Brozović lata wszędzie a ten stoi...
bez kitu, ja nie wiedziałem że dożyję dnia kiedy cieszyłbym się z Valero w składzie
Strasznie dużo swobody dają
To jest nie do pomyślenia
da ktos link?
Czemu Vecino stoi i się patrzy jak oddają strzał
to my mamy jakies schematy? xD
Kessie - Bennacer w pomocy i Milan dominuje w środku
JAK MOŻNA IM TYLE MIEJSCA ODDAWAĆ
Valero daje duzo wiecej niz weyczniak
erykcyn nie znajacy schematow da wiecej niz veczyn
no ja nie wiem co ten veczyno robi wgl w 1 najac sensiego i erykcena
dramat
weczyno to jest maks poziom dzisiejszego milanu, a on u nas gra w pierwszym xD
veczyno to jak jezdziec bez głowy, biega tylko dookoła i poza wiatrem nie robi nic
Gówniany Milan dominuje w środku pola, jak do tego doszło?
Tylko on rzeczywiście nie zejdzie :p
wychodzenie weczyniakiem w pierwszym to jak oddanie srodka pola
Za Brozovicia pewnie
Eriksen wejdzie w odpowiednim momencie
Jest ktoś taki dobry i podzieli się swoim dobrym linkiem? Znalazłem tylko parę lipnych z beznadziejną jakością
Nie da się patrzeć na to
Vecino
Ale czemu Vecino zamiast Eriksena to nie wiem
wolny*
Young kot
tylko mi sie wydaje czy ten mecz naprawde jest taki wony
Young ladnie
Truchtaniem się meczu nie wygra
ajajjaa
dobra milan juz bez sil
takie pierdu pierdu
Milan gra mecz sezonu i tyle sa niesamowicie zmotywowani ale z czasem gra sie wyrówna
przyspieszcie grę ludzie
Spuchna i wtedy ich dojedziemy
ladne lagi na younga gramy
Dobra, dawać szybko brameczkę
zapraszam do podzielenia się
prosimy sie o gola
wystrzelajo sie zaraz
dla biedaków oczywiście
Dominacja
ta eleven mam
ah Ci zolnierze konciaka co nie pekaja na robocie
Qrwa co na lawie odqrwia eriksen
?
MENTAL
macie chłopaki jakiś porządny link?
"Conte out " dobre
Strasznie łatwo pod bramkę podchodzą
Czemu nasi są tacy wolni?
Strasznie łatwo pod bramkę podchodzą
Co do uja
Strojami się zamienili?
To było pewne
Co do uja
Strojami się zamienili?
milan mecz zycia
Zaraz się wyszumią miejmy nadzieję
Zalatuje na betona conte jak uj
kret turyński
Conte out
miala byc dominacja xd
CO ONI GRAJĄ DO UJA
Proste
jprdl
jacy my chu jowi jesteśmy
conte obsral zborje
yfffffffffffffffffff
Haha brawo conte....
ajjj
Ale coś przycisnęli
slabo poki co, duzo nerwow
Milan zbyt techniczny
Dac im sie wyszumiec i zaraz spuchna
embiakowsky dzieki
musimy uspokoic gre
Milan prowadzi grę, co za upokorzenie
Ja się boję, że Milan się wyszumi i nic z tego nie będzie, a potem Wy coś wciśniecie.
bardzo prosze o link
jakby z jakimś City grali
Milan pierwszy tsrz
ajj
co oni robią kurła
obsrani jestesmy
siemka panowie, mozna link do meczu?
opsajt
Zlatan spartaczył...
mamy
jak to "macie" ?
macie Skriniara
uffff
Skriniar
Inter zacznie grac jak weczyno zlapie kontuzje do konca sezonu i juz go tutaj nie zobaczymy
głodni sa ale spuchną z czasem i Inter zacznie grac swoje
Pioli geniusz
najgorsze raczysko Interu
cisna
to tylko Milan, ludzie, grajcie kurła
weczyno jest do zmiany
nie możemy im piłki zabrać