Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

jako pół lewy środkowy jest bardzo słaby

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:19

czy jednak nie

Nitrogen 10.02.2020 00:19

Czy się podniesie to nie wiadomo

Piter 10.02.2020 00:19

skriniar robi won do city

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:19

a do sprzedazy vecino sie przekonujesz

Nitrogen 10.02.2020 00:19

Cagliari zgodnie z planem powoli pikuje

VVujek 10.02.2020 00:19

a szczególnie jak gra z lewej strony

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:19

i co jeszcze ewujek

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

Obstawiam, że obniżymy cenę Barelki kartą Nainggolana

VVujek 10.02.2020 00:19

nie wiem jak wy ,ale ja coraz bardzie przekonuje się do sprzedaży Skriniara w systemie z 3 obrońców jest słabszy.

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

wszystko pasuje

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

Żona Nainggolana z Cagliari

Piter 10.02.2020 00:19

może roma zechce go odkupić zobaczymy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

a Viola pewnie nawet nie pytało

Nitrogen 10.02.2020 00:19

Cagliari ogarnęło temat szybko i tyle

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

myślę, że nasi by go nie oddali do Milanu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

Inter musiał to zrobić i tyle

Nitrogen 10.02.2020 00:18

No to mógł iść do Fiorentiny albo do Milanu

Piter 10.02.2020 00:18

zrobił won to zrobił nie ma co drążyć w sumie, a on i icardi nie mają powrotu tutaj

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

więc inne kierunki i tak odpadały

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

mocno naciskał na Włochy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

no nie wiem

Nitrogen 10.02.2020 00:18

A Cagliari akurat zapytało się dla beki

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

wiadomo

Nitrogen 10.02.2020 00:18

Bardziej chęć wypchnięcia za wszelką cenę

Piter 10.02.2020 00:18

wiadomo że cagliari nie spełni żądań ninjy a i nam musieliby nie mało zapłacić

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

itp itd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:18

bo żona chora

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:17

to bardziej był nasz dobry gest w jego stronę

Piter 10.02.2020 00:17

a nam zależało aby się go pozbyć dlatego tam poszedł

Piter 10.02.2020 00:17

gdyby nam zależało na sprzedaży ninjy to byśmy go na pewno do cagliari nie oddawali

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:17

obniżyć nim koszt Barelki i chyba wszyscy będą zadowoleni

Nitrogen 10.02.2020 00:17

Zagrał póki co dobre 2 miesiace tam i znów zgasł od grudnia

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:17

nie zdziwiłbym się jakby mocno zszedł z pensją

Nitrogen 10.02.2020 00:17

Ale pewnie zgodzi się na obniżkę i tam zostanie

Nitrogen 10.02.2020 00:16

Cagliari na pewno nie udźwignie jego takiej pensji

Piekarz 10.02.2020 00:16

Xd

Piekarz 10.02.2020 00:16

ciekawe czy Lucio świętuje

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:16

Nainggolan wraca latem i jest to przesadzone

Nitrogen 10.02.2020 00:15

Skoro Conte był gotowy stawiać na Nainggolana w lato, a Marotta na 1 konfie mówi że won to won

Ojciec SB 10.02.2020 00:15

na prawej lepiej mu idzie, ale i tak do top formy duzo brakuje

Ojciec SB 10.02.2020 00:15

Skriniar na lewej stronie wyglada tragicznie i to za kazdym razem

Piter 10.02.2020 00:15

no akurat icardi i najgo mają wydany wyrok i tu Conte nawet nie pomoże

Chuchu 10.02.2020 00:15

Martwi mocno

Chuchu 10.02.2020 00:15

Co się dzieje z nim kurła

Nitrogen 10.02.2020 00:15

On już wydał na nich wyrok niezależny jakby obiecywali że kochają

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:15

bo co

Chuchu 10.02.2020 00:15

Ależ Skriniar zgubił krycie przy golu Ibry :/

Nitrogen 10.02.2020 00:15

Nainggolan i Icardi nie zagrają ani minuty w Interze dopóki jest Marotta

kulfon32 10.02.2020 00:15

Macie na dobranoc :* https://www.youtube.com/watch?v=Sk0VunbQXg4

Piter 10.02.2020 00:14

:D

Piter 10.02.2020 00:14

stał się ofiarą trochę swojej żony

Ojciec SB 10.02.2020 00:14

i przy Lukaku i Martinezie i tak lawka to maks

Piter 10.02.2020 00:14

nie wiem, ja i tak kocham Mauro, nic do niego nie mam

Ojciec SB 10.02.2020 00:14

jakie przywrocic, on jest tu totalnie nie potrzebny

Nitrogen 10.02.2020 00:14

Skoro koleś wolał całe lato trenować samemu niż coś ze sobą zrobić i odejść w rozpaczy w ostatnim dniu to xD

