Archiwum shoutboksa

El_Imprezatore 09.02.2020 21:33

pomoc nic nie gra

Chuchu 09.02.2020 21:33

De Vrij ogarnia

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:33

Prawie 0:2

ANIOL 09.02.2020 21:33

Zenua

intermed1 09.02.2020 21:33

JADĄ Z NAMI JAK Z GÓWNEM

Neraz1908 09.02.2020 21:33

prawie 2

minus09 09.02.2020 21:33

ale dziura w pomocy boze swiety

ANIOL 09.02.2020 21:33

Jaka qrwa senua

intermed1 09.02.2020 21:33

1 AKCJA PRZEZ 45 MINUT

Chuchu 09.02.2020 21:33

Klasyczny Inter zimą

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:33

Mecz

Silvio 09.02.2020 21:32

graja jakby nie wiedzieli co to derby

Chuchu 09.02.2020 21:32

Sanchez wkręca z rogu facepalm

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:32

Nasi znowu myśleli że spacerkiem męczy wygrają

ANIOL 09.02.2020 21:32

Hahha qrwa conte medal dla ciebie za posadzenie sensiego i eriksena na lawce qrwa po prostu nobel gwarantowany

miniu86 09.02.2020 21:32

ej co do chu.ja się dzieje?

jaszczomb 09.02.2020 21:32

no nic nie gramy, brak walki zaangazowania.... wszyscy sobie stoja i maja w dupie

INTERkibic 09.02.2020 21:32

Ja poerddddddooooolllleeee

Nasir 09.02.2020 21:32

Mental xd Dominacja xd

kamil13216 09.02.2020 21:32

gańba

INTERkibic 09.02.2020 21:31

Kurva niech na początek zaczną biegać ! A zmiany później

Ojciec SB 09.02.2020 21:31

dobra byle na druga polowe wyszli bez weczyno i z odpowiednim nastawieniem

SETE 09.02.2020 21:31

Milan jedzie z nami jak taczki z gnojem :)

Slepy 09.02.2020 21:31

Przecież wygramy ten mecz w 2 połowie

Avtvv 09.02.2020 21:31

chyba najgorsza polowa w tym sezonie

Chuchu 09.02.2020 21:31

Pioli zmiażdżył Konciaka kreta turyńskiego

Silvio 09.02.2020 21:31

położył Godinowi rękę i nie pozwolił wyskoczyć faul

Moldar3 09.02.2020 21:31

Gol wisiał w powietrzu po prostu

Ojciec SB 09.02.2020 21:31

po porazce jude muselismy zrobic klasyka i tez w dupe

intermed1 09.02.2020 21:31

CO TEN PADELLI ZROBIŁ ?? ?? ?? ?

VVujek 09.02.2020 21:30

cenzor co się dzieje xd

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:30

Nie wiecie że jak reszta przegrywa i mamy szansę odskoczyć to przegrywamy albo remisujemy?

Woo-cash 09.02.2020 21:30

Kąte gra pod juve sabotazysta

INTERkibic 09.02.2020 21:30

To się musiało tak skończyć.

Claudio 09.02.2020 21:30

po porazce juve miala byc dodatkowa motywacja xD

Rebelde 09.02.2020 21:30

Cp za dno, nic nie gra Inter

jaszczomb 09.02.2020 21:30

i dalej na stojaco xd

Ojciec SB 09.02.2020 21:30

uj w jakas farse

Nasir 09.02.2020 21:30

10mln netto rocznie xddd

INTERkibic 09.02.2020 21:30

Przecież oni nas jedzą cała polowe

Chuchu 09.02.2020 21:30

Za rok znowu 3. miejsce w grupie LM i zero tituli

minus09 09.02.2020 21:30

zlatan znowu na plecy skacze i nie ma faulu

Avtvv 09.02.2020 21:30

mamy szanse wskoczyc na pierwsze, jak zwykle dramat gramy...

