Archiwum shoutboksa

jaszczomb 09.02.2020 21:16

do tego evertonu czy gdziekolwiek indziej

embiakowsky 09.02.2020 21:16

zabezpiecza tyły bo vecino szaleje w ataku

marcinek91081 09.02.2020 21:16

Spokojnie dajemy im się wyszaleć

jaszczomb 09.02.2020 21:16

veczyno to niech lepiej spindala w podksokach

VVujek 09.02.2020 21:16

jest niewidoczny xd

Moldar3 09.02.2020 21:16

Biega

Ojciec SB 09.02.2020 21:16

jest

VVujek 09.02.2020 21:16

A Barella to w ogóle jest na boisku ?

Chuchu 09.02.2020 21:15

Ja czuję, że Vecino do końca będzie grał

MK92 09.02.2020 21:15

Castillejo kiedyś wyśmiewany, a w 2020 to najlepszy gracz Milanu. Super gra Samu.

intermed1 09.02.2020 21:15

jezuuuuuu

inter30 09.02.2020 21:15

to jest wyczyn z 10 metrow trafic idealnie w rece bramkarza

dodo_IM 09.02.2020 21:15

Cos czuje ze Eriksen wejdzie po przerwie za Vecino

Bloom99 09.02.2020 21:14

gosc wyglada tak samo jak 20 lat temu..

Neraz1908 09.02.2020 21:14

...

intermed1 09.02.2020 21:14

a Vecino stoi...

Woo-cash 09.02.2020 21:14

Tak. Koeman

inter30 09.02.2020 21:14

czemu ten palant wychodzi w podstawie

Imrahil 09.02.2020 21:14

tak

Chuchu 09.02.2020 21:14

W 60' zejdzie Brozović

Bloom99 09.02.2020 21:14

Za Mancinim Koeman siedział?

Woo-cash 09.02.2020 21:14

Conte uContentowany gra Veczyniaka 😉

embiakowsky 09.02.2020 21:13

xd

ZnawcaCalcio 09.02.2020 21:13

głową

Chuchu 09.02.2020 21:13

W 89' by trafił

pepe2501 09.02.2020 21:13

poratujcie linkiem

WTC 09.02.2020 21:13

co za kmiot

WTC 09.02.2020 21:13

typowy vesino prosto w bramkarza

MK92 09.02.2020 21:13

Ale Lukaku jak pociąg towarowy poleciał - nie do zatrzymania.

Neraz1908 09.02.2020 21:12

ehh

Chuchu 09.02.2020 21:12

Brozo xD

Imrahil 09.02.2020 21:12

facepalm

Chuchu 09.02.2020 21:12

Kessie jest od niego lepszy

ZnawcaCalcio 09.02.2020 21:12

Vecino jesteś gównem

Pader88 09.02.2020 21:12

vecino won

Chuchu 09.02.2020 21:12

Jaki to jest ogór

Neraz1908 09.02.2020 21:12

vecino

Neraz1908 09.02.2020 21:12

jezu

Neraz1908 09.02.2020 21:12

jajajajaja

Chuchu 09.02.2020 21:12

Vecino wydupiaj

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:12

Aaaąaa

Ojciec SB 09.02.2020 21:12

weczyno musi zejsc i zaczniemy grac w pilke

intermed1 09.02.2020 21:12

ajjjjjjjj

Imrahil 09.02.2020 21:10

zydy wtopily to chyba Inter nie zrobi classica co, i wygra

intermed1 09.02.2020 21:10

Vecino zejdź już błagam

Neraz1908 09.02.2020 21:10

gowno

embiakowsky 09.02.2020 21:10

przypominam ze jestesmy na drugim miejscu i jesli wygramy to zrownujemy sie punktami z jude

