ymcmI
aye ayee
XD
“Siamo andati nella merda nel primo tempo” - Stefan de Vrij xdd
i taka jest prawda
wygraliśmy
dobra jeszcze piąty raz hajlajtsy i spatu, dobranoc!
Dokł
"Give me the fuckin' ball
"
I Anglia won w grupie
2014
Poza Seamanem
Ale mistrzostwa miał dobre, ale który to był rok?
Angielscy bramkarze zawsze są gówniani
Zawsze był gówniany
Grzeje ławę w Burnley obecnie
Harta pewnie z mistrzostw pamiętacie, ale to dawno już nie jest ten zawodnik, teraz jest gówniany podobno
Hart? Już wolę Padellego
Hart spoko opcja na 2 GK, pytanie jaka pensja
który? przyznać się
Zresztą bym tak nie jechał po Padellim bo Zlatan wszedł na plecy Godinowi przy 1 golu, a Skriniar go zgubił przy drugim, więc tak rzadko grający golkiper mógł nie mieć szans.
gowno mnie to obchodzi
No ale Radu młody to może nie chcieć na ławie siedzieć
czuję, że nasi będą chcieli w przyszłości dać szansę Radu
Hart pokazał klasę w Torino
wroci Radu i tyle
Hart
Z bardziej znanych nazwisk Hartowi się kontrakt kończy, ale on pewnie nie lepszy od Padellego
Padelli przychodził jak mieliśmy problemy z FFP
I tak już mówiło się o tym że Berni odejdzie po sezonie, Padelli wejdzie na trzeciego GK, więc ktoś dojdzie. Chyba że wróci Radu albo Brazao, ale ten drugi chyba za młody jeszcze żeby siedział na ławce
no to Radu
No raczej jak najmniejszym kosztem ten temat nasi będą chcieli załatwić
ale dlaczego za friko?
No ale za friko nie ma ciekawych bramkarzy latem
no ale teraz wiadomo ze zajmiemy sie tym tematem latem
nawet jak sie sparingi ogladalo letnie to typ mocmno niepewnie wygladal
Był jakiś mecz bodajże z Pordenone gdzie dobrze broniłi był zbawicielem na ławce
poza torino typ krzatal sie po serie b
No niekoniecznie
maks numer 3
a Padelli to od poczatku wiadomo bylo ze to gowno
KOzakiem to byl Castellazzi
np. przy okazji NAPOLI
Ale teraz to ręcznik straszny niestety
pogadamy kiedy indziej
siema
na piwo jakieś
ej dobra idę już
Grał regularnie w Torino
Na pewno lepszym niż Carrizo
no wlasnie nie byl xD
może i by tak było gdyby nie fakt że Handa grał w każdym meczu xD
Padelli jak przychodził był solidnym bramkarzem
chociaż ja w sumie myślałem że Padelli to sensowny drugi gk
zaniedbaliśmy kwestię tych rezerwowych bramkarzy
2014, to Berni już tyle lat z nami jest? :O
Ale jest w odwodzie jeszcze Berni
widzieliscie to
mobile.twitter.com/d_banque/status/1226616368876937224 :lol
xD
zobaczymy
i wziąć innego
jak ktoś będzie fikał to może go nie powołać po prostu
będzie tam miał władzę absolutną
myślę że Mancini jako trener kadry może być strzałem w dziesiątkę
I o takiej generacji przeciwników
to prawda
Włochy ogarnął, to trzeba mu przyznać, ale Conte mógł marzyć o takiej generacji piłkarzy
Conte też wyjaśniała póki co
to ten mecz chyba
LM brutalnie go wyjasniala Piekarz , tam nie mial przewagi kadrowej jak w serie a
tzn. no i tak i nie Kredens
To było na Meazza czy w Rzymie?
masz prawo
polemizowałbym
gosc ma lepsza kariere trenerska niz rzeczywiste umiejetnosci
nom
bo z tym nie radzil sobie nigdy
bo się raczej nie zmieni
do momentu kryzysu w szatni
Mancini generalnie mial sporo szczescia w karierze ze trafil w odpowiednim momencie do Interu a potem City
ale tego się już nigdy nie dowiemy
tylko ze Mancini mega sobie radzil z tamta kadra
możliwe że byłby naprawdę wielkim trenerem gdyby był bardziej ludzki i rozumiał lepiej piłkarzy
W sumie z Melo szkoda, że taki debil, bo w piłkę grać umiał
Wszyscy, dosłownie wszyscy oglądający ten mecz widzieli, że Melo nie wytrzymuje psychicznie i coś odwali zaraz, ale Mancio go trzymał
niestety
no bufon typowy
gdybym mial poddac nastepce COnte to wybieralbym miedzy Allegrim i Mancinim chyba
i narcystyczny
on sam jest taki jakiś robotyczny
Wszystko zmienił
Mancio naprawdę rozumie piłkę, trochę mniej rozumie ludzi
owy