Archiwum shoutboksa

Pader88 09.02.2020 23:07

:lol:

Pader88 09.02.2020 23:07

allegriteam

Kazam 09.02.2020 23:06

:D

Pader88 09.02.2020 23:06

"Jak tam Allegriteam ? Conte idiota, czy jednak nie ? Inter zajechany ? 5 minut i mamy remis"

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:06

zazdraszczam

Kazam 09.02.2020 23:06

ten mecz pokazuje ile znaczy odpowiednie nastawienie do meczu albo brak nastawienia

Pader88 09.02.2020 23:06

Baczu Juventino Juventino Awatar użytkownika Rejestracja: 01 marca 2009 Posty: 704 Lokalizacja: Kraków Podziękował: 0 Podziękowano: 0 09 lutego 2020, 21:43 Perukarz zajechał Inter, zespół tkwi w betonowej taktyce, a wybawców widzą w Mosesie i Youngu. Cały Antoś. Przenosząc się na drugą strone rzeki, Pioli pokazuje że wystarczy ustawić graczy na właściwych pozycjach ...

Ojciec SB 09.02.2020 23:06

na typowej pewnie placza co?

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:05

ale sie piekarzowemu meczycho trafilo do ogladania na GM

Piter 09.02.2020 23:05

Chcieliscie Conte to macie. Mental. Dominacja. Scudetto.

Kazam 09.02.2020 23:05

trzeba bedzie zaktualizowac "zlote mysli fanow calcia tego"

Piter 09.02.2020 23:05

dajcie forum jp

Rebelde 09.02.2020 23:04

kogos kupią na ławe

Pader88 09.02.2020 23:04

Znawca to forum jp to kopalnia beki moglbym wylawiac te perelki ale mi sie nie chce :lol:

InteristaNagato 09.02.2020 23:04

tfu na ten srilan

Rebelde 09.02.2020 23:04

w przyszłym sezonie, już nie dopuszczą do sytuacji gdzie drugi bramkarz musi wejść po 3,5 roku siedzienia na ławie

Kazam 09.02.2020 23:04

ja widzialem karyzo zamiast padella

Claudia1993Inter 09.02.2020 23:04

Yeah mam szanse na koszulke! xD

Chuchu 09.02.2020 23:04

Nie ma na rynku solidnych bramkarzy za friko w tym problem :D

Nitrogen 09.02.2020 23:03

Skoro dzisiaj był na ławce i gotów był zaryzykować życie żeby ratować skórę to wiadomo że jest prawie gotowy

Kazam 09.02.2020 23:03

srednio? :D rebelde co ty gadasz

inter30 09.02.2020 23:03

po to sie trzyma 34 letniego rezerwowego bramkarza zeby sie nie obsrywal jak ma nagle grac

ferii 09.02.2020 23:03

omg....wiara czyni cuda! :D

Nitrogen 09.02.2020 23:03

Zagra Handanowik

Rebelde 09.02.2020 23:03

oby Handa zagrał już z Lazio, bo ten Padelli to tak średnio

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:03

tragiczny? xd

FENDI_SOSA 09.02.2020 23:02

xd vv

Ojciec SB 09.02.2020 23:02

jaki tragiczny xd

Piter 09.02.2020 23:02

no padelli sie zesrał ale co najgorsze nic nie wskazuje że za tydzień zagra Samir

VVujek 09.02.2020 23:01

Martwi mnie Barella ostatnio jest tragiczny

Kazam 09.02.2020 23:01

no co ty :D

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:01

Mam wrażenie, że u nas za mała rotacja bramkarzami jest

Kazam 09.02.2020 23:01

kazde jego wyjscie bylo niepewne, ale nie ma sie co dziwic, jak on nigdy nie gra

Ojciec SB 09.02.2020 23:01

Berni przy nim to jest profesor

inter30 09.02.2020 23:01

skoro sie kompromituje z gowno milanem to jest bezuzyteczny jako rezerwowy bramkarz

Chuchu 09.02.2020 23:00

No zastanawiałem się czy to Padelli czy Carrizo broni

Kazam 09.02.2020 23:00

marotta juz bedzie wiedzial co zrobic, spokojnie

inter30 09.02.2020 23:00

nie wierzylem ze rezerwowy bramkarz moze byc dzisiaj problemem

Ojciec SB 09.02.2020 23:00

Padelli to tragedia, musimy kupic kogos na lawke bo to smiech na sali

CzarodziejCzasu 09.02.2020 22:59

jak to dobrze ze sanchez nie spalil :lol:

Chuchu 09.02.2020 22:59

Przecież pokazali powtórkę, że nie był

Chuchu 09.02.2020 22:59

Padelli kiedyś był solidnym bramkarzem, ale się ręcznik z niego zrobił :D

Piter 09.02.2020 22:59

już propagande szerzą że na spalonym był sanchez xddd

inter30 09.02.2020 22:59

Perukarz zajechał Inter, zespół tkwi w betonowej taktyce, a wybawców widzą w Mosesie i Youngu. Cały Antoś.

Nitrogen 09.02.2020 22:59

Czy kłanieś już usunął konto?

