Oni nawet nie próbują grać to ciężko mówić o wygrywaniu
obsrac sie przed obsranym milanem to trzeba potrafic
XD
Jalapeno 9 lutego 2020, 21:43 Najlepsze jest to, że nie ma się do czego przyczepić. Pioli na razie taktycznie zjadł i wysrał geniusza Conte, a przypominam, że to Inter ma lepszych graczy.
serwery na fcInter sa tak zajebste jak Inter w 1 połowie
Nie no jest jeszcze tu coś do ugrania pod warunkiem że Conte da im kopa po dupie, zrobi dobre zmiany i że milan nie odda żadnego strzału na bramkę bo Padelli to na parade lgbt co najwyzej sie nadaje
Gramy lipe powiadasz? To jest lipa? Chłopie to jest dramat i nie ma nic wspólnego z grą w piłkę. Obsrani jesteśmy
Nawet nieźle to wygląda, ale ten wynik gówno znaczy
wyjscie na 2. polowe na pelnej urwie i szybka bramka na 1-2. inny scenariusz nie wchodzi w gre
Skomentuję to tak: https://www.youtube.com/watch?v=8fUaIvmGcyk
Barella i Vecino nie pokazują się do gry ,brozo dostaje piłkę to biegną do przodu klapki na oczach
a co my możemy ugrać?
Czekamy co pokaze makaron w przerwie. Jak nie wpusci erkisena lub sensiego to wyqrwiam tv przez okno . Dom parterowy i chooj
gramy lipe dzis. Milan od poczatku był w gazie. Trzeba bylo dac Ambrozego za Candreve i zagrac bardziej na 5 z tyłu, a za Vecino Eriksena
Junior by tak nie zostawił krycia
jeszcze nie przegralismy
To co Skriniar zrobił przy 2giej bramce to dla mnie nie pojęte
to jest wlasnie wasz majestat, 3 miejsce i szlagier z Ludogorcem
kto by spodziewał że własnie z Conte na ławce przegramy z mIlanem
Dawać Sensiego i Eriksena
u nas brak zaangazowania wszyscy stoja nie walcza nie wystawiaj a sie to i taki wynik
Vecino, Padellli i conte zawinili. Ponadto nie ma środka. Milan zdominował mecz,
IbraKING
Beka, eriksen jest a gra vecino
wyszlismy na boisko z przekonaniem ze mecz jest wygrany...nie ma lautaro i jest elektryk w bramce
jak to co mamy oczekiwac od Padellego? Jest w kadrze? Jest. Gra za darmo? Nie. Ma wyjsc i napierdzielac na tej bramce jak spiderman, a nie puszczac wszystko co leci w bramke
Ale gramy kopkę to raz, a dwa jak widać jednak 2 bramkarz też jest istotny na przestrzeni sezonu
Przypominam ze na lawce posadzil makaroniarz betonowy bezjajeczny cieć erkisena i sensiego. Cos jeszcze?
Milan jest idealnie pod nas ustawiony, wiecej biegaja, a my nie mamy kompletnie pomyslu
Beka, eriksen jest a gra vecino
08.02 14:35 CONTE: Milan to świetny zespół
Beka, eriksen jest a gra vecino
Conte o meczu : "Musimy wyciągnąć wnioski, idziemy do przodu"
Gramy jak przestraszone cioty plus ten anator w bramce masakra jakas
Do wygrania mecz, Milan spuchnie i od 60 jeśli wejdzie sensi/eriksen i trochę przyciśniemy to do wygrania śmiało
bardzo zle sie to oglada, niestety
Dokładnie
Nie wierze qrwa nie wierze
Vecino he he he
Krul przegrał z piolim taktycznie a randama się śmiał ze zmiany taktycznej milana xddd
Kąte to gówno w tym meczu
CONTE GŁÓWNY WINOWAJCA
Przecież nie ma nic
grubo jest
Conte zawalił
Odqrwcie sie od padelliego . Czego oczekujecie od typa
:gdzie obrona
?
Padelli zawalił obydwie bramki. Strata Handy jak widać ma kolosalne znaczenie
Etiksen na lawie ty qrwa debilu
Tak jest jak się wychodzi bez ofensywnego Eriksena tylko z drewnem Vecino
Najlepiej zrzucić na padela, gdzie był obrońca przy ibrze? Tam by helikopterem wylądował tyle miał wolnego miejsca
Jeśli pragniemy scudetto tylko 3-2
True
Conte frajer sezonu. Myslalem ze ma jaja chlop a to zwykla wloska piz.da
przy pierwszej godin, przy drugiej cała obrona
Ten padelli to zwykly recznik
Padelli ty gównie obrzydliwy
Tylko że Barella wcale lepiej się nie prezentuje , dawać sensiego i eriksena
Curwa ... najgorsze 45 minut
Tak to jest jak sie wystawia bezuzytecznego vecino a eriksen na lawce. Brawo beton
no tak gówno gramy ,ale nie zmienia to faktu że padelli dał 2 bramki
ale gówno
Padelli swoją drogą, ale obrona ich wpuszcza jak leci
mistrzostwo
Padelli dał 2 bramki c w e l
chopoki jaki padelli... gramy poprostu gówno.. xd
Hahaha... ale beka 😂
Dzieki
Conte za ten sklad, przez ciebie gnoju musze konto usunac ale jakie to cenzor pocieszenie kiefy my sie HAŃBIMY w derbach
Ktoś powie ze derby nie żądza się swoimi prawami
Skriniar i Padelli
padelli bog
dawac Berniego za tego parodyste
łooooooooooooooo
xD
Padelli to jest kurva ale scierwo!
Wszystkiemu winny CONTE
jebanu padelli
Padelli to jest kurva ale scierwo!
do konte won frajerze
Gdzie my myślimy o scudetto, kuuuu*waaa
Padelli fatalny też
Milan iz back
co oni od
laja
Skriniar go zostawił
Kurva co to szmaty robią w tych tyłach?
Conte ty qrwa szmato
no to pisda nie ogarniemy 3 bramek
Kurva co to szmaty robią w tych tyłach?
Padelli co za ogór
Jeszcze emeryt
Kurva co to szmaty robią w tych tyłach?
Hahaha
Conte przegrałeś nam ten mez
Ahhahhahhhahhhhahahahhh
Padelli co za kmiot xD
XD
goooooooooooooool
Gooooll
Eriksen sensi przypominam qrwa siedza na lawce . Beton no qrwa beton
mental krul dominacja ludogorec
Gooooll