zdecydowanie najlepszy ŚO w lidze
No bo w zeszłym obaj grali świetnie
Skriniar lepiej wyglada na prawej stronie obrony niz na lewej
był mega Imra, ale w tym sezonie De Vrij wymiata
De vrij lepszy od skriniara
co wy pindolicie, zeszy sezon stefana tez byl mega, tylko was zaslepila milosc do skryniara
Najbardziej medialny się zrobił Martinez, ale Stefan miażdży
chyba na pewno
De Vrij być może najlepszy nasz zawodnik w tym sezonie
Milan jak po ostrym nokaucie, jak Padelli nic nie odjebie to 3pkt
no Vrij topka swiatowa w tym sezonie
Defraj to ogolnie w tym sezonie bardzo jasny punkt drużyny
zaczyna sie wybijanie na oslep
zdecydowanie
De Vrij MVP chyba
Wiem dlatego ogladam na bein sports 😎
Barella...
blagam Inter strzel na 4-2 bo siedze obsrany
przeciez oni zawsze sie kompromituja
Moze alex nie ma mocy na caly mecz
ogladanie ligi wloskiej z polskim komentrzem to masochizm
Wygrywamy i za napastnika wstawił pomocnika, to chyba dobrze co?
eriksen nechlujnie
Eriksen walczy
omg trafiliśmy gola po rożnym
Alexis chyba 90 by nie dał rady
Najlepsze jest to że NIKT nie będzie pamiętał o tym że Obraz gola strzelił jak to wygramy. Bardzo dobrze
A jak tam te kmiotki na eleven? Pewno bylo ciosanie sosny po 1 polowie a teraz Inter prowadzi.
trybuny skacza
Conte co ty robisz, po co Eriksen za Alexisa...
Teraz Maicon z dystansu na 4-2
szybko na 4 i gasimy światło
o zmianie
Po golu można decyzję zmienić
Ten mecz pokazuje jaki potencjał drzemie w tej druzynie
Sanchez moim zdaniem robił właśnie różnice, no ale zobaczymy
Oj wcześniej już zmiana zaplanowana i podana, do protokołu, zanim wpadło na 3
No bo Conte muruje
bardzo dziwna, sanczez zaczynal grac z lukaku to go zdejmuje
Ale to Konciak beton
Brawo Alexis! Brawo brawo
Alexis mógł zostać
Dziwna decyzja
bronimy xd
Za Sancheza
Eriksen
Jest Eryk
Wow. Ale jazda, lece na gore , dup....peknie
Pieknie 🖤💙
Pieknie 🖤💙
czysta brameczka
Pieknie 🖤💙
No to Eriksen nie wejdzie
AAAAAAAAA
To veczyno moze zejsc
zoniek mi powiedział
goooooooooooooolllllllllllllllll
mówiłem będzie łamak
Goggogogogogogogog
bilan gol gol gol
gol
bilan gooooool
Jedziemy z nimi!
bilan bilan bilan bilan gooooool
STEFAN
Jest
ojojojojojj
znów gramy jak w 1 połowie...
Obawiam się, że junior byłby gorszy
kupic powaznego rezerwowego albo juniora dac gorszy nie bedzie
padelli cale zycie lawa i branie kasy a jak raz na ruki rok ma grac to sie osmiesza, po sezonie won
Alexis dobry w 2. połowie
dobra dawaj tego Eriksena Conciak
uffffffff
Ale musiała zjeba polecieć w przerwie
Mysle , ze mamy wiecej jakosci .
kurva w ktora strone ten wolny
czas na następpny błąd Padelliego
dokladnie, nie mozemy oddac pola znowu bo nie dowieziemy
Brozo teraz zyebau
bo to Inter
Inter tak łatwo strzelił 2 gole i nie rozumiem dlaczego tak stanęli zamiast ich dojechać
ZMIANY
Wyluzujcie 😂
Nick taki troche z dupy 🤦♂️
zenada
jprdl co za nick
Jak wygramy , to kobiet zapne w d....
Skrinar wylapal prawie trepa na twarz od ibry i tez nic.
Nawet na autach nas rupia
Aut dla nas
Musi zostać
Veczyno strzeli w 89 na 3-2
Ibra za każdym razem się wpierdziela z łokciami na barki rywala i nigdy mu nie gwiżdżą tego
chociaz eriksen nie za Barolo a za weczyniaka
amen
Moses za Candreve i Ericsen za Barele
lo panie candreva
Co najlepzze , wylaczylem meczu po 1ej poslowie. Nie ogladam to wygramy