Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 09.02.2020 22:23

zdecydowanie najlepszy ŚO w lidze

Chuchu 09.02.2020 22:23

No bo w zeszłym obaj grali świetnie

Ojciec SB 09.02.2020 22:23

Skriniar lepiej wyglada na prawej stronie obrony niz na lewej

ZnawcaCalcio 09.02.2020 22:23

był mega Imra, ale w tym sezonie De Vrij wymiata

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:23

De vrij lepszy od skriniara

Imrahil 09.02.2020 22:23

co wy pindolicie, zeszy sezon stefana tez byl mega, tylko was zaslepila milosc do skryniara

Chuchu 09.02.2020 22:23

Najbardziej medialny się zrobił Martinez, ale Stefan miażdży

ZnawcaCalcio 09.02.2020 22:23

chyba na pewno

Chuchu 09.02.2020 22:23

De Vrij być może najlepszy nasz zawodnik w tym sezonie

szmaloo 09.02.2020 22:23

Milan jak po ostrym nokaucie, jak Padelli nic nie odjebie to 3pkt

Ojciec SB 09.02.2020 22:22

no Vrij topka swiatowa w tym sezonie

Mendjolan 09.02.2020 22:22

Defraj to ogolnie w tym sezonie bardzo jasny punkt drużyny

minus09 09.02.2020 22:22

zaczyna sie wybijanie na oslep

Ojciec SB 09.02.2020 22:21

zdecydowanie

Chuchu 09.02.2020 22:21

De Vrij MVP chyba

Woo-cash 09.02.2020 22:21

Wiem dlatego ogladam na bein sports 😎

Chuchu 09.02.2020 22:21

Barella...

FcZeo 09.02.2020 22:21

blagam Inter strzel na 4-2 bo siedze obsrany

inter30 09.02.2020 22:21

przeciez oni zawsze sie kompromituja

Kondzik 09.02.2020 22:21

Moze alex nie ma mocy na caly mecz

inter30 09.02.2020 22:21

ogladanie ligi wloskiej z polskim komentrzem to masochizm

Mendjolan 09.02.2020 22:20

Wygrywamy i za napastnika wstawił pomocnika, to chyba dobrze co?

minus09 09.02.2020 22:20

eriksen nechlujnie

Chuchu 09.02.2020 22:20

Eriksen walczy

miniu86 09.02.2020 22:20

omg trafiliśmy gola po rożnym

Ibracadabra eight 09.02.2020 22:20

Alexis chyba 90 by nie dał rady

interfann 09.02.2020 22:20

Najlepsze jest to że NIKT nie będzie pamiętał o tym że Obraz gola strzelił jak to wygramy. Bardzo dobrze

Woo-cash 09.02.2020 22:20

A jak tam te kmiotki na eleven? Pewno bylo ciosanie sosny po 1 polowie a teraz Inter prowadzi.

Ojciec SB 09.02.2020 22:20

trybuny skacza :D

Yascarr 09.02.2020 22:20

Conte co ty robisz, po co Eriksen za Alexisa...

Chuchu 09.02.2020 22:19

Teraz Maicon z dystansu na 4-2

intermed1 09.02.2020 22:19

szybko na 4 i gasimy światło

Chuchu 09.02.2020 22:19

o zmianie

Chuchu 09.02.2020 22:19

Po golu można decyzję zmienić

interfann 09.02.2020 22:19

Ten mecz pokazuje jaki potencjał drzemie w tej druzynie

Moldar3 09.02.2020 22:19

Sanchez moim zdaniem robił właśnie różnice, no ale zobaczymy

Mendjolan 09.02.2020 22:19

Oj wcześniej już zmiana zaplanowana i podana, do protokołu, zanim wpadło na 3

Chuchu 09.02.2020 22:19

No bo Conte muruje

minus09 09.02.2020 22:19

bardzo dziwna, sanczez zaczynal grac z lukaku to go zdejmuje

Chuchu 09.02.2020 22:18

Ale to Konciak beton

interfann 09.02.2020 22:18

Brawo Alexis! Brawo brawo

Moldar3 09.02.2020 22:18

Alexis mógł zostać

Chuchu 09.02.2020 22:18

Dziwna decyzja

minus09 09.02.2020 22:18

bronimy xd

Chuchu 09.02.2020 22:18

Za Sancheza

interfann 09.02.2020 22:18

Eriksen

Chuchu 09.02.2020 22:18

Jest Eryk !!

