Archiwum shoutboksa

intermed1 09.02.2020 20:53

macie Skriniara

Neraz1908 09.02.2020 20:53

uffff

Chuchu 09.02.2020 20:53

facepalm Skriniar

Ojciec SB 09.02.2020 20:52

Inter zacznie grac jak weczyno zlapie kontuzje do konca sezonu i juz go tutaj nie zobaczymy

Bloom99 09.02.2020 20:52

głodni sa ale spuchną z czasem i Inter zacznie grac swoje

Imrahil 09.02.2020 20:52

Pioli geniusz

Ojciec SB 09.02.2020 20:51

najgorsze raczysko Interu

Neraz1908 09.02.2020 20:51

cisna

Chuchu 09.02.2020 20:51

to tylko Milan, ludzie, grajcie kurła

Ojciec SB 09.02.2020 20:51

weczyno jest do zmiany

Chuchu 09.02.2020 20:51

nie możemy im piłki zabrać

Mateusz 09.02.2020 20:51

Macie strama jakiegos ?

Bloom99 09.02.2020 20:51

bedzie OK nawet jak Milan strzeli pierwsy

Chuchu 09.02.2020 20:51

jprdl facepalm

Imrahil 09.02.2020 20:50

Milan nas cisnie, takie czsy

intermed1 09.02.2020 20:50

nie podoba mi się to

MK92 09.02.2020 20:50

Zlatan...

Chuchu 09.02.2020 20:50

ale gówno gramy

Mateusz 09.02.2020 20:49

najlepiej pl jak sie da

Mateusz 09.02.2020 20:49

ktos jakis stream ?

rroossoonneerii 09.02.2020 20:49

aj

MK92 09.02.2020 20:49

Pajechali !!

marcinek91081 09.02.2020 20:48

Oby sędzia nie był gwiazda

blazej98 09.02.2020 20:48

lecimy z nimi! FORZA MEDIOLAN !! !! ESSA I DO PRZODU !! !

ANIOL 09.02.2020 20:48

Co ten conte odyebał ?? ? Eriksen ławka......

Chuchu 09.02.2020 20:48

Poszli

blazej98 09.02.2020 20:48

MA KTOS STREAM POLSKI?

Woo-cash 09.02.2020 20:48

Kupie se na Walentynki 😜

Welys 09.02.2020 20:47

Brozowycze prowadź nas Kapitanie, prowadź nas do zwycięstwa.

marcinek91081 09.02.2020 20:47

Forza Inter !!

Woo-cash 09.02.2020 20:47

86 ojro ta bluza

jaszczomb 09.02.2020 20:47

padelli blagam, nie spindol tego

intermed1 09.02.2020 20:47

grać już bo emocje sięgają zenitu

VVujek 09.02.2020 20:46

brozo capitano

Chuchu 09.02.2020 20:46

:(

jaszczomb 09.02.2020 20:46

no i ban czuczu

Chuchu 09.02.2020 20:46

Uwaga spoiler: wygramy

jaszczomb 09.02.2020 20:46

dobra ide bo tu zaraz spojlery beda lecialy

rroossoonneerii 09.02.2020 20:46

bardziej sebiksowie polskie lata

MK92 09.02.2020 20:45

Takie lata 90. Puma zrobiła.

inter30 09.02.2020 20:45

jedyna ich szansa to jakis farfocel

Chuchu 09.02.2020 20:45

A najfajniejszych kibiców

marcinek91081 09.02.2020 20:45

My wszystko fajne mamy

inter30 09.02.2020 20:45

z reszta czym oni maja nas zaskoczyc? Ibrą który ledwo biega?

Chuchu 09.02.2020 20:45

Padelli i Wecyniak najsłabsze punkty

MK92 09.02.2020 20:45

Milan też ma fajne.

rroossoonneerii 09.02.2020 20:44

fajne bluzy macie

marcinek91081 09.02.2020 20:44

Spokojnie mamy top obronę

inter30 09.02.2020 20:44

padelli to nie carizzo

Chuchu 09.02.2020 20:44

Kocha Inter i wróci?

Chuchu 09.02.2020 20:44

Ale czemu?

