Archiwum shoutboksa

Alfa 10.02.2020 08:53

xdddddddd

InteristaNagato 10.02.2020 08:52

albo zszedł na zawał

InteristaNagato 10.02.2020 08:52

pewnie spi do tej pory nawalony w trupa xD

InteristaNagato 10.02.2020 08:51

a no luki był

InteristaNagato 10.02.2020 08:50

ostatni raz na derbach byłem na 1:0 Icar w doliczonym czasie

Alfa 10.02.2020 08:49

luki chyba byl

Alfa 10.02.2020 08:46

aaa myslalem ze byles cos kiedys mowiles ze lecisz na derby

InteristaNagato 10.02.2020 08:42

Dopiero na Napoli w maju lece

InteristaNagato 10.02.2020 08:42

alfa nie byłem

Alfa 10.02.2020 08:37

bulwa opisz emocje na stadionie

Alfa 10.02.2020 08:37

Nerazzurri President Steven Zhang: “Inter, You Are The Hope & Light Of All”

Mendjolan 10.02.2020 08:36

:cenzor: do 2 zasnąć nie mogłem, teraz z :cenzor: w robocie siedze. Nie przestanie mnie ta drużyna nigdy zaskakiwać

Weo 10.02.2020 08:27

nigdy nie lekceważ Interu

InteristaNagato 10.02.2020 08:27

mecz trwa 90 minut

InteristaNagato 10.02.2020 08:27

no dlatego beka z takich

jaszczomb 10.02.2020 08:26

no bo grali ujnie w 1 polowie xd

Weo 10.02.2020 08:26

dobrze że mnie nie było wczoraj na sb

InteristaNagato 10.02.2020 08:24

pluli*

InteristaNagato 10.02.2020 08:24

jak plulu na Inter przenajświętszy

InteristaNagato 10.02.2020 08:24

ale mam beke z ludzi w przerwie

Weo 10.02.2020 08:23

Handa wróci na Lazio?

Alfa 10.02.2020 08:14

CdS - Inter are searching for a new keeper on the free agent market. Viviano is one of the options. Xddd

jaszczomb 10.02.2020 07:51

Tak w sumie to przepraszam, za pitolenie na sb wczoraj w czasie przerwy. FORZA Inter :)

jaszczomb 10.02.2020 07:51

Witam

FENDI_SOSA 10.02.2020 05:50

ymcmI

FENDI_SOSA 10.02.2020 05:50

aye ayee

Piekarz 10.02.2020 02:53

XD

maverik 10.02.2020 02:50

“Siamo andati nella merda nel primo tempo” - Stefan de Vrij xdd

Piekarz 10.02.2020 02:15

i taka jest prawda

Piekarz 10.02.2020 02:15

wygraliśmy

macyek 10.02.2020 02:10

dobra jeszcze piąty raz hajlajtsy i spatu, dobranoc!

Nitrogen 10.02.2020 01:03

Dokł

Chuchu 10.02.2020 01:02

"Give me the fuckin' ball !! "

Nitrogen 10.02.2020 01:02

I Anglia won w grupie

Nitrogen 10.02.2020 01:02

2014

Nitrogen 10.02.2020 01:02

Poza Seamanem

Chuchu 10.02.2020 01:02

Ale mistrzostwa miał dobre, ale który to był rok?

Nitrogen 10.02.2020 01:02

Angielscy bramkarze zawsze są gówniani

Nitrogen 10.02.2020 01:02

Zawsze był gówniany

Chuchu 10.02.2020 01:02

Grzeje ławę w Burnley obecnie

Chuchu 10.02.2020 01:01

Harta pewnie z mistrzostw pamiętacie, ale to dawno już nie jest ten zawodnik, teraz jest gówniany podobno

ZnawcaCalcio 10.02.2020 01:00

Hart? Już wolę Padellego

Snake86 10.02.2020 01:00

Hart spoko opcja na 2 GK, pytanie jaka pensja

ZnawcaCalcio 10.02.2020 01:00

który? przyznać się

Snake86 10.02.2020 00:59

Zresztą bym tak nie jechał po Padellim bo Zlatan wszedł na plecy Godinowi przy 1 golu, a Skriniar go zgubił przy drugim, więc tak rzadko grający golkiper mógł nie mieć szans.

