jprdl
no ja to jestem tak na 97% przekonany o transferze Eriksena
xD
a ja twierze dalej, ze zawodnik jest czyjś jesli podpisze kontrakt z innym klubem lel
to ja twierdzę, że on jest już nasz
biorąc pod uwagę ile źródeł mówi o akceptacji Eriksena, oraz + jakie to są źródła
a nie wiesz jak będzie
w tym przypadku nie ma co sie zastanawiac tylko brac bo to i tak wyprzedaż
No chyba że to ostatni dzień okienka
tak samo możesz tylko zakładać że jak PSG mu da 2 mln euro więcej to poleci do PSG
I zawsze jest odrzucana
Pierwszą ofertę zawsze się daje zaniżoną
oczywiście że podobno xD
a tu ploty ze on 10 chce dac xD
toc to grosze kurła jak za takiego grajka
PODOBNO
Ale Marotta juz powinien rzucic te 20 baniek
rozumiem
no podobno Conte + rola w drużynie go skłaniają ku Interowi
Pierzasty nie udawaj
no nie wiem czy byłby pierwszoplanową postacią u Conte w PSG
w PSG też by był
mi sie wydaje, ze po tych wszystkich sagach jakie mialy miejsce zawodnik jest nasz dopiero po podpisaniu kontrtaktu
PSG podobno mu kontrakt wyższy oferowało, ale bardziej go przekonuje to że u Conte będzie pierwszoplanową postacią
mi się wydaje, że Eriksen już jest nasz
jak dadza mu powiedzmy z 2 mln wiecej i bez problemow 20 totkom to nagle eriksen sie oddali
pisza rozne rzeczy xD
tzn mam taką nadzieję że się nie liczy
temu jakoś pisano, że im odmówił
2 dni
PSG się nie liczy
jak marotcciak to spierdzieli bo mu bylo szkoda 10 mln na topa swiatowego to xD
psg zglasza sie po eriksena
trzymać ich w garażu pod plandeką
będą gotowi
pisiont osob w kadrze
to nasprowadzajmy 3 skrzydłowych na wypadek odejścia Conte
wieszcz prawde powiedzial, trzeba trzymac wsztstkich bo sie moze taktyka zmienic
dareczek majaczy chyba
darek_9114 stycznia 2020 | 18:21 Dobra zmieni sie trener predzej czy pozniej. Zmieni sie taktyka. I co? Jak mozna tak bez zalu oddawac Politano za takie grosze? To jest blazenada. Zostaniemy wtedy z Keise czy jak mu tam temu drewnu z Milanu bo o jezu Conte tak chce. Conte rownie dobrze jutro moze nie byc
23
ile ten Lacaro ma lat?
Cancelo też grał kupę dopóki nie dostał szansy
On jest surowy taktyczne a ten drybling kończy się na pierwszym rywalu
ja bym mu dał szansę, papiery na grę ma
tylko co ważniejszy mecz to się zesra, brakuje mu pewności siebie
fajny ciąg na bramkę i dynamika, widać że dryblować potrafi
nic z niego nie bedzie
won z nim
niby typ ma ciag na bramke a nie potrafi minac rywala zwody w miejscu to i ja moge robic
Podobno Król niezadowolony z tego co Lazaro wczoraj grał
Lukaku ma katować w lidze
Giroud idealny na jakieś łudogorce i inne te pety
Jeżeli wypożyczą Lazaro to przyjdzie Young bo Spinazzola ogarnia obie flanki
oby
czy jak mamy Spinę to czy nie odpuścimy Younga
no właśnie sam jestem ciekaw
Orzeu a co z Youngem? pominąłeś go
sie okaże jaka to jakość
Giroud + Spinazzola + Eriksen tak będzie nasze okienko wyglądało
Za 5 mln nikogo innego nie znajdziemy kto gwarantuje jakąś jakość
Giroud już jest nasz
Lukak nie potrzebuje zmiennika
czyli zagra za darmo?
Podobny styl gry wysoki dobrze się zastawa i gra tyłem do bramki
co znaczy idealny?
Idealny zamiennik dla Lukaka
Nam to akurat bardzo na rękę dostajemy Wahadło zwalaniamy miejsce dla Żiru i mamy zysk w postaci 25 mln
jezu co Wy z tym Gigoud
i dodatkowo mamy juz wolny slot dla Giroud'a
dodatkowo oba kluby inkasują przychód po 25 mln €
Ryzyko nie wielki i warte próby
Albo dlaje nie będą grali albo będą wartościami dadanymi w klubach
Politano nie gra u nas bo ustawienie Spinazzoli nie gra tam więc co to za różnica ja się zamienia
W tej sytuacji to oba kluby i obaj zawodnicy za wygranymi
dokl
prawda jest taka że ze spiny u Conciaka mozemy miec duzo pociechy a z Politano w zasadzie to nic
albo taką opcję na wahadło mieć i pozbyć się niepotrzebnego grajka
więc możemy zostać ze skrzydłowym który jest nam potrzebny jak dziura w skarpecie i nie mieć dodatkowej opcji na wahadło
a jakoś kolejki chętnych na zakup też nie widać
i Spina i Politano trafią do klubów, które grają w najlepszych dla nich ustawieniu
zresztą oddajemy im za niego zasranego Politano, który i tak się do niczego w obecnej sytuacji nie przyda
Gosens to kolejny wahadłowy
dokl Wirtuoz
i tam w Atalancie robił mega robotę
chociażby Gosens
tylko pomocnik lub właśnie wahadłowy
a Spinazzola lepiej czuje się na wahadle
ale Spinazzoli to nie jest lewy obrońca
mordo sa lepsi niz kolarow w tej lidze
no sory ale taka prawda, typa kupili z juve za 30 mln
! to jest kupa siana jak na standardy włoskie i jak na bocznego obronce, a typ grzeje ławe
35 letni kolarow wciąga wszystki LO w lidze prócz Sandro tak się sklada
mordo ten spinazzola nie jest nawet podstawowym grajkiem w romie a ma u nas grac w podstawie, roma musi grac 35 letnim kolarowem na boku bo sie wloch nie nadaje
juz wole dac szanse di marco
czyli chcesz grać w lidze, PW i LE Biraghim i liczyć na ozdrowienie Asamoaha?
moim zdaniem lepioej poczekac do lata niz kupowac kogo bądź i sie z nim męczyc potem
są lepsi, ale czy są dostępni?
oczywiscie ze sa lepsi gracze niz spinazzola i nie trzeba byc ekspertem
bo najwidoczniej masz wszelkie niezbędne kompetencje
stanowisko*