Archiwum shoutboksa

Piter 09.02.2020 23:53

:lol:

Piter 09.02.2020 23:52

pisałem że w tym sezonie pewny 1wszy skład ma Young, a w przyszłym roku do rotacji będzie

Tifosinho 09.02.2020 23:52

kluczem do długowieczności Younga jest dieta z ptasich odchodów :D

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:52

w lipcu 35 będzie

Kazam 09.02.2020 23:52

a milan ma twarz zlatana :D

VVujek 09.02.2020 23:52

a taki kessie wyglada na 35 xd

VVujek 09.02.2020 23:52

jak on ma twarz 22 latka xd

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:52

w następnym sezonie ławka

Michellaga 09.02.2020 23:52

widac wydolnosciowo git jest

Kazam 09.02.2020 23:52

biragi to takiego poziomu nie prezentowal i nigdy nie bedzie

Piter 09.02.2020 23:52

no jak to przecież 34 lata ma :lol:

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:52

ale ma już 35 lat

Michellaga 09.02.2020 23:52

dba o siebie

Michellaga 09.02.2020 23:52

Jung dobrze sie prowadzi

Kazam 09.02.2020 23:52

jang jest niesamowity, taka prawda

VVujek 09.02.2020 23:51

Youn jest piłkarzem długowiecznym i zawsze dawał z siebie 100%

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:51

ewentualnie Bastoni za Godina

Piter 09.02.2020 23:51

z napoli zagra vecino eriksen valero

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:51

bo linia obrony chyba wiadomoi

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:51

ciekawe kto zagra w pomocy

Kazam 09.02.2020 23:51

z lacyjo juz pokemon wraca

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:51

szkoda, tego P. Włoch

Piter 09.02.2020 23:51

skróty są fajne na kanale Serie A

Piekarz 09.02.2020 23:51

bo z Lazio już tak łatwo nie będzie

VVujek 09.02.2020 23:51

Panowie chyba czas na skrót https://www.youtube.com/watch?v=FzX0t8K_J4k

Piekarz 09.02.2020 23:51

Erykcen niech się porządnie przeciągnie i wstanie z wyra

Kazam 09.02.2020 23:50

bo to tez PR owo wtopa - kapitan uciekl im

Piter 09.02.2020 23:50

Dlatego jak mówię że Cancelo i Chiesa to obowiązek to jest to obowiązek

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:50

Beka

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:50

i to jeszcze za 1,5 mln?

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:50

ale kibice MU nawet nie byli zadowoleni, że odchodzi

Kazam 09.02.2020 23:50

mołzes tez dobrze dzisiaj

Kazam 09.02.2020 23:50

konciak wiedzial co robi

Piekarz 09.02.2020 23:50

a typ same dobre mecze gra

Piekarz 09.02.2020 23:50

przedstawiali go nam jako jakiegoś ogóra i fajtłapę a la Nagatomo

Piter 09.02.2020 23:50

no opisywałem chyba jako jedyny albo jeden z nielicznych że Young to genialny transfer

Kazam 09.02.2020 23:50

jang rzeczywiscie forewerjang

Piekarz 09.02.2020 23:49

Young mnie fascynuje xd

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:49

ale w poprzedniej kolejce z lazio na środku

Piter 09.02.2020 23:49

dziś candreva zagrał wg mnie poniżej swojego poziomu

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:49

z juve po lewej

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:49

a nie

Kazam 09.02.2020 23:49

co musial antek czuc jak erikson bombe puscil :D schodzil przy linii wtedy, za bramka byl

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:49

no raczje murzyn niedlugo wygryzie Candreve

Piekarz 09.02.2020 23:49

widziałem go.

