Nie
young lewe wahadlo
Lazio style
young na śpo jak coś
przynajmniej Leiva nie zagra z Interem
Koniec
Intermed xddd
dobrze ze tu nie trafil kulusevski
Bo jest skład typie
Kulosevski wygląda jakby miał downa
Żeby Inter udupiać tylko?
Po co ten VAR, skoro takich karnych się nie daje?
oby transmisja nie przerywala przez burze
skąd możesz wiedzieć o godzinie 19:56 jak gra young? xdd
var to swietna sprawa ale ludzi ktorzy to obsulguja leca w uja
nie wiem claudio, bardziej mnie Interesuje slaba forma eriksena
Uuuuu
xd
Czemu Young gra jako ofensywny pomocnik
w Mediolanie była burza, ciekawe jak stan murawy
koniec lazio wygralo 1-0 po skandalu. No i co z tego jak sie to zaraz rozejdzie...ŻENADA. Po co im ten VAR?
no ludzie nie oszukujmy sie, Eriksej nest w Interze ponad tyzdien. I jesli pilarz tej klasy nie wychodzi na tak wazny mecz w 1 skladzie no to cos tam jest nie tak
Rudy podpisał kontakt i się skończył
koniec, oszusci wygrali
Konciak z tym Vecino odleciał, wkur wiłem się
rudy
juz gra dla jude
karny dla paemy był ewidentny
kulusevski haha kret
Inter (3-5-1-1): 27 Padelli; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez.
nie no przez te emocje i zdenerwowanie bo co chwile prad mi wy
la
sędzia okradł parme hahahha Jakby ta sytuacja była przeciwko nam, to 100% karny byłby
no w jednym Eryk i Mojżesz są
bo masz fejka
a dobra juz widze w obu
czemu w jednym jest eriksen w drugim nie XD
sedzia do wywalenia
Lol Young za napastnikami
no sklad Inter mnie zaskoczyl
sedzia ku rwa
ile razy wrzucicie ten sklad
Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.
Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.
Ależ się zrobiło w czubie tabeli
kurva gwizdżą jak chcą pedały
szczęście sprzyja lepszym
jak za tego nie ma karnego to co on mial go tam zastrzelic w polu karnym?
co za ku rwa
zlodzieje
Beka, nie ma xD
haha nie ma karnego
hahaha
gramy dalej
i dobrze
pradu co chwile nie mam :(
jak nie ma?
uj ze skladem, lazio musi gubic pkt
Nie ma VARu
ja dzisiaj mocno na brozo liczę
karny musi byc
93minuta
Dla Interu by nie było
92 minuta
jak nie da karnego to afera
bedzie karny dla Parmy chyba
a jak wejdzie izaliczy bramke lub asyste też tak napiszesz?
no oby sie za eyrkcyna chociaz te 20 latem dualo odzyskac
musi byc karny
bye bye KLANIES
Oj chyba karny dla Parmy
karnego dawaj idioto
latem eriksen wrak out
no nic panowie, żegnajcie ! forza.Inter ! tylko zwyciestwo i lider dzis. CIAO! a raczej ARIVEDERCI!
no eriksen okazuje sie pomylka transferowa poki co
wniosek jest jeden, że eriksen w lutym nie jest zdolny do gry
bo vecino gra
do dupy sklad jest wlasnie
chyba Brohe bym wolal niz vecino
Conte się wystraszył, że Juve straci lidera, kret turyński
dobra nie zesrajcie sie aż tak, skład dobry tylko ten vecino
szajka turynska atakuje akurat na derby... typowe
ok dzieki
musisz przelac mi 100zl
nie ciśnijcie tak vecino potrafi strzelać ważne gole, choć faktycznie często gra piach ale się w sumie przydaje
musisz napisać do Orzeua
Conte ewidentnie sabotuje Inter
Erisken nie pasuje do ustawienia, niestety transfer latem
gdzie sie usuwa konto? oprocz mojego DD na wahadle gra candreva, ale to mniejsze zlo pryx braku eriksena.
macyek co głupoty pieprzysz
konte kret turynski
Conte chce na spokojnie podejść do Milanu, dlatego Vecino co daje bardziej defensywną grą niż z Eriksenem
veczyn.... bo to az boli majac sensiego i erykcyna na lawie
1 Handanovic, 35 Stankovic, 11 Moses, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 24 Eriksen, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 34 Biraghi
Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.
Inter (3-5-1-1): 27 Padelli; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez. Bench: 1 Handanovic, 35 Stankovic, 11 Moses, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 24 Eriksen, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 34 Biraghi. Coach: Antonio Conte. AC MILAN (4-4-1-1): 99 G. Donnarumma; 12 Conti, 24 Kjaer, 13 Romagnoli, 19 Hernandez; 7 Castillejo, 79 Kessie, 4 Bennacer, 18 Rebic; 10 Calhanoglu; 21 Ibrahimovic. Bench: 1 Begovic, 90 A. Donnarumma, 2 Calabria, 5 Bonaventura, 17 Leao, 20 Biglia, 22 Musacchio, 39 Paquetà, 46 Gabbia, 56 Saelemaekers, 93 Laxalt, 94 Brescianini.
lepszy od candrewy
jest sensi na lawce