Archiwum shoutboksa

horrorshow86 09.02.2020 20:36

Trzeba tego klamce zbanować

Piter 09.02.2020 20:36

:lol:

horrorshow86 09.02.2020 20:35

Łgarz

VVujek 09.02.2020 20:35

Ja zajadam chleb ze smalcem

Piter 09.02.2020 20:35

nie pije alko gościu

Chuchu 09.02.2020 20:35

Wolisz wciskać chłodniejsze rzeczy

Piter 09.02.2020 20:35

masz jeszcze chwilę bo zaraz do łóżeczka zmykam przed tv

horrorshow86 09.02.2020 20:35

Jakie piwko Piter? Pewnie tata kupił budweisera co

Piter 09.02.2020 20:35

wyłączyłem piekarnik ale niech się pitca wystudzi w tym piekarniku bo takiej gorącej do mordy nie będę wciskać

jaszczomb 09.02.2020 20:34

i to jest adekwatna odpowiedz klinczi, wysoka forma

horrorshow86 09.02.2020 20:34

Jeszcze łgarz

Klinsi64 09.02.2020 20:34

wysoki jak brzoza głupi jak team żoza

Piter 09.02.2020 20:34

nie jestem na typowej gościu :lol:

horrorshow86 09.02.2020 20:34

No widzę że ma, i co?

Chuchu 09.02.2020 20:34

Wybacz Klinsi :/

horrorshow86 09.02.2020 20:33

Pitek to chyba też wojownik typowej

Piter 09.02.2020 20:33

chyba usuwam konto :lol:

Piter 09.02.2020 20:33

no bardzo beka zobacz jak całe sb ma beke :lol:

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:33

BARDZO DOBRE

jaszczomb 09.02.2020 20:33

stare

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:33

:lol:

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:33

xddd

Chuchu 09.02.2020 20:33

Bo było za krótkie

Chuchu 09.02.2020 20:32

Wiecie dlaczego Klinsiemu przy zakładaniu konta nie pozwoliło dać hasła "mójpenis"?

horrorshow86 09.02.2020 20:32

Z typa beka

Bloom99 09.02.2020 20:32

dawajcie juz ten mecz chce zobaczyc duet Lukaku -Sanchez

horrorshow86 09.02.2020 20:32

Piter następny coś wymyśla

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:32

co klinsi jak sie tam garowalo :lol:

horrorshow86 09.02.2020 20:32

Bulwa xD

horrorshow86 09.02.2020 20:32

Jacy?

Piter 09.02.2020 20:32

no jaki wielki jesteś, opisz jak ludziom wstyd za ciebie na typowej i że Interiści cie cisną na tej grupce

horrorshow86 09.02.2020 20:31

Nie będziesz mi mówił kiedy skończę cię obrażać co

kibol123 09.02.2020 20:31

który przed chiwla na eleven zapowiadał?

Klinsi64 09.02.2020 20:31

nie pamietam go w ogole

Piter 09.02.2020 20:31

dobra ale zamknij morde już bo nikomu się nie chce ciebie czytać, zesrałeś się bo cie wyśmiałem i dalej ciągniesz temat

kibol123 09.02.2020 20:31

Jak sie nazywał ten piłkarz Interu

horrorshow86 09.02.2020 20:30

Kasę od taty masz ale taktu niestety

Piter 09.02.2020 20:30

Klinsi pamiętasz KŁANIESIA tydzień temu?

Klinsi64 09.02.2020 20:30

dobry wieczor wszystkim

Klinsi64 09.02.2020 20:30

dziekuje za zdjecie bana kanalie

horrorshow86 09.02.2020 20:30

Widać ten poziom szamba

Piter 09.02.2020 20:30

ale on napisał "piter" a nie "śmieć narodowski" albo "horrorshow86" więc czemu się odzywasz :lol:

rroossoonneerii 09.02.2020 20:30

Piter9702 9 godzin temu tofik jest mądrzejszy od pseudofachowca

horrorshow86 09.02.2020 20:29

Bo jest chamem

Piter 09.02.2020 20:29

pokaż

rroossoonneerii 09.02.2020 20:29

piter ale czemu kapitaniaka obrazasz w komentarzach

Piter 09.02.2020 20:28

za 2 minuty donatello + tarta mozarella comes out from piekarnik

maniekfci 09.02.2020 20:27

xdddddddddd

Piter 09.02.2020 20:27

maniek zobacz najlepsze komentarze

maniekfci 09.02.2020 20:27

xddd

maniekfci 09.02.2020 20:27

horrorshow86 09.02.2020 20:25 Capitano lubisz pląsać na parkiecie?

horrorshow86 09.02.2020 20:26

Young podobno na bramce, ale nie nie potwierdzone

horrorshow86 09.02.2020 20:25

Capitano lubisz pląsać na parkiecie?

