Archiwum shoutboksa

Czarson 14.01.2020 19:58

no ja tez

Kredence 14.01.2020 19:57

we francuskiej to sledze tylko losy małryto

Nitrogen 14.01.2020 19:57

Nie chciało. MIałem to kiedyś opisane

Michellaga 14.01.2020 19:57

jak stanie przed tym dylematem

Czarson 14.01.2020 19:57

XDDD

Czarson 14.01.2020 19:57

ja stracilem animusz

Czarson 14.01.2020 19:57

nitro, ze ci sie chcialo

Michellaga 14.01.2020 19:57

Kessie czy Vecino

Czarson 14.01.2020 19:57

ale nie gra zle

Michellaga 14.01.2020 19:57

cziekawe kogo Wujo by wolał

Czarson 14.01.2020 19:57

no i benjeder

Czarson 14.01.2020 19:57

wszystko robi slimani oni tam orbitujo

Czarson 14.01.2020 19:57

no ale monaco nie jest jakies mocne

Kredence 14.01.2020 19:57

xD

Nitrogen 14.01.2020 19:56

Mandanda-Danilo D'Ambrosio - Umtini-Kłulibali-Dario D'Ambrosio, Kessie-Partey-Vecino, Pepe-Eder-Keita Balde

Nitrogen 14.01.2020 19:56

Wujek to by wystawił następującą 11:

WTC 14.01.2020 19:56

chyba już 6 goli

Kredence 14.01.2020 19:56

szału nima

Kredence 14.01.2020 19:56

4 gole 3 asysty w lidze jak patrze

Czarson 14.01.2020 19:56

bedzie sobie hasal hasa

Czarson 14.01.2020 19:56

wezma go do PremierLeague

Michellaga 14.01.2020 19:56

ależ Keita to absurdalnie głupi piłkarz

Czarson 14.01.2020 19:56

Keita gra niezle w Monaco znow

Michellaga 14.01.2020 19:55

jak debil

Michellaga 14.01.2020 19:55

i czerwo

Kredence 14.01.2020 19:55

chociaz keita strzelil gola z empoli waznego

IlCapitano 14.01.2020 19:55

A za 3 Barbosy 29,5 mln

Michellaga 14.01.2020 19:55

:D

Czarson 14.01.2020 19:55

nie gral zle

Michellaga 14.01.2020 19:55

wychodzi 0,5 mln za mecz

Kredence 14.01.2020 19:55

i 5 za keite kretyna

Czarson 14.01.2020 19:55

promocja

Michellaga 14.01.2020 19:55

panowie

Michellaga 14.01.2020 19:55

:D

Michellaga 14.01.2020 19:55

za 13 spotkań Sime zapłaciliśmy 6,5 mln

Czarson 14.01.2020 19:55

wujek jaka by 11 zestawil chora XDD

Nitrogen 14.01.2020 19:54

Wezcie wezcie pojawia się tylko wtedy gdy mały ruch na SB

Klinsi64 14.01.2020 19:54

wezcie wezcie

IlCapitano 14.01.2020 19:54

Bo zaraz będzie do nocy opisywał dlaczego to jednak Vecino powinien zostać a Gagliardini odejść

Nitrogen 14.01.2020 19:54

A gdzie D"AMBROSIO?

