Archiwum shoutboksa

SETE 09.02.2020 23:42

mysle, ze Handa na Lazio juz wroci chyba

Yascarr 09.02.2020 23:42

handicap 2:0 na pisde

Chuchu 09.02.2020 23:42

Uwaga bo jest szansa na Padellego z Lazio

Michellaga 09.02.2020 23:42

HANDA wróć

Kazam 09.02.2020 23:42

samir z jedna reka pewniejszy bylby

Piter 09.02.2020 23:42

no 3-0 dla juve lużno

Tifosinho 09.02.2020 23:42

Ja tak jak wyjmuje karnego Krystyny

Kazam 09.02.2020 23:42

handicap od razu :) \

Piter 09.02.2020 23:41

ja wyobrażam

SETE 09.02.2020 23:41

lozesz

Kazam 09.02.2020 23:41

wyobrazacie sobie padelego w meczu z dzuwe? :D

Michellaga 09.02.2020 23:41

i pewnie to veciniak bedzie kluczowy

SETE 09.02.2020 23:41

cos lepszego niz Radu

Piter 09.02.2020 23:41

jaka podnieta hakanem ogromna przez komentatorów a poza strzałem to turek był tragiczny

Michellaga 09.02.2020 23:41

przejdzie kluczowy mecz zjuve

Endru 09.02.2020 23:41

Padelli zwykly padalec potrzebujemy Radu na lawe

Kazam 09.02.2020 23:41

bo drugie zycie dostal :D widmo ewertonow jakis bylo blisko

SETE 09.02.2020 23:40

umiejetnosci marne to prawda

SETE 09.02.2020 23:40

ale walczyl, widac ze ambicja byla

Kazam 09.02.2020 23:40

to gowniak pospolity, ale umie sie czasem dobrze ustawic

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:40

Padelli przy 2 golu jakoś dziwnie ręce przed siebie wypychał zamiast chociaż je rozłożyć i powiększyć powierzchnię ciała...

Kazam 09.02.2020 23:40

zaden charakter - po prostu strzelil i tyle

Michellaga 09.02.2020 23:40

i nagle coś z niczego robi

Michellaga 09.02.2020 23:40

a przychodzi kluczowy mecz z Lazio Derby czy mecze w LM

Kazam 09.02.2020 23:40

ale bramke strzelil :)

SETE 09.02.2020 23:40

ALe Vecino pokazal charaker, trzeba oddac

SETE 09.02.2020 23:40

Golini i niech sie szlifuje przy Samirze

Michellaga 09.02.2020 23:39

Vecino do bólu przeciętny

Kazam 09.02.2020 23:39

niech golliniego sprobuja wyciagnac

SETE 09.02.2020 23:39

u Daniele

SETE 09.02.2020 23:39

to jasne, ale umiejetnosci tez sa mocno przecietne

Kazam 09.02.2020 23:39

:D

Piter 09.02.2020 23:39

jak elegancko bez przepychanek

Piter 09.02.2020 23:39

:lol:

Michellaga 09.02.2020 23:39

co najmniej dziwny ewenement

Michellaga 09.02.2020 23:38

jak ważny mecz zawsze coś odpali

Kazam 09.02.2020 23:38

padelli niepewny bo nie ma rytmu meczowwgo

Michellaga 09.02.2020 23:38

jeszcze ten Veciniak

SETE 09.02.2020 23:38

Nawet Rebic byl zdziwiony

SETE 09.02.2020 23:38

po prostu nie trafil w pilke :)

Kazam 09.02.2020 23:38

to tak jakbys oczekiwal od newmaldiniego rozsadnych komentarzy

SETE 09.02.2020 23:38

Handa tej 1 by nie przepuscil to pewne, Padelli widac ze nie w rytmie meczowym

Piter 09.02.2020 23:38

no padelli na pewno musiał gacie w przerwie meczu zmieniać

Chuchu 09.02.2020 23:38

Ten strzał Ibry praktycznie prosto w niego leciał a ten dziurawe ręce

Kazam 09.02.2020 23:38

a jak mial sie nie obsrac jak nie gral od kilku lat? :)

SETE 09.02.2020 23:37

oby bo Padelli dzisiaj sie obsral

Chuchu 09.02.2020 23:37

Nie zwalam gównianej 1. połowy na Padellego ale patrząc na te gole to przy obu Samir by to na luzie wyjął

Kazam 09.02.2020 23:37

oby

Alfa 09.02.2020 23:37

na lazio handa wroci?

SETE 09.02.2020 23:37

mam nadzieje, ze zrobia jak Juve Buffon./ Wojtek

Kazam 09.02.2020 23:37

sete, to pewne

SETE 09.02.2020 23:37

sytuacja z Handa mam nadzieje,ze sprawi, ze poszukamy juz w lecie konkretnego bramkarza, ktory za rok/dwa zastapi Hande

Yascarr 09.02.2020 23:37

Michał Borkowski @mbork88 · 1h Straszny paździerz w tym Mediolanie. Jaka szkoda, że w tym mieście nie mają projektu na miarę tego z Berlina...

