Archiwum shoutboksa

Pader88 09.02.2020 20:14

siemasz

Piter 09.02.2020 20:14

widzę mój piesek potulnie czeka :lol:

Pader88 09.02.2020 20:14

CC chyba ostro na bombie

IlCapitano 09.02.2020 20:14

SIEMANO

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:14

za Lautaro

IlCapitano 09.02.2020 20:14

PADER

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:14

80 baniek i Coutinho

Piter 09.02.2020 20:14

idealnie 10 minut

Pader88 09.02.2020 20:13

Coutinho xd

IlCapitano 09.02.2020 20:13

iebauem na niego z dupy sranie ostre gościu

ZnawcaCalcio 09.02.2020 20:13

Parma nie dostała ewidentnego karnego? Opiszcie

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:13

capitano co powiesz na taki sklad po mercato Handanovic Skriniar De Vrij Kumbulla Meunier Barolo Brozo Young Eriksen Coutinho Lukaku

horrorshow86 09.02.2020 20:13

Z piterem to lekko, wystarczy mówić prawdę o nim, niesamowicie wtedy się gotuje, już pewnie pisze do bulwy ze nie wie co robić

IlCapitano 09.02.2020 20:13

https://www.youtube.com/watch?v=Aiy4hfiyHZ0 CUDOWNA PIOSENKA

TomHardy 09.02.2020 20:12

Wecyniak byl juz w evertonie jedna noga tymbardziej dziwi vecino w pierwszym

IlCapitano 09.02.2020 20:12

Wujek formata to Ci mogę na sparingu zrobić

Chuchu 09.02.2020 20:12

Więc takie Wecyniaki u niego wysoko stoją, bo dużo biegają

Chuchu 09.02.2020 20:12

Conte to bardzo dobry trener, ale nadal Włoch, należy pamiętać

VVujek 09.02.2020 20:12

formata miałem i nie mam w zakłdakach

horrorshow86 09.02.2020 20:12

Eriksen wejdzie

IlCapitano 09.02.2020 20:12

Coś czuję, że jak Pyter się pojawi to będzie srogie mordobicie

Cny 09.02.2020 20:12

link mozna prosic?

TomHardy 09.02.2020 20:11

Bez Sensiego i Eriksena. Troche beton wyszedl

VVujek 09.02.2020 20:11

alfa jak sie ta strona z meczykami na zywo nazywala footbalbites czy jakos tak...

horrorshow86 09.02.2020 20:11

Łazienka w cenie mieszkania

horrorshow86 09.02.2020 20:10

No uszami

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:10

stary pitera robi piwnice za 50 kola to lazienka pewnie za 150 zrobiona

SETE 09.02.2020 20:10

XD

IlCapitano 09.02.2020 20:10

Macha główka czy jak

IlCapitano 09.02.2020 20:10

Horror a jak on tego przeciąga robi

Ojciec SB 09.02.2020 20:10

juz wolalbym by Valero wyszedl zamiast z weczyno

SETE 09.02.2020 20:10

Chyba ławeczka

horrorshow86 09.02.2020 20:10

Piter w wannie z ojcem

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:10

Ławka zawsze byla

SETE 09.02.2020 20:10

Piter się kapie

SETE 09.02.2020 20:10

Dzisiaj chociaż ławka jest

Ojciec SB 09.02.2020 20:09

boze weczyniak przeokrutny, znow wychodzimy w dziesiatke na boisko

IlCapitano 09.02.2020 20:09

Pyter gdzie jesteś

horrorshow86 09.02.2020 20:09

Kumpel śpi, mam go obudzić na mecz, pijany

El_Imprezatore 09.02.2020 20:09

po przerwie wejdą sensi albo eriksen albo obaj

SETE 09.02.2020 20:09

Na żywo są ponoć na murawie o ci o Bundes

Chuchu 09.02.2020 20:09

Z tymi pizzami wtedy to beka, masz górę siana, zapraszasz kumpli na chatę i kupujesz mrożoną pizzę w markecie xDDD

VVujek 09.02.2020 20:09

dobre pancze przed meczem umilają oczekiwanie

Pader88 09.02.2020 20:09

Vecino schodzi w 63 minucie

jaszczomb 09.02.2020 20:09

no boje sie aby padelli sie nei zeral nadmiernie

SETE 09.02.2020 20:09

Studio qrwa

Chuchu 09.02.2020 20:09

Od tego wiele będzie zależeć

SETE 09.02.2020 20:09

Martwi Padelli , Vecino swoje wybiega :)

