Archiwum shoutboksa

Vancore 10.02.2020 14:49

bardzo mnie cieszy ze viviano wraca

KowalMalbork 10.02.2020 14:48

Po wczirajszym meczu

KowalMalbork 10.02.2020 14:48

Ale bym sobie minę takiego Ibry zobaczył :P

Vancore 10.02.2020 14:47

wczoraj myslalem ze sie troche posmieje ale nic wartego uwagi nie napisali

Vancore 10.02.2020 14:47

szczerze nie warto

Nitrogen 10.02.2020 14:46

@DyMarco

Nitrogen 10.02.2020 14:46

Viviano w Interze

Czarson 10.02.2020 14:46

Mam kawę biorę się za lekturę wpisów Milanistow

Vancore 10.02.2020 14:44

na yt byla kompilacja jeszcze z czasow lazio jak de vrij przklina na wizji podczas wywiadow z wloskimi dziennikarzami wiec to nic nowego

jaszczomb 10.02.2020 14:43

prawde powiedzial ebz mydlenia oczu, szanuje

Czarson 10.02.2020 14:42

dv to jest gość

chmolo 10.02.2020 14:40

tak nawet ogl ten wywid

chmolo 10.02.2020 14:40

Ojciec SB 10.02.2020 14:36 "Zagraliśmy jak gówno w pierwszej połowie" serio Vrij tak powiiedzial? xd

jaszczomb 10.02.2020 14:38

tak byuo

jaszczomb 10.02.2020 14:38

xd

ZnawcaCalcio 10.02.2020 14:37

z jej karty kredytowej

ZnawcaCalcio 10.02.2020 14:37

matka 3 dzieci twierdziła, że hakerzy załadowali w fifie coinsy za 240 funtów

Ojciec SB 10.02.2020 14:36

"Zagraliśmy jak gówno w pierwszej połowie" serio Vrij tak powiiedzial? xd

jaszczomb 10.02.2020 14:36

brakuje kontekstu

Adriano_forever 10.02.2020 14:25

nie rozumiem

ZnawcaCalcio 10.02.2020 14:21

xDDDDDDDDD

ZnawcaCalcio 10.02.2020 14:21

Mum-of-three Lesley Urwin claims the 'hackers' purchased three lots of 12,000 points worth £79.99 each. The story has certainly got people talking

KoBa 10.02.2020 14:18

Di Biagio trenerem SPAL

Adriano_forever 10.02.2020 14:17

przy aktualnej przeglądarce i adbloku nadal panel na środku jest

Adriano_forever 10.02.2020 14:17

Masz aktualną wersję Google Chrome Wersja 80.0.3987.87 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Adriano_forever 10.02.2020 14:12

o fakt, mam aktualkę chroma niepobraną

Adriano_forever 10.02.2020 14:10

fcInter.pl Liczba zablokowanych elementów 365 207 łącznie

Dzonyy 10.02.2020 14:10

no mi od dzisiaj adblock zaczal cos bruzdzic

Orzeu 10.02.2020 14:10

jakie wersje przeglądarki ?

Alfa 10.02.2020 14:10

adblock blokuje, ublock nie

Adriano_forever 10.02.2020 14:09

adbloka mam od zawsze imo

Adriano_forever 10.02.2020 14:09

ale to tak nagle od kilku dni zaczęło przeszkadzać?

Alfa 10.02.2020 14:09

o bez kitu adblock dziala

Adriano_forever 10.02.2020 14:08

oczywiście że mamy

Adriano_forever 10.02.2020 14:08

no mom wiadomosci a ponoć mam :/

Dzonyy 10.02.2020 14:08

macie wlaczonego adblocka ?

Alfa 10.02.2020 14:08

no ja tez mam 2, klikam na pokaz nieprzeczytane i nic sie nie pojawia

Orzeu 10.02.2020 14:07

masz pewnie jakieś stare nie przeczytane

Alfa 10.02.2020 14:07

do tego co ma orl

Alfa 10.02.2020 14:07

chociaz tez jakies rozjechane chyba troche

Adriano_forever 10.02.2020 14:07

a to że mam 3 wiadomości to kiedyś zniknie czy nie? :D od zmiany wyglądu pokazuje, że mam 3 widomosci a ich nie mam

Alfa 10.02.2020 14:06

na firefoxie jest ok

Adriano_forever 10.02.2020 14:06

to ja tego panelu nie mam na chromie :D na edge jak widać jest

Alfa 10.02.2020 14:06

mozez to przez ten panel Intertoto booking itd

Adriano_forever 10.02.2020 14:06

na edge

Alfa 10.02.2020 14:06

ja tez tak mam

Alfa 10.02.2020 14:05

:D

Adriano_forever 10.02.2020 14:04

chrom

Adriano_forever 10.02.2020 14:04

to co jest na czerwono było tam gdzie zaznaczone jest na pomarańczowo

Orzeu 10.02.2020 14:04

jaka przeglądarka?

