Archiwum shoutboksa

embiakowsky 09.02.2020 21:47

Oni nawet nie próbują grać to ciężko mówić o wygrywaniu

Cny 09.02.2020 21:47

obsrac sie przed obsranym milanem to trzeba potrafic

intermed1 09.02.2020 21:47

XD

Neraz1908 09.02.2020 21:47

Jalapeno 9 lutego 2020, 21:43 Najlepsze jest to, że nie ma się do czego przyczepić. Pioli na razie taktycznie zjadł i wysrał geniusza Conte, a przypominam, że to Inter ma lepszych graczy.

Claudio 09.02.2020 21:47

serwery na fcInter sa tak zajebste jak Inter w 1 połowie

MMaterazzi 09.02.2020 21:47

Nie no jest jeszcze tu coś do ugrania pod warunkiem że Conte da im kopa po dupie, zrobi dobre zmiany i że milan nie odda żadnego strzału na bramkę bo Padelli to na parade lgbt co najwyzej sie nadaje

KowalMalbork 09.02.2020 21:46

Gramy lipe powiadasz? To jest lipa? Chłopie to jest dramat i nie ma nic wspólnego z grą w piłkę. Obsrani jesteśmy

Nitrogen 09.02.2020 21:46

Nawet nieźle to wygląda, ale ten wynik gówno znaczy

FcZeo 09.02.2020 21:46

wyjscie na 2. polowe na pelnej urwie i szybka bramka na 1-2. inny scenariusz nie wchodzi w gre

Chuchu 09.02.2020 21:46

Skomentuję to tak: https://www.youtube.com/watch?v=8fUaIvmGcyk

VVujek 09.02.2020 21:45

Barella i Vecino nie pokazują się do gry ,brozo dostaje piłkę to biegną do przodu klapki na oczach

intermed1 09.02.2020 21:45

a co my możemy ugrać?

ANIOL 09.02.2020 21:45

Czekamy co pokaze makaron w przerwie. Jak nie wpusci erkisena lub sensiego to wyqrwiam tv przez okno . Dom parterowy i chooj

Snake86 09.02.2020 21:45

gramy lipe dzis. Milan od poczatku był w gazie. Trzeba bylo dac Ambrozego za Candreve i zagrac bardziej na 5 z tyłu, a za Vecino Eriksena

MMaterazzi 09.02.2020 21:45

Junior by tak nie zostawił krycia

VVujek 09.02.2020 21:45

jeszcze nie przegralismy

MMaterazzi 09.02.2020 21:44

To co Skriniar zrobił przy 2giej bramce to dla mnie nie pojęte

Nasir 09.02.2020 21:44

to jest wlasnie wasz majestat, 3 miejsce i szlagier z Ludogorcem

intermed1 09.02.2020 21:44

kto by spodziewał że własnie z Conte na ławce przegramy z mIlanem

VVujek 09.02.2020 21:43

Dawać Sensiego i Eriksena

jaszczomb 09.02.2020 21:43

u nas brak zaangazowania wszyscy stoja nie walcza nie wystawiaj a sie to i taki wynik

Kunbaskier 09.02.2020 21:43

Vecino, Padellli i conte zawinili. Ponadto nie ma środka. Milan zdominował mecz,

zetigrek-iks 09.02.2020 21:43

IbraKING

horrorshow86 09.02.2020 21:43

Beka, eriksen jest a gra vecino

Kazam 09.02.2020 21:43

wyszlismy na boisko z przekonaniem ze mecz jest wygrany...nie ma lautaro i jest elektryk w bramce

Claudio 09.02.2020 21:43

jak to co mamy oczekiwac od Padellego? Jest w kadrze? Jest. Gra za darmo? Nie. Ma wyjsc i napierdzielac na tej bramce jak spiderman, a nie puszczac wszystko co leci w bramke

MMaterazzi 09.02.2020 21:43

Ale gramy kopkę to raz, a dwa jak widać jednak 2 bramkarz też jest istotny na przestrzeni sezonu

ANIOL 09.02.2020 21:43

Przypominam ze na lawce posadzil makaroniarz betonowy bezjajeczny cieć erkisena i sensiego. Cos jeszcze?

Pjerun 09.02.2020 21:42

Milan jest idealnie pod nas ustawiony, wiecej biegaja, a my nie mamy kompletnie pomyslu

horrorshow86 09.02.2020 21:42

Beka, eriksen jest a gra vecino

minus09 09.02.2020 21:42

08.02 14:35 CONTE: Milan to świetny zespół

horrorshow86 09.02.2020 21:42

Beka, eriksen jest a gra vecino

intermed1 09.02.2020 21:42

Conte o meczu : "Musimy wyciągnąć wnioski, idziemy do przodu"

Nerazzurri 1908 09.02.2020 21:42

Gramy jak przestraszone cioty plus ten anator w bramce masakra jakas

Mendjolan 09.02.2020 21:42

Do wygrania mecz, Milan spuchnie i od 60 jeśli wejdzie sensi/eriksen i trochę przyciśniemy to do wygrania śmiało

Kazam 09.02.2020 21:41

bardzo zle sie to oglada, niestety

FReeFonix 09.02.2020 21:41

Dokładnie

ANIOL 09.02.2020 21:41

Nie wierze qrwa nie wierze !! !!

horrorshow86 09.02.2020 21:41

Vecino he he he

Alfa 09.02.2020 21:41

Krul przegrał z piolim taktycznie a randama się śmiał ze zmiany taktycznej milana xddd

FReeFonix 09.02.2020 21:41

Kąte to gówno w tym meczu

ANIOL 09.02.2020 21:41

CONTE GŁÓWNY WINOWAJCA !! !!