Piekarz 09.02.2020 23:37

ale fajnie że się postarali dzisiaj to przynajmniej fajne derby były a nie taki jak ostatnio zazwyczaj

Piter 09.02.2020 23:36

można się śmiać ale Ibra nas dziś porobił

Piekarz 09.02.2020 23:36

ten klub to wydmuszka totalna

Kazam 09.02.2020 23:36

to by sie zgadzalo :) zwlaszcza na koniec jak schodzil z boiska

Piekarz 09.02.2020 23:36

wielka mentalność działająca wtedy jak napier.dala się na maksa i wszystko idzie po myśli xD

Piekarz 09.02.2020 23:36

Milan o twarzy Ibry heh

Kazam 09.02.2020 23:35

dlugo sie nie obroni przez laurentisem

Kazam 09.02.2020 23:35

lepiej postawic na zwolnienie gatudza

Piter 09.02.2020 23:35

stawianie takich kursów to proszenie się o obsranie kuponu

Piter 09.02.2020 23:35

przy 0-1 dla lecce było na napoli 1,7 więc przed meczem ile mogło być? 1,35 xd

Kazam 09.02.2020 23:34

xDDD

Czarson 09.02.2020 23:34

Samo życie

Kazam 09.02.2020 23:34

czuczu ;D

Piter 09.02.2020 23:33

krul > kloszard jednak oficjalnie

Kazam 09.02.2020 23:33

pioli krul normalnie

Piekarz 09.02.2020 23:33

jezu

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:33

:lol:

Piekarz 09.02.2020 23:33

Xdddddddddddddddddd

Piekarz 09.02.2020 23:33

Jalapeno 9 lutego 2020, 21:43 Najlepsze jest to, że nie ma się do czego przyczepić. Pioli na razie taktycznie zjadł i wysrał geniusza Conte, a przypominam, że to Inter ma lepszych graczy.

Kazam 09.02.2020 23:33

emocje go poniosly

Kazam 09.02.2020 23:33

Klinsiemu mozna wybaczyc, to szanowany juzer

jaszczomb 09.02.2020 23:33

ale 1 polowa byla ultra fatalna xd

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:33

przeprosiny to za malo

Tifosinho 09.02.2020 23:32

No to Toro się przełamie ;)

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:32

co zrobimy z klinsim? Wydaje mi sie ze trzeba mu zadac jakas pokute za blazenskie zachowanie w przerwie

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:32

bo ktoś nick taki zrobił sobie na seriea.pl

Piter 09.02.2020 23:32

następny mecz milan ma z torino u siebie chyba

Alfa 09.02.2020 23:32

chyba tak znawca

Kazam 09.02.2020 23:31

teraz milan w nastepnym meczu z ogorami zbiera baty

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:31

a ten cały Boysan czasem nie żyje?

Kazam 09.02.2020 23:31

dokl, zaiste fascynujace

ZnawcaCalcio 09.02.2020 23:31

BOYSSAN Właśnie widziałem wielki transparent z Twoim nickiem, hehe. Widać, że w Mediolanie masz respect. A tak odkładając żarty na bok, to po pierwsze - zazdroszczę, bo emocje musiały być ogromne przy takim meczu, a po drugie - opowiadaj jak wrażenia. Chociaż w kilku zdaniach. :)

Alfa 09.02.2020 23:31

przez ostatnie 10 lat meczow o podobnej dramaturgii bylo bez liku

Vancore 09.02.2020 23:31

di bello ty szmaciarzu przepros parme skurvysynu

Piekarz 09.02.2020 23:31

fascynuje mnie to niestety

Piekarz 09.02.2020 23:31

Paolo Zatonelliostatnio aktywny: godzinę temu9 lutego 2020, 21:35 Ta połowa pokazuje, jakie mamy możliwości - wszystko jest w głowach. Na taki Milan się czeka!

Luki165 09.02.2020 23:31

Pozdrów ll

Kazam 09.02.2020 23:31

xd

Alfa 09.02.2020 23:31

a ja tam nie lubie takich meczy, wole spokojne 5-0

miniu86 09.02.2020 23:31

XD

Piekarz 09.02.2020 23:30

Inzaghi4ever 9 lutego 2020, 21:35 2:0 JAZDA Z KUR.WAMI! PO 5:0

CzarodziejCzasu 09.02.2020 23:30

jezu jaka bekaa

Alfa 09.02.2020 23:30

xdddd

Luki165 09.02.2020 23:30

Byłem na najpiękniejszyym meczu

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625723

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się