Hej Macie jakis link
ufffff
Ci komentatorzy robia atmosfere jak by to jakies skroty byly
ajaajajaj
podgrzewalem lasagne na kolacje a tu gol
Claudio no jednak ci z Cagliari mieli latwiej
kurcze myslalem, ze zgubil tempo ale nie
jestem pewny ze nasi pomocnicy nie daliby rady takiej piły zagrać
Oliwa do Lukaka
Krzysiu Oliwa jak zwalił
hahahah
Co mam udowodnić
haha
pieknie podał do Lukaku
hhahahahaha
Lukaku
jakiego argumentu? Opisz
xD
o lol xd
Cagliari xDD
Kredence 14.01.2020 20:40 IM ale nie podales ani jednego argumentu na poparcie swojej tezy
hahahahaha
goooooooool
GOOOOOOOOOOl
goooooooool
LUKAKU
hahahhaha
golasso
Z inklinacjami ofensywnymi
Lewy bramkarz
BESTIA
chlopaki , spinazolla to jaka pozycja
Walukiewik xD
sanchez kontuzja pewne info
dzis SaLu
Podolinski uwielbia Brozo
Wam wiecznie cos nie pasuje, jak kobiety
Dobra niech ta pijaczyna wraca
On pojmuje Calcio
Wystarczyło dać Pana Podolińskiego
nie wiem czy dasz rade, jakis markotny jestes
masz pisblocka
Wiem
nitro tego bedzie wiecej
3-1. Sanchez, Lukaku, Brozovic
kurski idioto
jprd wyskakuje mi komunikat żebym wyłączył AD Blocka to wyłączam, a komunikat nadal jest
Hymn rozgrywek
Sokolowski
Co on na kacu komentuje
bonus bgc
przeciez gosc juz zasypia
co to za zamulacz komentuje?
Jest i Żabson. Samir moze bedzie dzisiaj bezrobotny
a wy jak stawiacie
3-0 hat trik borja
uffffff
Najgo gra
Ja poza domem, więc oglądam na aplikacji
wychodza
Czarson rylko tvp online
dziedziedzieki
dalem linka na strone.
Boże jakie śmieszne
hahahaha
w tv nie
sanchez dzisiaj kontuzja
Hejka, jest gdzies transmisja w tv?
fire kogo multi
Póki
Sanchez dzisiaj bramka, stawiajcie buki jeszcze można
ludzie nawet milan z nimi wygral wiec tutaj 3:0 lekko
radźia
Nejgolą
babiarz prowadzi va banq
ajjjjj
Myslalem że babiarz będzie komentowal
albo wykupią Icardiego i zaraz wypchają go do Juve :]
i kilka błędnych faktow
w sumie beka by była jakby PSG np. oddało nam Icardiego bo sobie wpłacą klauzulę za Martineza xD
xD
same domysły
tvp widzi ze nimi gardzisz wiec masz pisbloka
IM ale nie podales ani jednego argumentu na poparcie swojej tezy
ale zaraz nowych informacji sie dowiemy na temat Interu, od Polskiego kimentatora
nie da sie ogladac nawet jak wylaczylem adblocka
alez gardze tym tvp
no i trzymaj się tego Kredenc, że Ausilio mógł zrobić więcej
ale o tym bylo pelno
tez Miszel