no ja tez
we francuskiej to sledze tylko losy małryto
Nie chciało. MIałem to kiedyś opisane
jak stanie przed tym dylematem
XDDD
ja stracilem animusz
nitro, ze ci sie chcialo
Kessie czy Vecino
ale nie gra zle
cziekawe kogo Wujo by wolał
no i benjeder
wszystko robi slimani oni tam orbitujo
no ale monaco nie jest jakies mocne
xD
Mandanda-Danilo D'Ambrosio - Umtini-Kłulibali-Dario D'Ambrosio, Kessie-Partey-Vecino, Pepe-Eder-Keita Balde
Wujek to by wystawił następującą 11:
chyba już 6 goli
szału nima
4 gole 3 asysty w lidze jak patrze
bedzie sobie hasal hasa
wezma go do PremierLeague
ależ Keita to absurdalnie głupi piłkarz
Keita gra niezle w Monaco znow
jak debil
i czerwo
chociaz keita strzelil gola z empoli waznego
A za 3 Barbosy 29,5 mln
nie gral zle
wychodzi 0,5 mln za mecz
i 5 za keite kretyna
promocja
panowie
za 13 spotkań Sime zapłaciliśmy 6,5 mln
wujek jaka by 11 zestawil chora XDD
Wezcie wezcie pojawia się tylko wtedy gdy mały ruch na SB
wezcie wezcie
Bo zaraz będzie do nocy opisywał dlaczego to jednak Vecino powinien zostać a Gagliardini odejść
A gdzie D"AMBROSIO?
pamietam to
xDDDDDDDDDD
Nie wywołujcie
xDD
ale to juz wujek by musial objasnic
auty zle rzucal
mial slabe strony
ciekawe czy ze spiną będzie to samo
a sie okazał połamańcem strasznym
jeden z niewielu prawych co coś tam miał szanse
w sumie fajny grajek
a jak sie poxniej połamał to do dzisiaj nic nie zagrał
90 minut
ehh wczoraj bys to napisal i jaki ladny jubileusz
6:2 przeciwko Bene
to rok temu i 1 dzien
ostani mecz Sime
13 stycznia 2019
ale nie trwalo to zbyt dlugo u nitro
myslalem, ze Ibra poprawil humor
chyba rok 2019 bez meczu skończył
on też dobry ananas
Normalnie bo nie jest połamany
gdybys dostal kjera bekovica i 40 letniego ibre tez bys dokuczal czarson
pewnie jak ten Vrislajko bez kolan
jak ma testy przechodzic?
a Spina nie jest teraz połamany?
FACEPALM
co?
ajj dzis ciacha grajo?!
nitro co ty taki zgryzliwy jestes
No szok
Di marzio pisze że jutro szansa na testy medyczne spinazzoli i politano
powrotowcy co powiedzial Mou?
co Eriksen robi, sa jakies plotki?
ale w Taxi Inter był ubrany jako Cowboy i było spoko
pewnie temu ze Padelli jest tak slaby
czemu Handa nie Padelli
o i żabka będzie dzisiaj rządził w obronie
DYMANKO
jest kogoo obserowowac
dimarco, lazaro
Ależ będzie autostrada
Boże ten gówniak Walukiewicz w Cagliari xD
ciekaw jestem bardzo
zobaczymy co Alexis pokaze
Wejdzie za Lukaka młody jak będzie wynik spokojny
no ale do czerwca by się przydał xD
a przynajmniej lwia czesc tych minut
i tak wedlug niektorych go nie wkupimy
maza wiesz, ze to jedyne minuty w tym sezonie na jakie moze liczyc Espo? XD
kazam a jak sie alexis polamie ?
Kazam 14.01.2020 19:42 espo jak sie polamie to bedzie kicha, lepiej alexis
2 razy więzadła
Lazaro Dymano łooooooo
espo jak sie polamie to bedzie kicha, lepiej alexis
szkoda żetaki połamaniec
co to był za talent w FM