Archiwum shoutboksa

Piekarz 14.01.2020 23:05

Birgahi że będzie liderem? co Ty pieprzysz?

VVujek 14.01.2020 23:04

każdy się spodziewał że będzie liderem ,a gość gra przeciętnie

Kredence 14.01.2020 23:03

rotacja

horrorshow86 14.01.2020 23:03

Czemu bastoni dziś nie grał

Kredence 14.01.2020 23:02

szału nie gra ale jego krytyka jest mocno na wyrost

VVujek 14.01.2020 23:02

Ja bym zrobił jakiś Interes z wymianą Godina , chłop się tu nie odnajduje

Kredence 14.01.2020 22:59

odpukaj w niemalowany kredens

Luki165 14.01.2020 22:59

Mój kumpel właśnie stoi pod domem Eriksena i pakuja jego ciuchy do Mediolanu xD

horrorshow86 14.01.2020 22:58

Najlepiej na juve

horrorshow86 14.01.2020 22:58

Wypluj to

pluto11 14.01.2020 22:58

Coś czuję że zostaniemy wydymani z Eriksenem, obym się mylił

Kredence 14.01.2020 22:57

po 23

horrorshow86 14.01.2020 22:57

Już wieczór, gdzie info o eriksenie

jaszczomb 14.01.2020 22:56

klincziemu procenty weszly w krwioobieg i agresja sie odpala

VVujek 14.01.2020 22:56

w juve podobała mi się jego gra

VVujek 14.01.2020 22:56

przyda się tak ofensywnie usposobiony wahadłowy

Kredence 14.01.2020 22:55

nie pyskuj kolego

VVujek 14.01.2020 22:55

Spina jutro oficjalka

Klinsi64 14.01.2020 22:55

dla mnie wszyscy pjerdolicie i sie uja znacie

VVujek 14.01.2020 22:55

rozumidem kredens

VVujek 14.01.2020 22:55

xd

horrorshow86 14.01.2020 22:54

Dymanko xD

VVujek 14.01.2020 22:54

dla mnie dimarco zagrał na poziomie Biragiego \

Luki165 14.01.2020 22:54

Dymanko pozytywnie

horrorshow86 14.01.2020 22:54

Ktoś pisał że dimarco słabo strasznie dziś

VVujek 14.01.2020 22:54

dlamnie zagrał na tym samym poziomie

Kredence 14.01.2020 22:54

*bo

Kredence 14.01.2020 22:53

wujek po chievo oddajac Pine do nas zagwarantowalo sobie taki zapis

Piekarz 14.01.2020 22:53

rywal słaby ale trochę zabawne że Dimarco zagrał chyba lepszy mecz niż wszystkie Biraghiego

pluto11 14.01.2020 22:53

Widać że jak Sanchez wróci do grania to będzie wartością dodaną

Kredence 14.01.2020 22:53

do mnie dzwonil olek bernard i rowniez to potwiedzil

horrorshow86 14.01.2020 22:52

Wujek też tego nie wiem

pluto11 14.01.2020 22:52

Przydał się taki PW dla naszych powracających po kontuzjach

horrorshow86 14.01.2020 22:52

To czekamy

maverik 14.01.2020 22:52

Romano do mnie dzwonil i mowil ze za 10 min da info z Eriksenem

horrorshow86 14.01.2020 22:51

Barella wspaniały

VVujek 14.01.2020 22:51

dlaczego ?

VVujek 14.01.2020 22:51

15:35 Połowa kwoty jaką Inter otrzyma za Pinamontiego trafi na konto Chievo Verona - donosi G. Musso.

pluto11 14.01.2020 22:51

Chce być optymistą w tej sprawie, wiem że to nie są negocjacje na 1 telefon ale taka okazja nie trafia się co okienko i trochę lipa była by ją zaprzepascic

Endru 14.01.2020 22:50

Pluto realista pewnie Modrica pamieta

Kredence 14.01.2020 22:49

pluto wiecej optymizmu

Endru 14.01.2020 22:49

Ta drabinka jest tak skonstruowana, ze gramy final z juve w pw

pluto11 14.01.2020 22:48

Nie zdziwił bym się jak by to się tak zakończyło

Dzonyy 14.01.2020 22:47

skoro wytrzymuje z toba na sb to znak, ze mam nerwy ze stali

Dzonyy 14.01.2020 22:46

xDDDDD

Endru 14.01.2020 22:46

Nie ogladaj masz za slabe nerwy na to

Dzonyy 14.01.2020 22:45

Ogladla ktos z was jak zostalem gangsterem ?