Adriano_forever 10.02.2020 14:04

zaraz będzie, że narzekam

Orzeu 10.02.2020 14:03

:)

Orzeu 10.02.2020 14:03

a nie jakieś głupie podśmie :cenzor: ki

Orzeu 10.02.2020 14:03

napiszcie na forum

Orzeu 10.02.2020 14:03

screena podrzucćcie

Orzeu 10.02.2020 14:03

na czym macie takie problemy

Adriano_forever 10.02.2020 14:01

okay ajm ałt

Alfa 10.02.2020 14:01

on chyba sie kodem strony zajmuje

Alfa 10.02.2020 14:01

chyba ze speroł coś grzebał

Alfa 10.02.2020 14:01

no kubal na pewno tez kodu nie zmienial :D

Adriano_forever 10.02.2020 14:00

LopezoniekCzasu też tego nie zrobił, on by zrobił stronę na czerwono

Alfa 10.02.2020 13:57

przy deployu

Alfa 10.02.2020 13:57

a watpie ze on cos modyfikowal kod by sie zbugowalo

Alfa 10.02.2020 13:56

kod strony sam sie przypadkiem nie zepsuje

Alfa 10.02.2020 13:55

przypadkiem to wg milanistow Inter wczoraj wygral

Adriano_forever 10.02.2020 13:55

pewnie zrobiło się to przypadkiem i nie wie jak zrobić żeby znów było jak wcześniej

Alfa 10.02.2020 13:54

nie sap

Alfa 10.02.2020 13:54

orl wie lepiej

Adriano_forever 10.02.2020 13:53

tak jest gorzej :/

Adriano_forever 10.02.2020 13:52

ale to przeszkadza

Alfa 10.02.2020 13:52

tak furewer ta innowacja zostala wprowadzona juz pare dni temu

Adriano_forever 10.02.2020 13:45

czy tylko mi się panel użytkownika przeniósł z prawej strony na środek?

InteristaNagato 10.02.2020 12:59

szczególnie to co pokazał Lyon wczoraj to na bankl

horrorshow86 10.02.2020 12:53

Juve może odpadnie z najsłabszym zespołem :D

horrorshow86 10.02.2020 12:52

O to Zaraz, gitara

InteristaNagato 10.02.2020 12:52

18/19 luty

horrorshow86 10.02.2020 12:51

Otóż tak

InteristaNagato 10.02.2020 12:51

nie

horrorshow86 10.02.2020 12:51

Obchodzi

InteristaNagato 10.02.2020 12:51

nikogo nie obchodzi lm

horrorshow86 10.02.2020 12:51

Pany kiedy LM?

InteristaNagato 10.02.2020 12:48

nic nie gra a i czerwo dostał

InteristaNagato 10.02.2020 12:48

Berni i tak jest swoj chlop

Alfa 10.02.2020 12:46

w sumie ten 3ci to i tak tylko figuruje

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:37

Viviano, Bardi, Belec ktokolwiek

CzarodziejCzasu 10.02.2020 12:37

Numerem 3 ma byc wychowanek. Koniec, kropka

horrorshow86 10.02.2020 12:34

Pitek czemu mnie okłamałeś?

Alfa 10.02.2020 12:31

a padel bedzie nr3

Alfa 10.02.2020 12:31

pewnie berni odejdzie po sezonie

Alfa 10.02.2020 12:31

raczej sie spodziewal po takich wystepach ze moze byc taka sytuacja

VVujek 10.02.2020 12:30

Te bramki nie powinny wpaść i taka jest prawda.

Alfa 10.02.2020 12:29

zreszta

Alfa 10.02.2020 12:29

mowil ze byl zesrany w 1 polowie

Piekarz 10.02.2020 12:25

ciekawe jak się Padelli czuje xd

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się