Archiwum shoutboksa

Piekarz 10.02.2020 00:28

Icardi ma obrzydliwy mental

Piter 10.02.2020 00:28

nie było

Piter 10.02.2020 00:28

wracają chłopaki z wypożyczeń i mamy kompletna kadrę, jeszcze na lewej Dalbert

horrorshow86 10.02.2020 00:28

Był spalony przy golu na 2:2?

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:28

xd

Piekarz 10.02.2020 00:28

zapierydolę zaraz Ci

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:28

a nie podoba ci sie atak Lautaro Lukaku Alexis Icardi?

Nitrogen 10.02.2020 00:28

Jakieś dyle jakieś endra czy inne kłaniesie

Piekarz 10.02.2020 00:28

co.

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:28

piekarz

Piter 10.02.2020 00:28

w żadnym wypadku

Nitrogen 10.02.2020 00:27

SB to dla beki jest

Piter 10.02.2020 00:27

nikt nie ma tak dobrego czatu

Piter 10.02.2020 00:27

przede wszystkim Inter oferuje najlepsze SB ever i tak jest od kilkunastu już lat

Piekarz 10.02.2020 00:27

Ty durniu

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:27

podobnie Icardi Mauro

Nitrogen 10.02.2020 00:27

Nie

Piter 10.02.2020 00:27

nitrogen nie zastanawiałeś się aby zostawić ten milan w piizdu skoro tu masz lepiej?

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:26

Perisic moglby odbudowac sie pod Conte jak Sanchez

Piekarz 10.02.2020 00:26

gnoju pieprzony

Piekarz 10.02.2020 00:26

i pragniesz powrotu Perisraka

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:26

Wahadła, jakiś śp-Tonali

Piekarz 10.02.2020 00:26

CzarodziejCzasu a Ty rozważasz gnojku niewykupienie Alexisa Sancheza

Kredence 10.02.2020 00:26

no przepraszam bardzo ale pisales mi to co innego xD

Nitrogen 10.02.2020 00:26

Jak 3/4 Milana ale na pewno nie jest słaby

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:26

no zastanowcie sie

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:26

czy my nie mamy powazniejszych problemow od skriniara

Kredence 10.02.2020 00:26

xdddd

Nitrogen 10.02.2020 00:26

Słabszy to miał to oczywiste

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:26

w zespole ktory dopiero sie buduje

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:26

Rozwazacie sprzedawanie kluczowego pilkarza w dobrym wieku

Piekarz 10.02.2020 00:26

Xd

Kredence 10.02.2020 00:26

Nitrogen a Ty dalej bedziesz pieprzyc ze Romagnoli nie ma slabszego sezonu czy juz Ci przeszlo ?

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:26

inaczej to nie

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:26

no pisałem, że jak kogoś konkretnego by wzięli to sprzedać

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:25

widze ze kompletnie nie macie pojecia o budowie zespolu.

Chuchu 10.02.2020 00:25

I kogo za niego kupic niby?

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:25

ale obawiam się że nasi spróbują ściągnąć Umtitiego

Nitrogen 10.02.2020 00:25

Zauważyłem, że lubicie sobie tu posiedzieć i popieprzyć

Piter 10.02.2020 00:25

mamy kompletną kadrę

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:25

Skriniara za 90-100 mln spokojnie można oddać

Piter 10.02.2020 00:25

Po głębszych przemyśleniach dochodzę do wniosku że jak wróci Icardi Joao Mario Ninja i Perisić to my tak naprawdę nie potrzebujemy wzmocnień

Piekarz 10.02.2020 00:25

jeśli on wróci do formy. a wraca. to nie możemy go nie wykupić.

