Archiwum shoutboksa

Kredence 10.02.2020 15:16

dlatego taki van dijk tak imponuje

Kredence 10.02.2020 15:16

szybkich a przy tym mocnych fizycznie

Nitrogen 10.02.2020 15:16

Bo sumie aż taka szybkość nie jest niezbędna

Nitrogen 10.02.2020 15:15

Mało jest tak szybkich obrońców środkowych

Nitrogen 10.02.2020 15:15

No i Varan

Kredence 10.02.2020 15:15

no to prawda, przegrac pojedynek 1vs1 z lukaku to akurat nie jest jakis wstyd

InteristaNagato 10.02.2020 15:15

Varane

Nitrogen 10.02.2020 15:14

Inna sprawa że z Lukaku wygrac pojedynek biegowy to chyba tylko Van Dijk

Nitrogen 10.02.2020 15:14

Akurat wolny to on był zawsze

Kredence 10.02.2020 15:14

no zalicza, nie tak spektakularny jak nasz skriniar ale jednak

Czarson 10.02.2020 15:13

BTW ta akcja z pierwszej połowy co Lukaku pociągnął. Wolny ten Romagnioli, on tam zalicza regres

Czarson 10.02.2020 15:12

Myślałem, że wczoraj więcej bloków niż 12 może flashscore, że pokazuje

Kredence 10.02.2020 15:10

92 minuta zdaje sie

Czarson 10.02.2020 15:07

Nie włączaj bo tylko nerwy ci zszarga

Nitrogen 10.02.2020 15:07

Opiszcie a lepiej zapodajcie

Nitrogen 10.02.2020 15:07

Nie widziełem

Kredence 10.02.2020 15:06

najlepsze, ze sedzia byl dobrze ustawiony i to widzial

Czarson 10.02.2020 15:06

Nie dość, że Juve to jeszcze Lazio nie dadzą się pomylić

Kredence 10.02.2020 15:06

wstyd rzekłbym

Kredence 10.02.2020 15:06

ogolnie ta liga jesli chodzi o sedziowanie to jeden wielki zart

Kredence 10.02.2020 15:06

skandaloza panie czarson

Vancore 10.02.2020 15:06

co za menda

Vancore 10.02.2020 15:05

a di bello ten smiec yebany sie kuzwa nie wytlumaczy z tego co parmie zrobil

Kredence 10.02.2020 15:05

taaaaaa

Czarson 10.02.2020 15:05

Wczoraj wałek podobno w meczu Parmy?

Kredence 10.02.2020 15:05

z tym karnym to beka co

Vancore 10.02.2020 15:05

lazio to w ogole wczoraj powinno dostac w dupala

jaszczomb 10.02.2020 15:05

do atalanty daleko wiec nie ma co plakac, do jude juz raczej handa bedzie sprawny

Kredence 10.02.2020 15:05

ale tak fest podejrzanie

Kredence 10.02.2020 15:05

lazio wygladalo juz wczoraj mocno podejrzanie fizycznie

Vancore 10.02.2020 15:05

ci umiejo z dystansu napierdzielac fest

Vancore 10.02.2020 15:05

z atalanta to bylby horror

Vancore 10.02.2020 15:04

lazio jak lazio

jaszczomb 10.02.2020 15:04

ktorys z tych recznikow na lazio i az sie slabo robi jak sie o tym pomysli

Czarson 10.02.2020 15:04

Włączę bo nie słyszałem komentarzy kaplicy i swietego

Kredence 10.02.2020 15:02

oby na juve sie wykurowal

Kredence 10.02.2020 15:02

z handa raczej srednio jak musza brac kiepa viviano

jaszczomb 10.02.2020 15:02

ja dzisiaj skrot meczu chyba 3 razy ogladalem

Kredence 10.02.2020 15:01

a prosze cie bardzo

Kredence 10.02.2020 15:01

cza rzucic okiem

Vancore 10.02.2020 15:01

dzieki pedence

Kredence 10.02.2020 15:00

na eleven skrot godzinny ze wczoraj

Vancore 10.02.2020 15:00

bardzo duzo czystych kont frosinone w ogole w tym sezonie wow

jaszczomb 10.02.2020 15:00

kiep taki sam ale chociaz pogral cos gosc ostatnio w serie a mimo sporych baboli czasami

jaszczomb 10.02.2020 15:00

szkoda teraz tego radu

Vancore 10.02.2020 14:59

ale widze 21 na 23 mecze zagrane

Vancore 10.02.2020 14:59

moj blad

Vancore 10.02.2020 14:59

a nie w frosinone

Vancore 10.02.2020 14:59

gra w livorno

jaszczomb 10.02.2020 14:59

frosinone heh

jaszczomb 10.02.2020 14:58

ciekawe co nasz mega kocur bardi porabia

Czarson 10.02.2020 14:57

Z 3 lata temu?

