Birgahi że będzie liderem? co Ty pieprzysz?
każdy się spodziewał że będzie liderem ,a gość gra przeciętnie
rotacja
Czemu bastoni dziś nie grał
szału nie gra ale jego krytyka jest mocno na wyrost
Ja bym zrobił jakiś Interes z wymianą Godina , chłop się tu nie odnajduje
odpukaj w niemalowany kredens
Mój kumpel właśnie stoi pod domem Eriksena i pakuja jego ciuchy do Mediolanu xD
Najlepiej na juve
Wypluj to
Coś czuję że zostaniemy wydymani z Eriksenem, obym się mylił
po 23
Już wieczór, gdzie info o eriksenie
klincziemu procenty weszly w krwioobieg i agresja sie odpala
w juve podobała mi się jego gra
przyda się tak ofensywnie usposobiony wahadłowy
nie pyskuj kolego
Spina jutro oficjalka
dla mnie wszyscy pjerdolicie i sie uja znacie
rozumidem kredens
xd
Dymanko xD
dla mnie dimarco zagrał na poziomie Biragiego \
Dymanko pozytywnie
Ktoś pisał że dimarco słabo strasznie dziś
dlamnie zagrał na tym samym poziomie
*bo
wujek po chievo oddajac Pine do nas zagwarantowalo sobie taki zapis
rywal słaby ale trochę zabawne że Dimarco zagrał chyba lepszy mecz niż wszystkie Biraghiego
Widać że jak Sanchez wróci do grania to będzie wartością dodaną
do mnie dzwonil olek bernard i rowniez to potwiedzil
Wujek też tego nie wiem
Przydał się taki PW dla naszych powracających po kontuzjach
To czekamy
Romano do mnie dzwonil i mowil ze za 10 min da info z Eriksenem
Barella wspaniały
dlaczego ?
15:35 Połowa kwoty jaką Inter otrzyma za Pinamontiego trafi na konto Chievo Verona - donosi G. Musso.
Chce być optymistą w tej sprawie, wiem że to nie są negocjacje na 1 telefon ale taka okazja nie trafia się co okienko i trochę lipa była by ją zaprzepascic
Pluto realista pewnie Modrica pamieta
pluto wiecej optymizmu
Ta drabinka jest tak skonstruowana, ze gramy final z juve w pw
Nie zdziwił bym się jak by to się tak zakończyło
skoro wytrzymuje z toba na sb to znak, ze mam nerwy ze stali
xDDDDD
Nie ogladaj masz za slabe nerwy na to
Ogladla ktos z was jak zostalem gangsterem ?
Ja to bym chcial jakies transfery
O szybka zmiana tematu xd
Zaraz jakieś plotki nadejdą że świata skoro ft
cagliari ostro spuchlo
Jak nie umiesz to nie banuj typie
Oby w lidze podobnie
czym sie niby skompromitowalem ?
Beke mam z ciebie dzony czemu sie skompromitowałeś tym banowaniem
Łatwy mecz
lukak to mu moze liscia sprzedac maks
Lukaku nie pije to sportowiec
Zamknij sie
radja juz zgaduje sie z lukaku na inmprezke
ej endru jestes plaskoziemca ?
Viole pokona
Atalanta wpierw
Podo0bno Sensi taki zamroczony bo mu Conte krzyknal co endru na sb pisze
no to atalanta
finita
Sensi kontuzja jak nic
Jean Pedro
Nie, stracił właśnie
Sensi kontuzja?
jest moc
Dobra Nikolo Barolo najlepszy dziś na placu, ale zaraz za Valero
haahh
xD
xd
xDDD
XD
Ale ty jestes glupio madry typie Jak ty sobie radzisz poza domem
przygotowani jak endru do wejscia na sb
no tragedia
okrutni sa Ci komentatorzy
i po uj nam jakies okienka
Jakbyś wiedział po co jest SB to byś się nie dziwił
iluz my mamy nowych pilkarzy po tym meczu xD
Esposito co zrobil
Xdddds
Skrzyniar i Barolo
Barolo okuratny
Ale Espo ładnie i Sensi
xd
barolo
NIKOLA BAROLO
XDDDD
xddd
Dla mnie masz nie równo pod kopuła ze siedzisz na sb Interu bedac milanista
BAROLO
Na gimnazjum to sie skonczyla jego edukacja
Przecież to jest niebywałe