Archiwum shoutboksa

Piekarz 09.02.2020 23:25

bez dyskusji

Piekarz 09.02.2020 23:24

taa

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:24

typ nie dosc ze ogarnia cala defenywe przy slabym skriniarze to jeszcze takie brami strzela

VVujek 09.02.2020 23:24

Ciekawe co teraz Ljaro porabia

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:24

De Vrij jest absolutnie bohaterem sezonu

IlCapitano 09.02.2020 23:23

Takze wyczuwakem RIMONTEM

IlCapitano 09.02.2020 23:23

Przeciez pisalem ze nie irytuje sie i jestem tym zszokowany

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:23

nie wytrzymala psychika

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:23

a foniak klasyczcnie sie zesral

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:23

ale na szczescie w pore sie opmamietali

IlCapitano 09.02.2020 23:22

Fonik zostal wyjaśniony

Chuchu 09.02.2020 23:22

SĄ OCENY PIEKARZA

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:22

ale beda obciazaly tez mankafci i Il Capitano :lol:

Woo-cash 09.02.2020 23:22

Strzelil wczesniej wiec byl pozniej do zmiany

Piekarz 09.02.2020 23:22

dawaj

Woo-cash 09.02.2020 23:22

Caly czas wierzylem ze veczyno na 3 2 w 90

IlCapitano 09.02.2020 23:22

Gdzue jestes misiu

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:22

na fb :lol:

IlCapitano 09.02.2020 23:21

NAAAAAASCYYYYYYR

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:21

Piekarz pokazalbym Ci screeny na Freefonixa

Woo-cash 09.02.2020 23:21

Pochowały sie szczury bo jest wygrana

Piekarz 09.02.2020 23:21

czas rozpocząć polowanie na kur.wiów z przerwy

Piter 09.02.2020 23:21

ja przy 0-2 kalkulowałem, że odrobienie 1 punktu do jude jest ciągle możliwe więc sie nie zesrałem jakoś za bardzo, ale troche sie zesrałem

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:21

niestety strona zwariowala w przerwie ale widzialem ze ANiol mocne kompro zaliczyl :lol:

Piekarz 09.02.2020 23:21

no dobra

Pader88 09.02.2020 23:21

gdzie Aniol ten antykibic przebrzydly?

Woo-cash 09.02.2020 23:20

Nawet przy stanie 0-2 dla milana

Piter 09.02.2020 23:20

nasir wyłaź z nory tchórzu natychmiast

Piter 09.02.2020 23:20

coś mi sie wydaje że ljaro albo go zbanuje, albo usunie mu te posty i tyle będzie z tego wszystkiego

IlCapitano 09.02.2020 23:20

Nacyrka pokaz sie prosimy

Woo-cash 09.02.2020 23:20

To bylo pewne ze wygramy

Piter 09.02.2020 23:19

już w przewie jak to czytałem to się śmiałem a teraz to jest jeszcze lepsze

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:19

:lol:

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:19

stryjek jak kasa na forum ljara

Piter 09.02.2020 23:19

:lol:

Piter 09.02.2020 23:19

Chcieliscie Conte to macie. Mental. Dominacja. Scudetto.

Chuchu 09.02.2020 23:19

To muszę poczekać aż do hotelu wróci :(

IlCapitano 09.02.2020 23:19

Piekarz ale Ci sie mecz trafil

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:18

piekarz na stadionie gosciu

Czarson 09.02.2020 23:18

Piękny mecz

Chuchu 09.02.2020 23:18

Tylko na nie jeszcze czekam

Piter 09.02.2020 23:18

Ibra klasa potrafi ogarnąć ciągle genialne akcje, najpierw asysta później gol i to praktycznie bez żadnej spiny

Woo-cash 09.02.2020 23:18

Takie emocje byly ze wyjebao serwer

Chuchu 09.02.2020 23:18

Gdzie oceny Piekarza ??

Yascarr 09.02.2020 23:18

zapowiadały się gównoderby a tu taki szots, jeszcze Zlatan ostatnie tchnienie i wyszły najlepsze derby od lat

Nitrogen 09.02.2020 23:18

No a za co miał wcześniej dostać jak nie faulował ostro czy nie przerywał groźnych kontr?

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:18

beka jak sie na juve wykartkujemy

Piter 09.02.2020 23:18

no FCI dopiero kilkadziesiąt minut temu się pozbierało do życia bo nie ładowało się nic

Woo-cash 09.02.2020 23:17

Tak padla

Alfa 09.02.2020 23:17

dopiero kessi z 5 fauli musial zrobic zeby dostac

Czarson 09.02.2020 23:17

Strona padła?

