Archiwum shoutboksa

KibicInteru 14.01.2020 21:46

jak Urugwaj gra 4-4-2

VVujek 14.01.2020 21:46

Serio ? Urugway grał 3 ?

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:46

dokł Czarson

Czarson 14.01.2020 21:46

wlochy mu nie pasuja

Czarson 14.01.2020 21:45

tam chodzi o cos innego

Rebelde 14.01.2020 21:45

jakby Valero miał jeszcze fajne uderzenie. Bo czasem mu ma miejsce do strzału, a nie ma z czego

Czarson 14.01.2020 21:45

Godin zagral ze 100meczy w kadrze w trojce z tylu a grac nie umie

Klinsi64 14.01.2020 21:45

dokl

timon 14.01.2020 21:45

Beka jest taka, że Valero dziś walczy zdecydowanie bardziej od Radji LD

Czarson 14.01.2020 21:45

ten mecz nie jest zanym tlem dla umiejetnosci tych pilkarzy

VVujek 14.01.2020 21:45

Godina bym oddał gdzieś bo Ranocchia lepiej od niego wygląda , nie leży mu gra w 3

Klinsi64 14.01.2020 21:45

valero to pan piłkarz tyle ze stary

Kondzik 14.01.2020 21:44

Ano

VVujek 14.01.2020 21:44

jaka beka ? Valero swego czasu był topowym pomocnikiem ligi wiec potrafi zagrać dobrze

KibicInteru 14.01.2020 21:43

no podał ładnie pare razy do Ranocchi

Kondzik 14.01.2020 21:43

Wiem. " gra "

Luki165 14.01.2020 21:43

Beka jest taka że taki Valero pomimo 35 lat jest dużo lepszy niż Vecino czy Gaga

KibicInteru 14.01.2020 21:43

gra

Kondzik 14.01.2020 21:42

A buk radzia gra ? Xd

VVujek 14.01.2020 21:42

za takie coś siędzia Var powinien być ru**any w dupa la

Kondzik 14.01.2020 21:41

No nie bylo

VVujek 14.01.2020 21:40

Dziwne ,że nie uznali bramki , nie było spalonego

VVujek 14.01.2020 21:40

Dimarco niezłu bo Cagliari nie sprawia problemów

jaszczomb 14.01.2020 21:39

espo pewnie w 60 wejdzie

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:39

mogl dac espo i sancheza

KibicInteru 14.01.2020 21:39

od ręki Lukaku która sie nie liczy przecież

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:38

dziwie sie ze tak eksplotuje tego lukaku

KibicInteru 14.01.2020 21:38

ta linia saplonego jakoś dziwnie była narysowana przy anulowanej bramce

doman 14.01.2020 21:38

di marco jest niezly , mecz dosyc luzny bez presingu ze strony cagliari i nie mozna go ocenic w defensywie, ale z przodu robi wiatr

timon 14.01.2020 21:37

gość jak przyjmuje prostą piłke to czuje w kościach, że mu odskoczy a jak ma dwóch gości i piłke nie do wzięcia to bez problemu : :D

maverik 14.01.2020 21:37

ten mecz to poki co kopia meczu z Cagliari za Lucka co wygralismy 4-0 a Cagliari bez strzalu

