Archiwum shoutboksa

Kredence 14.01.2020 20:34

serio myslisz ze tak bylo ? XD

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:34

Co mówisz jako dyrektor sportowy?

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:34

Agent Martineza mówi, że dajecie 111 mln albo nie będziemy dalej negocjować

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:34

To inaczej

Michellaga 14.01.2020 20:34

chodziby dzisiak

Kredence 14.01.2020 20:34

to ze agent chce to nie znaczy ze musi dostac

Michellaga 14.01.2020 20:34

ale 60 mln brałbym

Kredence 14.01.2020 20:34

jprdl

Michellaga 14.01.2020 20:34

lubie Brozo

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:34

co w tym dziwnego?

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:33

ICH agenci takie coś wynegocjowali

Klinsi64 14.01.2020 20:33

brozovic jest warty 120

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:33

xDDDDDDDDDDDDD

Kredence 14.01.2020 20:33

60 mln klauzuli Brozovicia to tez jego pomysl przy ktorym Brozovic sie upieral ? xD

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:33

tym bardziej, że nasi doskonale wiedzą jakie cyrki są co roku z Brozowikiem i Icardim

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:33

bo to jest zapis, który nam się nie opłaca

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:32

na pewno to nie był pomysł naszego dyrektora

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:32

i tyle

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:32

no i może chcieli 60 mln, a Piero ugrał 111 mln

Kredence 14.01.2020 20:32

dobry dyrektor sportowo przewiduje 3 ruchy do przodu

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:32

wątpię by ktokolwiek w Interze naciskał na klauzulę, bo to nie jest nawet logiczne

WTC 14.01.2020 20:32

siedzieli przy spaghetti i nagle Pierro wysapał że jeszcze dodamy tutaj klauzulę 111 mln

Nitrogen 14.01.2020 20:32

xDD

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:32

A kto wtedy myślał, że 111 mln klauzuli okaże się za mało? xD

WTC 14.01.2020 20:31

to Ausillo sam z siebie zaproponował? xD

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:31

były artykuły o tym

Kredence 14.01.2020 20:31

i nie sadze aby to oni rozdawali karty

Kredence 14.01.2020 20:31

ale nie wiesz czy chcial

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:31

jeżeli agent chciał, to powiedz mi co miał Inter zrobic?

WTC 14.01.2020 20:31

no ale 60 baniek to taka rozsądna klauzula

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:31

Kredence 14.01.2020 20:27 Znawca ilu znasz zawodnikow w jego wieku , tym bardziej z Ameryki poludniowej ktorzy idac do europy żądają klauzuli odkupu i ja dostaja?

Nitrogen 14.01.2020 20:30

Opisywał że nie będą już dawać

Nitrogen 14.01.2020 20:30

No, ale dalej klauzula xD

Michellaga 14.01.2020 20:30

to nie tak że od razu

Michellaga 14.01.2020 20:30

ta klauzulama być aktywna za 2,5 roku

WTC 14.01.2020 20:30

Norwega*

Michellaga 14.01.2020 20:30

Nitro

Klinsi64 14.01.2020 20:30

Pamietasz była jesień mały hotel "Pod różami"pokój numer osiem,staruszek portier z usmiechem dawał klucz

WTC 14.01.2020 20:30

i tylko dlatego tam trafił bo zapewnili mu kontrakt z klauzulą

WTC 14.01.2020 20:29

ponoć taki był warunek przejścia tego Norwego do BvB a nie np. do United

Nitrogen 14.01.2020 20:29

Bo po odejściu Goetze Watzke powiedział że prędzej się będzie ruchał z Rumenigge niż da znów klauzule

Neraz1908 14.01.2020 20:29

bo w tv pilka

Neraz1908 14.01.2020 20:29

online

WTC 14.01.2020 20:29

xD

IlCapitano 14.01.2020 20:29

Kapydza jak szkalował Lautaro jeszcze pół roku temu

Alfa 14.01.2020 20:29

bedzie mesz na tvp sport czy cos?

