Archiwum shoutboksa

macyek 09.02.2020 19:48

czemu Mojżesz nie gra?

Klanies 09.02.2020 19:48

gdzie sie usuwa konto ?

Klanies 09.02.2020 19:48

gra,nie gra eriksen.conte dzis niestety zapewnił nam rzeznika zamiast kreatora

Chuchu 09.02.2020 19:48

No z tym Wecyniakiem to karny kutas dla Konciaka

Neraz1908 09.02.2020 19:47

Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.

Chuchu 09.02.2020 19:47

Przecież jest w pierwszym

Pader88 09.02.2020 19:47

gra

Chuchu 09.02.2020 19:47

Jak nie gra?

jaszczomb 09.02.2020 19:47

podaj odrazu jakie multi zrobisz xd

Neraz1908 09.02.2020 19:47

czemu barella nie gra

Klanies 09.02.2020 19:47

slowo die rzekło, koniec klaniesia na fci

Piter 09.02.2020 19:47

i dobrze usuwaj konto po tym co tydzień temu tu odwalałeś srając sie do wszystkich :lol:

Klanies 09.02.2020 19:46

trzeba. yc madrym nawet jak sie jest pijanyn

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:46

to sie w pale nie miesic

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:46

ludzie jest Sensi, Brozo, Barollo i Eriksen to gra Vecino :lol:

Klanies 09.02.2020 19:46

niestety duma mi bie pozwoli

Neraz1908 09.02.2020 19:46

klanies zostan byku

Piter 09.02.2020 19:46

i co kłanieś :lol:

jaszczomb 09.02.2020 19:46

zegnamy klanies

Klanies 09.02.2020 19:46

nie gra eriksen a ja musze udunac konto. 2:0 dla conte

mroowa111 09.02.2020 19:46

:)

Chuchu 09.02.2020 19:46

Vecino strasznie bije po oczach

Piter 09.02.2020 19:46

no Candreva oficjalnie to było pewne a kłanieś tak sie pucował hahah

mainx 09.02.2020 19:46

Szkoda że nie Eriksen zamiast vecino. Chciałbym zobaczyć jak będzie się rozumiał z brozo

Chuchu 09.02.2020 19:45

oficjal

Chuchu 09.02.2020 19:45

Inter (3-5-2): Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Sanchez, Lukaku.

Neraz1908 09.02.2020 19:45

to ich strona sklamala

VVujek 09.02.2020 19:45

candreva nie moses

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:45

to nie ja oficjalne sklady

mroowa111 09.02.2020 19:45

milan tragiczny Inter kosmiczny xdd

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:45

i co ty wrzucasz

Neraz1908 09.02.2020 19:45

Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.

mroowa111 09.02.2020 19:44

pewnie wejdzie koło 60-65 min

VVujek 09.02.2020 19:44

brakuje dd

Pader88 09.02.2020 19:44

milan techniczny Inter fizyczny jednak

Chuchu 09.02.2020 19:44

beka

Chuchu 09.02.2020 19:44

Weczyniak gra, Eriksen ława

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:44

no jest, bez eryksena :lol:

Rebelde 09.02.2020 19:44

to jaki skład w końcu?

mroowa111 09.02.2020 19:44

i siłą

VVujek 09.02.2020 19:44

wybieganiem

mroowa111 09.02.2020 19:44

dobre Interu

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:43

kompletnie nie rozumiem czym sie kierowal Conte przy wyborze tego skladu :lol:

VVujek 09.02.2020 19:43

sensi jest w kadrze ?

Neraz1908 09.02.2020 19:43

z milanu obawiam sie jedynie : donnarumy, theo, rebic, ibry, romagnoliego i calhanoglu, reszta pionki

Rebelde 09.02.2020 19:43

trzeba zaufać Caonte

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:43

jezu jaka beka

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:43

no :lol:

Piter 09.02.2020 19:42

czyli co randama jednak eriksen wrak :lol:

Neraz1908 09.02.2020 19:42

Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.

