Archiwum shoutboksa

FENDI_SOSA 10.02.2020 05:50

ymcmI

FENDI_SOSA 10.02.2020 05:50

aye ayee

Piekarz 10.02.2020 02:53

XD

maverik 10.02.2020 02:50

“Siamo andati nella merda nel primo tempo” - Stefan de Vrij xdd

Piekarz 10.02.2020 02:15

i taka jest prawda

Piekarz 10.02.2020 02:15

wygraliśmy

macyek 10.02.2020 02:10

dobra jeszcze piąty raz hajlajtsy i spatu, dobranoc!

Nitrogen 10.02.2020 01:03

Dokł

Chuchu 10.02.2020 01:02

"Give me the fuckin' ball !! "

Nitrogen 10.02.2020 01:02

I Anglia won w grupie

Nitrogen 10.02.2020 01:02

2014

Nitrogen 10.02.2020 01:02

Poza Seamanem

Chuchu 10.02.2020 01:02

Ale mistrzostwa miał dobre, ale który to był rok?

Nitrogen 10.02.2020 01:02

Angielscy bramkarze zawsze są gówniani

Nitrogen 10.02.2020 01:02

Zawsze był gówniany

Chuchu 10.02.2020 01:02

Grzeje ławę w Burnley obecnie

Chuchu 10.02.2020 01:01

Harta pewnie z mistrzostw pamiętacie, ale to dawno już nie jest ten zawodnik, teraz jest gówniany podobno

ZnawcaCalcio 10.02.2020 01:00

Hart? Już wolę Padellego

Snake86 10.02.2020 01:00

Hart spoko opcja na 2 GK, pytanie jaka pensja

ZnawcaCalcio 10.02.2020 01:00

który? przyznać się

Snake86 10.02.2020 00:59

Zresztą bym tak nie jechał po Padellim bo Zlatan wszedł na plecy Godinowi przy 1 golu, a Skriniar go zgubił przy drugim, więc tak rzadko grający golkiper mógł nie mieć szans.

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:59

gowno mnie to obchodzi

Chuchu 10.02.2020 00:59

No ale Radu młody to może nie chcieć na ławie siedzieć

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:59

czuję, że nasi będą chcieli w przyszłości dać szansę Radu

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:59

Hart pokazał klasę w Torino

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:59

wroci Radu i tyle

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:59

Hart :lol:

Chuchu 10.02.2020 00:59

Z bardziej znanych nazwisk Hartowi się kontrakt kończy, ale on pewnie nie lepszy od Padellego

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:58

Padelli przychodził jak mieliśmy problemy z FFP

Snake86 10.02.2020 00:58

I tak już mówiło się o tym że Berni odejdzie po sezonie, Padelli wejdzie na trzeciego GK, więc ktoś dojdzie. Chyba że wróci Radu albo Brazao, ale ten drugi chyba za młody jeszcze żeby siedział na ławce

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:58

no to Radu

Chuchu 10.02.2020 00:58

No raczej jak najmniejszym kosztem ten temat nasi będą chcieli załatwić

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:58

ale dlaczego za friko?

Chuchu 10.02.2020 00:57

No ale za friko nie ma ciekawych bramkarzy latem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:57

no ale teraz wiadomo ze zajmiemy sie tym tematem latem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:57

nawet jak sie sparingi ogladalo letnie to typ mocmno niepewnie wygladal

Nitrogen 10.02.2020 00:56

Był jakiś mecz bodajże z Pordenone gdzie dobrze broniłi był zbawicielem na ławce

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:56

poza torino typ krzatal sie po serie b

Nitrogen 10.02.2020 00:56

No niekoniecznie

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

maks numer 3

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

a Padelli to od poczatku wiadomo bylo ze to gowno

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

KOzakiem to byl Castellazzi

Chuchu 10.02.2020 00:55

:lol:

Piekarz 10.02.2020 00:55

np. przy okazji NAPOLI

Chuchu 10.02.2020 00:55

Ale teraz to ręcznik straszny niestety

Piekarz 10.02.2020 00:55

pogadamy kiedy indziej

Piekarz 10.02.2020 00:55

siema

Piekarz 10.02.2020 00:55

na piwo jakieś

Piekarz 10.02.2020 00:55

ej dobra idę już

Chuchu 10.02.2020 00:55

Grał regularnie w Torino

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:55

:lol:

Chuchu 10.02.2020 00:54

Na pewno lepszym niż Carrizo

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:54

no wlasnie nie byl xD

Piekarz 10.02.2020 00:54

może i by tak było gdyby nie fakt że Handa grał w każdym meczu xD

Chuchu 10.02.2020 00:54

Padelli jak przychodził był solidnym bramkarzem

Piekarz 10.02.2020 00:54

chociaż ja w sumie myślałem że Padelli to sensowny drugi gk

Piekarz 10.02.2020 00:54

zaniedbaliśmy kwestię tych rezerwowych bramkarzy

Chuchu 10.02.2020 00:54

2014, to Berni już tyle lat z nami jest? :O

Chuchu 10.02.2020 00:53

Ale jest w odwodzie jeszcze Berni

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:53

widzieliscie to :lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:53

mobile.twitter.com/d_banque/status/1226616368876937224 :lol :lol:

Chuchu 10.02.2020 00:53

xD

Piekarz 10.02.2020 00:52

zobaczymy

Piekarz 10.02.2020 00:52

i wziąć innego

Piekarz 10.02.2020 00:52

jak ktoś będzie fikał to może go nie powołać po prostu

Piekarz 10.02.2020 00:52

będzie tam miał władzę absolutną

Piekarz 10.02.2020 00:52

myślę że Mancini jako trener kadry może być strzałem w dziesiątkę

Nitrogen 10.02.2020 00:51

I o takiej generacji przeciwników

Kredence 10.02.2020 00:51

to prawda

ZnawcaCalcio 10.02.2020 00:51

Włochy ogarnął, to trzeba mu przyznać, ale Conte mógł marzyć o takiej generacji piłkarzy

Piekarz 10.02.2020 00:51

Conte też wyjaśniała póki co

Chuchu 10.02.2020 00:51

to ten mecz chyba

Kredence 10.02.2020 00:50

LM brutalnie go wyjasniala Piekarz , tam nie mial przewagi kadrowej jak w serie a

Piekarz 10.02.2020 00:50

tzn. no i tak i nie Kredens

Chuchu 10.02.2020 00:50

To było na Meazza czy w Rzymie? :D

Kredence 10.02.2020 00:50

masz prawo

Piekarz 10.02.2020 00:50

polemizowałbym

Kredence 10.02.2020 00:50

gosc ma lepsza kariere trenerska niz rzeczywiste umiejetnosci

Piekarz 10.02.2020 00:50

nom

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:49

bo z tym nie radzil sobie nigdy

Piekarz 10.02.2020 00:49

bo się raczej nie zmieni

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:49

do momentu kryzysu w szatni

Kredence 10.02.2020 00:49

Mancini generalnie mial sporo szczescia w karierze ze trafil w odpowiednim momencie do Interu a potem City

Piekarz 10.02.2020 00:49

ale tego się już nigdy nie dowiemy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:49

tylko ze Mancini mega sobie radzil z tamta kadra

Piekarz 10.02.2020 00:49

możliwe że byłby naprawdę wielkim trenerem gdyby był bardziej ludzki i rozumiał lepiej piłkarzy

Chuchu 10.02.2020 00:49

W sumie z Melo szkoda, że taki debil, bo w piłkę grać umiał

Chuchu 10.02.2020 00:49

Wszyscy, dosłownie wszyscy oglądający ten mecz widzieli, że Melo nie wytrzymuje psychicznie i coś odwali zaraz, ale Mancio go trzymał

Kredence 10.02.2020 00:48

niestety

Kredence 10.02.2020 00:48

no bufon typowy

CzarodziejCzasu 10.02.2020 00:48

gdybym mial poddac nastepce COnte to wybieralbym miedzy Allegrim i Mancinim chyba

Piekarz 10.02.2020 00:48

i narcystyczny

Piekarz 10.02.2020 00:48

on sam jest taki jakiś robotyczny

Chuchu 10.02.2020 00:48

Wszystko zmienił

Piekarz 10.02.2020 00:48

Mancio naprawdę rozumie piłkę, trochę mniej rozumie ludzi

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się