Dzonyy 14.01.2020 22:45

Ja to bym chcial jakies transfery

Endru 14.01.2020 22:45

O szybka zmiana tematu xd

Czarson 14.01.2020 22:44

Zaraz jakieś plotki nadejdą że świata skoro ft

Dzonyy 14.01.2020 22:44

cagliari ostro spuchlo

Endru 14.01.2020 22:44

Jak nie umiesz to nie banuj typie

Czarson 14.01.2020 22:44

Oby w lidze podobnie

Dzonyy 14.01.2020 22:44

czym sie niby skompromitowalem ?

Endru 14.01.2020 22:43

Beke mam z ciebie dzony czemu sie skompromitowałeś tym banowaniem

Czarson 14.01.2020 22:43

Łatwy mecz

jaszczomb 14.01.2020 22:43

lukak to mu moze liscia sprzedac maks

Endru 14.01.2020 22:43

Lukaku nie pije to sportowiec

Endru 14.01.2020 22:42

Zamknij sie

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:42

radja juz zgaduje sie z lukaku na inmprezke

Dzonyy 14.01.2020 22:42

ej endru jestes plaskoziemca ?

Endru 14.01.2020 22:42

Viole pokona

Endru 14.01.2020 22:42

Atalanta wpierw

Dzonyy 14.01.2020 22:41

Podo0bno Sensi taki zamroczony bo mu Conte krzyknal co endru na sb pisze

jaszczomb 14.01.2020 22:41

no to atalanta

maverik 14.01.2020 22:41

finita

Endru 14.01.2020 22:41

Sensi kontuzja jak nic

Klinsi64 14.01.2020 22:40

Jean Pedro

Czarson 14.01.2020 22:40

Nie, stracił właśnie

Endru 14.01.2020 22:40

Sensi kontuzja?

Kredence 14.01.2020 22:40

jest moc

IlCapitano 14.01.2020 22:40

Dobra Nikolo Barolo najlepszy dziś na placu, ale zaraz za Valero

Nitrogen 14.01.2020 22:40

haahh

jaszczomb 14.01.2020 22:39

xD

maverik 14.01.2020 22:39

xd

Nitrogen 14.01.2020 22:39

xDDD

Kredence 14.01.2020 22:39

XD

Kredence 14.01.2020 22:39

:D

Endru 14.01.2020 22:39

Ale ty jestes glupio madry typie Jak ty sobie radzisz poza domem

Dzonyy 14.01.2020 22:39

przygotowani jak endru do wejscia na sb

Dzonyy 14.01.2020 22:39

no tragedia

timon 14.01.2020 22:39

okrutni sa Ci komentatorzy

jaszczomb 14.01.2020 22:39

i po uj nam jakies okienka

Nitrogen 14.01.2020 22:39

Jakbyś wiedział po co jest SB to byś się nie dziwił

jaszczomb 14.01.2020 22:38

iluz my mamy nowych pilkarzy po tym meczu xD

timon 14.01.2020 22:38

Esposito co zrobil

Czarson 14.01.2020 22:38

Xdddds

Kredence 14.01.2020 22:38

Skrzyniar i Barolo

Neraz1908 14.01.2020 22:38

Barolo okuratny

IlCapitano 14.01.2020 22:38

Ale Espo ładnie i Sensi

FcZeo 14.01.2020 22:38

xd

Alfa 14.01.2020 22:38

barolo

IlCapitano 14.01.2020 22:38

NIKOLA BAROLO

Kredence 14.01.2020 22:38

XDDDD

Alfa 14.01.2020 22:38

xddd

Endru 14.01.2020 22:38

Dla mnie masz nie równo pod kopuła ze siedzisz na sb Interu bedac milanista

maverik 14.01.2020 22:38

BAROLO

Dzonyy 14.01.2020 22:38

Na gimnazjum to sie skonczyla jego edukacja

Nitrogen 14.01.2020 22:38

Przecież to jest niebywałe

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się