Vancore 10.02.2020 14:57

3 lata u nas ale w toro tez 1,5 roku na lawie siedzial

Czarson 10.02.2020 14:57

Viviano nie wydaje się lepszy od Padelliego a pensje trzeba placic

jaszczomb 10.02.2020 14:57

kiedy karyco zostal pogoniony?

jaszczomb 10.02.2020 14:56

padelli juz u nas 4 lata siedzi xD?

Vancore 10.02.2020 14:56

pol roku nie grania to jednak znacznie mniej niz 4 lata smiania sie z bernim z pierdow i skakania do sedziego technicznego co 20 minut

jaszczomb 10.02.2020 14:55

no gosc pol roku nie gral nic wiec pewnie podobnej co nasz recznik

Nitrogen 10.02.2020 14:55

W innym przypadku to dziwne trochę

Nitrogen 10.02.2020 14:55

Sprowadzenie Viviano ma sens jeśli Handanowik wypada na dłużej

Vancore 10.02.2020 14:55

uj wie w jakiej on dyspozycji

jaszczomb 10.02.2020 14:54

no naplety ten viviano na to wychodzi ale nie wiem czy gosc pokaze cos wiecej od padellego

Vancore 10.02.2020 14:54

niech sie wyleczy do konca

Czarson 10.02.2020 14:54

Nie dowiemy się a przed każdym meczem będzie pisane, że może zagra

Nitrogen 10.02.2020 14:53

Jeżeli to faktycznie było pęknięcie

Nitrogen 10.02.2020 14:53

U piłkarza nie ma szans na wyleczenie w krócej niż 3 tygodnie

Czarson 10.02.2020 14:53

Wankor to nie czytam jednak skoro nie warto

Nitrogen 10.02.2020 14:53

3 tygodnie to u człowieka który nie wykonuje obciążeń to taki racjonalny okres

Czarson 10.02.2020 14:53

Najwyżej podadzą mu znieczulające i pogra

jaszczomb 10.02.2020 14:52

gosc sie juz kuruje 10 dni okolo to na lacyjo moze juz bedzie zdolny do gry

Vancore 10.02.2020 14:52

jak ja mialem peknieta kosc paliczka to mimo ze nie uzywalem prawie reki to i tak 2 miechy czulem

Nitrogen 10.02.2020 14:52

Bo nie miał żadnych szans na występ

Czarson 10.02.2020 14:52

Nie wiem czy jest lepszy od Padelliego

Nitrogen 10.02.2020 14:52

W takim razie kompletne kompro mediów z tym ze walczył do ostaniej chwili

Czarson 10.02.2020 14:52

Viviano też babolil

Vancore 10.02.2020 14:52

ta lekko

Nitrogen 10.02.2020 14:52

No skoro to było faktycznie pęknięcie kości to jeszcze go poboli z 2 tygodnie

Vancore 10.02.2020 14:51

moze mimo tego caly czas czul ze go boli a to moglo w kluczowych momentach rozpraszac fest

Vancore 10.02.2020 14:51

niby trenowal w specjalnej rekawicy

Nitrogen 10.02.2020 14:50

Nie wiem czy brał udział w rozgrzewce

Nitrogen 10.02.2020 14:50

A po coś wczoraj na tej ławce siedział

Nitrogen 10.02.2020 14:50

No jeżeli pęknięcie to ok, ale nie było szans żeby w tydzień się wykurował

Vancore 10.02.2020 14:50

jak ma sie zaraz odnowic to moze warto jednak zeby odpoczal chwile dluzej jednym ciagiem niz zeby mu sie co jakis czas odnawiala do maja

Vancore 10.02.2020 14:49

to jednak pekniecie kosci

Nitrogen 10.02.2020 14:49

Bo wygląda na to że Handanowik jednak nie jest jeszcze gotowy na Lazio

Nitrogen 10.02.2020 14:49

Dziwne to jest

Vancore 10.02.2020 14:49

juz z udinese nie moglem na padelliego patrzec a wczoraj to mnie rozjuszyl fest

Vancore 10.02.2020 14:49

bardzo mnie cieszy ze viviano wraca

KowalMalbork 10.02.2020 14:48

Po wczirajszym meczu

KowalMalbork 10.02.2020 14:48

Ale bym sobie minę takiego Ibry zobaczył :P

Vancore 10.02.2020 14:47

wczoraj myslalem ze sie troche posmieje ale nic wartego uwagi nie napisali

Vancore 10.02.2020 14:47

szczerze nie warto

Nitrogen 10.02.2020 14:46

@DyMarco

Nitrogen 10.02.2020 14:46

Viviano w Interze

Czarson 10.02.2020 14:46

Mam kawę biorę się za lekturę wpisów Milanistow

Vancore 10.02.2020 14:44

na yt byla kompilacja jeszcze z czasow lazio jak de vrij przklina na wizji podczas wywiadow z wloskimi dziennikarzami wiec to nic nowego

jaszczomb 10.02.2020 14:43

prawde powiedzial ebz mydlenia oczu, szanuje

Czarson 10.02.2020 14:42

dv to jest gość

chmolo 10.02.2020 14:40

tak nawet ogl ten wywid

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się