Archiwum shoutboksa

Skepta 14.01.2020 22:11

lukaku mnie pozytywnie zaskakuje conte zrobil z niego kozaka

INTERkibic 14.01.2020 22:11

Ten godzin dziś w obronie dramat 🤦‍♀️

Alfa 14.01.2020 22:11

No dawać esposito

Skepta 14.01.2020 22:11

lukaku to jest kozak

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:09

cos tam konkretnie nie pyklo

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:09

i te zmiany

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:09

ta druga polowa moze mogl lepiej zareagowac

Remax166 14.01.2020 22:09

Do niego mogę, do spala nie

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:09

szkoda ze z atalanta cos zawalil zupelnie

Skepta 14.01.2020 22:08

a nie Conte, troche szacunku

Skepta 14.01.2020 22:08

Pan Conte

Remax166 14.01.2020 22:08

Conte to jest gość :)

Skepta 14.01.2020 22:08

chlop jakby nie bylo juz 9 lat u nas

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:08

stary rano z meczu z bayernem

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:08

ale jak juz wejdzie to solidnie to wyglada

Skepta 14.01.2020 22:08

ranocchia klasa, w koncu legenda nasza

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:08

czeka na swoją okazje miesiacami biedak

timon 14.01.2020 22:07

ale my gramy ekonomicznie

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:07

niby siedzi i siedzi a jak juz wejdzie to jaki solidny

Skepta 14.01.2020 22:07

i tak zostali wystarczajaco obici

IlCapitano 14.01.2020 22:07

Barella szklanka, ok

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:07

a zobaczcie takiego andreę

Skepta 14.01.2020 22:07

powinnismy odpuscic i grac ekonomicznie teraz

INTERkibic 14.01.2020 22:07

Nie dość ze barela szklanka to jeszxze swój go miecie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

timon 14.01.2020 22:07

nie do zdarcia

timon 14.01.2020 22:06

o Marcinie Najmanie tez

Skepta 14.01.2020 22:06

o takim amatorze robic piosenki

Skepta 14.01.2020 22:06

o gagliardinim swegoczasu piosenki robili czaicie to

timon 14.01.2020 22:06

dawac Esposito

jaszczomb 14.01.2020 22:06

no kierwa godin... jak barelka ma kontuzje to tam chyba pojade i Ci nayebye

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:06

pierwszy do pozegnania z pomocy

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:06

dla mnie gaglia to masakra

Neraz1908 14.01.2020 22:06

godin kon turynski

IlCapitano 14.01.2020 22:05

Godin coś narobił

Klinsi64 14.01.2020 22:05

Borja rozkazuje

timon 14.01.2020 22:05

ale Valero ostatnio ogolnie lepiej niz Vecino czy Gaglia

Claudio 14.01.2020 22:05

za ambitnie

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:05

chcialbym zeby jakis skrini strzelil

Czarson 14.01.2020 22:05

borha wygral tym meczem jeszcze 2 lata w mls

Klinsi64 14.01.2020 22:04

Box to box

Skepta 14.01.2020 22:04

borja kozak

Klinsi64 14.01.2020 22:04

Borja wszedobylski

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:04

ale wole jego za biraghiego juz

IlCapitano 14.01.2020 22:04

Borja jest wszędzie

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:04

ale duzo jeszcze do poprawy

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:04

dimarco jakies centry tam ma

Klinsi64 14.01.2020 22:04

zamiast lizac sie po fiutach ze skepta ogladaj a nie sie pytasz glupio

Chuchu 14.01.2020 22:04

TVP mi mówi, że nie mogę otworzyć transmisji w moim kraju, WTF

Czarson 14.01.2020 22:03

ten mecz przypomina ogladanie skokow narciarskich raz w roku gdy patrzysz na luzie i wygrywa taki Kubacki czy Stoch

timon 14.01.2020 22:03

srednio

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:03

a lazaro jak dzis?

timon 14.01.2020 22:03

on biega

Klinsi64 14.01.2020 22:03

no teraz nie

Alfa 14.01.2020 22:03

lubie takie mecze Interu

timon 14.01.2020 22:03

widzieliscie ten sprint Valero jak poszedl za akcja

IlCapitano 14.01.2020 22:03

Borja mnie ekscytuje dziś, nie poznaję go

Czarson 14.01.2020 22:03

xd

Skepta 14.01.2020 22:03

cagliari kryzys, spuchli, druzyna przygotowana tylko na jesień

Klinsi64 14.01.2020 22:03

alez ten sanchez ma jakosc

timon 14.01.2020 22:03

Co sie dzi z Borja dzieje

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:02

ale przeciwnik dzis na poziomie jakiegos serie c

Skepta 14.01.2020 22:02

cale zycie na farcie

Skepta 14.01.2020 22:02

a nie jak za Spala

Skepta 14.01.2020 22:02

fascynuje mnie nasza dominacja. Interze taqki trwaj w najlepsze. Zero przypadku w naszej grze i to ja rozumiem

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:02

jak nigdy

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:02

ee grozne chyba dzis te nasze rozne

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:02

halko halko

Czarson 14.01.2020 22:02

borha

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:02

uu czarsi

IlCapitano 14.01.2020 22:01

BORJA

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:01

koleżką

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:01

dobrze być takim koleżka

Czarson 14.01.2020 22:01

halko

Skepta 14.01.2020 22:01

ayeeeeeee

IlCapitano 14.01.2020 22:01

Won już raki oba

timon 14.01.2020 22:01

daleej izbak czy juz mniej

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:01

aye

timon 14.01.2020 22:01

ciekawe co mysla kibice Milanu ogladajacy ten mecz

Skepta 14.01.2020 22:00

ponoc jestes dr traphouse, kolega od yebanka

Czarson 14.01.2020 22:00

barella kąśliwie

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:00

co tam

Skepta 14.01.2020 22:00

krysti

IlCapitano 14.01.2020 22:00

I gol sezona

IlCapitano 14.01.2020 22:00

XD

Klinsi64 14.01.2020 22:00

Radzio Najgo piłkarz listopada

sadek 14.01.2020 22:00

fuck z UK nie obejrze tvp sport ;/

sadek 14.01.2020 21:59

dzieki

sadek 14.01.2020 21:59

siemanko panowie, mozna jakis link do meczu?

Skepta 14.01.2020 21:59

jak Sanchez gra

IlCapitano 14.01.2020 21:59

Placek do kloca i 3:0 typowo

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:59

aj skrini poczul moc

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:58

espo-crespo? aj

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:58

no teraz espo powinien za luka

Ibracadabra eight 14.01.2020 21:58

Barella super

Dzonyy 14.01.2020 21:58

niech murzyn odpoczywa

Klinsi64 14.01.2020 21:58

Kloc

timon 14.01.2020 21:58

ladnie strzelil, to nie byla prosta pozycja

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się