylacznie po zakonczeniu kariery Handy. Chyba, ze Handa zostanie ewentualnie rezerwowym jak troszkę już osiądzie, choć nie wiem czy to możliwe

maniekfci 10.02.2020 11:50

bardzo dobry bramkarz, ale do odkopania

maniekfci 10.02.2020 11:49

David de Gea

maniekfci 10.02.2020 11:49

ja mam dla Was propozycję bramkarza, ale wymaga ona czasu i cierpliwości

Alfa 10.02.2020 11:49

ten musso to raczej niezbyt dobrze sie zapisal w notatkach marotty po bledach z Interem

Piter 10.02.2020 11:49

gówniane umiejętności :) stań na bramce sam i pokaż jak bronisz :) hejterek Internetowy :)

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:49

Marotta zarzadzil swego czasu Buffona jako 1 i Szczesnego jako 2 wiec ciekawe jak to u nas rozwiaze. Czy dwojka bedzie Radu czy moze sciagniemy Dragowskiego/Musso

KoBa 10.02.2020 11:49

Jak oglądałem mecze Dorii to raczej pamietam go z dobrej strony

maniekfci 10.02.2020 11:49

po prostu ma 34 i gówniane umiejętności

sparzak30 10.02.2020 11:49

Tam to mają fantazje chłopaki

maniekfci 10.02.2020 11:48

no bardzo ciekawe

jaszczomb 10.02.2020 11:48

bo ostatni sezon mial kompromitujacy

KoBa 10.02.2020 11:48

dziwne własnie

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się