Archiwum shoutboksa

horrorshow86 09.02.2020 19:57

Nie

VVujek 09.02.2020 19:57

young lewe wahadlo

SETE 09.02.2020 19:57

Lazio style

Piter 09.02.2020 19:57

young na śpo jak coś :lol:

Rebelde 09.02.2020 19:57

przynajmniej Leiva nie zagra z Interem :P

SETE 09.02.2020 19:57

Koniec

SETE 09.02.2020 19:57

Intermed xddd

Neraz1908 09.02.2020 19:57

dobrze ze tu nie trafil kulusevski

Piter 09.02.2020 19:57

:lol:

horrorshow86 09.02.2020 19:56

Bo jest skład typie

intermed1 09.02.2020 19:56

Kulosevski wygląda jakby miał downa

Chuchu 09.02.2020 19:56

Żeby Inter udupiać tylko?

Chuchu 09.02.2020 19:56

Po co ten VAR, skoro takich karnych się nie daje?

Neraz1908 09.02.2020 19:56

oby transmisja nie przerywala przez burze

Piter 09.02.2020 19:56

skąd możesz wiedzieć o godzinie 19:56 jak gra young? xdd

jaszczomb 09.02.2020 19:56

var to swietna sprawa ale ludzi ktorzy to obsulguja leca w uja

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:56

nie wiem claudio, bardziej mnie Interesuje slaba forma eriksena

SETE 09.02.2020 19:56

Uuuuu

Piter 09.02.2020 19:56

xd

horrorshow86 09.02.2020 19:56

Czemu Young gra jako ofensywny pomocnik

Rebelde 09.02.2020 19:56

w Mediolanie była burza, ciekawe jak stan murawy

Claudio 09.02.2020 19:55

koniec lazio wygralo 1-0 po skandalu. No i co z tego jak sie to zaraz rozejdzie...ŻENADA. Po co im ten VAR?

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:55

no ludzie nie oszukujmy sie, Eriksej nest w Interze ponad tyzdien. I jesli pilarz tej klasy nie wychodzi na tak wazny mecz w 1 skladzie no to cos tam jest nie tak

SETE 09.02.2020 19:55

Rudy podpisał kontakt i się skończył

Neraz1908 09.02.2020 19:55

koniec, oszusci wygrali

Chuchu 09.02.2020 19:55

Konciak z tym Vecino odleciał, wkur wiłem się

Neraz1908 09.02.2020 19:55

rudy

Neraz1908 09.02.2020 19:55

juz gra dla jude

mroowa111 09.02.2020 19:55

karny dla paemy był ewidentny

Neraz1908 09.02.2020 19:55

kulusevski haha kret

SETE 09.02.2020 19:55

Inter (3-5-1-1): 27 Padelli; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez.

rroossoonneerii 09.02.2020 19:55

nie no przez te emocje i zdenerwowanie bo co chwile prad mi wy :cenzor: la

Kunbaskier 09.02.2020 19:55

sędzia okradł parme hahahha Jakby ta sytuacja była przeciwko nam, to 100% karny byłby

macyek 09.02.2020 19:55

no w jednym Eryk i Mojżesz są

Neraz1908 09.02.2020 19:54

bo masz fejka

rroossoonneerii 09.02.2020 19:54

a dobra juz widze w obu

rroossoonneerii 09.02.2020 19:54

czemu w jednym jest eriksen w drugim nie XD

Neraz1908 09.02.2020 19:54

sedzia do wywalenia

horrorshow86 09.02.2020 19:54

Lol Young za napastnikami

Claudio 09.02.2020 19:54

no sklad Inter mnie zaskoczyl

VVujek 09.02.2020 19:54

sedzia ku rwa

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:54

ile razy wrzucicie ten sklad

Neraz1908 09.02.2020 19:54

Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.

rroossoonneerii 09.02.2020 19:54

Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.

SETE 09.02.2020 19:54

Ależ się zrobiło w czubie tabeli :)

intermed1 09.02.2020 19:54

kurva gwizdżą jak chcą pedały

macyek 09.02.2020 19:53

szczęście sprzyja lepszym

Claudio 09.02.2020 19:53

jak za tego nie ma karnego to co on mial go tam zastrzelic w polu karnym?

VVujek 09.02.2020 19:53

co za ku rwa

Neraz1908 09.02.2020 19:53

zlodzieje

Chuchu 09.02.2020 19:53

Beka, nie ma xD

Claudio 09.02.2020 19:53

haha nie ma karnego

Neraz1908 09.02.2020 19:53

hahaha

Neraz1908 09.02.2020 19:53

gramy dalej

Piter 09.02.2020 19:53

i dobrze

rroossoonneerii 09.02.2020 19:53

pradu co chwile nie mam :(

mroowa111 09.02.2020 19:53

jak nie ma?

