Wszyscy, dosłownie wszyscy oglądający ten mecz widzieli, że Melo nie wytrzymuje psychicznie i coś odwali zaraz, ale Mancio go trzymał
niestety
no bufon typowy
gdybym mial poddac nastepce COnte to wybieralbym miedzy Allegrim i Mancinim chyba
i narcystyczny
on sam jest taki jakiś robotyczny
Wszystko zmienił
Mancio naprawdę rozumie piłkę, trochę mniej rozumie ludzi
Ten mecz z Lazio, jprdl
majac Maicona mogles tak grac
Przy drugim podejściu też się nie dało patrzeć na grę często, ale do meczu z Lazio wygrywaliśmy prawie wszystko
no i co
Mourinho grał często Cambiasso-Motta-Zanetti-Sneijder
ta z triplety byla tylko troche lepsza
Uwielbiał zabetonować środek pola, dlatego mecze z nim były tak męczące, ale wygrywaliśmy
Vieira Cambiasso Zanetti Stanko sztos
i to bylo kompro
nie przypominam sobie duzo lepszej pomocy od tej ktorej podales
Mancini odstrzelił Pizarro i Verona niestety
No do tego zmierzałem
każdy z tych pomocników sporo potrafi zrobić z przodu
no i co wiecej
mówię, że mocno defensywna
też nie wiem
no i co ci nie pasuje w tej pomocy
Vieira, Cambiasso, Zanetti w pomocy, na rozegraniu Stanković
on taktycznie jest naprawdę dobry, psychologicznie natomiast mierny
nie ma innego wariantu
no niestety ale zeby wygrac Scudetto to musimym zdobyc co najmniej 7 punktow w meczach z Lazio Juve i Sampda
No we Włoszech tak, w Europie kupa zawsze
xd
no i dominowaliśmy
Nawet w czasach jak dominowaliśmy w Serie A to dawał to swoje gówniane 4-3-1-2
3 defensywnych pomocników to tylko Mancini potrafi wystawiać
Czy po wygraniu scudetto ktoś planuje wytatuować sobie tarczę mistrzowską?
ale zaliczam go do kategorii trenerów poważnych
który ma swoje ograniczenia
Mancini jest całkiem niezłym trenerem
Thohir na trybunach chyba wiadomo co oznaczało
Mancini beton niesamowity, ale swoją cegiełkę w odbudowie Interu dołożył
sportowo tak
przyjście Thokira przede wszystkim
W górę to szliśmy od przyjścia Mancio jak dla mnie dopiero
bardziej na boki
2013 to chyba przyjście mazara
Bardzo powoli w górę
czyli w sumie całkiem szybko
tylko że my właściwie już od 2013 zaczęliśmy iść w górę
My upadliśmy nagle w 2 lata
Milan się trzymał dzięki ibrze a rok później uratował go Balotelli
Tylko że wtedy było to zjazd z europejskiego topu do po prostu niezłego poziomu
klopp
no niewielu niebetonow
Zjazd było widać wcześniej, Milan upadał trochę wolniej od nas
Alfa a kto nie jest beton?
gdzie wy w 6 lat zmieściliście tych wszystkich Sejdorfów, Inzaghich, Gatuziaków xD
bo go dzisiaj pioli taktycznie ogral
conte beton ale motywator
w sumie miałem wrażenie że dłużej Xd
ale nie kazdy potrafi miec chwile odmiany
No, ale Allegri ponoć słaby beton
czyli sześć lat pykło
nitro kazdy wloski trener jest betonem
13/14 zdaje się
a nie, wtedy 3. miejsce
Bo beton itp
w połowie 13/14
Tak czytałem tu rok temu
Ale Allegri ponoć jest słaby
2012/13 chyba
jak gialliani odszedl
Pewnie koło 2014 coś
aha
2012?
A nie wiem
Nitrogen kiedy Allegriego zwolniliście?
kiedy się zaczęła era gówna w Milanie bo zawsze zapominam
nie zdziwie się jak Fiorentina weźmie Sempliciego
pewnie pan czapeczka won i spalletti w swojej ukochanej toskanii
Łysa Główka to teraz dla nich najbardziej oczywisty wybór
fiorentina
kto jak kto, ale my wiemy jak sie teraz czuja Milaniscie. Nie zazdroszcze
kadre maja skrojona pod Spalla
az smiechlem xD
bo on ich pewnie podniesie
Dumanowski w studio to mial autentycznego doła
no oby nie
Ja wyczuwam, że Napoli
Dzisiaj sporo farta mieli z Napoly
Spalletti obstawiacie, że gdzie następny przystanek?
ja widzialem ich komentarze i szczerze mowiac troche jest mi ich zal. Sami to pzezywalismy.
na szczescie mamy to za soba xD
Teraz grają u siebie ze Spalettim u siebie
dopiero po jakimś czasie wszyscy zrozumieli że jedno i drugie było do niczego
jak u nas w wiadomych latach
czytam milaniaków i widzę że klasyczna przepychanka czy winny trener czy piłkarze
allbo ta florencja gowniana
Lecce paskude ze sraczem zamiast stadiona chyba zostanie
spasc
torino mogloby spac