Archiwum shoutboksa

Chuchu 10.02.2020 00:12

Pewnie znowu coś Wandzi nie odpowiada to Ikar grzecznie robi co mu każe

Nitrogen 10.02.2020 00:12

Po to są opcje wykupu xD

Nitrogen 10.02.2020 00:12

No to logiczne IM

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:12

ale wiadomo, że nie wezmą gościa, który nie chce dla nich grać

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:12

i jak PSG zapłaci to musi do nich dołączyć

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:12

ogólnie to Icardi ponoć nie ma nic do gadania

Nitrogen 10.02.2020 00:11

Skoro gość odmawia wykorzystania opcji wykupu xD

Piter 10.02.2020 00:11

tuchel robi won po sezonie i tak

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

to jego ostatni sezon w PSG

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

Tuchel gówno znaczy

Nitrogen 10.02.2020 00:11

Bo wątpliwe żeby jakikolwiek klub go zgarnął

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

i on to pewnie zrobi xdd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:11

ale Wandzia powie, że tak ma zrobić

Nitrogen 10.02.2020 00:11

Jak go nie wykupi to Icardi kończy karierę

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:11

ostatnio Tuchekl cos wysapakl na Icara, cos czuje ze PSG go nie wykupi

Piter 10.02.2020 00:10

Ciekawe jaki budżet ma juventus taki realny bo oni jak nie wzmocnią pomocy to mogą dalej marzyć o LM

Nitrogen 10.02.2020 00:10

Chyba aż takim debilem żeby siedziec rok na rencie nie jest

Chuchu 10.02.2020 00:10

3-2 z hat trickiem Ikara chyba nawet było gorsze pod tym względem

Nitrogen 10.02.2020 00:10

Wie że Inter go nie sprzeda do Juve jak ma 2 lata kontraktu

Chuchu 10.02.2020 00:10

Bardziej bym się spodziewał takich emocji za tydzień w Rzymie a nie z gównianym Milanem, ale w sumie fajnie było obejrzeć tak emocjonujące derby pierwszy raz bardzo dawna

Ojciec SB 10.02.2020 00:10

a ikardi ma malego siurka

Ojciec SB 10.02.2020 00:10

Wanda itak powie ze Lukaku nie strzela w waznych meczach

Nitrogen 10.02.2020 00:09

Jestem tego pewny

Nitrogen 10.02.2020 00:09

Zostanie w PSG

Piter 10.02.2020 00:09

niech forsuje, ma do tego prawo

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:09

Wanda na siłę będzie forsowała transfer do juve

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:09

dokł

Nitrogen 10.02.2020 00:09

On nie ma nic do powiedzenia w swoim życiu

Piter 10.02.2020 00:09

jak piekarz pewnie w kolejce do metra czekałeś godzine minimum

Nitrogen 10.02.2020 00:09

Icardi swoją niezależność pokazał pół roku temu

Piekarz 10.02.2020 00:08

coś niesamowitego

Piekarz 10.02.2020 00:08

jezu ten gol De Vrija xdd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:08

poza tym to chyba Wanda bardziej nie chce niż sam Maurito

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:08

tylko nie wezmą zawodnika, który powie, że nie chce grać u nich

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:08

a oni chcą go wykupić

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:08

bo rozumiem to tak, jakby PSG na niego narzekało

Claudio 10.02.2020 00:08

no ale tak to tam wyglada

Piter 10.02.2020 00:07

a że krychowiak się obsrał w psg to inny temat

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:07

Rozwiń

Piter 10.02.2020 00:07

Unai Emery wziął z sevilli do psg swojego chłopaka czyli to coś znaczy jednak

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:07

ale ja nie rozumiem Claudio o czym piszesz

Nitrogen 10.02.2020 00:07

Nie no pewnie obserwuje wcześniej

Claudio 10.02.2020 00:07

tylko zastanawia mnie jak to dziala w PSG. Dyr. SPortowy kupuje zawodnika a trener dopiero go sprawdza jak juz jest na treningu?

Nitrogen 10.02.2020 00:07

Był topowym pomocnikiem tej ligi całej w 2014/2015. Wybierany do 11 sezona.

Piter 10.02.2020 00:06

koleś jest killerem pola karnego i ludzie dawno powinni się nauczyć

Nitrogen 10.02.2020 00:06

Krychowiak miał bardzo dobrą techikę w Sevilli

Piter 10.02.2020 00:06

fajnie że Icardi nie ważne ile goli strzela zawsze jest dobijaczem :D

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:06

PSG chyba na niego nie narzeka

Claudio 10.02.2020 00:06

no tylko narzekanie jest na niego, gdyz jest jednowymiarowym napastnikiem DOBIJACZEM.......w sumie nie wiem na co liczylo PSG. Krychowiak nie gral bo "nie miał techniki" no a wczesniej nie wiedzieli jak gra? :D Dziwne te PSG.

Piter 10.02.2020 00:05

w końcówce meczu zrobiliśmy coś, czego nie zrobiło atletico w meczu z realem w finale gdzie skończyło się 4-1

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:05

pieknie

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:05

to godin tak podawal do sanczeza

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:04

problemem jest sam Icardi

Nitrogen 10.02.2020 00:04

No bywali gorsi napastnicy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:04

wykupić go na pewno chcą

Nitrogen 10.02.2020 00:04

18 bramek w tym sezonie w 26 meczach

Claudio 10.02.2020 00:04

mam nadzieje ze bedzie dawal z siebie jak najwiecej zeby go wykupili

Claudio 10.02.2020 00:03

no ostatnio slabiej gra, nawet narzekania sa na niego :D

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:03

Icardi ma chyba z 10 goli w lidze

Piter 10.02.2020 00:03

sadoski matka sie wstydzi

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:03

sadowski opisz co czujesz

Nitrogen 10.02.2020 00:03

Ładuje sporo

Nitrogen 10.02.2020 00:03

No Icardi raczej w Paryżu nie kaleczy

Piter 10.02.2020 00:03

randama to napisz do przemka i on sie ich spyta bo pewnie są kontaktem ze sobą blisko

Claudio 10.02.2020 00:02

ciekawe czy Wanda wolala ogladac kalectwo Ikara w paryżu, czy Inter który tak bardzo kochają ??

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:02

CHCIALBYM POZNAC ZDANIE KACPA S I JOACHIMA :lol:

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:02

Candreva i Young na ławce

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:02

i jest pięknie

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:02

na lewą stronę Gosens

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:01

a cancelo chyba nie grał w takim ustawieniu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:01

Ja wolę Meuniera, bo widziałem jak grał na wahadle

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:01

czyżby powrót do Milanu?

Piter 10.02.2020 00:01

szczerze mówiąc nie wiem za dużo o meunierze, ale za to wiem dużo o Cancelo i to jest cel nr.1 na lato na wahadło

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:01

Thiago Silva odchodzi z PSG

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:00

dlatego go mocno pragnę

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:00

to co grał...Poezja

Michellaga 10.02.2020 00:00

pewnie teraz chce z 3-4 mln netto

Piter 09.02.2020 23:59

ale przy tej nutce popłynąłem

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:59

a Meunier na wahadle na MŚ był wybitny

Michellaga 09.02.2020 23:59

wiec jeszcze renomy nie miał

Michellaga 09.02.2020 23:59

Meunier podpisywał ten kontrakt jak z brugii przechodził

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:59

no i robi won po sezonie

Michellaga 09.02.2020 23:59

ale netto

Michellaga 09.02.2020 23:59

u nas taki Borha zarabia 3 mln

Piter 09.02.2020 23:59

ciekawe czy mora podejmie rękawice czy będzie udawać że nie widzi

Michellaga 09.02.2020 23:58

no Meniur ma tylko 3,2 brutto

Piter 09.02.2020 23:57

na początku to brzmi jakby chciało powiedzieć "nero" albo "nera" xd

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:56

spokojnie można go ogarnąć

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:56

meunier ma 3,1 mln i to pewnie brutto

Piter 09.02.2020 23:56

niestety mateusz musiałem zastosować cenzurę aby siem nie zbanować

Michellaga 09.02.2020 23:56

różnie może byc

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:56

po to wazne

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:56

a co pod gwiazdami

Michellaga 09.02.2020 23:56

może Lukakakak go przekona

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:56

no i co pitere?

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:55

więc można więcej mu zaoferować

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się