Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:37

poniewaz nie mamy lewonoznego dobrego obroncy

InteristaNagato 10.02.2020 11:37

dokl

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:37

czlowieku, Kumbulla jest obowiazkowy bez odejscia kogokolwiek

maniekfci 10.02.2020 11:37

ekspert po chóju

InteristaNagato 10.02.2020 11:37

Kumbulle to trzeba brać

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:37

:lol:

InteristaNagato 10.02.2020 11:37

XD

maniekfci 10.02.2020 11:37

:lol:

maniekfci 10.02.2020 11:37

chmolo 10.02.2020 11:35 pieniądze ze skriniara to ewentualny zastrzyk ogromnej gotówki. Tez tego nie popieram ale to pozwoliloby wlasnie sciagniecie tego Kubulli czy jak mu tam i zakup wahadeł np. Kosticia ;)

Lopez 10.02.2020 11:36

Zdrastwujcie

maniekfci 10.02.2020 11:36

LOPEZONIEKCZASU WELCOME

Lopez 10.02.2020 11:36

KoBa co mi tam sapiesz pod newsem co?

Piter 10.02.2020 11:36

fajnie ten de vrij strzelił wczoraj

maniekfci 10.02.2020 11:36

CHMOLO XD

InteristaNagato 10.02.2020 11:35

i mnie scieło normalnie

chmolo 10.02.2020 11:35

pieniądze ze skriniara to ewentualny zastrzyk ogromnej gotówki. Tez tego nie popieram ale to pozwoliloby wlasnie sciagniecie tego Kubulli czy jak mu tam i zakup wahadeł np. Kosticia ;)

InteristaNagato 10.02.2020 11:35

Wczoraj wypiłem dwa piwerka z NL z jakimiś dodatkami

maniekfci 10.02.2020 11:35

kto go sprzedaje Mati, wskaż palcem

InteristaNagato 10.02.2020 11:35

no happy w uj

Piter 10.02.2020 11:35

siema przemuś jak zdróweczko

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:35

ludzie, nie mamy wahadeł, nie mamy zmiennika Handanovicia, brakuej ciagle nieco jakosci na lawce a wy Skrinaira sprzedajecie :lol:

InteristaNagato 10.02.2020 11:34

witam piter

Piter 10.02.2020 11:34

mi sie wydaje że tofik ma więcej pojęcia o budowaniu zespołu niż wy

chmolo 10.02.2020 11:34

ale wtedy Lautaro musi zostać ;)

chmolo 10.02.2020 11:34

Skriniara opłaca się sprzedać tylko przy wjątkowej ofercie tak naprawdę

chmolo 10.02.2020 11:33

boniek na trenera!

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:33

sprzedajcie SKriniara kiedy mamy zupelnie inne problemy :lol:

jaszczomb 10.02.2020 11:33

boniek jest tak samo niedorzeczny jak glik na wahadle xd

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:33

wy sobie opisujecie kogo byscie sprzedali i za ile

Piter 10.02.2020 11:33

to pokaż sam lepiej jak budujesz zespół :)

maniekfci 10.02.2020 11:33

łyska jak tam Lozano

Piter 10.02.2020 11:33

:lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:33

wiekszosc z was nie ma pojecia o budowaniu zespolu

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:32

powtorze po raz kolejny

maniekfci 10.02.2020 11:32

Glik grał w 352 więc pewnie lepiej od Skriniara by ogarnął na lewej

chmolo 10.02.2020 11:32

omnadren + turinabol i Glik na lewym wahadle ;)

KoBa 10.02.2020 11:32

Viviano jako nr 2 to nie taka zła opcja aż dziwne, że jest bez kontraktu

Piter 10.02.2020 11:32

boniek za stary gościu ogarnij sie

jaszczomb 10.02.2020 11:32

to moze boniek, ten tez gral w SA i nawet niezle

Piter 10.02.2020 11:32

w sumie Glik dużo goli strzelał główką więc mógłby grać na lewym wahadle

Piter 10.02.2020 11:32

polak i twardziel to może Glik? grał już we włoszech i całkiem dobre noty notował

jaszczomb 10.02.2020 11:31

ten zielu od beidy moze byc jako zmiennik barelki

chmolo 10.02.2020 11:31

przeciez to musza być twardziele bardzo mocni przedewszystkim w defensywnie i bardzo dobre dlugie podania + bonus nieprzywidywalnosć ale nie kazdy to ma

Piter 10.02.2020 11:31

milik defensywny napastnik i zieliński na lewym wahadle to chyba mogłoby wypalić

chmolo 10.02.2020 11:30

raz proponuje ofensywnego skrzydlowego na wahadlo a drugi raz środkowego pomocnika ktory sam nie wie czy jest defensynwy czy ofensywny xd