Michellaga 14.01.2020 19:54

pamietam to

Michellaga 14.01.2020 19:54

xDDDDDDDDDD

IlCapitano 14.01.2020 19:54

Nie wywołujcie

Nitrogen 14.01.2020 19:54

xDD

Kredence 14.01.2020 19:53

ale to juz wujek by musial objasnic

Czarson 14.01.2020 19:53

auty zle rzucal

Czarson 14.01.2020 19:53

mial slabe strony

Michellaga 14.01.2020 19:53

ciekawe czy ze spiną będzie to samo

Michellaga 14.01.2020 19:53

a sie okazał połamańcem strasznym

Michellaga 14.01.2020 19:52

jeden z niewielu prawych co coś tam miał szanse

Michellaga 14.01.2020 19:52

w sumie fajny grajek

Michellaga 14.01.2020 19:52

a jak sie poxniej połamał to do dzisiaj nic nie zagrał

Michellaga 14.01.2020 19:51

90 minut

Czarson 14.01.2020 19:51

ehh wczoraj bys to napisal i jaki ladny jubileusz

Michellaga 14.01.2020 19:51

6:2 przeciwko Bene

Czarson 14.01.2020 19:51

to rok temu i 1 dzien

Michellaga 14.01.2020 19:51

ostani mecz Sime

Michellaga 14.01.2020 19:51

13 stycznia 2019

Czarson 14.01.2020 19:51

ale nie trwalo to zbyt dlugo u nitro

Czarson 14.01.2020 19:51

myslalem, ze Ibra poprawil humor

Michellaga 14.01.2020 19:50

chyba rok 2019 bez meczu skończył

Michellaga 14.01.2020 19:50

on też dobry ananas

Nitrogen 14.01.2020 19:50

Normalnie bo nie jest połamany

Klinsi64 14.01.2020 19:50

gdybys dostal kjera bekovica i 40 letniego ibre tez bys dokuczal czarson

Michellaga 14.01.2020 19:50

pewnie jak ten Vrislajko bez kolan

Michellaga 14.01.2020 19:49

jak ma testy przechodzic?

Michellaga 14.01.2020 19:49

a Spina nie jest teraz połamany?

IlCapitano 14.01.2020 19:49

FACEPALM

WTC 14.01.2020 19:49

co?

FENDI_SOSA 14.01.2020 19:48

ajj dzis ciacha grajo?!

Czarson 14.01.2020 19:48

nitro co ty taki zgryzliwy jestes

Nitrogen 14.01.2020 19:48

No szok

broda4991 14.01.2020 19:47

Di marzio pisze że jutro szansa na testy medyczne spinazzoli i politano

Czarson 14.01.2020 19:47

powrotowcy co powiedzial Mou?

Czarson 14.01.2020 19:47

co Eriksen robi, sa jakies plotki?

WTC 14.01.2020 19:46

ale w Taxi Inter był ubrany jako Cowboy i było spoko

Kredence 14.01.2020 19:46

pewnie temu ze Padelli jest tak slaby

Michellaga 14.01.2020 19:45

??

Michellaga 14.01.2020 19:45

czemu Handa nie Padelli

WTC 14.01.2020 19:45

o i żabka będzie dzisiaj rządził w obronie

Michellaga 14.01.2020 19:45

DYMANKO

Czarson 14.01.2020 19:44

jest kogoo obserowowac

Czarson 14.01.2020 19:44

dimarco, lazaro

Nitrogen 14.01.2020 19:44

Ależ będzie autostrada

Nitrogen 14.01.2020 19:44

Boże ten gówniak Walukiewicz w Cagliari xD

Kredence 14.01.2020 19:44

ciekaw jestem bardzo

Kredence 14.01.2020 19:44

zobaczymy co Alexis pokaze

IlCapitano 14.01.2020 19:44

Wejdzie za Lukaka młody jak będzie wynik spokojny

WTC 14.01.2020 19:43

no ale do czerwca by się przydał xD

Czarson 14.01.2020 19:43

a przynajmniej lwia czesc tych minut

Kazam 14.01.2020 19:43

i tak wedlug niektorych go nie wkupimy

Czarson 14.01.2020 19:43

maza wiesz, ze to jedyne minuty w tym sezonie na jakie moze liczyc Espo? XD

Kredence 14.01.2020 19:43

kazam a jak sie alexis polamie ?

Czarson 14.01.2020 19:43

Kazam 14.01.2020 19:42 espo jak sie polamie to bedzie kicha, lepiej alexis

Michellaga 14.01.2020 19:43

2 razy więzadła

Czarson 14.01.2020 19:42

Lazaro Dymano łooooooo

Kazam 14.01.2020 19:42

espo jak sie polamie to bedzie kicha, lepiej alexis

Michellaga 14.01.2020 19:42

szkoda żetaki połamaniec

Michellaga 14.01.2020 19:42

co to był za talent w FM

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się