pomoc nic nie gra
De Vrij ogarnia
Prawie 0:2
Zenua
JADĄ Z NAMI JAK Z GÓWNEM
prawie 2
ale dziura w pomocy boze swiety
Jaka qrwa senua
1 AKCJA PRZEZ 45 MINUT
Klasyczny Inter zimą
Mecz
graja jakby nie wiedzieli co to derby
Sanchez wkręca z rogu
Nasi znowu myśleli że spacerkiem męczy wygrają
Hahha qrwa conte medal dla ciebie za posadzenie sensiego i eriksena na lawce qrwa po prostu nobel gwarantowany
ej co do chu.ja się dzieje?
no nic nie gramy, brak walki zaangazowania.... wszyscy sobie stoja i maja w dupie
Ja poerddddddooooolllleeee
Mental xd Dominacja xd
gańba
Kurva niech na początek zaczną biegać ! A zmiany później
dobra byle na druga polowe wyszli bez weczyno i z odpowiednim nastawieniem
Milan jedzie z nami jak taczki z gnojem
Przecież wygramy ten mecz w 2 połowie
chyba najgorsza polowa w tym sezonie
Pioli zmiażdżył Konciaka kreta turyńskiego
położył Godinowi rękę i nie pozwolił wyskoczyć faul
Gol wisiał w powietrzu po prostu
po porazce jude muselismy zrobic klasyka i tez w dupe
CO TEN PADELLI ZROBIŁ
?
cenzor co się dzieje xd
Nie wiecie że jak reszta przegrywa i mamy szansę odskoczyć to przegrywamy albo remisujemy?
Kąte gra pod juve sabotazysta
To się musiało tak skończyć.
po porazce juve miala byc dodatkowa motywacja xD
Cp za dno, nic nie gra Inter
i dalej na stojaco xd
uj w jakas farse
10mln netto rocznie xddd
Przecież oni nas jedzą cała polowe
Za rok znowu 3. miejsce w grupie LM i zero tituli
zlatan znowu na plecy skacze i nie ma faulu
mamy szanse wskoczyc na pierwsze, jak zwykle dramat gramy...
Takiego gówna to nie graliśmy dawno w derbach
betis wygrywa z barca
Rebic xD i właśnie z takimi ulancami przegrywamy
Kurva pizdzielcie z juve przegrywają to my zamiast trawę żreć to kurva spacerek do huyaaaa
i my z taka gra niby w mistrza chcecmy celowac xD
GRAJCIE SZYBCIEJ
zesrali się przede wszystkim obrońcy
ufff
Kurrrr Conte masz takiego kozaka na ławce...
dajcie linka tv mi padlo
Tak, więcej długich lag grajcie
padelli zesrańcu
jak sie nie wezma za zapier dalanie to nic z tego nie bedzie
DOMINACJA
Scudetto będzie
Człapaki pjerdoleni
Googogogogogoogl
Googogogogogoogl
Nie na faulu
sami sobie winni tzn Conte za ustawienie i brak motywacji derbowej
Zlatan
Trzeba iść spać
Sraul
Zlatan
JAKIM CUDEM TO WPADŁO?
gramy jak gówno to przegrywamy
Mam ochotę wyłączyć wpisdu
Żadnego faulu nie było
Faul
I
jprd
kompro
Nie ma faulu
wskoczyl na plecy godinowi
zasluzyli
No i tak to się musiało skończyć
elegancko
czysto
Kurva jesteśmy takimi pisdami ze koniec
faul by
patola xd
Co za farfocel
Zadłużenie
no mowilem xD
Brozo dostaje piłkę ,a Vecino i Barella zamiast się wystawiać spier dalają do przodu i nie ma komu podaćxd
BRAWO GODIN
Hahahahahahha
srajcie się Interze
goooolllll
rebic
Jak z jakaś Barcelona
gol
Hahaha
no i milan
Hahaha
gol
No walimy lagi na oślep