Capitano
Odet woli nadal primavere co
dał nam dzisiaj nadzieje
Marczelllo jak ja cię szanuje
aż miło mi siem będzie wracać do forum żeby obijać tą more
nie możemy opierać na nim naszych wahadeł na przyszły sezon
pisałem że w tym sezonie pewny 1wszy skład ma Young, a w przyszłym roku do rotacji będzie
kluczem do długowieczności Younga jest dieta z ptasich odchodów
w lipcu 35 będzie
a milan ma twarz zlatana
a taki kessie wyglada na 35 xd
jak on ma twarz 22 latka xd
w następnym sezonie ławka
widac wydolnosciowo git jest
biragi to takiego poziomu nie prezentowal i nigdy nie bedzie
no jak to przecież 34 lata ma
ale ma już 35 lat
dba o siebie
Jung dobrze sie prowadzi
jang jest niesamowity, taka prawda
Youn jest piłkarzem długowiecznym i zawsze dawał z siebie 100%
ewentualnie Bastoni za Godina
z napoli zagra vecino eriksen valero
bo linia obrony chyba wiadomoi
ciekawe kto zagra w pomocy
z lacyjo juz pokemon wraca
szkoda, tego P. Włoch
skróty są fajne na kanale Serie A
bo z Lazio już tak łatwo nie będzie
Panowie chyba czas na skrót https://www.youtube.com/watch?v=FzX0t8K_J4k
Erykcen niech się porządnie przeciągnie i wstanie z wyra
bo to tez PR owo wtopa - kapitan uciekl im
Dlatego jak mówię że Cancelo i Chiesa to obowiązek to jest to obowiązek
Beka
i to jeszcze za 1,5 mln?
ale kibice MU nawet nie byli zadowoleni, że odchodzi
mołzes tez dobrze dzisiaj
konciak wiedzial co robi
a typ same dobre mecze gra
przedstawiali go nam jako jakiegoś ogóra i fajtłapę a la Nagatomo
no opisywałem chyba jako jedyny albo jeden z nielicznych że Young to genialny transfer
jang rzeczywiscie forewerjang
Young mnie fascynuje xd
ale w poprzedniej kolejce z lazio na środku
dziś candreva zagrał wg mnie poniżej swojego poziomu
z juve po lewej
a nie
co musial antek czuc jak erikson bombe puscil
schodzil przy linii wtedy, za bramka byl
no raczje murzyn niedlugo wygryzie Candreve
widziałem go.
a Kumbulla w Hellasie gra chyba w środku
Kumbulla będzie kozaczysko
Jak dla mnie na swoim poziomie
czy wg. was dzisiaj candreva był chuiowy? bo wg. mnie tak i to bardzo
Godin pogra może jeszcze następny sezon i też robi wypad
strata defraja na ten moment bylaby gorsza
bo nie mamy obrońców
jesli ma odejsc skriniar to tylko za hajs
I kupili gościa, który również nie ma doświadczenia w graniu w trójce z tyłu?
Kumbulla i tak musi przyjść
Kumbulla obowiazkowy
Skriniar kompletnie nie ogarnia po lewej stronie
a 50 mln pójdzie na kumbulle
No to Cancelo + 50 za Skriniara
Niech Skriniar się ogarnie bo wiemy że jest świetnym obrońcą, a nie kombinować z Kumbulami jakimiś
poza tym nie ma pojecia o tych calych calciach
brać go + Kumbulle i kto wie
wiec dziekuje bardzo
ale jakby nasi sprzedali Skriniara za te 90-100 mln?
40-50
40=50 mln
pewnie z 50 mln
wiem
znawca - ten mudzyn to drogi grajek
zaden nie pogral przy nim
ale to co wyjasnil Coste i Dybale wczoraj to na duzy +
piękny mecz.
nie bez powodu tyle klubow sie nim Interesuje
dobry dzik
i ten Upamecano ładnie grał
Kumbulla gra ładnie do przodu ale jeszcze musi być zweryfikowany dobrze jako stoper
ja tysz
oglądałem dzisiaj Bayern-Lipsk
musi, zgadzam sie
kumbulla musi byc nasz, to pewne
uff
błąd
dziś stary Ibra naszymi się zabawił w powietrzu
KUmbulla za Skrinara
skriniar dzisiaj slabo, defraj wszystko łatał
dokl
w środę mamy P. Włoch, a w czwartek LE? Czy jakiś błąd jest?
no ale jednak nie możemy się przygotowywać całego tygodnia do lazio
I Berniego
musi w koncu dac odpoaczac Romelu
i bedzie ok
Bastoniego
Wpusci sie D'Ambrosio, Mosesa, Biraghiego, Sensiego, Eryksena i Lautaro
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca