Archiwum shoutboksa

Chuchu 10.02.2020 00:49

Wszyscy, dosłownie wszyscy oglądający ten mecz widzieli, że Melo nie wytrzymuje psychicznie i coś odwali zaraz, ale Mancio go trzymał

Kredence 10.02.2020 00:48

niestety

Kredence 10.02.2020 00:48

no bufon typowy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:48

gdybym mial poddac nastepce COnte to wybieralbym miedzy Allegrim i Mancinim chyba

Piekarz 10.02.2020 00:48

i narcystyczny

Piekarz 10.02.2020 00:48

on sam jest taki jakiś robotyczny

Chuchu 10.02.2020 00:48

Wszystko zmienił

Piekarz 10.02.2020 00:48

Mancio naprawdę rozumie piłkę, trochę mniej rozumie ludzi

Chuchu 10.02.2020 00:48

Ten mecz z Lazio, jprdl

Kredence 10.02.2020 00:48

majac Maicona mogles tak grac :D

Chuchu 10.02.2020 00:48

Przy drugim podejściu też się nie dało patrzeć na grę często, ale do meczu z Lazio wygrywaliśmy prawie wszystko :D

Piekarz 10.02.2020 00:47

no i co

Piekarz 10.02.2020 00:47

Mourinho grał często Cambiasso-Motta-Zanetti-Sneijder

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:47

ta z triplety byla tylko troche lepsza

Chuchu 10.02.2020 00:47

Uwielbiał zabetonować środek pola, dlatego mecze z nim były tak męczące, ale wygrywaliśmy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:47

Vieira Cambiasso Zanetti Stanko sztos

Kredence 10.02.2020 00:47

i to bylo kompro

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:47

nie przypominam sobie duzo lepszej pomocy od tej ktorej podales

Kredence 10.02.2020 00:47

Mancini odstrzelił Pizarro i Verona niestety

Chuchu 10.02.2020 00:47

No do tego zmierzałem

Piekarz 10.02.2020 00:47

każdy z tych pomocników sporo potrafi zrobić z przodu

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:46

no i co wiecej

Chuchu 10.02.2020 00:46

mówię, że mocno defensywna :D

Piekarz 10.02.2020 00:46

też nie wiem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:46

no i co ci nie pasuje w tej pomocy

Chuchu 10.02.2020 00:46

Vieira, Cambiasso, Zanetti w pomocy, na rozegraniu Stanković

Piekarz 10.02.2020 00:46

on taktycznie jest naprawdę dobry, psychologicznie natomiast mierny

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:46

nie ma innego wariantu

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:46

no niestety ale zeby wygrac Scudetto to musimym zdobyc co najmniej 7 punktow w meczach z Lazio Juve i Sampda

Chuchu 10.02.2020 00:46

No we Włoszech tak, w Europie kupa zawsze

Piekarz 10.02.2020 00:45

xd

Piekarz 10.02.2020 00:45

no i dominowaliśmy

Chuchu 10.02.2020 00:45

Nawet w czasach jak dominowaliśmy w Serie A to dawał to swoje gówniane 4-3-1-2

Chuchu 10.02.2020 00:45

3 defensywnych pomocników to tylko Mancini potrafi wystawiać

Piter 10.02.2020 00:45

Czy po wygraniu scudetto ktoś planuje wytatuować sobie tarczę mistrzowską?

Piekarz 10.02.2020 00:45

ale zaliczam go do kategorii trenerów poważnych

Piekarz 10.02.2020 00:44

który ma swoje ograniczenia

Piekarz 10.02.2020 00:44

Mancini jest całkiem niezłym trenerem

Piter 10.02.2020 00:44

Thohir na trybunach chyba wiadomo co oznaczało :lol:

Chuchu 10.02.2020 00:44

Mancini beton niesamowity, ale swoją cegiełkę w odbudowie Interu dołożył

Piekarz 10.02.2020 00:43

sportowo tak

Piekarz 10.02.2020 00:43

przyjście Thokira przede wszystkim

Chuchu 10.02.2020 00:43

W górę to szliśmy od przyjścia Mancio jak dla mnie dopiero

Kredence 10.02.2020 00:43

bardziej na boki :D

Piter 10.02.2020 00:43

2013 to chyba przyjście mazara

Chuchu 10.02.2020 00:43

Bardzo powoli w górę :D

Piekarz 10.02.2020 00:43

czyli w sumie całkiem szybko

Piekarz 10.02.2020 00:42

tylko że my właściwie już od 2013 zaczęliśmy iść w górę

Chuchu 10.02.2020 00:42

My upadliśmy nagle w 2 lata

Piter 10.02.2020 00:42

Milan się trzymał dzięki ibrze a rok później uratował go Balotelli

Chuchu 10.02.2020 00:42

Tylko że wtedy było to zjazd z europejskiego topu do po prostu niezłego poziomu

Alfa 10.02.2020 00:41

klopp :D

Alfa 10.02.2020 00:41

no niewielu niebetonow

Chuchu 10.02.2020 00:41

Zjazd było widać wcześniej, Milan upadał trochę wolniej od nas

Kredence 10.02.2020 00:41

Alfa a kto nie jest beton?

Piekarz 10.02.2020 00:41

gdzie wy w 6 lat zmieściliście tych wszystkich Sejdorfów, Inzaghich, Gatuziaków xD

Alfa 10.02.2020 00:41

bo go dzisiaj pioli taktycznie ogral

Alfa 10.02.2020 00:41

conte beton ale motywator

Piekarz 10.02.2020 00:41

w sumie miałem wrażenie że dłużej Xd

Alfa 10.02.2020 00:41

ale nie kazdy potrafi miec chwile odmiany

Nitrogen 10.02.2020 00:41

No, ale Allegri ponoć słaby beton

Piekarz 10.02.2020 00:41

czyli sześć lat pykło

Alfa 10.02.2020 00:40

nitro kazdy wloski trener jest betonem

Chuchu 10.02.2020 00:40

13/14 zdaje się

Chuchu 10.02.2020 00:40

a nie, wtedy 3. miejsce

Nitrogen 10.02.2020 00:40

Bo beton itp

Piekarz 10.02.2020 00:40

w połowie 13/14

Nitrogen 10.02.2020 00:40

Tak czytałem tu rok temu

Nitrogen 10.02.2020 00:40

Ale Allegri ponoć jest słaby

Chuchu 10.02.2020 00:40

2012/13 chyba

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:40

jak gialliani odszedl

Nitrogen 10.02.2020 00:40

Pewnie koło 2014 coś

Piekarz 10.02.2020 00:40

aha

Chuchu 10.02.2020 00:40

2012?

Nitrogen 10.02.2020 00:40

A nie wiem

Piekarz 10.02.2020 00:40

Nitrogen kiedy Allegriego zwolniliście?

Piekarz 10.02.2020 00:40

kiedy się zaczęła era gówna w Milanie bo zawsze zapominam

Nitrogen 10.02.2020 00:39

nie zdziwie się jak Fiorentina weźmie Sempliciego

Kredence 10.02.2020 00:39

pewnie pan czapeczka won i spalletti w swojej ukochanej toskanii

Chuchu 10.02.2020 00:39

Łysa Główka to teraz dla nich najbardziej oczywisty wybór

Kredence 10.02.2020 00:39

fiorentina

Claudio 10.02.2020 00:39

kto jak kto, ale my wiemy jak sie teraz czuja Milaniscie. Nie zazdroszcze

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:39

kadre maja skrojona pod Spalla

Kredence 10.02.2020 00:39

az smiechlem xD

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:39

bo on ich pewnie podniesie

Kredence 10.02.2020 00:38

Dumanowski w studio to mial autentycznego doła :D

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:38

no oby nie

Chuchu 10.02.2020 00:38

Ja wyczuwam, że Napoli

Nitrogen 10.02.2020 00:38

Dzisiaj sporo farta mieli z Napoly

Chuchu 10.02.2020 00:38

Spalletti obstawiacie, że gdzie następny przystanek?

Claudio 10.02.2020 00:38

ja widzialem ich komentarze i szczerze mowiac troche jest mi ich zal. Sami to pzezywalismy.

Kredence 10.02.2020 00:38

na szczescie mamy to za soba xD

Nitrogen 10.02.2020 00:38

Teraz grają u siebie ze Spalettim u siebie

Piekarz 10.02.2020 00:38

dopiero po jakimś czasie wszyscy zrozumieli że jedno i drugie było do niczego

Piekarz 10.02.2020 00:38

jak u nas w wiadomych latach

Piekarz 10.02.2020 00:38

czytam milaniaków i widzę że klasyczna przepychanka czy winny trener czy piłkarze

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:37

allbo ta florencja gowniana

Nitrogen 10.02.2020 00:37

Lecce paskude ze sraczem zamiast stadiona chyba zostanie

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:37

spasc

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:37

torino mogloby spac

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się