serio myslisz ze tak bylo ? XD
Co mówisz jako dyrektor sportowy?
Agent Martineza mówi, że dajecie 111 mln albo nie będziemy dalej negocjować
To inaczej
chodziby dzisiak
to ze agent chce to nie znaczy ze musi dostac
ale 60 mln brałbym
jprdl
lubie Brozo
co w tym dziwnego?
ICH agenci takie coś wynegocjowali
brozovic jest warty 120
xDDDDDDDDDDDDD
60 mln klauzuli Brozovicia to tez jego pomysl przy ktorym Brozovic sie upieral ? xD
tym bardziej, że nasi doskonale wiedzą jakie cyrki są co roku z Brozowikiem i Icardim
bo to jest zapis, który nam się nie opłaca
na pewno to nie był pomysł naszego dyrektora
i tyle
no i może chcieli 60 mln, a Piero ugrał 111 mln
dobry dyrektor sportowo przewiduje 3 ruchy do przodu
wątpię by ktokolwiek w Interze naciskał na klauzulę, bo to nie jest nawet logiczne
siedzieli przy spaghetti i nagle Pierro wysapał że jeszcze dodamy tutaj klauzulę 111 mln
xDD
A kto wtedy myślał, że 111 mln klauzuli okaże się za mało? xD
to Ausillo sam z siebie zaproponował? xD
były artykuły o tym
i nie sadze aby to oni rozdawali karty
ale nie wiesz czy chcial
jeżeli agent chciał, to powiedz mi co miał Inter zrobic?
no ale 60 baniek to taka rozsądna klauzula
Kredence 14.01.2020 20:27 Znawca ilu znasz zawodnikow w jego wieku , tym bardziej z Ameryki poludniowej ktorzy idac do europy żądają klauzuli odkupu i ja dostaja?
Opisywał że nie będą już dawać
No, ale dalej klauzula xD
to nie tak że od razu
ta klauzulama być aktywna za 2,5 roku
Norwega*
Nitro
Pamietasz była jesień mały hotel "Pod różami"pokój numer osiem,staruszek portier z usmiechem dawał klucz
i tylko dlatego tam trafił bo zapewnili mu kontrakt z klauzulą
ponoć taki był warunek przejścia tego Norwego do BvB a nie np. do United
Bo po odejściu Goetze Watzke powiedział że prędzej się będzie ruchał z Rumenigge niż da znów klauzule
bo w tv pilka
online
xD
Kapydza jak szkalował Lautaro jeszcze pół roku temu
bedzie mesz na tvp sport czy cos?
Dziwne
ma miec klazule 60 mln
to wygladal jakbyc chcieli dac wiecej od Mauro dla beki
ten Norweg z Salburga
i jeszcze te 111mln xD
To wyjątek
Ta
w hiszpani wszyscy maja klauzule
ale w hiszpanii klauzula to obowiązek
Neymar musiał mieć
neymar
ja chyba nie znam zadnego takiego xD
a jednak do nas poszedł
Znawca ilu znasz zawodnikow w jego wieku , tym bardziej z Ameryki poludniowej ktorzy idac do europy żądają klauzuli odkupu i ja dostaja?
i Atletico
BVB
pamietasz tam miał na stole oferte z BV
Dla mnje malo grania do plucia
Kapica pamietamy
Krede
więc jak nie my to inny europejski klub
Kto pluł to pluł
południowej
sam mówiłeś, że to jeden z największych talentów ameryki pł.
nie sądze
miał być drugim gabigolem
to ktoś inny by pewnie go kupił
jeśli miał ofertę z innego klubu to akurat pewnie miał
pewnie 200k wiecej i by tej klazuli juz nie chcieli
przecież rok temu w styczniu co drugi tutaj pluł na Lautara
Lukaku kloc barella placek za 50 mln
no mógl nalegać ale nie wierze ze mial pozycje by dyktowac warunki xD
Lautaro przeca pokemon
ale ponoć agent Martineza nalegał od początku na klauzulę
być może to był warunek otoczenia Martineza?
No nie
tylko w necie
nie ma meczu w TV
gosc tu przychodzil z łatką najwiekszego talentu mlodego pokolenia w argentynie
tvp sport w necie
no kto myślał że Lauatrao sie nagle okaże lepszy niż Icardikiedykolwiek
no ale idę sobie ciasteczka upiec nara
nikt chyba nie myślał że aż takim kotem sie okazę
najpierw duet rzymski potem turyński
Ibra mecz w reczna wiesz ile trwa ?
Sabat + Spal Marotta + Conte
pytam sie
po co na co
zwłaszcza na taką pozycję jak wahadło
ja do Ausilio mam jeden wielki problem, klauzula Martineza XD
Sabat ma Dalberta na sumieniu
no trudno żeby ci każdy transfer wypalił
zaczyna się mecz dopiero
ausilio sie nadaje do bycia paziem zwykłym
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala