macie Skriniara
uffff
Skriniar
Inter zacznie grac jak weczyno zlapie kontuzje do konca sezonu i juz go tutaj nie zobaczymy
głodni sa ale spuchną z czasem i Inter zacznie grac swoje
Pioli geniusz
najgorsze raczysko Interu
cisna
to tylko Milan, ludzie, grajcie kurła
weczyno jest do zmiany
nie możemy im piłki zabrać
Macie strama jakiegos ?
bedzie OK nawet jak Milan strzeli pierwsy
jprdl
Milan nas cisnie, takie czsy
nie podoba mi się to
Zlatan...
ale gówno gramy
najlepiej pl jak sie da
ktos jakis stream ?
aj
Pajechali
Oby sędzia nie był gwiazda
lecimy z nimi! FORZA MEDIOLAN
ESSA I DO PRZODU
!
Co ten conte odyebał
? Eriksen ławka......
Poszli
MA KTOS STREAM POLSKI?
Kupie se na Walentynki 😜
Brozowycze prowadź nas Kapitanie, prowadź nas do zwycięstwa.
Forza Inter
86 ojro ta bluza
padelli blagam, nie spindol tego
grać już bo emocje sięgają zenitu
brozo capitano
:(
no i ban czuczu
Uwaga spoiler: wygramy
dobra ide bo tu zaraz spojlery beda lecialy
bardziej sebiksowie polskie lata
Takie lata 90. Puma zrobiła.
jedyna ich szansa to jakis farfocel
A najfajniejszych kibiców
My wszystko fajne mamy
z reszta czym oni maja nas zaskoczyc? Ibrą który ledwo biega?
Padelli i Wecyniak najsłabsze punkty
Milan też ma fajne.
fajne bluzy macie
Spokojnie mamy top obronę
padelli to nie carizzo
Kocha Inter i wróci?
Ale czemu?
Keita Balde?
padelli xd jak skonczymy z 0 z tylu to bedzie cud
Barella, lukaku, Sanchez 3-1
Solo Inter
jako ofensywny pomocnik grał na pewno też
JEDZIEMY Z NIMI
zalezy ile do przerwy strzelimy
w 1 rundzie lepsza oprawa byla
1-1 albo 2-1
Panowie będzie pokaz siły
jako skrzydlowy jak juz
alez oprawa
Dobra jadymy
Nie dość że tępy to jeszcze łyka jak leszcz
To sabotuje derby
Ja pamiętam że Young grał kiedyś jako ofensywny pomocnik jeszcze w Aston Villi chyba
to macie link? bo slabo bez komentatora ogladac u buka
Bał się, że Juve straci lidera, kret turyński
Czemu nie Eriksen
Na bramce mówiłem
ide nara, bądź tu po meczu
dobra zobaczymy narodowcu czy young na ofensywnym pomocniku
pan krul
No Konciak odleciał, mógł wstawić Eriksena czy Sensiego to wolał Wecyniaka
Napisali na formacji xD Pitek
Pan Conte, Nasir jak juz
Oginski dobry wybór 👌
lecimy
conte hahahaha
a gdzie eriksen!?
tak napisali na formacji przecież
Pitek jesteś na prawdę nikim, twoje pseudo śmieszne wpisy tego nie zmienia
ale mam stres ja yebie
akurat posiadam pół litra ogiński ,ale nie pije
po co to oglądać skoro young ofensywny pomocnik dziś
Ide oglądać, TRZYMAMY KCIUKI
Dawać mi tu ten mecz
!
Nadal słabo Pitek
I setka dobrze zmrozonej substancji do smalczyku
Do jednej osoby bo akurat pisał
smalec z podgardla i słoniny, niebywały smak
powiedz na jakiej zasadzie wybierałeś profile osób na fb którym płakałeś bo słyszałem że wypisywałeś do ludzi i skarżyłeś się na bulwe
Uuu aaa a co to sie tu odjaniepawla?
Nie zostanę a na forum nie wchodzę, słabo Pitek
cześć, macie linka?
jak za czasów starych
Sanchez dzis rozegra wielki mecz
dobry link?