Archiwum shoutboksa

Krokodyl 14.01.2020 20:51

Hej Macie jakis link ??

Nitrogen 14.01.2020 20:50

ufffff

timon 14.01.2020 20:50

Ci komentatorzy robia atmosfere jak by to jakies skroty byly

Nitrogen 14.01.2020 20:50

ajaajajaj

Neraz1908 14.01.2020 20:50

podgrzewalem lasagne na kolacje a tu gol

Czarson 14.01.2020 20:50

Claudio no jednak ci z Cagliari mieli latwiej

Czarson 14.01.2020 20:50

kurcze myslalem, ze zgubil tempo ale nie

Claudio 14.01.2020 20:50

jestem pewny ze nasi pomocnicy nie daliby rady takiej piły zagrać

IlCapitano 14.01.2020 20:50

Oliwa do Lukaka

Nitrogen 14.01.2020 20:50

Krzysiu Oliwa jak zwalił

Neraz1908 14.01.2020 20:50

gool

Neraz1908 14.01.2020 20:49

hahahah

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:49

Co mam udowodnić

JME 14.01.2020 20:49

haha

Claudio 14.01.2020 20:49

pieknie podał do Lukaku

tomasz-jasina 14.01.2020 20:49

hhahahahaha :D

timon 14.01.2020 20:49

Lukaku :D

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:49

jakiego argumentu? Opisz

FcZeo 14.01.2020 20:49

xD

minus09 14.01.2020 20:49

o lol xd

Nitrogen 14.01.2020 20:49

Cagliari xDD

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:49

Kredence 14.01.2020 20:40 IM ale nie podales ani jednego argumentu na poparcie swojej tezy

zv0d 14.01.2020 20:49

hahahahaha

Ibracadabra eight 14.01.2020 20:49

goooooooool

Michellaga 14.01.2020 20:49

GOOOOOOOOOOl

IlCapitano 14.01.2020 20:49

goooooooool

Czarson 14.01.2020 20:49

LUKAKU

Czarson 14.01.2020 20:49

hahahhaha

Claudio 14.01.2020 20:49

golasso

Nitrogen 14.01.2020 20:48

Z inklinacjami ofensywnymi

Nitrogen 14.01.2020 20:48

Lewy bramkarz

Czarson 14.01.2020 20:48

BESTIA

keats 14.01.2020 20:48

chlopaki , spinazolla to jaka pozycja

Nitrogen 14.01.2020 20:47

Walukiewik xD

zv0d 14.01.2020 20:47

sanchez kontuzja pewne info

Czarson 14.01.2020 20:47

dzis SaLu

Czarson 14.01.2020 20:47

Podolinski uwielbia Brozo

Kusy 14.01.2020 20:47

Wam wiecznie cos nie pasuje, jak kobiety

Luki165 14.01.2020 20:47

Dobra niech ta pijaczyna wraca

Nitrogen 14.01.2020 20:47

On pojmuje Calcio

Nitrogen 14.01.2020 20:46

Wystarczyło dać Pana Podolińskiego

Czarson 14.01.2020 20:46

nie wiem czy dasz rade, jakis markotny jestes

zv0d 14.01.2020 20:46

masz pisblocka

Nitrogen 14.01.2020 20:46

Wiem

Czarson 14.01.2020 20:46

nitro tego bedzie wiecej

Kusy 14.01.2020 20:46

3-1. Sanchez, Lukaku, Brozovic

WTC 14.01.2020 20:46

kurski idioto

WTC 14.01.2020 20:46

jprd wyskakuje mi komunikat żebym wyłączył AD Blocka to wyłączam, a komunikat nadal jest

Nitrogen 14.01.2020 20:46

Hymn rozgrywek facepalm

Neraz1908 14.01.2020 20:45

Sokolowski

IlCapitano 14.01.2020 20:45

Co on na kacu komentuje

zv0d 14.01.2020 20:45

bonus bgc

Czarson 14.01.2020 20:45

przeciez gosc juz zasypia

Czarson 14.01.2020 20:45

co to za zamulacz komentuje?

jesioncesar 14.01.2020 20:45

Jest i Żabson. Samir moze bedzie dzisiaj bezrobotny :D

zv0d 14.01.2020 20:45

a wy jak stawiacie

zv0d 14.01.2020 20:45

3-0 hat trik borja

Nitrogen 14.01.2020 20:44

uffffff

Czarson 14.01.2020 20:44

Najgo gra

Kusy 14.01.2020 20:44

Ja poza domem, więc oglądam na aplikacji

Neraz1908 14.01.2020 20:44

wychodza

Kusy 14.01.2020 20:44

Czarson rylko tvp online

Czarson 14.01.2020 20:44

dziedziedzieki

tomasz-jasina 14.01.2020 20:44

dalem linka na strone.

Nitrogen 14.01.2020 20:44

Boże jakie śmieszne

tomasz-jasina 14.01.2020 20:43

hahahaha

Neraz1908 14.01.2020 20:43

w tv nie

zv0d 14.01.2020 20:43

sanchez dzisiaj kontuzja

Czarson 14.01.2020 20:43

Hejka, jest gdzies transmisja w tv?

Neraz1908 14.01.2020 20:43

fire kogo multi

Kusy 14.01.2020 20:43

Póki

Kusy 14.01.2020 20:43

Sanchez dzisiaj bramka, stawiajcie buki jeszcze można

Neraz1908 14.01.2020 20:43

ludzie nawet milan z nimi wygral wiec tutaj 3:0 lekko

zv0d 14.01.2020 20:43

radźia

IlCapitano 14.01.2020 20:43

Nejgolą

zv0d 14.01.2020 20:42

babiarz prowadzi va banq

Nitrogen 14.01.2020 20:42

ajjjjj

Ibracadabra eight 14.01.2020 20:41

:P

broda4991 14.01.2020 20:41

Myslalem że babiarz będzie komentowal

Rebelde 14.01.2020 20:41

albo wykupią Icardiego i zaraz wypchają go do Juve :]

Kredence 14.01.2020 20:41

i kilka błędnych faktow

WTC 14.01.2020 20:41

w sumie beka by była jakby PSG np. oddało nam Icardiego bo sobie wpłacą klauzulę za Martineza xD

zv0d 14.01.2020 20:40

xD

Kredence 14.01.2020 20:40

same domysły

zv0d 14.01.2020 20:40

tvp widzi ze nimi gardzisz wiec masz pisbloka

Kredence 14.01.2020 20:40

IM ale nie podales ani jednego argumentu na poparcie swojej tezy

Rebelde 14.01.2020 20:40

ale zaraz nowych informacji sie dowiemy na temat Interu, od Polskiego kimentatora

Alfa 14.01.2020 20:40

nie da sie ogladac nawet jak wylaczylem adblocka

Alfa 14.01.2020 20:40

alez gardze tym tvp

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:40

no i trzymaj się tego Kredenc, że Ausilio mógł zrobić więcej

Kredence 14.01.2020 20:40

ale o tym bylo pelno

Kredence 14.01.2020 20:39

tez Miszel

Shoutbox

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się