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:49

a Kumbulla w Hellasie gra chyba w środku

Piekarz 09.02.2020 23:49

Kumbulla będzie kozaczysko

Tifosinho 09.02.2020 23:49

Jak dla mnie na swoim poziomie

Piter 09.02.2020 23:48

czy wg. was dzisiaj candreva był chuiowy? bo wg. mnie tak i to bardzo

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:48

Godin pogra może jeszcze następny sezon i też robi wypad

Kazam 09.02.2020 23:48

strata defraja na ten moment bylaby gorsza

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:48

bo nie mamy obrońców

Kazam 09.02.2020 23:48

jesli ma odejsc skriniar to tylko za hajs

Tifosinho 09.02.2020 23:48

I kupili gościa, który również nie ma doświadczenia w graniu w trójce z tyłu?

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:48

Kumbulla i tak musi przyjść

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:48

Kumbulla obowiazkowy

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:48

Skriniar kompletnie nie ogarnia po lewej stronie

Piter 09.02.2020 23:48

a 50 mln pójdzie na kumbulle

Piter 09.02.2020 23:48

No to Cancelo + 50 za Skriniara

Chuchu 09.02.2020 23:48

Niech Skriniar się ogarnie bo wiemy że jest świetnym obrońcą, a nie kombinować z Kumbulami jakimiś

Kazam 09.02.2020 23:48

poza tym nie ma pojecia o tych calych calciach

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:48

brać go + Kumbulle i kto wie

Kazam 09.02.2020 23:47

wiec dziekuje bardzo

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:47

ale jakby nasi sprzedali Skriniara za te 90-100 mln?

Kazam 09.02.2020 23:47

40-50

Kazam 09.02.2020 23:47

40=50 mln

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:47

pewnie z 50 mln

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:47

wiem

Kazam 09.02.2020 23:47

znawca - ten mudzyn to drogi grajek

SETE 09.02.2020 23:47

zaden nie pogral przy nim

SETE 09.02.2020 23:47

ale to co wyjasnil Coste i Dybale wczoraj to na duzy +

Piekarz 09.02.2020 23:47

piękny mecz.

Kazam 09.02.2020 23:47

nie bez powodu tyle klubow sie nim Interesuje

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:47

dobry dzik

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:47

i ten Upamecano ładnie grał

Piter 09.02.2020 23:46

Kumbulla gra ładnie do przodu ale jeszcze musi być zweryfikowany dobrze jako stoper

Kazam 09.02.2020 23:46

ja tysz

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:46

oglądałem dzisiaj Bayern-Lipsk

SETE 09.02.2020 23:46

musi, zgadzam sie

Kazam 09.02.2020 23:46

kumbulla musi byc nasz, to pewne

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:46

uff

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:46

błąd

Piter 09.02.2020 23:46

dziś stary Ibra naszymi się zabawił w powietrzu

SETE 09.02.2020 23:46

KUmbulla za Skrinara

Kazam 09.02.2020 23:45

skriniar dzisiaj slabo, defraj wszystko łatał

SETE 09.02.2020 23:45

dokl

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:45

w środę mamy P. Włoch, a w czwartek LE? Czy jakiś błąd jest?

Piter 09.02.2020 23:45

no ale jednak nie możemy się przygotowywać całego tygodnia do lazio

Tifosinho 09.02.2020 23:45

I Berniego

SETE 09.02.2020 23:45

musi w koncu dac odpoaczac Romelu

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:45

i bedzie ok

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:45

Bastoniego

SETE 09.02.2020 23:45

:)

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:45

Wpusci sie D'Ambrosio, Mosesa, Biraghiego, Sensiego, Eryksena i Lautaro

SETE 09.02.2020 23:45

no to , ze trudny tydzien, tyle

Kazam 09.02.2020 23:44

zobaczymy co bedzie, czekamy na samira

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:44

no i co

SETE 09.02.2020 23:44

Puchar teraz

SETE 09.02.2020 23:44

Caicedo tak, Ciro dzisiaj slabo, bez sil byl od 60 min, nie biegal :)

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:44

ale co napoli

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się