timon 14.01.2020 21:36

Lukaku potrafi dać mega piłe a chwile pozniej potknąc sie o stojącą

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:36

szkoda ze to tylko puchar wloch

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:36

aj ale luzny meczyk

jaszczomb 14.01.2020 21:36

5 sek do konca a Ci klepia nmie wiadomo po uj xD

IlCapitano 14.01.2020 21:36

Lukaku ależ on gra

Neraz1908 14.01.2020 21:36

HT

Czarson 14.01.2020 21:36

Ajj

Czarson 14.01.2020 21:35

Uaa

Luki165 14.01.2020 21:35

Dzisiaj skabiutko

zv0d 14.01.2020 21:35

barela musi wiecej sie uczyc od borjy

Czarson 14.01.2020 21:35

Barela szybciej

Czarson 14.01.2020 21:35

Ajjj

maverik 14.01.2020 21:35

Mylan Skrzyniar

Neraz1908 14.01.2020 21:34

c

Neraz1908 14.01.2020 21:34

rano tak specjalnie slabo gra bo nie chce nas zrani

zv0d 14.01.2020 21:34

borja > eriksen

jaszczomb 14.01.2020 21:34

ten sedzia zaczyna mnie wkierwiac

timon 14.01.2020 21:34

tesknie za komentarzem na Eleven

IlCapitano 14.01.2020 21:34

Borja Valero >>> nyjgolą

Dzonyy 14.01.2020 21:33

ajjajajajajaj

JME 14.01.2020 21:33

borja zyciowke gra

jaszczomb 14.01.2020 21:32

iks de lukak

Czarson 14.01.2020 21:32

Ajjj

Neraz1908 14.01.2020 21:32

taktyke bardziej tutaj kąte

zv0d 14.01.2020 21:32

taktyka kątę

zv0d 14.01.2020 21:32

kątę

jaszczomb 14.01.2020 21:31

alez ostry zjazd kagli, z taka gra za chwile wyleca poza 10

jaszczomb 14.01.2020 21:30

ajajajajajajjaajaj

Nitrogen 14.01.2020 21:30

ajajajajajajaajajajajajaj

Neraz1908 14.01.2020 21:29

lukaku ajjj

jaszczomb 14.01.2020 21:29

szkoda, ze strimy nie maja opcji aby wylaczyc komentarz i sluchac tylko trybun

Luki165 14.01.2020 21:28

Cagliari wygląda jak zespół seria b

zv0d 14.01.2020 21:28

komentator powiedział ze byl kiks i nie dotkł

jaszczomb 14.01.2020 21:27

ten sedzia iks de

Czarson 14.01.2020 21:27

Nie

zv0d 14.01.2020 21:27

ruk rorzny

Czarson 14.01.2020 21:27

Ruk

jaszczomb 14.01.2020 21:26

ajajajajajaja

Dzonyy 14.01.2020 21:26

ajajajajajajajaj

zv0d 14.01.2020 21:26

wirtuoz

Neraz1908 14.01.2020 21:26

sanczez kot

Nitrogen 14.01.2020 21:26

ajajajaja

jaszczomb 14.01.2020 21:26

aleksiz

Czarson 14.01.2020 21:26

Uuu

zv0d 14.01.2020 21:25

cajlari udaje sie do breśći

jaszczomb 14.01.2020 21:25

radek poprowadzi kagliari do zwyciestwa

jaszczomb 14.01.2020 21:25

tak bedzie

Czarson 14.01.2020 21:25

No i dymanko pokazal

Nitrogen 14.01.2020 21:25

Dawac Var może

Neraz1908 14.01.2020 21:25

dawac na 3 bo obawiam sie wyniku z bvb

jaszczomb 14.01.2020 21:24

o nienagannej fryzurze

Bajlando 14.01.2020 21:24

Skrzyniarz*

Claudio 14.01.2020 21:24

co tam Skriniar robil na srodku ataku

jaszczomb 14.01.2020 21:24

mlody perspektywiczny\

zv0d 14.01.2020 21:24

szkoda ze tam nie było borjy'

jaszczomb 14.01.2020 21:24

a moze borka

Nitrogen 14.01.2020 21:24

ajjjjjjjjjjj

Czarson 14.01.2020 21:24

Uuuuuu

Nitrogen 14.01.2020 21:24

Nie ma tematu

Claudio 14.01.2020 21:24

ajjj

Neraz1908 14.01.2020 21:24

pa

Klanies 14.01.2020 21:23

pa

jaszczomb 14.01.2020 21:23

nitro jak tam wymianka veczyniaka za fronka kesi

Czarson 14.01.2020 21:23

Wo leja

Bajlando 14.01.2020 21:23

Ej ci komentatorzy chyba serio sa z jakies lapanki :D

Klanies 14.01.2020 21:23

borja 10/10

zv0d 14.01.2020 21:22

śkrinjar

Nitrogen 14.01.2020 21:22

ehhhhhhhhhhhhhhh

Claudio 14.01.2020 21:22

Borja cóż za dyrygent

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się