Archiwum shoutboksa

Piter 10.02.2020 11:48

czemu viviano jest bez klubu? 34 lat to jeszcze nie tak stary

Alfa 10.02.2020 11:48

xDDDDDDDDD

Alfa 10.02.2020 11:48

digilong (ostatnio aktywny: godzinę temu ) 10 lutego 2020, 10:40 ehhhh.... Ile to już razy żegnałem się z tym klubem..... Dziś jest kolejny, to tak jak z rzucaniem palenia, wiesz że ci szkodzi a jednak palisz dalej... Na razie odpuszczam sobie ten sezon, zdrowszy będę :) tylko szkoda tych 15 lat kibicowania.

Orzeu 10.02.2020 11:48

kompro

Orzeu 10.02.2020 11:48

xddd

KoBa 10.02.2020 11:48

no wlasnie tak

Orzeu 10.02.2020 11:48

tak

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:48

Viviano to wychwanek?

sparzak30 10.02.2020 11:47

Przypadkowo wpadły im 4 bramki

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:47

ja nie rozumiem dlaczego 3 bramkarzem nie zrobia jakiegos wychowanka. Sciagnalbym nawet takiego Beleca na lawce

KoBa 10.02.2020 11:47

Po sezonie pewnie 1. Handa 2.Mr X 3 Viviano (wychowanek)

chmolo 10.02.2020 11:47

no o tym mowię :)

jaszczomb 10.02.2020 11:47

do bvb tylko wyp

jaszczomb 10.02.2020 11:47

jak on jest reallu xD

KoBa 10.02.2020 11:47

pewnie po sezonie obu żegnamy

Endru 10.02.2020 11:47

A bedzie jakas roznica jak rozwiaza Berniemu?

chmolo 10.02.2020 11:47

Hakimi to marzenie pewnie real go zgarnie :<

maniekfci 10.02.2020 11:47

ta ACHRAF

KoBa 10.02.2020 11:47

prawdopodobnie nikomu

jaszczomb 10.02.2020 11:47

ogolnie to jak nie zaklepia meuniera to dawac tego jegomoscia https://www.transfermarkt.pl/achraf-hakimi/profil/spieler/398073

maniekfci 10.02.2020 11:47

Padelli czy Berni

maniekfci 10.02.2020 11:46

to komu rozwiązują

KoBa 10.02.2020 11:46

GDS sapie, że Viviano może mieć testy jeszcze dzisiaj o.O

chmolo 10.02.2020 11:46

Sensi chyba jeszcze nizej od Barelli

Endru 10.02.2020 11:46

Tylko Lukaku dal rade z tych top10 lyski

chmolo 10.02.2020 11:45

O kurde, nie wwidziałem tego Orzeu, sezon zweryfikował ranking... :D

Orzeu 10.02.2020 11:45

Top 10 transferów póki co w Serie A: 1. Hirving Lozano 2. De Ligt 3. Godin 4. Manolas 5. Lukaku 6. Rabiot 7. Pau Lopez 8. Erick Pulgar 9. Ribery 10. Lazzari ------------- 69. Barella

Orzeu 10.02.2020 11:45

przypominam Top transferów wg Randamy

maniekfci 10.02.2020 11:45

xdddd

Piter 10.02.2020 11:45

maniek jakiś odklejony chyba za mocno parówki wjechały z żółtego sklepu

Piter 10.02.2020 11:45

:lol: no dokładnie nawet hs86 to widzi

maniekfci 10.02.2020 11:45

najmniej mnie teraz Interesuje Viviano w miejsce Pdellego

horrorshow86 10.02.2020 11:45

Maniek ty ćpasz coś?

KoBa 10.02.2020 11:44

Opiszcie Viviano w miejsce Pdellego

maniekfci 10.02.2020 11:44

beke mam po prostu, nie krzycz

chmolo 10.02.2020 11:44

cos go boli od rana

Piter 10.02.2020 11:44

bezbeku

Piter 10.02.2020 11:44

czego maniek sie prujesz

jaszczomb 10.02.2020 11:44

brac tego ciapaka z bvb

chmolo 10.02.2020 11:44

rzuccie okiem na Bundeslige tam jest masa dobrych kopaczy. Co do Lazaro on nigdy nie błyszczał nawet tam :-) za to Kostić to co innnego

maniekfci 10.02.2020 11:43

xdddd

maniekfci 10.02.2020 11:43

Piter 10.02.2020 11:43 z hellasem horrorshow86 10.02.2020 11:42 Teraz w lidze z kim gramy?

jaszczomb 10.02.2020 11:43

lozano xD

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:43

dalej mi sie nie chce

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:43

Alba, Alaba

Endru 10.02.2020 11:43

Lozano?

Endru 10.02.2020 11:43

Lyska jedziesz

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:43

dalej mi sie nie chce

horrorshow86 10.02.2020 11:43

To ciężko będzie

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:43

Robetson, Marcelo

Lopez 10.02.2020 11:43

Na gorze masz terminarz

Piter 10.02.2020 11:43

z hellasem

horrorshow86 10.02.2020 11:42

Teraz w lidze z kim gramy?

Orzeu 10.02.2020 11:42

fajną lekturę miałem dzisiaj tu https://www.acmilan.com.pl/news/28915/dobre_zlego_poczatki_Inter_milan_4_2

Endru 10.02.2020 11:42

Dawaj

Lopez 10.02.2020 11:42

Dawaj tych 18

maniekfci 10.02.2020 11:42

słyszę Kostić, myślę Lazaro

InteristaNagato 10.02.2020 11:42

ale i tak wylew padelliego

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:42

pewnie tak jak Lazaro :lol:

Orzeu 10.02.2020 11:42

ale nie słyszałem żeby się Inter nim Interesował

InteristaNagato 10.02.2020 11:42

imo mógł odgwizdać

InteristaNagato 10.02.2020 11:42

no tak koba

Orzeu 10.02.2020 11:42

Kostic spoko jest

chmolo 10.02.2020 11:42

niby dlaczego? widziales jak on gra na wahadle w ogole?

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:41

wymienie 18 lepszych wahadlowych

KoBa 10.02.2020 11:41

no i powiedzmy sobie szczerze że Zlatan wygrał z Godinem ten pojedynek w dość naciągany sposób

jaszczomb 10.02.2020 11:41

icar moze zostanie w psg

maniekfci 10.02.2020 11:41

:lol:

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:41

skoncz z tym srosticiem

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:41

Diego GOdin jest jednym zg lownych bohaterow derbow

chmolo 10.02.2020 11:41

zgadza sie, ale Kosticia to bym widział tylko ciekawe co z Perisiciem i Icardim bo jesli nie uda sie ich szybko sprzedać to ciezko bd o transery z wysokiej polki

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:41

no

Orzeu 10.02.2020 11:41

Sanchezowi

Orzeu 10.02.2020 11:41

Godin wczoraj c opiłeczkę dał

KoBa 10.02.2020 11:41

no dokl

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:40

i tyle

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:40

Godin i Skriniar prawa, De Vrij i Rano srodek, Kumbulla i Bastoni lewa

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:40

dojsciem*

jaszczomb 10.02.2020 11:40

ale to nei ma znaczenia

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:40

tak naprawde to w obronie nie trzeba zmieniac NIC poza deojsciem Kumbulli

jaszczomb 10.02.2020 11:40

no szkryniar zjazd formy ma niewielki

KoBa 10.02.2020 11:40

Skriniar ma za duży potencjał, zeby w ogóle rozważać jego odejście niektórzy zapominają, że on wciaz ma 24 lata

InteristaNagato 10.02.2020 11:39

Lewa strona mu nie służy

InteristaNagato 10.02.2020 11:39

Skriniar dobrze gra gdy jest Bastoni

chmolo 10.02.2020 11:39

zwróc uwage na to kto tu sie sra :-)

jaszczomb 10.02.2020 11:39

znowu trzeba bedzie ogladac przebrzydla gebe perysraki

KoBa 10.02.2020 11:39

jesl ktoś ma odchodzić dla Kumbulli to ew. Godin, ale nie Skriniar

Orzeu 10.02.2020 11:39

Skriniar mnie kompletnie nie przekonuje w tym sezonie

maniekfci 10.02.2020 11:39

no właśnie gościu, srasz się coś

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:39

napisales to

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:38

niewazne

maniekfci 10.02.2020 11:38

my też gdybamy

maniekfci 10.02.2020 11:38

w dupie to mam

chmolo 10.02.2020 11:38

ja tylko sobie gdybam i spekuluje w dodatku sam napisalem ze nie popieram sprzedazy Skriniara

maniekfci 10.02.2020 11:38

nasze wymagania? dopiero ty rzuciłeś pierwszy swoim

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:38

bedzie naprawde ciekawie

jaszczomb 10.02.2020 11:38

no kumbulle brac tak jak tonaliego i nie Interesuje mnie to

CzarodziejCzasu 10.02.2020 11:38

no Perisic, Icardi i Nainggolan na 99% spotkaja sie w Appiano w lipcu

chmolo 10.02.2020 11:38

zeby te wasze wymagania transferowe nie odbiły się od ściany jak Perisic sobiewygonie wroci wraz z Icardim :-)

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się