Alfa 09.02.2020 23:17

zreszta najwieksza beka ze nam daje kartki ot tak a milanistom wcale

Nitrogen 09.02.2020 23:17

Przecież tam był odgwizdany faul w tej akcji Chuchu xD

Czarson 09.02.2020 23:17

Dziś sędzia sobie nie radził

Alfa 09.02.2020 23:17

reka go zblokowal i oparl sie na nim zeby wygrac glowke

Chuchu 09.02.2020 23:17

na łeb Skriniarowi wskoczył sędzia wyje bongo, kopa w tyj, sędzia to samo

horrorshow86 09.02.2020 23:17

W pierwszej połowie już tu czytałem że Conte śmieć xD

Nitrogen 09.02.2020 23:17

Oczywiście że nie było

Piter 09.02.2020 23:17

nie było, normalna walka o piłkę

Nitrogen 09.02.2020 23:17

facepalm

Chuchu 09.02.2020 23:16

Jak fauluje to też nie gwiżdżą xD

Alfa 09.02.2020 23:16

imo byl faul ibry przy 1 golu rowniez

Piter 09.02.2020 23:16

dolar przy 3-2 się śmiał także on to ma w dupie chyba xd

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:16

ten sie smieje kto sie smieje ostatni :lol:

Nitrogen 09.02.2020 23:16

No jak nie fauluje to nie gwiżdżą

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:16

no w przerwie bylo widac jak dolar sie smieje w korytarzu :lol:

Chuchu 09.02.2020 23:16

MK w każdym meczu Zlatanowi faulów nie gwiżdżą?

horrorshow86 09.02.2020 23:16

Daje rade za lukaku

Piter 09.02.2020 23:15

no young na dziesiątce to sztos

MK92 09.02.2020 23:15

To było wielkie widowisko.

MK92 09.02.2020 23:15

Naiwny Pioli myślał, że jest już wygrany po pierwszej połowie. Ja mimo radości po bramce Ibry czułem, że to się jednak może źle skończyć. Gratulacje!

horrorshow86 09.02.2020 23:15

Bez kitu, Young w pomocy sztos

MK92 09.02.2020 23:15

Pan Conte to jest gość.

Chuchu 09.02.2020 23:15

Nic się nie działo Czarek, bo strona padła :D

Piter 09.02.2020 23:15

dobrze że young zagrał na ofensywnym pomocniku bo strzeliliśmy 4 gole

Mendjolan 09.02.2020 23:15

Kurde może by się na tego dollarume zaczaił, podkupić im go,

Czarson 09.02.2020 23:14

Muszę sobie poczytac co ty się działo w przerwie xD

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:14

dobrze ze w koncu ruszy temat porzadnego zmiennika dla Handy bo ten mecz wyjasnil temat

horrorshow86 09.02.2020 23:14

Czy Inter w tym sezonie zagrał poerwszy raz gówno pierwszą połowę a drugą świetną?

Czarson 09.02.2020 23:14

Co mecz

Czarson 09.02.2020 23:14

Co mecz

Piter 09.02.2020 23:14

już pod koniec meczu ktoś centrował piłkę z milanu niecelnie a tam padelli czekał z przysłowiowym koszyczkiem żeby piłkę złapać, wcale bym się nie zdziwił gdyby ją wypluł

Kazam 09.02.2020 23:14

dokl tifo :D

Tifosinho 09.02.2020 23:13

De Vrij obronił więcej strzałów niż Padelli

Yascarr 09.02.2020 23:13

Moses pierwsza asysta dzisiaj

Piter 09.02.2020 23:13

"Ale prykłem ale fetor", to miało miejsce tuż po golu na 0-2

Mendjolan 09.02.2020 23:12

Od 2010 nie widziałem tylu wybronionych strzałów przez zawodników, materac, lucio maicon, chuchu zanetti, zawodnicy, którzy daliby się pokroić i każdej piłki bronili, twarzą, torsem czy nogami. Dzisiejszy Inter coraz bardziej ich przypomina, de vrij, brozo, barella, zawodnicy którzy zostawiają wszystko na boisku

Piter 09.02.2020 23:12

Mańkowi wysłałem taką wiadomość

bitels10 09.02.2020 23:12

wszyscy wierzyli tylko tak się droczyli troszkę

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:11

rano bedzie co czytac

Kazam 09.02.2020 23:11

pozdrawiamy Nasri

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:11

pompa jest

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:11

niewazne :lol:

Kazam 09.02.2020 23:11

:D

IlCapitano 09.02.2020 23:11

Nacyrka gdzie jestes

Nitrogen 09.02.2020 23:11

Przecież przeprosił

Kazam 09.02.2020 23:11

xD

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:10

:lol:

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:10

e: 23. kolejka Serie A: Inter - Milan Post autor: Klinsi64 » 9 lut 2020, 21:34 no i znowu obsrana zbroja zobaczycie scudetto jak świnia niebo

Bartez 09.02.2020 23:10

Milano siamo noi !

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się