czemu Mojżesz nie gra?
gdzie sie usuwa konto ?
gra,nie gra eriksen.conte dzis niestety zapewnił nam rzeznika zamiast kreatora
No z tym Wecyniakiem to karny kutas dla Konciaka
Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.
Przecież jest w pierwszym
gra
Jak nie gra?
podaj odrazu jakie multi zrobisz xd
czemu barella nie gra
slowo die rzekło, koniec klaniesia na fci
i dobrze usuwaj konto po tym co tydzień temu tu odwalałeś srając sie do wszystkich
trzeba. yc madrym nawet jak sie jest pijanyn
to sie w pale nie miesic
ludzie jest Sensi, Brozo, Barollo i Eriksen to gra Vecino
niestety duma mi bie pozwoli
klanies zostan byku
i co kłanieś
zegnamy klanies
nie gra eriksen a ja musze udunac konto. 2:0 dla conte
Vecino strasznie bije po oczach
no Candreva oficjalnie to było pewne a kłanieś tak sie pucował hahah
Szkoda że nie Eriksen zamiast vecino. Chciałbym zobaczyć jak będzie się rozumiał z brozo
oficjal
Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.
to ich strona sklamala
candreva nie moses
to nie ja oficjalne sklady
milan tragiczny Inter kosmiczny xdd
i co ty wrzucasz
Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.
pewnie wejdzie koło 60-65 min
brakuje dd
milan techniczny Inter fizyczny jednak
beka
Weczyniak gra, Eriksen ława
no jest, bez eryksena
to jaki skład w końcu?
i siłą
wybieganiem
dobre Interu
kompletnie nie rozumiem czym sie kierowal Conte przy wyborze tego skladu
sensi jest w kadrze ?
z milanu obawiam sie jedynie : donnarumy, theo, rebic, ibry, romagnoliego i calhanoglu, reszta pionki
trzeba zaufać Caonte
jezu jaka beka
no
czyli co randama jednak eriksen wrak
Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.
bez Eriksena
dziwne że Moses a nie Candreva
ja zaraz odpalam piekarnik
nie wiem jak u was, ale moje Pilsnery już czekają
no bo jeszcze nie ogarnia taktyki do konca trzeba czasu
Jest Barella pitbull to niech drugi będzie Eriksen który potrafi podać niekonwencjonalnie
klanies cos gadal, ze dd w 1 a jak nie to usuwa konto
no świat się konczy
opisz jaszczomp
Nie rozumiem mamy takiego gościa i ławka a gra drewniak Vecino
no i chyba klanies usuwa konto
Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.
oby padelli nic nie odwalil
Eriksen zagrał słabo ostatnio... Teraz wejdzie
Brozo kapitan
jprdl
skład daje raade duże mozliwości z ławki
ja wiedziałem że eriksen nie zagra bo za mało trenuje, przewidziałem cały skład brawo ja
KŁANIEŚ opisz
dramat
amat
jezu vecino a nei erykcyn
Dlaczego nie Eriksen A Vecino
Dobry sklad
no oby sie gosc nei zesral
padelli xD
Padelli bramka Eriksen lawka
masz Kondzik sklady?
Eriksen lawa samchez w 1
próbowałem żonie wytłumacz z czego się śmieje ale nie umie
ale mnie to rozbawiło
michel ale nas mało Interesuje liga angielska
Oby tylko jakiś rykoszet albo ręka z karnego nie wpadła Milanowi to wygramy
ten sam casus co na stronach milanu, przeciez maja niemal taki sam sqad a jednak 20 pkt mniej
niemyślę, za 15 min bedziemy wszystko wiedziec
pietraszko mocno tam chyba zaćpał przed napisaniem tego komenta
Sanchez wyjdzie od 1 min jak myślicie?
xDDDDDDDDDDDDDdd
xDDDDDDDDDDDD
xDDDDDDDDDDD
masz tlusty placek nie pizze
ja mam donatello w lodówce 4 sery oceń pader
nie obchodza mnie chwilowe wachania w tabeli
pader jesteśmy na 3 miejscu a ty pizze jesz
sam sobie odp. na to pytanie
siedze sobie w koszulce z sezonu 11/12 za mna pol pizzy i 3/4 butelki wina i wieszcze dzis sromotny rozpiizzzzdziel milana pol-technicznego i przejecie pierwszego miejsca