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:30

Takiego gówna to nie graliśmy dawno w derbach

rroossoonneerii 09.02.2020 21:30

betis wygrywa z barca

Moldar3 09.02.2020 21:30

Rebic xD i właśnie z takimi ulancami przegrywamy

INTERkibic 09.02.2020 21:30

Kurva pizdzielcie z juve przegrywają to my zamiast trawę żreć to kurva spacerek do huyaaaa

jaszczomb 09.02.2020 21:29

i my z taka gra niby w mistrza chcecmy celowac xD

Chuchu 09.02.2020 21:29

GRAJCIE SZYBCIEJ

ZnawcaCalcio 09.02.2020 21:29

zesrali się przede wszystkim obrońcy

Neraz1908 09.02.2020 21:29

ufff

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:29

Kurrrr Conte masz takiego kozaka na ławce...

rroossoonneerii 09.02.2020 21:29

dajcie linka tv mi padlo

Chuchu 09.02.2020 21:29

Tak, więcej długich lag grajcie

WTC 09.02.2020 21:29

padelli zesrańcu

minus09 09.02.2020 21:29

jak sie nie wezma za zapier dalanie to nic z tego nie bedzie

Nasir 09.02.2020 21:29

DOMINACJA

Yascarr 09.02.2020 21:29

Scudetto będzie

Chuchu 09.02.2020 21:29

Człapaki pjerdoleni

INTERkibic 09.02.2020 21:29

Googogogogogoogl

INTERkibic 09.02.2020 21:29

Googogogogogoogl

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:29

Nie na faulu

Bloom99 09.02.2020 21:29

sami sobie winni tzn Conte za ustawienie i brak motywacji derbowej

INTERkibic 09.02.2020 21:29

Zlatan

OstatniPrawdziwy 09.02.2020 21:29

Trzeba iść spać

FReeFonix 09.02.2020 21:29

Sraul

INTERkibic 09.02.2020 21:29

Zlatan

intermed1 09.02.2020 21:29

JAKIM CUDEM TO WPADŁO?

ZnawcaCalcio 09.02.2020 21:29

gramy jak gówno to przegrywamy

Chuchu 09.02.2020 21:29

Mam ochotę wyłączyć wpisdu

INTERkibic 09.02.2020 21:28

Żadnego faulu nie było

Seba 09.02.2020 21:28

Faul

OstatniPrawdziwy 09.02.2020 21:28

I :cenzor:

WTC 09.02.2020 21:28

jprd

ZnawcaCalcio 09.02.2020 21:28

kompro

Moldar3 09.02.2020 21:28

Nie ma faulu

minus09 09.02.2020 21:28

wskoczyl na plecy godinowi

JME 09.02.2020 21:28

zasluzyli

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:28

No i tak to się musiało skończyć

JME 09.02.2020 21:28

elegancko

Chuchu 09.02.2020 21:28

czysto

INTERkibic 09.02.2020 21:28

Kurva jesteśmy takimi pisdami ze koniec

minus09 09.02.2020 21:28

faul by

minus09 09.02.2020 21:28

patola xd

Moldar3 09.02.2020 21:28

Co za farfocel

FReeFonix 09.02.2020 21:28

Zadłużenie

jaszczomb 09.02.2020 21:28

no mowilem xD

VVujek 09.02.2020 21:28

Brozo dostaje piłkę ,a Vecino i Barella zamiast się wystawiać spier dalają do przodu i nie ma komu podaćxd

intermed1 09.02.2020 21:28

BRAWO GODIN

OstatniPrawdziwy 09.02.2020 21:28

Hahahahahahha

Chuchu 09.02.2020 21:28

srajcie się Interze

INTERkibic 09.02.2020 21:28

goooolllll

Neraz1908 09.02.2020 21:28

rebic

OstatniPrawdziwy 09.02.2020 21:28

Jak z jakaś Barcelona

Neraz1908 09.02.2020 21:28

gol

Seba 09.02.2020 21:28

Hahaha

Xavros 09.02.2020 21:28

no i milan

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:28

Hahaha

Chuchu 09.02.2020 21:28

gol

OstatniPrawdziwy 09.02.2020 21:27

No walimy lagi na oślep

Shoutbox

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się