neymar
ja chyba nie znam zadnego takiego xD
a jednak do nas poszedł
Znawca ilu znasz zawodnikow w jego wieku , tym bardziej z Ameryki poludniowej ktorzy idac do europy żądają klauzuli odkupu i ja dostaja?
i Atletico
BVB
pamietasz tam miał na stole oferte z BV
Dla mnje malo grania do plucia
Kapica pamietamy
Krede
więc jak nie my to inny europejski klub
Kto pluł to pluł
południowej
sam mówiłeś, że to jeden z największych talentów ameryki pł.
nie sądze
miał być drugim gabigolem
to ktoś inny by pewnie go kupił
jeśli miał ofertę z innego klubu to akurat pewnie miał
pewnie 200k wiecej i by tej klazuli juz nie chcieli
przecież rok temu w styczniu co drugi tutaj pluł na Lautara
Lukaku kloc barella placek za 50 mln
no mógl nalegać ale nie wierze ze mial pozycje by dyktowac warunki xD
Lautaro przeca pokemon
ale ponoć agent Martineza nalegał od początku na klauzulę
być może to był warunek otoczenia Martineza?
No nie
tylko w necie
nie ma meczu w TV
gosc tu przychodzil z łatką najwiekszego talentu mlodego pokolenia w argentynie
tvp sport w necie
no kto myślał że Lauatrao sie nagle okaże lepszy niż Icardikiedykolwiek
no ale idę sobie ciasteczka upiec nara
nikt chyba nie myślał że aż takim kotem sie okazę
najpierw duet rzymski potem turyński
Ibra mecz w reczna wiesz ile trwa ?
Sabat + Spal Marotta + Conte
pytam sie
po co na co
zwłaszcza na taką pozycję jak wahadło
ja do Ausilio mam jeden wielki problem, klauzula Martineza XD
Sabat ma Dalberta na sumieniu
no trudno żeby ci każdy transfer wypalił
zaczyna się mecz dopiero
ausilio sie nadaje do bycia paziem zwykłym
no nie bo ręczna leci
z lata wtopa to napewno Lazaro
w tv tez
później nie popełnialiśmy takich błędów bo był Sabatini a później Marotta
a od przyjscia Beppe jest dużo lepiej
NIE
ale nie w tv
na 100% nie na tvp sporcie
później już tak dużych błędów nie popełnialiśmy
tvp sport
W necie na tvp sport
TVPSPORT W NECIE
puszczają naszych gdzieś?
Kia im wcisnal swoich grajkow
siemanko
tia i przylazła ta Kia i władowała worek pokemonów
nie przemyślunku
i wtopoli 100 baniek
Ta
Chińczycy chcieli sie wtedy pokazac
To nie transfery Piero
ausilio to parówa, nie powinno go tutaj być
to bedziej skomplikowane
nie szkaluj Ausilio
no właśnie nie dają hajsu tylko dążą do samowystarczalności klubu
Kia jak juz
ale, ze ten Lazaro to pomysl Conte
Piter
niejaki ausilio w roku 2016 pokazał klase gabidupa + jo mario
Suning daje hajs ale to nie wszystko, liczy się kunszt i to, ile wyciągnie się z tego hajsu
no Chińscy właściciele to jednak dar z niebios
bedzie Spina
wiec dziekujemy Suning xD
kompletnegówno na lewym wahadle
a to w sumie nigdy nie jest takie pewne
jest szansa na eriksena
Conte i Marotta to by gowno zrobili gdy nie fakt ze Zhangi faktycznie chca wygrywac
brak rywala dla szklanego Sensiego
to jest Żiru
widzą brak zmiennika dla Luakaka
to nie takie oczywiste
Vidal zostaje już powiedzial New coach
ale Fajnie że Beppe i Conte widzą gdzie są braki
znam marine abramovic
pewnie tam gdzie Giroud Eriksen i Spinazzola xD
Klinsi nie znasz Maryny? Dobra laska
A gdzie vidal i young?
styczniu
Giroud Eriksen i Spina w stycznie to jest 10/10
zależy kiedy dadzą też oficjalkę bo na ten moment to liczba wzmocnień nadal wynosi zero
Misze to styczen jest
Jptdl
bo Żiru mistrz świata jednak
dyrektor sportowa czelsi
takie 8 na 10
zalezy jak szybko spina sie polamie