Chuchu 09.02.2020 21:09

Padelli o kurła

Ojciec SB 09.02.2020 21:09

jose xD

Imrahil 09.02.2020 21:09

tylko cieszyc sie grą

Chuchu 09.02.2020 21:09

Jose by już prowadził

Imrahil 09.02.2020 21:09

dokl

Nasir 09.02.2020 21:09

prosze teraz nie narzekac

Nasir 09.02.2020 21:09

pragneliscie conte to macie

Chuchu 09.02.2020 21:09

Do czego to doszło

Chuchu 09.02.2020 21:09

Pioli miażdży taktycznie Conte

Imrahil 09.02.2020 21:09

weczyn :D

Bloom99 09.02.2020 21:09

:0

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:09

Jakie podania

Neraz1908 09.02.2020 21:09

co oni robia

Bloom99 09.02.2020 21:08

vecino nokaut

Neraz1908 09.02.2020 21:08

jezu

Bloom99 09.02.2020 21:08

nosze

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:07

Sensi albo Eriksen potrzebni i to już

Bloom99 09.02.2020 21:07

zaczyna sie...

embiakowsky 09.02.2020 21:07

jak barella nie pojdzie do przodu to lipa bedzie w ataku na razie

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:06

Aaaaaaj

dodo_IM 09.02.2020 21:06

Gramy tak jak w ostatnich meczach

Neraz1908 09.02.2020 21:06

ajajaja

Chuchu 09.02.2020 21:06

AJJJJJ

Bloom99 09.02.2020 21:06

Sanchez..

Chuchu 09.02.2020 21:06

Panie trenerze, zrób coś pan z tym

Chuchu 09.02.2020 21:06

podanie i patrzenie c kolega zrobi

jaszczomb 09.02.2020 21:06

na stojaca graja

Chuchu 09.02.2020 21:06

zero gry bez piłki

Imrahil 09.02.2020 21:06

Inter zmeczony sezonem

jaszczomb 09.02.2020 21:06

zero biegania poki co

Chuchu 09.02.2020 21:05

Czemu oni są tacy wolni ?? ? !! !

Neraz1908 09.02.2020 21:05

cisnac

miniu86 09.02.2020 21:05

co się w tym meczu odpier.dala?

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:05

Ajjj

Yascarr 09.02.2020 21:05

No i widać kto miał rację w 2017 teraz

Ojciec SB 09.02.2020 21:05

weczyno to taki kuzmanovic

Chuchu 09.02.2020 21:05

Candreva facepalm

pepe2501 09.02.2020 21:05

chlopaki podrzucicie link :D

Bloom99 09.02.2020 21:05

widocznie Conte woli Veciono niz ofensywnego Ericsena lub Sensiego

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:04

Brozović lata wszędzie a ten stoi...

embiakowsky 09.02.2020 21:04

bez kitu, ja nie wiedziałem że dożyję dnia kiedy cieszyłbym się z Valero w składzie

Moldar3 09.02.2020 21:04

Strasznie dużo swobody dają

Chuchu 09.02.2020 21:04

To jest nie do pomyślenia

pepe2501 09.02.2020 21:04

da ktos link?

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:04

Czemu Vecino stoi i się patrzy jak oddają strzał ??

Imrahil 09.02.2020 21:04

to my mamy jakies schematy? xD

Chuchu 09.02.2020 21:04

Kessie - Bennacer w pomocy i Milan dominuje w środku

intermed1 09.02.2020 21:04

JAK MOŻNA IM TYLE MIEJSCA ODDAWAĆ ?? ??

Ojciec SB 09.02.2020 21:04

Valero daje duzo wiecej niz weyczniak

jaszczomb 09.02.2020 21:04

erykcyn nie znajacy schematow da wiecej niz veczyn

jaszczomb 09.02.2020 21:04

no ja nie wiem co ten veczyno robi wgl w 1 najac sensiego i erykcena

Neraz1908 09.02.2020 21:03

dramat

Ojciec SB 09.02.2020 21:03

weczyno to jest maks poziom dzisiejszego milanu, a on u nas gra w pierwszym xD

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625723

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się