VVujek 09.02.2020 22:59

Milan się wyszalał w 1 połowie potem spuchł

Kazam 09.02.2020 22:58

no dokl ;D spuchl jak ta lala hahaha

Alfa 09.02.2020 22:58

Lazio wyrasta na naszego głównego rywala, Inter wyraźnie spuchł. xDDDDDDDDD

Piter 09.02.2020 22:58

Ibra stary wypalony a stojąc nas porobił prawie

Kazam 09.02.2020 22:57

z juvenpolen

ZnawcaCalcio 09.02.2020 22:57

polecam od 14 str

Kazam 09.02.2020 22:57

Pioli rozklepał taktycznie Łysego jak amatora. Nie ma co się jednak napalać bo to dopiero 45 minut. Milan się wyszaleje to nie będzie miał siły na CI. :D

FcZeo 09.02.2020 22:57

xD

CzarodziejCzasu 09.02.2020 22:57

ale wsciekly ibra schodzil :lol:

Chuchu 09.02.2020 22:56

Zlatan to niech mordę zamknie po tym jak sędziowie znowu przymykają oko na jego faule ciągle

OstatniPrawdziwy 09.02.2020 22:56

Zawał mam

FENDI_SOSA 09.02.2020 22:56

ostry byl ten kurs przy 0-2

Piter 09.02.2020 22:56

i co kto jest liderem, teraz nam oddają pokłony/ps. tnie wam sie fci?

FENDI_SOSA 09.02.2020 22:55

ajj kupo z polowki puszczone ;3

ZnawcaCalcio 09.02.2020 22:55

Wiadomo jak sytuacja z Handą przed Lazio?

Kazam 09.02.2020 22:55

xdddd

Krisu 09.02.2020 22:55

no jedno jest pewne. W leice nowy bramkarz

Pader88 09.02.2020 22:55

alez mnie jara ta wygrana i top spot w tabeli

inter30 09.02.2020 22:55

wg newmaldiniego to Milan dal wygrac Interowi ten mecz

Piter 09.02.2020 22:54

JESTEŚMY WIELCY

Kazam 09.02.2020 22:54

teraz tez pewnie nasi sie postaraja o dobrego zmiennika dla handy

FENDI_SOSA 09.02.2020 22:53

takimi meczmi wygrywa sie lige

Kazam 09.02.2020 22:53

szkoda akcji placka mocno

marcinek91081 09.02.2020 22:52

Takimi wynikami rodzi się drużyna mistrzów

Yascarr 09.02.2020 22:51

Zlatan tam teraz morduje tych Bennacerów

marcinek91081 09.02.2020 22:51

Inter !!

Krisu 09.02.2020 22:51

Zrobiliśmy to samo co Borussia nam. Z takimi meczami doświadczenie przychodzi! Brawo

Kazam 09.02.2020 22:50

co on tam musial im nagadac w szatni :)

Kazam 09.02.2020 22:50

:D dobre znawca

Alfa 09.02.2020 22:50

szkoda tej bomby erykcena to bylaby truskawka na torcie

Mendjolan 09.02.2020 22:50

Pisałem, ze spuchną

Silvio 09.02.2020 22:50

Conte może sobie gadać co chce ale Inter jest PAZZA i już!

ZnawcaCalcio 09.02.2020 22:50

Myślę Kazam, że takie było założenie na ten mecz

Kazam 09.02.2020 22:50

co on tam musial im nagadac w szatni :)

Nitrogen 09.02.2020 22:50

Bez większych niespodzianek raczej

Tifosinho 09.02.2020 22:50

Inter nie wyprze się natury

Kazam 09.02.2020 22:49

ogolnie moze Conte zrozumie wreszcie ze nie warto sie rzucac na rywala od poczatku bez opamietania i nie warto zakladac full pressingu od poczatku, bo potem brakuje pary - lepiej sie rozkrecac w miare uplywu meczu

Piter 09.02.2020 22:49

jakie emocje nitrogen po zaprzepaszczeniu takiego wyniku?

Ojciec SB 09.02.2020 22:49

ciekawe co tam na seriea.pl bedzie :D

Silvio 09.02.2020 22:49

Conte może sobie gadać co chce ale Inter jest PAZZA i już!

Cny 09.02.2020 22:48

huhu wielki jest ten Inter Pana Conte, ale niech Pan Conte jebie ich do konca sezonu za pierwsza polowe

Nitrogen 09.02.2020 22:48

Przecież podniecają się Interem w tym sezonie xD

Tifosinho 09.02.2020 22:48

Ja wiedziałem https://zapodaj.net/6e6b63aeaf2cc.jpg.html

interfann 09.02.2020 22:48

Czekam na pato studio na eleven

Chuchu 09.02.2020 22:47

Forum padło

Ojciec SB 09.02.2020 22:47

jak mozna mowic ze beton skoro gdzie sie nie pojawi to wygrywa

Moldar3 09.02.2020 22:46

Milan spuchł po dużym pressingu w pierwszej

Alfa 09.02.2020 22:46

ojciec, bo conte beton, ale motywator

KolerioN17 09.02.2020 22:46

Jaki zawał, orgazm

Rebelde 09.02.2020 22:46

już wiem co będę jutro robił w pracy, czytałem komentarze na stronie Milanu. Wybrorna lektura będzie

jaszczomb 09.02.2020 22:46

conte ich pewnie rowno 15 minut yebal

broda4991 09.02.2020 22:46

Co tu się wydarzyło

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625747

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się