CzarodziejCzasu 09.02.2020 19:42

bez Eriksena :lol:

Rebelde 09.02.2020 19:42

dziwne że Moses a nie Candreva

Neraz1908 09.02.2020 19:42

ja zaraz odpalam piekarnik

Rebelde 09.02.2020 19:42

nie wiem jak u was, ale moje Pilsnery już czekają

mroowa111 09.02.2020 19:41

no bo jeszcze nie ogarnia taktyki do konca trzeba czasu

pluto11 09.02.2020 19:41

Jest Barella pitbull to niech drugi będzie Eriksen który potrafi podać niekonwencjonalnie

jaszczomb 09.02.2020 19:41

klanies cos gadal, ze dd w 1 a jak nie to usuwa konto

mroowa111 09.02.2020 19:41

no świat się konczy

Alfa 09.02.2020 19:41

opisz jaszczomp

pluto11 09.02.2020 19:41

Nie rozumiem mamy takiego gościa i ławka a gra drewniak Vecino

jaszczomb 09.02.2020 19:41

no i chyba klanies usuwa konto

Neraz1908 09.02.2020 19:40

Inter MEDIOLAN (3-5-2): Padelli – Godin, De Vrij, Skriniar – Moses, Barella, Brozović, Eriksen, Young – Lukaku, Sanchez. AC MILAN (4-4-1-1): G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez – Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebić – Calhanoglu – Ibrahimović.

jaszczomb 09.02.2020 19:40

oby padelli nic nie odwalil

artur-kierpiec 09.02.2020 19:40

Eriksen zagrał słabo ostatnio... Teraz wejdzie :)

pluto11 09.02.2020 19:40

Brozo kapitan

Neraz1908 09.02.2020 19:40

jprdl

mroowa111 09.02.2020 19:40

skład daje raade duże mozliwości z ławki

Piter 09.02.2020 19:40

ja wiedziałem że eriksen nie zagra bo za mało trenuje, przewidziałem cały skład brawo ja

Piter 09.02.2020 19:39

KŁANIEŚ opisz

jaszczomb 09.02.2020 19:39

dramat

jaszczomb 09.02.2020 19:39

amat

jaszczomb 09.02.2020 19:39

jezu vecino a nei erykcyn

pluto11 09.02.2020 19:39

Dlaczego nie Eriksen A Vecino

artur-kierpiec 09.02.2020 19:39

Dobry sklad

jaszczomb 09.02.2020 19:38

no oby sie gosc nei zesral

jaszczomb 09.02.2020 19:38

padelli xD

pluto11 09.02.2020 19:38

Padelli bramka Eriksen lawka

Pader88 09.02.2020 19:38

masz Kondzik sklady?

Kondzik 09.02.2020 19:37

Eriksen lawa samchez w 1

Michellaga 09.02.2020 19:37

próbowałem żonie wytłumacz z czego się śmieje ale nie umie

Michellaga 09.02.2020 19:36

ale mnie to rozbawiło

Piter 09.02.2020 19:35

michel ale nas mało Interesuje liga angielska

artur-kierpiec 09.02.2020 19:35

Oby tylko jakiś rykoszet albo ręka z karnego nie wpadła Milanowi to wygramy

jaszczomb 09.02.2020 19:34

ten sam casus co na stronach milanu, przeciez maja niemal taki sam sqad a jednak 20 pkt mniej

Weo 09.02.2020 19:34

niemyślę, za 15 min bedziemy wszystko wiedziec

WTC 09.02.2020 19:34

pietraszko mocno tam chyba zaćpał przed napisaniem tego komenta

artur-kierpiec 09.02.2020 19:33

Sanchez wyjdzie od 1 min jak myślicie?

Michellaga 09.02.2020 19:32

xDDDDDDDDDDDDDdd

Michellaga 09.02.2020 19:32

xDDDDDDDDDDDD

Michellaga 09.02.2020 19:32

xDDDDDDDDDDD

Pader88 09.02.2020 19:31

masz tlusty placek nie pizze

Piter 09.02.2020 19:31

ja mam donatello w lodówce 4 sery oceń pader

Pader88 09.02.2020 19:28

nie obchodza mnie chwilowe wachania w tabeli

Piter 09.02.2020 19:28

pader jesteśmy na 3 miejscu a ty pizze jesz

Imrahil 09.02.2020 19:27

sam sobie odp. na to pytanie

Pader88 09.02.2020 19:27

siedze sobie w koszulce z sezonu 11/12 za mna pol pizzy i 3/4 butelki wina i wieszcze dzis sromotny rozpiizzzzdziel milana pol-technicznego i przejecie pierwszego miejsca

Shoutbox

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się