Archiwum shoutboksa

Chuchu 09.02.2020 22:08

Jest Eriksen

Ojciec SB 09.02.2020 22:07

Alexis mi sie podoba fajny ruchliwy i szybki

Chuchu 09.02.2020 22:07

Antonio xDD

Chuchu 09.02.2020 22:06

Pokazali powtórę że nie było przecież

minus09 09.02.2020 22:06

dostal opie rd ol to gra w koncu

inter30 09.02.2020 22:06

bo cos merdy sapia w swoim burdelu

Chuchu 09.02.2020 22:06

Nie było

Chuchu 09.02.2020 22:06

No Padelli jest słabiutki obecnie

Ojciec SB 09.02.2020 22:06

no Padeli wyglada jak jakis amator wziety z orlika

inter30 09.02.2020 22:06

byl tam spalony?

Chuchu 09.02.2020 22:06

Vecino co za druga połowa :D

interfann 09.02.2020 22:06

Jak Padelli ma piłkę to az mnie trzesie

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:06

Wlasnie takie sa derby. Nigdy nie wiadomo

Chuchu 09.02.2020 22:05

remis i nasi znowu powolutku :D

intermed1 09.02.2020 22:05

znowu siedliśmy

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:05

Mecz wekendu , ale emoszyn

interfann 09.02.2020 22:05

Alexis puka do 1 skladu

Ojciec SB 09.02.2020 22:05

w 3 minuty sie zrobilo meczycho!

embiakowsky 09.02.2020 22:04

Myślałem że to Handa w pierwszej chwili

Chuchu 09.02.2020 22:04

No i dobrze

Ojciec SB 09.02.2020 22:04

a nie to jakis kasztan dostal

Ojciec SB 09.02.2020 22:03

Lele <3

interfann 09.02.2020 22:03

@Chuchu to właśnie on od tego jest

INTERkibic 09.02.2020 22:03

Wykartkuje nas ta kurva

Chuchu 09.02.2020 22:03

Stellini, kto to kurła jest

Chuchu 09.02.2020 22:03

Lele out

Ojciec SB 09.02.2020 22:03

ahahaha sedzia nie ogarnia

Chuchu 09.02.2020 22:02

kartka za takie coś xDDDD

Chuchu 09.02.2020 22:02

za co kartki?

minus09 09.02.2020 22:02

odbil sie kretyn

Woo-cash 09.02.2020 22:02

Ta sa derby to piczki

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:02

Wow , az mnie dupsko boli

Chuchu 09.02.2020 22:02

o co chodzi

Ojciec SB 09.02.2020 22:02

dobra ale weczyniak juz zejzdz blagam

minus09 09.02.2020 22:02

co ten sedzia wyprawia

WTC 09.02.2020 22:02

BROZO PAN KAPITAN

FcZeo 09.02.2020 22:02

nie mozemy teraz tego nie wygrac

inter30 09.02.2020 22:01

jest

FcZeo 09.02.2020 22:01

XdddddddddddD

Enigma 09.02.2020 22:01

Bedzie oklep :D

cacy21 09.02.2020 22:01

co sie dzieje XD

WTC 09.02.2020 22:01

VECINO ZAWSZE W CIEBIE WIERZYŁEM

Ibracadabra eight 09.02.2020 22:01

Nie ma, jedziemy teraz !!

embiakowsky 09.02.2020 22:01

Co xddd

Enigma 09.02.2020 22:01

Gool

minus09 09.02.2020 22:01

JAK TO VECZYNO STRZELIL

Woo-cash 09.02.2020 22:01

Milan wyjaśniony w 3 min

SETE 09.02.2020 22:01

nasir :) :)

Moldar3 09.02.2020 22:01

Nie było spalonego?

Chuchu 09.02.2020 22:00

Spiker mówi że Lukaku strzelił :D

INTERkibic 09.02.2020 22:00

Będzie var!

minus09 09.02.2020 22:00

CO ONI KRZYCZA XD

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:00

3-2 dla nas

Mendjolan 09.02.2020 22:00

2 !! !

ANIOL 09.02.2020 22:00

Wydupczaj tyle w temacie !! !

inter30 09.02.2020 22:00

gooooooooool

bitels10 09.02.2020 22:00

goooooooooooooollllllllll

Chuchu 09.02.2020 22:00

BĘDZIE ŁAMAK

Pader88 09.02.2020 22:00

slaby jestes

minus09 09.02.2020 22:00

DAWAC ICH NA WIDŁY

Ibracadabra eight 09.02.2020 22:00

Mówiłem coś o Vecino ?? ?? ?

INTERkibic 09.02.2020 22:00

Hoooolll

Chuchu 09.02.2020 22:00

WECYNIAK

Penetrator odbytu 09.02.2020 22:00

Nie rozumie tego conte, gdzie Erickson?

minus09 09.02.2020 22:00

jezus maria

SETE 09.02.2020 22:00

gol

ANIOL 09.02.2020 22:00

Widziales to juz cfelu u siebie w domu patafianie ??

Chuchu 09.02.2020 22:00

gool

Ojciec SB 09.02.2020 22:00

mecz sie zaczal!

Xavros 09.02.2020 22:00

ol

Xavros 09.02.2020 21:59

gol

embiakowsky 09.02.2020 21:59

Można nagle zacząć się starać?

Imrahil 09.02.2020 21:59

o taaak, leca hejty na sb,. sparingi to i Inter zaczyna garc

INTERkibic 09.02.2020 21:59

Padelli zaraz i tak coś kurva wpuści

FcZeo 09.02.2020 21:59

no i gra gitara, teraz tylko sie nie zesrac tylko pojsc za ciosem

embiakowsky 09.02.2020 21:59

I elo

Ojciec SB 09.02.2020 21:59

dawac teraz Eriksena za weczyniaka i lecimy

minus09 09.02.2020 21:59

jeszcze ibra powinien zolta dostac jak zaatakowal skriniara noga

Pader88 09.02.2020 21:59

no szczam ci w ryj parowo

WTC 09.02.2020 21:59

BROZOOOOo

kristoff51 09.02.2020 21:59

Wstajemy :cenzor: !! !

Mendjolan 09.02.2020 21:59

Cieszyć pedały a nie tylko narzekać

Penetrator odbytu 09.02.2020 21:59

Prawo, bedzie Dobrze, wypatroszymy im dupska

Ojciec SB 09.02.2020 21:59

Marcel Brozowik

SETE 09.02.2020 21:59

piekna bramka

Mendjolan 09.02.2020 21:59

Teraz się

Ojciec SB 09.02.2020 21:59

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

SETE 09.02.2020 21:58

lepiej nie mogli zaczac

TomHardy 09.02.2020 21:58

Dawac k urwa eriksena

ANIOL 09.02.2020 21:58

Pader szczm ryj !! !

minus09 09.02.2020 21:58

kto jak nie kapitan

kristoff51 09.02.2020 21:58

Ale urwał !! !

FcZeo 09.02.2020 21:58

!! !! !

SETE 09.02.2020 21:58

alez bomba

Pader88 09.02.2020 21:58

aniol dawaj namiry

minus09 09.02.2020 21:58

dawac ich na widly teraz

INTERkibic 09.02.2020 21:58

Goooolllllll

Neraz1908 09.02.2020 21:58

:cenzor:

Neraz1908 09.02.2020 21:58

DAWAC

Ibracadabra eight 09.02.2020 21:58

Jedziemyyyyyy

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się