Archiwum shoutboksa

Kredence 10.02.2020 00:22

udowodnik Piter, podaj babole Bastoniego

Piekarz 10.02.2020 00:22

nie sprowokujesz mnie

VVujek 10.02.2020 00:22

no może nie najsłabszy jakby nie liczyć meczów z lewej strony

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:22

ocen Piekarz

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:22

upamecano też w kręgu zaInteresowania Bayernu

Piekarz 10.02.2020 00:22

dla mnie Skriniar na prawej > Bastoni na lewej wciąż

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:22

przyjada na zgrupiwanie

Piter 10.02.2020 00:22

jakie fakty, przecież z tej czwórki najwięcej baboli zrobił Bastoni

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:22

fajnie ze latem wracaja Perisic Nainggolan i Icardi co

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:22

bo wróci Sule i Lucas, a oni są raczej przeznaczeni do gry w 1 składzie

Kredence 10.02.2020 00:22

czas przestac sie oszukiwac

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:22

w sumie ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja Alaby

Kredence 10.02.2020 00:22

niestety ale fakty sa brutalne, Skirniar jest najslabszy z czwórki Godin Vrij Bastoni Skriniar

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

Davies*

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:21

a jak sanchez zaczalby strzelac to szkoda bedzie go to utd oddawac

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

niesamowity dzik

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

i Davis w Bayerne

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

wiele bym dał żeby do nas dołączył, ale to raczej nierealne

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:21

wiadomo ze Kumbulla i Tonali to cele na lato

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

Oglądałem dzisiaj Bayern-Lipsk i Upamecano jest niesamowity

Kredence 10.02.2020 00:21

za odpowiednia cene

Kredence 10.02.2020 00:21

to samo pisalem wtedy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:20

a skriniar na prawej stronie jest do przelkniecia

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

za odpowiednią cenę Kredence

VVujek 10.02.2020 00:20

już dawno przekonałem się do sprzedaży Vecino

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:20

i wtedy mozemy wrocic to grania dwojka

Kredence 10.02.2020 00:20

widze IM delikatna zmiana co do Skriniara

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:20

nie zapominaj ze za 2 sezony takiego Conte moze nie byc

Piter 10.02.2020 00:20

Mateusz co taki kąśliwy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

ale wtedy Kumbulla i jakiś dzik

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

to czemu nie

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

jakby ktoś dał 100 mln

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

jako pół lewy środkowy jest bardzo słaby

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:19

czy jednak nie

Nitrogen 10.02.2020 00:19

Czy się podniesie to nie wiadomo

Piter 10.02.2020 00:19

skriniar robi won do city

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:19

a do sprzedazy vecino sie przekonujesz

Nitrogen 10.02.2020 00:19

Cagliari zgodnie z planem powoli pikuje

VVujek 10.02.2020 00:19

a szczególnie jak gra z lewej strony

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:19

i co jeszcze ewujek

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

Obstawiam, że obniżymy cenę Barelki kartą Nainggolana

VVujek 10.02.2020 00:19

nie wiem jak wy ,ale ja coraz bardzie przekonuje się do sprzedaży Skriniara w systemie z 3 obrońców jest słabszy.

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

wszystko pasuje

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

Żona Nainggolana z Cagliari

Piter 10.02.2020 00:19

może roma zechce go odkupić zobaczymy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

a Viola pewnie nawet nie pytało

Nitrogen 10.02.2020 00:19

Cagliari ogarnęło temat szybko i tyle

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

myślę, że nasi by go nie oddali do Milanu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

Inter musiał to zrobić i tyle

Nitrogen 10.02.2020 00:18

No to mógł iść do Fiorentiny albo do Milanu

Piter 10.02.2020 00:18

zrobił won to zrobił nie ma co drążyć w sumie, a on i icardi nie mają powrotu tutaj

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

więc inne kierunki i tak odpadały

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

mocno naciskał na Włochy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

no nie wiem

Nitrogen 10.02.2020 00:18

A Cagliari akurat zapytało się dla beki

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

wiadomo

Nitrogen 10.02.2020 00:18

Bardziej chęć wypchnięcia za wszelką cenę

Piter 10.02.2020 00:18

wiadomo że cagliari nie spełni żądań ninjy a i nam musieliby nie mało zapłacić

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

itp itd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

bo żona chora

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:17

to bardziej był nasz dobry gest w jego stronę

Piter 10.02.2020 00:17

a nam zależało aby się go pozbyć dlatego tam poszedł

Piter 10.02.2020 00:17

gdyby nam zależało na sprzedaży ninjy to byśmy go na pewno do cagliari nie oddawali

