Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:04

Brozović lata wszędzie a ten stoi...

embiakowsky 09.02.2020 21:04

bez kitu, ja nie wiedziałem że dożyję dnia kiedy cieszyłbym się z Valero w składzie

Moldar3 09.02.2020 21:04

Strasznie dużo swobody dają

Chuchu 09.02.2020 21:04

To jest nie do pomyślenia

pepe2501 09.02.2020 21:04

da ktos link?

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:04

Czemu Vecino stoi i się patrzy jak oddają strzał ??

Imrahil 09.02.2020 21:04

to my mamy jakies schematy? xD

Chuchu 09.02.2020 21:04

Kessie - Bennacer w pomocy i Milan dominuje w środku

intermed1 09.02.2020 21:04

JAK MOŻNA IM TYLE MIEJSCA ODDAWAĆ ?? ??

Ojciec SB 09.02.2020 21:04

Valero daje duzo wiecej niz weyczniak

jaszczomb 09.02.2020 21:04

erykcyn nie znajacy schematow da wiecej niz veczyn

jaszczomb 09.02.2020 21:04

no ja nie wiem co ten veczyno robi wgl w 1 najac sensiego i erykcena

Neraz1908 09.02.2020 21:03

dramat

Ojciec SB 09.02.2020 21:03

weczyno to jest maks poziom dzisiejszego milanu, a on u nas gra w pierwszym xD

embiakowsky 09.02.2020 21:03

veczyno to jak jezdziec bez głowy, biega tylko dookoła i poza wiatrem nie robi nic

Chuchu 09.02.2020 21:03

Gówniany Milan dominuje w środku pola, jak do tego doszło?

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:02

Tylko on rzeczywiście nie zejdzie :p

Ojciec SB 09.02.2020 21:02

wychodzenie weczyniakiem w pierwszym to jak oddanie srodka pola

Chuchu 09.02.2020 21:02

Za Brozovicia pewnie

Bloom99 09.02.2020 21:01

Eriksen wejdzie w odpowiednim momencie

Towarzysz 09.02.2020 21:01

Jest ktoś taki dobry i podzieli się swoim dobrym linkiem? Znalazłem tylko parę lipnych z beznadziejną jakością

Chuchu 09.02.2020 21:01

Nie da się patrzeć na to

Chuchu 09.02.2020 21:01

Vecino facepalm

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:01

Ale czemu Vecino zamiast Eriksena to nie wiem

embiakowsky 09.02.2020 21:01

wolny*

Ojciec SB 09.02.2020 21:01

Young kot

embiakowsky 09.02.2020 21:00

tylko mi sie wydaje czy ten mecz naprawde jest taki wony

Bloom99 09.02.2020 21:00

Young ladnie

Chuchu 09.02.2020 21:00

Truchtaniem się meczu nie wygra

Neraz1908 09.02.2020 21:00

ajajjaa

Ojciec SB 09.02.2020 20:59

dobra milan juz bez sil

Chuchu 09.02.2020 20:59

takie pierdu pierdu

Bloom99 09.02.2020 20:59

Milan gra mecz sezonu i tyle sa niesamowicie zmotywowani ale z czasem gra sie wyrówna

Chuchu 09.02.2020 20:59

przyspieszcie grę ludzie

dodo_IM 09.02.2020 20:59

Spuchna i wtedy ich dojedziemy

Nasir 09.02.2020 20:59

ladne lagi na younga gramy

Ibracadabra eight 09.02.2020 20:59

Dobra, dawać szybko brameczkę

Towarzysz 09.02.2020 20:58

zapraszam do podzielenia się

inter30 09.02.2020 20:58

prosimy sie o gola

Adriano_forever 09.02.2020 20:58

wystrzelajo sie zaraz

Towarzysz 09.02.2020 20:58

dla biedaków oczywiście

Nasir 09.02.2020 20:58

Dominacja

Ojciec SB 09.02.2020 20:58

ta eleven mam

Imrahil 09.02.2020 20:58

ah Ci zolnierze konciaka co nie pekaja na robocie

ANIOL 09.02.2020 20:58

Qrwa co na lawie odqrwia eriksen ?? ?