Piter 10.02.2020 00:13

mora sie wypowiedział w temacie meczowym a temat mercato olał jaki tchórz :lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:13

w ostatecznosci mozna go przywrocic

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:13

:lol:

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:13

Najgorsze, że poza PSG nikt go nie weźmie

Nitrogen 10.02.2020 00:13

Neymar to rozpoczyna sapy do Mbappe

Ojciec SB 10.02.2020 00:13

myslicie ze ikarowi na zlosc nie zrobia?

Piekarz 10.02.2020 00:12

XD

Piekarz 10.02.2020 00:12

mpt1899 10 lutego 2020, 00:11 Gówno prawda. Pierwsza połowa była taka bo na tyle im Milan pozwolił. W drugiej bramki po rykoszetach. Potem De Vrij strzela bramkę po której chyba sam nie wierzył, że takie coś mu wyszło. Ja oglądałem mecz w UK i tutaj komentatorzy po bramce na 3-2 też mówili, że Milan tak naprawdę to nie zrobił wiele źle. Trudno. Mam nadzieję, że Pioli w końcu znalazł optymalne ustawienie.

Ojciec SB 10.02.2020 00:12

psg trzyma nejmara byle mu na zlosc

Chuchu 10.02.2020 00:12

Pewnie znowu coś Wandzi nie odpowiada to Ikar grzecznie robi co mu każe

Nitrogen 10.02.2020 00:12

Po to są opcje wykupu xD

Nitrogen 10.02.2020 00:12

No to logiczne IM

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:12

ale wiadomo, że nie wezmą gościa, który nie chce dla nich grać

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:12

i jak PSG zapłaci to musi do nich dołączyć

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:12

ogólnie to Icardi ponoć nie ma nic do gadania

Nitrogen 10.02.2020 00:11

Skoro gość odmawia wykorzystania opcji wykupu xD

Piter 10.02.2020 00:11

tuchel robi won po sezonie i tak

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

to jego ostatni sezon w PSG

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

Tuchel gówno znaczy

Nitrogen 10.02.2020 00:11

Bo wątpliwe żeby jakikolwiek klub go zgarnął

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

i on to pewnie zrobi xdd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

ale Wandzia powie, że tak ma zrobić

Nitrogen 10.02.2020 00:11

Jak go nie wykupi to Icardi kończy karierę

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:11

ostatnio Tuchekl cos wysapakl na Icara, cos czuje ze PSG go nie wykupi

Piter 10.02.2020 00:10

Ciekawe jaki budżet ma juventus taki realny bo oni jak nie wzmocnią pomocy to mogą dalej marzyć o LM

Nitrogen 10.02.2020 00:10

Chyba aż takim debilem żeby siedziec rok na rencie nie jest

Chuchu 10.02.2020 00:10

3-2 z hat trickiem Ikara chyba nawet było gorsze pod tym względem

Nitrogen 10.02.2020 00:10

Wie że Inter go nie sprzeda do Juve jak ma 2 lata kontraktu

Chuchu 10.02.2020 00:10

Bardziej bym się spodziewał takich emocji za tydzień w Rzymie a nie z gównianym Milanem, ale w sumie fajnie było obejrzeć tak emocjonujące derby pierwszy raz bardzo dawna

Ojciec SB 10.02.2020 00:10

a ikardi ma malego siurka

Ojciec SB 10.02.2020 00:10

Wanda itak powie ze Lukaku nie strzela w waznych meczach

Nitrogen 10.02.2020 00:09

Jestem tego pewny

Nitrogen 10.02.2020 00:09

Zostanie w PSG

Piter 10.02.2020 00:09

niech forsuje, ma do tego prawo

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:09

Wanda na siłę będzie forsowała transfer do juve

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:09

dokł

Nitrogen 10.02.2020 00:09

On nie ma nic do powiedzenia w swoim życiu

Piter 10.02.2020 00:09

jak piekarz pewnie w kolejce do metra czekałeś godzine minimum

Nitrogen 10.02.2020 00:09

Icardi swoją niezależność pokazał pół roku temu

Piekarz 10.02.2020 00:08

coś niesamowitego

Piekarz 10.02.2020 00:08

jezu ten gol De Vrija xdd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:08

poza tym to chyba Wanda bardziej nie chce niż sam Maurito

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się