IlCapitano 09.02.2020 20:09

BAN DYCKA LIMANKA PROSTE MORDA NIE SZKLANKA

maniekfci 09.02.2020 20:08

horrorshow86 09.02.2020 20:08 Skąd lipa bo vecino

Chuchu 09.02.2020 20:08

Ciekawe co Brozović jadł przed meczem

Alfa 09.02.2020 20:08

dokl

VVujek 09.02.2020 20:08

aaa

IlCapitano 09.02.2020 20:08

Kibic kałesu

Alfa 09.02.2020 20:08

od łksu

VVujek 09.02.2020 20:08

co to znaczy kałesiak

SETE 09.02.2020 20:08

Co tu się wyprawia

horrorshow86 09.02.2020 20:08

Skąd lipa bo vecino

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:08

kalesiak po mydlo sie schyla w tej chwil

horrorshow86 09.02.2020 20:08

Ok

IlCapitano 09.02.2020 20:08

Kałesiak czekamy

Chuchu 09.02.2020 20:07

Teraz coś o mnie dajesz

Michellaga 09.02.2020 20:07

Uuu

SETE 09.02.2020 20:07

Napisz coś o składzie a nie pierdoly

IlCapitano 09.02.2020 20:07

UUUAAAAAJ

maniekfci 09.02.2020 20:07

ayeee

VVujek 09.02.2020 20:07

xd

Chuchu 09.02.2020 20:07

:O

maniekfci 09.02.2020 20:07

xdddd

IlCapitano 09.02.2020 20:07

:o

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:07

xd

horrorshow86 09.02.2020 20:07

Podobno tata Pitera zafundował mu operacje odstających uszu, bo jak rusza głową to przeciąg w domu robi

SETE 09.02.2020 20:07

Derby są IlCap

IlCapitano 09.02.2020 20:07

No znów, ja nie zapominam Seta

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:07

nie podniecaj sie

Chuchu 09.02.2020 20:07

Kibic Interu powinien znać Wolfsburg i Eintracht

SETE 09.02.2020 20:07

Ten znow

IlCapitano 09.02.2020 20:07

Sety trzeba zapytać, on udziela się na stronie romy dlatego pewnie ciągnie go do takich podklubów

SETE 09.02.2020 20:07

Romek kolton

SETE 09.02.2020 20:06

Tego nie zapomnę nigdy

SETE 09.02.2020 20:06

Hamburger szport ferajn

IlCapitano 09.02.2020 20:06

Sram na nie

Yascarr 09.02.2020 20:06

od niemieckiej nudniejsza jest tylko hiszpańska

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:06

kto tam jeszcze gra

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:06

capitano ile znasz niemieckich druzyn wogole. bo ja to bayern, leverkusen, dortmuny, szalke, eintracht i hoffenheim :lol:

Neraz1908 09.02.2020 20:06

horrorshow nabuzowany po ujrzeniu skladow

horrorshow86 09.02.2020 20:06

Skończę go w tydzień

SETE 09.02.2020 20:06

Ale liga wiadomo lekko śmieszna

SETE 09.02.2020 20:05

Cz Cz tam tez ciekawie ... jak nigdy

IlCapitano 09.02.2020 20:05

Hororszouł najpierw wyjaśnił Bulwiaka a tera Pyter na celowniku

horrorshow86 09.02.2020 20:05

Piter jest pozerem pamiętajcie

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:05

jak mozna niemiecka liga sie itneresowac

VVujek 09.02.2020 20:05

mysle jal ogladac mecz, na siedzaco czy lezaco

SETE 09.02.2020 20:05

A tu jakiś red bull obsrany

pluto11 09.02.2020 20:05

Na tak cienki Milan to Eriksen powinien grać za Vecino musimy ich zniszczyć

SETE 09.02.2020 20:05

Miało od 20 być derby

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:05

kogo obchodzi bundesliga

SETE 09.02.2020 20:05

Daj spoko

horrorshow86 09.02.2020 20:05

Już cały spocony

CzarodziejCzasu 09.02.2020 20:05

a no faktycznie pieprzaa o gownoslidze

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się