jak Urugwaj gra 4-4-2
Serio ? Urugway grał 3 ?
dokł Czarson
wlochy mu nie pasuja
tam chodzi o cos innego
jakby Valero miał jeszcze fajne uderzenie. Bo czasem mu ma miejsce do strzału, a nie ma z czego
Godin zagral ze 100meczy w kadrze w trojce z tylu a grac nie umie
dokl
Beka jest taka, że Valero dziś walczy zdecydowanie bardziej od Radji LD
ten mecz nie jest zanym tlem dla umiejetnosci tych pilkarzy
Godina bym oddał gdzieś bo Ranocchia lepiej od niego wygląda , nie leży mu gra w 3
valero to pan piłkarz tyle ze stary
Ano
jaka beka ? Valero swego czasu był topowym pomocnikiem ligi wiec potrafi zagrać dobrze
no podał ładnie pare razy do Ranocchi
Wiem. " gra "
Beka jest taka że taki Valero pomimo 35 lat jest dużo lepszy niż Vecino czy Gaga
gra
A buk radzia gra ? Xd
za takie coś siędzia Var powinien być ru**any w dupa la
No nie bylo
Dziwne ,że nie uznali bramki , nie było spalonego
Dimarco niezłu bo Cagliari nie sprawia problemów
espo pewnie w 60 wejdzie
mogl dac espo i sancheza
od ręki Lukaku która sie nie liczy przecież
dziwie sie ze tak eksplotuje tego lukaku
ta linia saplonego jakoś dziwnie była narysowana przy anulowanej bramce
di marco jest niezly , mecz dosyc luzny bez presingu ze strony cagliari i nie mozna go ocenic w defensywie, ale z przodu robi wiatr
gość jak przyjmuje prostą piłke to czuje w kościach, że mu odskoczy a jak ma dwóch gości i piłke nie do wzięcia to bez problemu :
ten mecz to poki co kopia meczu z Cagliari za Lucka co wygralismy 4-0 a Cagliari bez strzalu
Lukaku potrafi dać mega piłe a chwile pozniej potknąc sie o stojącą
szkoda ze to tylko puchar wloch
aj ale luzny meczyk
5 sek do konca a Ci klepia nmie wiadomo po uj xD
Lukaku ależ on gra
HT
Ajj
Uaa
Dzisiaj skabiutko
barela musi wiecej sie uczyc od borjy
Barela szybciej
Ajjj
Mylan Skrzyniar
c
rano tak specjalnie slabo gra bo nie chce nas zrani
borja > eriksen
ten sedzia zaczyna mnie wkierwiac
tesknie za komentarzem na Eleven
Borja Valero >>> nyjgolą
ajjajajajajaj
borja zyciowke gra
iks de lukak
Ajjj
taktyke bardziej tutaj kąte
taktyka kątę
kątę
alez ostry zjazd kagli, z taka gra za chwile wyleca poza 10
ajajajajajajjaajaj
ajajajajajajaajajajajajaj
lukaku ajjj
szkoda, ze strimy nie maja opcji aby wylaczyc komentarz i sluchac tylko trybun
Cagliari wygląda jak zespół seria b
komentator powiedział ze byl kiks i nie dotkł
ten sedzia iks de
Nie
ruk rorzny
Ruk
ajajajajajaja
ajajajajajajajaj
wirtuoz
sanczez kot
ajajajaja
aleksiz
Uuu
cajlari udaje sie do breśći
radek poprowadzi kagliari do zwyciestwa
tak bedzie
No i dymanko pokazal
Dawac Var może
dawac na 3 bo obawiam sie wyniku z bvb
o nienagannej fryzurze
Skrzyniarz*
co tam Skriniar robil na srodku ataku
mlody perspektywiczny\
szkoda ze tam nie było borjy'
a moze borka
ajjjjjjjjjjj
Uuuuuu
Nie ma tematu
ajjj
pa
pa
nitro jak tam wymianka veczyniaka za fronka kesi
Wo leja
Ej ci komentatorzy chyba serio sa z jakies lapanki
borja 10/10
śkrinjar
ehhhhhhhhhhhhhhh
Borja cóż za dyrygent