Piter 09.02.2020 20:25

skoro jesteś taki capitano to ciekawe czy wiesz gdzie dziś zagra young bo chodzą plotki że na ofensywnym pomocniku :lol:

IlCapitano 09.02.2020 20:25

KING OF DISKOOO OOOOOOOOOOOOOOO

IlCapitano 09.02.2020 20:25

Jakby co

IlCapitano 09.02.2020 20:25

Capytaniakiem jestem ja

horrorshow86 09.02.2020 20:25

Pewne punkty

horrorshow86 09.02.2020 20:24

Dziś będzie wyjątek

Piter 09.02.2020 20:24

kurs ponad 2 na nas, bukmacherzy wiedzą że my zawsze takie mecze lubimy przesrać jak jude traci

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:24

zeby mu dzis opaska nie spadla od machania lapami :lol:

horrorshow86 09.02.2020 20:23

Otwieram piwko

Piter 09.02.2020 20:23

brozo kapitan dziś

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:23

Brozo ? :lol:

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:22

kto

maniekfci 09.02.2020 20:22

dzisiaj jest kapitanem

horrorshow86 09.02.2020 20:22

Nie wiem czy stawiać siano na Inter

maniekfci 09.02.2020 20:22

w dupie to mam

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:21

oby nie korona

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:21

BROZOVIC wyglada na przeziebionego :lol:

maniekfci 09.02.2020 20:21

capitrana nie pisz tego bo nerac robi się nerwowy

maniekfci 09.02.2020 20:20

lol

IlCapitano 09.02.2020 20:19

Żylaste zresztą

IlCapitano 09.02.2020 20:19

Pader ona pragnie dosiadać me salami

horrorshow86 09.02.2020 20:19

To trzeba włączyć zagraniczny stream

Alfa 09.02.2020 20:19

podobno parme przekrecili w 91 minucie

Pader88 09.02.2020 20:19

IlCap wyglada jakby sie na cos nadziewala sugeruje mi to wysuniecie klatki piersiowej w przod

mroowa111 09.02.2020 20:19

3 0

horrorshow86 09.02.2020 20:18

Ile wygramy?

rroossoonneerii 09.02.2020 20:18

milan bedzie wygrywac = beda irytujacy Inter bedzie wygrywac - beda jeszcze bardziej irytujacy bedzie remis- beda wymyslali romagnoli time albo inne dziwacta hajtowe

rroossoonneerii 09.02.2020 20:18

niestety

Chuchu 09.02.2020 20:17

Znowu dwóch brodaczy komentują

VVujek 09.02.2020 20:17

piontek paketa pauleta

horrorshow86 09.02.2020 20:16

Niestety

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:16

no i dobra

horrorshow86 09.02.2020 20:16

Bo go nie lubię

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:16

daj mu spokoj

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:16

i czemu sie do niego dosrales?

horrorshow86 09.02.2020 20:16

Piter to wie jak żyć na ojca barkach, szacun

Piter 09.02.2020 20:16

ide sobie donatello do piekarnika włożyć zw

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:15

i tak nie poruchasz

Piter 09.02.2020 20:15

gówno cie obchodzi

IlCapitano 09.02.2020 20:15

Umów mnie z nią

horrorshow86 09.02.2020 20:15

Ogrzewanie podłogowe?

IlCapitano 09.02.2020 20:15

0:31 ONA TAM JEST PADER

horrorshow86 09.02.2020 20:15

Brawo

Piter 09.02.2020 20:15

widzę że został poruszony temat mojej łazienki, ale akurat myłem się w piwnicy bo poza toaletą znajduje się tam również kabina prysznicowa

horrorshow86 09.02.2020 20:15

Piter szybko się umył co by przyjsc i próbować się ratować

Shoutbox

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się