Neraz1908 09.02.2020 19:52

uj ze skladem, lazio musi gubic pkt

Chuchu 09.02.2020 19:52

Nie ma VARu

Michellaga 09.02.2020 19:52

ja dzisiaj mocno na brozo liczę

VVujek 09.02.2020 19:52

karny musi byc

Neraz1908 09.02.2020 19:52

93minuta

Chuchu 09.02.2020 19:52

Dla Interu by nie było

Claudio 09.02.2020 19:52

92 minuta

Neraz1908 09.02.2020 19:52

jak nie da karnego to afera

Claudio 09.02.2020 19:52

bedzie karny dla Parmy chyba

mroowa111 09.02.2020 19:52

a jak wejdzie izaliczy bramke lub asyste też tak napiszesz?

jaszczomb 09.02.2020 19:52

no oby sie za eyrkcyna chociaz te 20 latem dualo odzyskac

Neraz1908 09.02.2020 19:52

musi byc karny

Pader88 09.02.2020 19:52

bye bye KLANIES

Chuchu 09.02.2020 19:51

Oj chyba karny dla Parmy

Neraz1908 09.02.2020 19:51

karnego dawaj idioto

Neraz1908 09.02.2020 19:51

latem eriksen wrak out

Klanies 09.02.2020 19:51

no nic panowie, żegnajcie ! forza.Inter ! tylko zwyciestwo i lider dzis. CIAO! a raczej ARIVEDERCI!

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:51

no eriksen okazuje sie pomylka transferowa poki co

Piter 09.02.2020 19:51

wniosek jest jeden, że eriksen w lutym nie jest zdolny do gry :lol:

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:51

bo vecino gra

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:51

do dupy sklad jest wlasnie

Pader88 09.02.2020 19:51

chyba Brohe bym wolal niz vecino

Chuchu 09.02.2020 19:51

Conte się wystraszył, że Juve straci lidera, kret turyński

Piter 09.02.2020 19:51

dobra nie zesrajcie sie aż tak, skład dobry tylko ten vecino

jaszczomb 09.02.2020 19:50

szajka turynska atakuje akurat na derby... typowe

Klanies 09.02.2020 19:50

ok dzieki

Neraz1908 09.02.2020 19:50

musisz przelac mi 100zl

mroowa111 09.02.2020 19:50

nie ciśnijcie tak vecino potrafi strzelać ważne gole, choć faktycznie często gra piach ale się w sumie przydaje

Piter 09.02.2020 19:50

musisz napisać do Orzeua

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:50

Conte ewidentnie sabotuje Inter

Chuchu 09.02.2020 19:50

Erisken nie pasuje do ustawienia, niestety transfer latem

Klanies 09.02.2020 19:50

gdzie sie usuwa konto? oprocz mojego DD na wahadle gra candreva, ale to mniejsze zlo pryx braku eriksena.

Piter 09.02.2020 19:49

macyek co głupoty pieprzysz :lol:

Neraz1908 09.02.2020 19:49

konte kret turynski

Rebelde 09.02.2020 19:49

Conte chce na spokojnie podejść do Milanu, dlatego Vecino co daje bardziej defensywną grą niż z Eriksenem

jaszczomb 09.02.2020 19:49

veczyn.... bo to az boli majac sensiego i erykcyna na lawie

Piter 09.02.2020 19:49

1 Handanovic, 35 Stankovic, 11 Moses, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 24 Eriksen, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 34 Biraghi

Neraz1908 09.02.2020 19:49

Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.

mroowa111 09.02.2020 19:49

Inter (3-5-1-1): 27 Padelli; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez. Bench: 1 Handanovic, 35 Stankovic, 11 Moses, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 24 Eriksen, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 34 Biraghi. Coach: Antonio Conte. AC MILAN (4-4-1-1): 99 G. Donnarumma; 12 Conti, 24 Kjaer, 13 Romagnoli, 19 Hernandez; 7 Castillejo, 79 Kessie, 4 Bennacer, 18 Rebic; 10 Calhanoglu; 21 Ibrahimovic. Bench: 1 Begovic, 90 A. Donnarumma, 2 Calabria, 5 Bonaventura, 17 Leao, 20 Biglia, 22 Musacchio, 39 Paquetà, 46 Gabbia, 56 Saelemaekers, 93 Laxalt, 94 Brescianini.

macyek 09.02.2020 19:49

lepszy od candrewy

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:49

jest sensi na lawce

Shoutbox

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się