Archiwum shoutboksa

Orzeu 15.01.2020 11:13

jprdl

WTC 15.01.2020 11:13

no ja to jestem tak na 97% przekonany o transferze Eriksena

Orzeu 15.01.2020 11:12

xD

jaszczomb 15.01.2020 11:12

a ja twierze dalej, ze zawodnik jest czyjś jesli podpisze kontrakt z innym klubem lel

Orzeu 15.01.2020 11:12

to ja twierdzę, że on jest już nasz

Orzeu 15.01.2020 11:11

biorąc pod uwagę ile źródeł mówi o akceptacji Eriksena, oraz + jakie to są źródła

Orzeu 15.01.2020 11:11

a nie wiesz jak będzie

jaszczomb 15.01.2020 11:11

w tym przypadku nie ma co sie zastanawiac tylko brac bo to i tak wyprzedaż

Chuchu 15.01.2020 11:11

No chyba że to ostatni dzień okienka

Orzeu 15.01.2020 11:11

tak samo możesz tylko zakładać że jak PSG mu da 2 mln euro więcej to poleci do PSG

Chuchu 15.01.2020 11:11

I zawsze jest odrzucana

Chuchu 15.01.2020 11:10

Pierwszą ofertę zawsze się daje zaniżoną

Orzeu 15.01.2020 11:10

oczywiście że podobno xD

InteristaNagato 15.01.2020 11:10

a tu ploty ze on 10 chce dac xD

InteristaNagato 15.01.2020 11:10

toc to grosze kurła jak za takiego grajka

jaszczomb 15.01.2020 11:09

PODOBNO

InteristaNagato 15.01.2020 11:09

Ale Marotta juz powinien rzucic te 20 baniek

InteristaNagato 15.01.2020 11:09

rozumiem

Orzeu 15.01.2020 11:09

no podobno Conte + rola w drużynie go skłaniają ku Interowi

InteristaNagato 15.01.2020 11:09

Pierzasty nie udawaj

Orzeu 15.01.2020 11:08

no nie wiem czy byłby pierwszoplanową postacią u Conte w PSG :D

InteristaNagato 15.01.2020 11:07

w PSG też by był

jaszczomb 15.01.2020 11:07

mi sie wydaje, ze po tych wszystkich sagach jakie mialy miejsce zawodnik jest nasz dopiero po podpisaniu kontrtaktu

Orzeu 15.01.2020 11:06

PSG podobno mu kontrakt wyższy oferowało, ale bardziej go przekonuje to że u Conte będzie pierwszoplanową postacią

Orzeu 15.01.2020 11:06

mi się wydaje, że Eriksen już jest nasz

jaszczomb 15.01.2020 11:05

jak dadza mu powiedzmy z 2 mln wiecej i bez problemow 20 totkom to nagle eriksen sie oddali

jaszczomb 15.01.2020 11:05

pisza rozne rzeczy xD

Orzeu 15.01.2020 11:05

tzn mam taką nadzieję że się nie liczy

Orzeu 15.01.2020 11:04

temu jakoś pisano, że im odmówił

Orzeu 15.01.2020 11:04

2 dni

Orzeu 15.01.2020 11:04

PSG się nie liczy

jaszczomb 15.01.2020 11:03

jak marotcciak to spierdzieli bo mu bylo szkoda 10 mln na topa swiatowego to xD

Sempre_Inter 15.01.2020 11:00

psg zglasza sie po eriksena

WTC 15.01.2020 10:59

trzymać ich w garażu pod plandeką

WTC 15.01.2020 10:59

będą gotowi

jaszczomb 15.01.2020 10:59

pisiont osob w kadrze

WTC 15.01.2020 10:59

to nasprowadzajmy 3 skrzydłowych na wypadek odejścia Conte

jaszczomb 15.01.2020 10:59

wieszcz prawde powiedzial, trzeba trzymac wsztstkich bo sie moze taktyka zmienic

WTC 15.01.2020 10:58

dareczek majaczy chyba

doman 15.01.2020 10:58

darek_9114 stycznia 2020 | 18:21 Dobra zmieni sie trener predzej czy pozniej. Zmieni sie taktyka. I co? Jak mozna tak bez zalu oddawac Politano za takie grosze? To jest blazenada. Zostaniemy wtedy z Keise czy jak mu tam temu drewnu z Milanu bo o jezu Conte tak chce. Conte rownie dobrze jutro moze nie byc

Orzeu 15.01.2020 10:57

23

WTC 15.01.2020 10:57

ile ten Lacaro ma lat?

RedKhmer 15.01.2020 10:56

Cancelo też grał kupę dopóki nie dostał szansy

Czarson 15.01.2020 10:55

On jest surowy taktyczne a ten drybling kończy się na pierwszym rywalu

Orzeu 15.01.2020 10:45

ja bym mu dał szansę, papiery na grę ma

Orzeu 15.01.2020 10:45

tylko co ważniejszy mecz to się zesra, brakuje mu pewności siebie

Orzeu 15.01.2020 10:44

fajny ciąg na bramkę i dynamika, widać że dryblować potrafi

zemaria 15.01.2020 10:43

nic z niego nie bedzie

Klinsi64 15.01.2020 10:43

won z nim

Klinsi64 15.01.2020 10:43

niby typ ma ciag na bramke a nie potrafi minac rywala zwody w miejscu to i ja moge robic

