Jest Eriksen
Alexis mi sie podoba fajny ruchliwy i szybki
Antonio xDD
Pokazali powtórę że nie było przecież
dostal opie rd ol to gra w koncu
bo cos merdy sapia w swoim burdelu
Nie było
No Padelli jest słabiutki obecnie
no Padeli wyglada jak jakis amator wziety z orlika
byl tam spalony?
Vecino co za druga połowa
Jak Padelli ma piłkę to az mnie trzesie
Wlasnie takie sa derby. Nigdy nie wiadomo
remis i nasi znowu powolutku
znowu siedliśmy
Mecz wekendu , ale emoszyn
Alexis puka do 1 skladu
w 3 minuty sie zrobilo meczycho!
Myślałem że to Handa w pierwszej chwili
No i dobrze
a nie to jakis kasztan dostal
Lele <3
@Chuchu to właśnie on od tego jest
Wykartkuje nas ta kurva
Stellini, kto to kurła jest
Lele out
ahahaha sedzia nie ogarnia
kartka za takie coś xDDDD
za co kartki?
odbil sie kretyn
Ta sa derby to piczki
Wow , az mnie dupsko boli
o co chodzi
dobra ale weczyniak juz zejzdz blagam
co ten sedzia wyprawia
BROZO PAN KAPITAN
nie mozemy teraz tego nie wygrac
jest
XdddddddddddD
Bedzie oklep
co sie dzieje XD
VECINO ZAWSZE W CIEBIE WIERZYŁEM
Nie ma, jedziemy teraz
Co xddd
Gool
JAK TO VECZYNO STRZELIL
Milan wyjaśniony w 3 min
nasir
Nie było spalonego?
Spiker mówi że Lukaku strzelił
Będzie var!
CO ONI KRZYCZA XD
3-2 dla nas
2
!
Wydupczaj tyle w temacie
!
gooooooooool
goooooooooooooollllllllll
BĘDZIE ŁAMAK
slaby jestes
DAWAC ICH NA WIDŁY
Mówiłem coś o Vecino
?
Hoooolll
WECYNIAK
Nie rozumie tego conte, gdzie Erickson?
jezus maria
gol
Widziales to juz cfelu u siebie w domu patafianie
mecz sie zaczal!
ol
gol
Można nagle zacząć się starać?
o taaak, leca hejty na sb,. sparingi to i Inter zaczyna garc
Padelli zaraz i tak coś kurva wpuści
no i gra gitara, teraz tylko sie nie zesrac tylko pojsc za ciosem
I elo
dawac teraz Eriksena za weczyniaka i lecimy
jeszcze ibra powinien zolta dostac jak zaatakowal skriniara noga
no szczam ci w ryj parowo
BROZOOOOo
Wstajemy
!
Cieszyć pedały a nie tylko narzekać
Prawo, bedzie Dobrze, wypatroszymy im dupska
Marcel Brozowik
piekna bramka
Teraz się
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
lepiej nie mogli zaczac
Dawac k urwa eriksena
Pader szczm ryj
!
kto jak nie kapitan
Ale urwał
!
!
alez bomba
aniol dawaj namiry
dawac ich na widly teraz
Goooolllllll
DAWAC
Jedziemyyyyyy