FReeFonix 09.02.2020 21:40

Przecież nie ma nic

Odet 09.02.2020 21:40

grubo jest

Alfa 09.02.2020 21:40

Conte zawalił

ANIOL 09.02.2020 21:40

Odqrwcie sie od padelliego . Czego oczekujecie od typa ?? :gdzie obrona ?? ?

Claudio 09.02.2020 21:40

Padelli zawalił obydwie bramki. Strata Handy jak widać ma kolosalne znaczenie

ANIOL 09.02.2020 21:39

Etiksen na lawie ty qrwa debilu

pluto11 09.02.2020 21:39

Tak jest jak się wychodzi bez ofensywnego Eriksena tylko z drewnem Vecino

Mendjolan 09.02.2020 21:39

Najlepiej zrzucić na padela, gdzie był obrońca przy ibrze? Tam by helikopterem wylądował tyle miał wolnego miejsca

marcinek91081 09.02.2020 21:39

Jeśli pragniemy scudetto tylko 3-2

FReeFonix 09.02.2020 21:39

True

ANIOL 09.02.2020 21:38

Conte frajer sezonu. Myslalem ze ma jaja chlop a to zwykla wloska piz.da !! !!

Snake86 09.02.2020 21:38

przy pierwszej godin, przy drugiej cała obrona

Endru 09.02.2020 21:38

Ten padelli to zwykly recznik

WTC 09.02.2020 21:38

Padelli ty gównie obrzydliwy

VVujek 09.02.2020 21:38

Tylko że Barella wcale lepiej się nie prezentuje , dawać sensiego i eriksena

marcinek91081 09.02.2020 21:38

Curwa ... najgorsze 45 minut

TomHardy 09.02.2020 21:37

Tak to jest jak sie wystawia bezuzytecznego vecino a eriksen na lawce. Brawo beton

VVujek 09.02.2020 21:37

no tak gówno gramy ,ale nie zmienia to faktu że padelli dał 2 bramki

El_Imprezatore 09.02.2020 21:37

ale gówno

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:37

Padelli swoją drogą, ale obrona ich wpuszcza jak leci

Cny 09.02.2020 21:36

mistrzostwo

VVujek 09.02.2020 21:36

Padelli dał 2 bramki c w e l

slawkomir11 09.02.2020 21:36

chopoki jaki padelli... gramy poprostu gówno.. xd

Woo-cash 09.02.2020 21:36

Hahaha... ale beka 😂

Klanies 09.02.2020 21:36

Dzieki :cenzor: Conte za ten sklad, przez ciebie gnoju musze konto usunac ale jakie to cenzor pocieszenie kiefy my sie HAŃBIMY w derbach

SETE 09.02.2020 21:36

Ktoś powie ze derby nie żądza się swoimi prawami :)

El_Imprezatore 09.02.2020 21:36

Skriniar i Padelli

Cny 09.02.2020 21:35

padelli bog

Ojciec SB 09.02.2020 21:35

dawac Berniego za tego parodyste

Cny 09.02.2020 21:35

łooooooooooooooo

JME 09.02.2020 21:35

xD

INTERkibic 09.02.2020 21:35

Padelli to jest kurva ale scierwo!

ANIOL 09.02.2020 21:35

Wszystkiemu winny CONTE !! !!

VVujek 09.02.2020 21:35

jebanu padelli

INTERkibic 09.02.2020 21:35

Padelli to jest kurva ale scierwo!

Imrahil 09.02.2020 21:35

do konte won frajerze

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:35

Gdzie my myślimy o scudetto, kuuuu*waaa

Chuchu 09.02.2020 21:34

Padelli fatalny też

Woo-cash 09.02.2020 21:34

Milan iz back

VVujek 09.02.2020 21:34

co oni od :cenzor: laja

Moldar3 09.02.2020 21:34

Skriniar go zostawił

INTERkibic 09.02.2020 21:34

Kurva co to szmaty robią w tych tyłach?

ANIOL 09.02.2020 21:34

Conte ty qrwa szmato

Ojciec SB 09.02.2020 21:34

no to pisda nie ogarniemy 3 bramek

INTERkibic 09.02.2020 21:34

Kurva co to szmaty robią w tych tyłach?

Chuchu 09.02.2020 21:34

Padelli co za ogór

Moldar3 09.02.2020 21:34

Jeszcze emeryt

INTERkibic 09.02.2020 21:34

Kurva co to szmaty robią w tych tyłach?

Seba 09.02.2020 21:34

Hahaha

Chuchu 09.02.2020 21:34

Conte przegrałeś nam ten mez

ANIOL 09.02.2020 21:34

Ahhahhahhhahhhhahahahhh

Claudio 09.02.2020 21:34

Padelli co za kmiot xD

SETE 09.02.2020 21:34

XD

rroossoonneerii 09.02.2020 21:34

goooooooooooooool

INTERkibic 09.02.2020 21:34

Gooooll

ANIOL 09.02.2020 21:34

Eriksen sensi przypominam qrwa siedza na lawce . Beton no qrwa beton

Nasir 09.02.2020 21:34

mental krul dominacja ludogorec

INTERkibic 09.02.2020 21:34

Gooooll

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się