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:24

i co jeszcze powiesz ciekawego

Piekarz 10.02.2020 00:24

przypominam że Sanchez jest ciągle tak naprawdę w zwyczajnym wieku

Kredence 10.02.2020 00:24

to jest oczywiste i tylko slepy tego nie zauwaza xD

Piter 10.02.2020 00:24

a może ninja do UTD a Sanchez do nas wymiana 1:1

Kredence 10.02.2020 00:24

no robil babole Bastoni , ale Skriniar zrobil ich wiecej

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:24

bo Bastoni daje nam większe opcje przy wyprowadzaniu piłki

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:24

inaczej to nie ma sensu

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:24

a Untied puscic go do 20 baniek

Piter 10.02.2020 00:24

czysto piłkarsko to Barella robi każdego u nas

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:24

Sanchez musialby obnizyc zarobki do 5

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

i widać, że Conte pragnie na niego stawiać coraz mocniej

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

ale gościu jest mega perespektywiczny

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

i ja to widziałem

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

i na im.com pisali wiele razy

Piekarz 10.02.2020 00:23

i co teraz powiecie

Piekarz 10.02.2020 00:23

Alexis Sanchez "czysto piłkarsko" jest najlepszym zawodnikiem w kadrze może obok De Vrija i Handy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

Bastoni robił babole i komentatorzy eleven to mówią

Kredence 10.02.2020 00:23

XD

Chuchu 10.02.2020 00:23

Jak to za Skriniara? Skriniar nigdzie nie odchodzi

Piter 10.02.2020 00:23

nie muszę ci nic udowadniać człowieku, nie chcesz wierzyć to się okłamuj :lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:23

prosze co czujesz wtedy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:23

no ale wyobraz sobie lipiec i Icardiego, Perisicia i Nainggolana w Gentile

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

inaczej nie sprzedawać

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:23

Ale za Skriniara musi przyjść konkretne nazwisko, a nie Kumbulla

Kredence 10.02.2020 00:22

udowodnik Piter, podaj babole Bastoniego

Piekarz 10.02.2020 00:22

nie sprowokujesz mnie

VVujek 10.02.2020 00:22

no może nie najsłabszy jakby nie liczyć meczów z lewej strony

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:22

ocen Piekarz

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:22

upamecano też w kręgu zaInteresowania Bayernu

Piekarz 10.02.2020 00:22

dla mnie Skriniar na prawej > Bastoni na lewej wciąż

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:22

przyjada na zgrupiwanie

Piter 10.02.2020 00:22

jakie fakty, przecież z tej czwórki najwięcej baboli zrobił Bastoni

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:22

fajnie ze latem wracaja Perisic Nainggolan i Icardi co

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:22

bo wróci Sule i Lucas, a oni są raczej przeznaczeni do gry w 1 składzie

Kredence 10.02.2020 00:22

czas przestac sie oszukiwac

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:22

w sumie ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja Alaby

Kredence 10.02.2020 00:22

niestety ale fakty sa brutalne, Skirniar jest najslabszy z czwórki Godin Vrij Bastoni Skriniar

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

Davies*

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:21

a jak sanchez zaczalby strzelac to szkoda bedzie go to utd oddawac

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

niesamowity dzik

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

i Davis w Bayerne

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

wiele bym dał żeby do nas dołączył, ale to raczej nierealne

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:21

wiadomo ze Kumbulla i Tonali to cele na lato

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:21

Oglądałem dzisiaj Bayern-Lipsk i Upamecano jest niesamowity

Kredence 10.02.2020 00:21

za odpowiednia cene

Kredence 10.02.2020 00:21

to samo pisalem wtedy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:20

a skriniar na prawej stronie jest do przelkniecia

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

za odpowiednią cenę Kredence

VVujek 10.02.2020 00:20

już dawno przekonałem się do sprzedaży Vecino

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:20

i wtedy mozemy wrocic to grania dwojka

Kredence 10.02.2020 00:20

widze IM delikatna zmiana co do Skriniara

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:20

nie zapominaj ze za 2 sezony takiego Conte moze nie byc

Piter 10.02.2020 00:20

Mateusz co taki kąśliwy

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

ale wtedy Kumbulla i jakiś dzik

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

to czemu nie

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:20

jakby ktoś dał 100 mln

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:19

jako pół lewy środkowy jest bardzo słaby

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się