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:18

Wow. Ale jazda, lece na gore , dup....peknie

Pader88 09.02.2020 22:18

Pieknie 🖤💙

Pader88 09.02.2020 22:18

Pieknie 🖤💙

Enigma 09.02.2020 22:18

czysta brameczka

Pader88 09.02.2020 22:18

Pieknie 🖤💙

Chuchu 09.02.2020 22:18

No to Eriksen nie wejdzie :D

WTC 09.02.2020 22:18

:cenzor: AAAAAAAAA

Woo-cash 09.02.2020 22:18

To veczyno moze zejsc

Chuchu 09.02.2020 22:17

zoniek mi powiedział

bitels10 09.02.2020 22:17

goooooooooooooolllllllllllllllll

Chuchu 09.02.2020 22:17

mówiłem będzie łamak

INTERkibic 09.02.2020 22:17

Goggogogogogogogog

minus09 09.02.2020 22:17

bilan gol gol gol

Xavros 09.02.2020 22:17

gol

minus09 09.02.2020 22:17

bilan gooooool

interfann 09.02.2020 22:17

Jedziemy z nimi!

minus09 09.02.2020 22:17

bilan bilan bilan bilan gooooool

Chuchu 09.02.2020 22:17

STEFAN

interfann 09.02.2020 22:17

Jest

Chuchu 09.02.2020 22:17

gool

Chuchu 09.02.2020 22:17

ojojojojojj

Kunbaskier 09.02.2020 22:16

znów gramy jak w 1 połowie...

Chuchu 09.02.2020 22:16

Obawiam się, że junior byłby gorszy :D

inter30 09.02.2020 22:16

kupic powaznego rezerwowego albo juniora dac gorszy nie bedzie

inter30 09.02.2020 22:15

padelli cale zycie lawa i branie kasy a jak raz na ruki rok ma grac to sie osmiesza, po sezonie won

Chuchu 09.02.2020 22:15

Alexis dobry w 2. połowie

Ojciec SB 09.02.2020 22:14

dobra dawaj tego Eriksena Conciak

intermed1 09.02.2020 22:14

uffffffff

interfann 09.02.2020 22:14

Ale musiała zjeba polecieć w przerwie

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:14

Mysle , ze mamy wiecej jakosci .

minus09 09.02.2020 22:14

kurva w ktora strone ten wolny

intermed1 09.02.2020 22:14

czas na następpny błąd Padelliego

FcZeo 09.02.2020 22:13

dokladnie, nie mozemy oddac pola znowu bo nie dowieziemy

Chuchu 09.02.2020 22:13

Brozo teraz zyebau

Ojciec SB 09.02.2020 22:13

bo to Inter

interfann 09.02.2020 22:12

Inter tak łatwo strzelił 2 gole i nie rozumiem dlaczego tak stanęli zamiast ich dojechać

intermed1 09.02.2020 22:12

ZMIANY

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:12

Wyluzujcie 😂

Woo-cash 09.02.2020 22:11

Nick taki troche z dupy 🤦‍♂️

Ojciec SB 09.02.2020 22:11

zenada

Ojciec SB 09.02.2020 22:11

jprdl co za nick

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:10

Jak wygramy , to kobiet zapne w d....

Woo-cash 09.02.2020 22:10

Skrinar wylapal prawie trepa na twarz od ibry i tez nic.

KoBa 09.02.2020 22:10

Nawet na autach nas rupia

interfann 09.02.2020 22:10

Aut dla nas

Woo-cash 09.02.2020 22:10

Musi zostać

Woo-cash 09.02.2020 22:10

Veczyno strzeli w 89 na 3-2

Chuchu 09.02.2020 22:09

Ibra za każdym razem się wpierdziela z łokciami na barki rywala i nigdy mu nie gwiżdżą tego

Ojciec SB 09.02.2020 22:09

chociaz eriksen nie za Barolo a za weczyniaka

Ojciec SB 09.02.2020 22:09

amen

Bloom99 09.02.2020 22:09

Moses za Candreve i Ericsen za Barele

Ojciec SB 09.02.2020 22:08

lo panie candreva

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:08

Co najlepzze , wylaczylem meczu po 1ej poslowie. Nie ogladam to wygramy

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się