Nasir 09.02.2020 20:58

MENTAL

Towarzysz 09.02.2020 20:58

macie chłopaki jakiś porządny link?

Bloom99 09.02.2020 20:58

"Conte out " dobre

Moldar3 09.02.2020 20:58

Strasznie łatwo pod bramkę podchodzą

Chuchu 09.02.2020 20:58

Czemu nasi są tacy wolni?

Moldar3 09.02.2020 20:58

Strasznie łatwo pod bramkę podchodzą

INTERkibic 09.02.2020 20:58

Co do uja ?? Strojami się zamienili?

Yascarr 09.02.2020 20:58

To było pewne

INTERkibic 09.02.2020 20:58

Co do uja ?? Strojami się zamienili?

JME 09.02.2020 20:57

milan mecz zycia

Ibracadabra eight 09.02.2020 20:57

Zaraz się wyszumią miejmy nadzieję

ANIOL 09.02.2020 20:57

Zalatuje na betona conte jak uj

Chuchu 09.02.2020 20:57

kret turyński

Chuchu 09.02.2020 20:57

Conte out

Nasir 09.02.2020 20:57

miala byc dominacja xd

intermed1 09.02.2020 20:57

CO ONI GRAJĄ DO UJA

ANIOL 09.02.2020 20:57

Proste

Neraz1908 09.02.2020 20:57

jprdl

Chuchu 09.02.2020 20:57

jacy my chu jowi jesteśmy

Nasir 09.02.2020 20:57

conte obsral zborje

Neraz1908 09.02.2020 20:57

yfffffffffffffffffff

ANIOL 09.02.2020 20:57

Haha brawo conte....

rroossoonneerii 09.02.2020 20:57

ajjj

Ibracadabra eight 09.02.2020 20:57

Ale coś przycisnęli

jaszczomb 09.02.2020 20:56

slabo poki co, duzo nerwow

Imrahil 09.02.2020 20:56

Milan zbyt techniczny

Woo-cash 09.02.2020 20:56

Dac im sie wyszumiec i zaraz spuchna

sadek 09.02.2020 20:56

embiakowsky dzieki

Ojciec SB 09.02.2020 20:56

musimy uspokoic gre

Chuchu 09.02.2020 20:56

Milan prowadzi grę, co za upokorzenie

MK92 09.02.2020 20:55

Ja się boję, że Milan się wyszumi i nic z tego nie będzie, a potem Wy coś wciśniecie.

sadek 09.02.2020 20:55

bardzo prosze o link

Chuchu 09.02.2020 20:55

jakby z jakimś City grali

intermed1 09.02.2020 20:55

Milan pierwszy tsrz

rroossoonneerii 09.02.2020 20:55

ajj

Chuchu 09.02.2020 20:55

co oni robią kurła

minus09 09.02.2020 20:55

obsrani jestesmy

sadek 09.02.2020 20:54

siemka panowie, mozna link do meczu?

Chuchu 09.02.2020 20:54

opsajt

MK92 09.02.2020 20:54

Zlatan spartaczył...

Chuchu 09.02.2020 20:53

mamy

Chuchu 09.02.2020 20:53

jak to "macie" ?

intermed1 09.02.2020 20:53

macie Skriniara

Neraz1908 09.02.2020 20:53

uffff

Chuchu 09.02.2020 20:53

facepalm Skriniar

Ojciec SB 09.02.2020 20:52

Inter zacznie grac jak weczyno zlapie kontuzje do konca sezonu i juz go tutaj nie zobaczymy

Bloom99 09.02.2020 20:52

głodni sa ale spuchną z czasem i Inter zacznie grac swoje

Imrahil 09.02.2020 20:52

Pioli geniusz

Ojciec SB 09.02.2020 20:51

najgorsze raczysko Interu

Neraz1908 09.02.2020 20:51

cisna

Chuchu 09.02.2020 20:51

to tylko Milan, ludzie, grajcie kurła

Ojciec SB 09.02.2020 20:51

weczyno jest do zmiany

Chuchu 09.02.2020 20:51

nie możemy im piłki zabrać

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się