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:59

gowno mnie to obchodzi

Chuchu 10.02.2020 00:59

No ale Radu młody to może nie chcieć na ławie siedzieć

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:59

czuję, że nasi będą chcieli w przyszłości dać szansę Radu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:59

Hart pokazał klasę w Torino

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:59

wroci Radu i tyle

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:59

Hart :lol:

Chuchu 10.02.2020 00:59

Z bardziej znanych nazwisk Hartowi się kontrakt kończy, ale on pewnie nie lepszy od Padellego

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:58

Padelli przychodził jak mieliśmy problemy z FFP

Snake86 10.02.2020 00:58

I tak już mówiło się o tym że Berni odejdzie po sezonie, Padelli wejdzie na trzeciego GK, więc ktoś dojdzie. Chyba że wróci Radu albo Brazao, ale ten drugi chyba za młody jeszcze żeby siedział na ławce

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:58

no to Radu

Chuchu 10.02.2020 00:58

No raczej jak najmniejszym kosztem ten temat nasi będą chcieli załatwić

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:58

ale dlaczego za friko?

Chuchu 10.02.2020 00:57

No ale za friko nie ma ciekawych bramkarzy latem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:57

no ale teraz wiadomo ze zajmiemy sie tym tematem latem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:57

nawet jak sie sparingi ogladalo letnie to typ mocmno niepewnie wygladal

Nitrogen 10.02.2020 00:56

Był jakiś mecz bodajże z Pordenone gdzie dobrze broniłi był zbawicielem na ławce

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:56

poza torino typ krzatal sie po serie b

Nitrogen 10.02.2020 00:56

No niekoniecznie

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

maks numer 3

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

a Padelli to od poczatku wiadomo bylo ze to gowno

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

KOzakiem to byl Castellazzi

Chuchu 10.02.2020 00:55

:lol:

Piekarz 10.02.2020 00:55

np. przy okazji NAPOLI

Chuchu 10.02.2020 00:55

Ale teraz to ręcznik straszny niestety

Piekarz 10.02.2020 00:55

pogadamy kiedy indziej

Piekarz 10.02.2020 00:55

siema

Piekarz 10.02.2020 00:55

na piwo jakieś

Piekarz 10.02.2020 00:55

ej dobra idę już

Chuchu 10.02.2020 00:55

Grał regularnie w Torino

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

:lol:

Chuchu 10.02.2020 00:54

Na pewno lepszym niż Carrizo

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:54

no wlasnie nie byl xD

Piekarz 10.02.2020 00:54

może i by tak było gdyby nie fakt że Handa grał w każdym meczu xD

Chuchu 10.02.2020 00:54

Padelli jak przychodził był solidnym bramkarzem

Piekarz 10.02.2020 00:54

chociaż ja w sumie myślałem że Padelli to sensowny drugi gk

Piekarz 10.02.2020 00:54

zaniedbaliśmy kwestię tych rezerwowych bramkarzy

Chuchu 10.02.2020 00:54

2014, to Berni już tyle lat z nami jest? :O

Chuchu 10.02.2020 00:53

Ale jest w odwodzie jeszcze Berni

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:53

widzieliscie to :lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:53

mobile.twitter.com/d_banque/status/1226616368876937224 :lol :lol:

Chuchu 10.02.2020 00:53

xD

Piekarz 10.02.2020 00:52

zobaczymy

Piekarz 10.02.2020 00:52

i wziąć innego

Piekarz 10.02.2020 00:52

jak ktoś będzie fikał to może go nie powołać po prostu

Piekarz 10.02.2020 00:52

będzie tam miał władzę absolutną

Piekarz 10.02.2020 00:52

myślę że Mancini jako trener kadry może być strzałem w dziesiątkę

Nitrogen 10.02.2020 00:51

I o takiej generacji przeciwników

Kredence 10.02.2020 00:51

to prawda

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:51

Włochy ogarnął, to trzeba mu przyznać, ale Conte mógł marzyć o takiej generacji piłkarzy

Piekarz 10.02.2020 00:51

Conte też wyjaśniała póki co

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się