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:17

obniżyć nim koszt Barelki i chyba wszyscy będą zadowoleni

Nitrogen 10.02.2020 00:17

Zagrał póki co dobre 2 miesiace tam i znów zgasł od grudnia

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:17

nie zdziwiłbym się jakby mocno zszedł z pensją

Nitrogen 10.02.2020 00:17

Ale pewnie zgodzi się na obniżkę i tam zostanie

Nitrogen 10.02.2020 00:16

Cagliari na pewno nie udźwignie jego takiej pensji

Piekarz 10.02.2020 00:16

Xd

Piekarz 10.02.2020 00:16

ciekawe czy Lucio świętuje

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:16

Nainggolan wraca latem i jest to przesadzone

Nitrogen 10.02.2020 00:15

Skoro Conte był gotowy stawiać na Nainggolana w lato, a Marotta na 1 konfie mówi że won to won

Ojciec SB 10.02.2020 00:15

na prawej lepiej mu idzie, ale i tak do top formy duzo brakuje

Ojciec SB 10.02.2020 00:15

Skriniar na lewej stronie wyglada tragicznie i to za kazdym razem

Piter 10.02.2020 00:15

no akurat icardi i najgo mają wydany wyrok i tu Conte nawet nie pomoże

Chuchu 10.02.2020 00:15

Martwi mocno

Chuchu 10.02.2020 00:15

Co się dzieje z nim kurła

Nitrogen 10.02.2020 00:15

On już wydał na nich wyrok niezależny jakby obiecywali że kochają

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:15

bo co

Chuchu 10.02.2020 00:15

Ależ Skriniar zgubił krycie przy golu Ibry :/

Nitrogen 10.02.2020 00:15

Nainggolan i Icardi nie zagrają ani minuty w Interze dopóki jest Marotta

kulfon32 10.02.2020 00:15

Macie na dobranoc :* https://www.youtube.com/watch?v=Sk0VunbQXg4

Piter 10.02.2020 00:14

:D

Piter 10.02.2020 00:14

stał się ofiarą trochę swojej żony

Ojciec SB 10.02.2020 00:14

i przy Lukaku i Martinezie i tak lawka to maks

Piter 10.02.2020 00:14

nie wiem, ja i tak kocham Mauro, nic do niego nie mam

Ojciec SB 10.02.2020 00:14

jakie przywrocic, on jest tu totalnie nie potrzebny

Nitrogen 10.02.2020 00:14

Skoro koleś wolał całe lato trenować samemu niż coś ze sobą zrobić i odejść w rozpaczy w ostatnim dniu to xD

Piter 10.02.2020 00:13

mora sie wypowiedział w temacie meczowym a temat mercato olał jaki tchórz :lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:13

w ostatecznosci mozna go przywrocic

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:13

:lol:

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:13

Najgorsze, że poza PSG nikt go nie weźmie

Nitrogen 10.02.2020 00:13

Neymar to rozpoczyna sapy do Mbappe

Ojciec SB 10.02.2020 00:13

myslicie ze ikarowi na zlosc nie zrobia?

Piekarz 10.02.2020 00:12

XD

Piekarz 10.02.2020 00:12

mpt1899 10 lutego 2020, 00:11 Gówno prawda. Pierwsza połowa była taka bo na tyle im Milan pozwolił. W drugiej bramki po rykoszetach. Potem De Vrij strzela bramkę po której chyba sam nie wierzył, że takie coś mu wyszło. Ja oglądałem mecz w UK i tutaj komentatorzy po bramce na 3-2 też mówili, że Milan tak naprawdę to nie zrobił wiele źle. Trudno. Mam nadzieję, że Pioli w końcu znalazł optymalne ustawienie.

Ojciec SB 10.02.2020 00:12

psg trzyma nejmara byle mu na zlosc

Chuchu 10.02.2020 00:12

Pewnie znowu coś Wandzi nie odpowiada to Ikar grzecznie robi co mu każe

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się