KoBa 15.01.2020 10:40

Podobno Król niezadowolony z tego co Lazaro wczoraj grał

zemaria 15.01.2020 10:38

Lukaku ma katować w lidze

zemaria 15.01.2020 10:38

Giroud idealny na jakieś łudogorce i inne te pety

RedKhmer 15.01.2020 10:34

Jeżeli wypożyczą Lazaro to przyjdzie Young bo Spinazzola ogarnia obie flanki

Odet 15.01.2020 10:27

oby

Orzeu 15.01.2020 10:26

czy jak mamy Spinę to czy nie odpuścimy Younga

Orzeu 15.01.2020 10:26

no właśnie sam jestem ciekaw

Odet 15.01.2020 10:25

Orzeu a co z Youngem? pominąłeś go

Odet 15.01.2020 10:25

sie okaże jaka to jakość

Orzeu 15.01.2020 10:24

Giroud + Spinazzola + Eriksen tak będzie nasze okienko wyglądało

pluto11 15.01.2020 10:24

Za 5 mln nikogo innego nie znajdziemy kto gwarantuje jakąś jakość

Orzeu 15.01.2020 10:24

Giroud już jest nasz

Odet 15.01.2020 10:24

Lukak nie potrzebuje zmiennika

Odet 15.01.2020 10:24

czyli zagra za darmo?

pluto11 15.01.2020 10:24

Podobny styl gry wysoki dobrze się zastawa i gra tyłem do bramki

Odet 15.01.2020 10:24

co znaczy idealny?

pluto11 15.01.2020 10:24

Idealny zamiennik dla Lukaka

pluto11 15.01.2020 10:23

Nam to akurat bardzo na rękę dostajemy Wahadło zwalaniamy miejsce dla Żiru i mamy zysk w postaci 25 mln

Odet 15.01.2020 10:23

jezu co Wy z tym Gigoud

KoBa 15.01.2020 10:20

i dodatkowo mamy juz wolny slot dla Giroud'a

KoBa 15.01.2020 10:19

dodatkowo oba kluby inkasują przychód po 25 mln €

pluto11 15.01.2020 10:13

Ryzyko nie wielki i warte próby

pluto11 15.01.2020 10:13

Albo dlaje nie będą grali albo będą wartościami dadanymi w klubach

pluto11 15.01.2020 10:13

Politano nie gra u nas bo ustawienie Spinazzoli nie gra tam więc co to za różnica ja się zamienia

pluto11 15.01.2020 10:12

W tej sytuacji to oba kluby i obaj zawodnicy za wygranymi

WTC 15.01.2020 10:12

dokl

zemaria 15.01.2020 10:11

prawda jest taka że ze spiny u Conciaka mozemy miec duzo pociechy a z Politano w zasadzie to nic

WTC 15.01.2020 10:08

albo taką opcję na wahadło mieć i pozbyć się niepotrzebnego grajka

WTC 15.01.2020 10:08

więc możemy zostać ze skrzydłowym który jest nam potrzebny jak dziura w skarpecie i nie mieć dodatkowej opcji na wahadło

WTC 15.01.2020 10:07

a jakoś kolejki chętnych na zakup też nie widać

KoBa 15.01.2020 10:07

i Spina i Politano trafią do klubów, które grają w najlepszych dla nich ustawieniu

WTC 15.01.2020 10:07

zresztą oddajemy im za niego zasranego Politano, który i tak się do niczego w obecnej sytuacji nie przyda

KoBa 15.01.2020 10:06

Gosens to kolejny wahadłowy

KoBa 15.01.2020 10:06

dokl Wirtuoz

WTC 15.01.2020 10:06

i tam w Atalancie robił mega robotę

Skepta 15.01.2020 10:06

chociażby Gosens

WTC 15.01.2020 10:06

tylko pomocnik lub właśnie wahadłowy

KoBa 15.01.2020 10:06

a Spinazzola lepiej czuje się na wahadle

WTC 15.01.2020 10:06

ale Spinazzoli to nie jest lewy obrońca

Skepta 15.01.2020 10:06

mordo sa lepsi niz kolarow w tej lidze

Skepta 15.01.2020 10:05

no sory ale taka prawda, typa kupili z juve za 30 mln !! ! to jest kupa siana jak na standardy włoskie i jak na bocznego obronce, a typ grzeje ławe

KoBa 15.01.2020 10:05

35 letni kolarow wciąga wszystki LO w lidze prócz Sandro tak się sklada

Skepta 15.01.2020 10:02

mordo ten spinazzola nie jest nawet podstawowym grajkiem w romie a ma u nas grac w podstawie, roma musi grac 35 letnim kolarowem na boku bo sie wloch nie nadaje

Skepta 15.01.2020 10:00

juz wole dac szanse di marco

WTC 15.01.2020 09:58

czyli chcesz grać w lidze, PW i LE Biraghim i liczyć na ozdrowienie Asamoaha?

Skepta 15.01.2020 09:57

moim zdaniem lepioej poczekac do lata niz kupowac kogo bądź i sie z nim męczyc potem

WTC 15.01.2020 09:57

są lepsi, ale czy są dostępni?

Skepta 15.01.2020 09:56

oczywiscie ze sa lepsi gracze niz spinazzola i nie trzeba byc ekspertem

WTC 15.01.2020 09:56

bo najwidoczniej masz wszelkie niezbędne kompetencje

WTC 15.01.2020 09:56

stanowisko*

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625747

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się