Piter 10.02.2020 11:30

w sumie w tym napoli sie posrało nieźle a u nas na ławce mógłby być Milik jako defensywny napastnik taki

jaszczomb 10.02.2020 11:30

hotel? trivago

Alfa 10.02.2020 11:30

gdyby te raki sapaly ze byl ofsajd

Odet 10.02.2020 11:30

atak? LuLa

Odet 10.02.2020 11:30

atak? LuLA

doman 10.02.2020 11:30

polaka? to znowu chcesz regres zaliczyc? :D

jaszczomb 10.02.2020 11:30

xDDDDDDDDDDDDDD, jezu jaki przeokrutny bait

Piter 10.02.2020 11:30

to kto na lewą z polski? może zieliński?

maniekfci 10.02.2020 11:29

generalnie w Interze wolałbym jakiegoś polaka od kjezy gównianej

chmolo 10.02.2020 11:29

to jakiś bait chyba

chmolo 10.02.2020 11:29

chiesa na lewym wahadle? XD

Piter 10.02.2020 11:29

ps. smutno mi, idę na 14 do pracy :(

Piter 10.02.2020 11:29

na lewe wahadło podobno suso albo chiesa

maniekfci 10.02.2020 11:28

opisz jak widzisz atak na przyszły sezon

maniekfci 10.02.2020 11:27

Odet

Odet 10.02.2020 11:24

?

Odet 10.02.2020 11:24

Piekarz czemu Ty sie tak czepiasz tego prof. Godina

maniekfci 10.02.2020 11:23

i wtedy wahadła Young, Cadreva, Messi + ktoś jeszcze na lewe

maniekfci 10.02.2020 11:23

no i trzeba będzie zrobić miejsce Messiemu, więc Moses raczej wróci po sezonie

Piekarz 10.02.2020 11:22

ja sram na Rafinhę i Cancelo. a za Alexisem bym płakał, płakał gorzko

maniekfci 10.02.2020 11:21

jak go nie wykupimy

maniekfci 10.02.2020 11:21

będziemy wspominali Alexisa jak Rafinhe czy Cancelo

maniekfci 10.02.2020 11:20

powiem Wam coś

Kondzik 10.02.2020 11:19

Ale lepsza byla po 3 bramce jak skakał ze nie z Milanu

Piekarz 10.02.2020 11:18

i to jest jakiś konkret

Piekarz 10.02.2020 11:18

ooo Viviano

Kondzik 10.02.2020 11:18

Tak pieks

maniekfci 10.02.2020 11:18

Padel czy Berna

maniekfci 10.02.2020 11:18

a kto wypada?

Kondzik 10.02.2020 11:18

Viviano ponoć wpada

Odet 10.02.2020 11:18

a ja na tej kupie z Atalantą

Piekarz 10.02.2020 11:18

widzieliście szaloną radość Zhanga na koniec?

Odet 10.02.2020 11:17

zazdroszczę Lukiemu, który był na meczu

Odet 10.02.2020 11:17

wielkie, ale bez alko wyjątkowo

Piekarz 10.02.2020 11:17

w Interze powstaje coś wielkiego

maniekfci 10.02.2020 11:17

opisz

maniekfci 10.02.2020 11:17

Odet jakie emocje wczoraj podczas meczu

Odet 10.02.2020 11:16

młodszy

Odet 10.02.2020 11:16

ale dopiero za parę lat

maniekfci 10.02.2020 11:16

który

Piekarz 10.02.2020 11:16

proponuję Roberto Manciniego

Odet 10.02.2020 11:16

Inzaghi

Piekarz 10.02.2020 11:15

dobra a kto następcą Conte?

maniekfci 10.02.2020 11:15

no i dopiero 31 lat

Odet 10.02.2020 11:15

Alexis to jest to

maniekfci 10.02.2020 11:15

bo powoli zaczynał grać swoje i nagle wypadł

maniekfci 10.02.2020 11:15

dlatego z tych wszystkich kontuzji, ta jego mnie najbardziej bolało

Odet 10.02.2020 11:15

Żiru to gó.niak, a Mertens nie odejdzie nigdzie do WŁoch

Piekarz 10.02.2020 11:15

absolutny kot

maniekfci 10.02.2020 11:15

gościu to taki kocur, że masakra

Piekarz 10.02.2020 11:15

no może poza Eriksenem jeszcze, nie znam gościa

maniekfci 10.02.2020 11:14

no i amen

Piekarz 10.02.2020 11:14

Alexis ma depresję i wrzody żołądka, ale pod względem umiejętności to nasz najlepszy piłkarz w ofensywie i najlepszy w kadrze obok Handy

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się