Nitrogen 14.01.2020 20:28

Dziwne

Michellaga 14.01.2020 20:28

ma miec klazule 60 mln

Kredence 14.01.2020 20:28

to wygladal jakbyc chcieli dac wiecej od Mauro dla beki

Michellaga 14.01.2020 20:28

ten Norweg z Salburga

Kredence 14.01.2020 20:28

i jeszcze te 111mln xD

Kondzik 14.01.2020 20:27

To wyjątek

Kondzik 14.01.2020 20:27

Ta

Michellaga 14.01.2020 20:27

w hiszpani wszyscy maja klauzule

WTC 14.01.2020 20:27

ale w hiszpanii klauzula to obowiązek

Nitrogen 14.01.2020 20:27

Neymar musiał mieć

WTC 14.01.2020 20:27

neymar

Kredence 14.01.2020 20:27

ja chyba nie znam zadnego takiego xD

Michellaga 14.01.2020 20:27

a jednak do nas poszedł

Kredence 14.01.2020 20:27

Znawca ilu znasz zawodnikow w jego wieku , tym bardziej z Ameryki poludniowej ktorzy idac do europy żądają klauzuli odkupu i ja dostaja?

Michellaga 14.01.2020 20:27

i Atletico

Michellaga 14.01.2020 20:27

BVB

Michellaga 14.01.2020 20:27

pamietasz tam miał na stole oferte z BV

Kondzik 14.01.2020 20:26

Dla mnje malo grania do plucia

Klinsi64 14.01.2020 20:26

Kapica pamietamy

Michellaga 14.01.2020 20:26

Krede

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:26

więc jak nie my to inny europejski klub

Kondzik 14.01.2020 20:26

Kto pluł to pluł

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:26

południowej

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:26

sam mówiłeś, że to jeden z największych talentów ameryki pł.

Kredence 14.01.2020 20:26

nie sądze

Michellaga 14.01.2020 20:26

miał być drugim gabigolem

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:26

to ktoś inny by pewnie go kupił

WTC 14.01.2020 20:26

jeśli miał ofertę z innego klubu to akurat pewnie miał

Kredence 14.01.2020 20:26

pewnie 200k wiecej i by tej klazuli juz nie chcieli

Michellaga 14.01.2020 20:26

przecież rok temu w styczniu co drugi tutaj pluł na Lautara

Kondzik 14.01.2020 20:26

Lukaku kloc barella placek za 50 mln

Kredence 14.01.2020 20:26

no mógl nalegać ale nie wierze ze mial pozycje by dyktowac warunki xD

Kondzik 14.01.2020 20:25

Lautaro przeca pokemon

ZnawcaCalcio 14.01.2020 20:25

ale ponoć agent Martineza nalegał od początku na klauzulę

WTC 14.01.2020 20:25

być może to był warunek otoczenia Martineza?

Kondzik 14.01.2020 20:25

No nie

Ibracadabra eight 14.01.2020 20:25

tylko w necie

Ibracadabra eight 14.01.2020 20:25

nie ma meczu w TV

Kredence 14.01.2020 20:25

gosc tu przychodzil z łatką najwiekszego talentu mlodego pokolenia w argentynie

Neraz1908 14.01.2020 20:25

tvp sport w necie

Michellaga 14.01.2020 20:25

no kto myślał że Lauatrao sie nagle okaże lepszy niż Icardikiedykolwiek

Piter 14.01.2020 20:24

no ale idę sobie ciasteczka upiec nara

Michellaga 14.01.2020 20:24

nikt chyba nie myślał że aż takim kotem sie okazę

Piter 14.01.2020 20:24

najpierw duet rzymski potem turyński :D

Kondzik 14.01.2020 20:24

Ibra mecz w reczna wiesz ile trwa ?

Piter 14.01.2020 20:24

Sabat + Spal Marotta + Conte

Kredence 14.01.2020 20:24

pytam sie

Kredence 14.01.2020 20:24

po co na co

WTC 14.01.2020 20:24

zwłaszcza na taką pozycję jak wahadło

Kredence 14.01.2020 20:24

ja do Ausilio mam jeden wielki problem, klauzula Martineza XD

Michellaga 14.01.2020 20:24

Sabat ma Dalberta na sumieniu

WTC 14.01.2020 20:24

no trudno żeby ci każdy transfer wypalił

Ibracadabra eight 14.01.2020 20:24

zaczyna się mecz dopiero

Piter 14.01.2020 20:24

ausilio sie nadaje do bycia paziem zwykłym

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się