Chuchu 09.02.2020 20:44

Keita Balde?

jaszczomb 09.02.2020 20:43

padelli xd jak skonczymy z 0 z tylu to bedzie cud

marcinek91081 09.02.2020 20:43

Barella, lukaku, Sanchez 3-1

VVujek 09.02.2020 20:42

Solo Inter

Yascarr 09.02.2020 20:42

jako ofensywny pomocnik grał na pewno też

intermed1 09.02.2020 20:42

JEDZIEMY Z NIMI

Nasir 09.02.2020 20:42

zalezy ile do przerwy strzelimy

rroossoonneerii 09.02.2020 20:42

w 1 rundzie lepsza oprawa byla

Nasir 09.02.2020 20:41

1-1 albo 2-1

marcinek91081 09.02.2020 20:41

Panowie będzie pokaz siły :D

Alfa 09.02.2020 20:41

jako skrzydlowy jak juz

Pader88 09.02.2020 20:41

alez oprawa

VVujek 09.02.2020 20:41

Dobra jadymy

horrorshow86 09.02.2020 20:41

Nie dość że tępy to jeszcze łyka jak leszcz

Chuchu 09.02.2020 20:41

To sabotuje derby

Yascarr 09.02.2020 20:41

Ja pamiętam że Young grał kiedyś jako ofensywny pomocnik jeszcze w Aston Villi chyba

FENDI_SOSA 09.02.2020 20:41

to macie link? bo slabo bez komentatora ogladac u buka

Chuchu 09.02.2020 20:40

Bał się, że Juve straci lidera, kret turyński

Ibracadabra eight 09.02.2020 20:40

Czemu nie Eriksen ??

horrorshow86 09.02.2020 20:40

Na bramce mówiłem

Piter 09.02.2020 20:40

ide nara, bądź tu po meczu

Piter 09.02.2020 20:40

dobra zobaczymy narodowcu czy young na ofensywnym pomocniku

Nasir 09.02.2020 20:40

pan krul

Chuchu 09.02.2020 20:40

No Konciak odleciał, mógł wstawić Eriksena czy Sensiego to wolał Wecyniaka

horrorshow86 09.02.2020 20:40

Napisali na formacji xD Pitek

Pader88 09.02.2020 20:40

Pan Conte, Nasir jak juz

Woo-cash 09.02.2020 20:40

Oginski dobry wybór 👌

Neraz1908 09.02.2020 20:40

lecimy

Nasir 09.02.2020 20:40

conte hahahaha

Nasir 09.02.2020 20:39

a gdzie eriksen!?

Piter 09.02.2020 20:39

tak napisali na formacji przecież

horrorshow86 09.02.2020 20:39

Pitek jesteś na prawdę nikim, twoje pseudo śmieszne wpisy tego nie zmienia

kamil13216 09.02.2020 20:39

ale mam stres ja yebie

VVujek 09.02.2020 20:39

akurat posiadam pół litra ogiński ,ale nie pije

Piter 09.02.2020 20:39

po co to oglądać skoro young ofensywny pomocnik dziś

Rebelde 09.02.2020 20:39

Ide oglądać, TRZYMAMY KCIUKI

Rebelde 09.02.2020 20:39

Dawać mi tu ten mecz !! !

horrorshow86 09.02.2020 20:39

Nadal słabo Pitek

Woo-cash 09.02.2020 20:39

I setka dobrze zmrozonej substancji do smalczyku

horrorshow86 09.02.2020 20:39

Do jednej osoby bo akurat pisał

VVujek 09.02.2020 20:38

smalec z podgardla i słoniny, niebywały smak

Piter 09.02.2020 20:38

powiedz na jakiej zasadzie wybierałeś profile osób na fb którym płakałeś bo słyszałem że wypisywałeś do ludzi i skarżyłeś się na bulwe :lol:

Woo-cash 09.02.2020 20:37

Uuu aaa a co to sie tu odjaniepawla?

horrorshow86 09.02.2020 20:37

Nie zostanę a na forum nie wchodzę, słabo Pitek

Kuli 09.02.2020 20:37

cześć, macie linka?

Klinsi64 09.02.2020 20:37

jak za czasów starych

Klinsi64 09.02.2020 20:37

Sanchez dzis rozegra wielki mecz

FENDI_SOSA 09.02.2020 20:36

dobry link?

Shoutbox

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się