Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

mroowa111 14.01.2020 18:12

wygramy dzisiaj?

mroowa111 14.01.2020 18:11

lej w ci

mroowa111 14.01.2020 18:11

torino i napoli graja lej

Czarson 14.01.2020 18:06

ChInter!

DonDawido 14.01.2020 17:47

Zależy jak masz w umowie, ale u mnie ostatnia rata była opcjonalna i nie musiałem decydować się na wykup fury. Dużo pewnie zależy od tego co za auto, z jakiego źródła, etc.

SETE 14.01.2020 17:18

Suning to najlepsze co się Interowi mogło przytrafić

pluto11 14.01.2020 17:09

Ponoć pod względem przychodów komercyjnych jesteśmy w pierwszej 10 w Europie przed Arsenalem Tottkami i Atletico a zaraz za Juve, gdzie patrząc na to ile my dostajemy od Nike i Pirelli to jest dużo mniej kasy więc jak przenegocjuja kontakty albo zmienia sponsorów na takich co płacą lepiej to będziemy jeszcze wyżej, brawo Suning wiedzą jak prowadzić Interesy

SETE 14.01.2020 16:54

Alfa musisz zapłacić

SETE 14.01.2020 16:53

DonDawido , nie ma to żadnego znaczenia. Wykup i tak musisz zrealizować

Alfa 14.01.2020 16:45

I ostatniej raty nie płacisz ta?

DonDawido 14.01.2020 16:29

Ale wiadomo, że co działalność/co sytuacja, to inne rozwiązanie będzie najlepsze. :)

DonDawido 14.01.2020 16:28

Ja jakiś czas temu z leasingiem zrobiłem inny myk, tj. niska wpłata własna, możliwie niska rata, ale też możliwe jak najwyższa ostatnia rata (wykup). Jeśli chce się mocno użytkować auto i wymieniać je w miarę regularnie, to polecam tego typu rozwiązanie. :)

WTC 14.01.2020 16:16

o proszę, najbogatszy Nigeryjczyk chce kupić Arsenal

Kusy 14.01.2020 16:14

Samochód na firmę, podatek i Interes sie kręci :)

SETE 14.01.2020 15:36

jest jeszcze kilka ciekawych , ale to juz kiedy indziej pogadamy bo musze leciec. Milego !

SETE 14.01.2020 15:36

dokl

Piter 14.01.2020 15:35

muszę się zagłębić w ten temat, tutaj obok piotrkowa jest blisko tomaszów mazowiecki i bełchatów więc jeśli rynek nie będzie przepełniony to jest to zarąbista opcja

SETE 14.01.2020 15:32

miesiecznie

SETE 14.01.2020 15:32

zakladajac ze juz gdzies pracujesz , bo inaczej 1500 zl

SETE 14.01.2020 15:32

Piter pamietaj o jednej waznej rzeczy. Ze jak zalozysz dzialalnosc to musisz tez placic ubezpieczenie chorobowe...ok 380 zeta miesiac

Piter 14.01.2020 15:32

tu akurat z okolic łodzi bardzo się opłaca, bo ludzie do handlu auta używają i nie jeżdżą nimi dużo bo wszystkie hurtownie są w pobliżu

SETE 14.01.2020 15:31

czasem warto wlasnie wziac takiego 3 letniego ktory ma nie za duzo nalatane :)

SETE 14.01.2020 15:31

one szybko traca na wartosci, to prawda

SETE 14.01.2020 15:31

zobacze jaki bedzie odzew

Piter 14.01.2020 15:31

leasing jakiegoś 3 letniego auta byłby idealny chociaż widzę że te ducato rocznik 2013 chodzi bardzo tanio

SETE 14.01.2020 15:30

Wtedy planuje wystawic ogloszenie na wynajem,

SETE 14.01.2020 15:30

bede bral na leasing..40 % wplaty restza rata miesieczna ..zakladam ok 1600 zł netto ..takiego Boxera

SETE 14.01.2020 15:29

Wiesz co, ja generalnie dla siebie bede bral na jesien jakis wiekszy samochod bo potrzebuje do siebie do firmy

Piter 14.01.2020 15:28

Mój ojciec brał nowe ducato z salonu to po roku -20k a po dwóch -30k było warte

Piter 14.01.2020 15:28

a ty myślałeś o autach na leasing czy wkład własny w jakieś ducato/renaul master kilkuletni?

SETE 14.01.2020 15:28

to podstawa . A zakladac, ze ktos chce Cie wydymac tez nie ma co, bo tak mozna z kazdym biznesem

SETE 14.01.2020 15:28

wydajac auto komus , ten ktos bierze za ten samochod pelna odpowiedzialnosc...za kazda ryse. Spisujesz protokol przekzania, gosc podpisuje ze odebral w stanie jaki widzi ...jak nie odda w stanie jaki widzial pocigasz go do odpowiedzialnosci

Piter 14.01.2020 15:27

trzeba papierkową robotę dobrze ogarniać, a jeszcze ktoś obcy nie będzie szanować cudzego auta czyli chui wie co to się może stać

SETE 14.01.2020 15:26

czas

SETE 14.01.2020 15:26

a to wazne

SETE 14.01.2020 15:26

wynajmujesz auto ...rzycam na tydzien gosciowi i tydzien nic z tym nie robisz , nie tracisz czasu

SETE 14.01.2020 15:25

Taki wynajem - plus jest taki, ze malo muisz pilnowac, nie potrzebujesz lokalu, wszystko zalatwiasz przy aucie ( przekazanie ) , nie ma kosztow zadnych poza leasingiem auta i ubezpieczeniem

Piter 14.01.2020 15:23

no po części straciłem, ale przede wszystkim chciałbym mieć coś swojego

Skepta 14.01.2020 15:22

nie rozumiem po co wgl myslisz na razie o jakis biznesach

SETE 14.01.2020 15:22

sprawdz ile koszt kupna auta /ubezpieczen itd. Ile musialbys w miesiacu miec auto w drodze zeby sie zqwrocilo...leasing takiego to ok 2000 zl netto miesiecznie - mowie o nowy,m

Skepta 14.01.2020 15:22

?

Skepta 14.01.2020 15:22

a co ty piter zes stracil zrodlo dochodu

Piter 14.01.2020 15:22

gorzej jak się kupi i nie będzie chętnych, chyba trzeba byłoby na FB się reklamować

Piter 14.01.2020 15:21

no pomysł dobry ale to też trzeba dobre auta kupić a nie jakieś strupy

SETE 14.01.2020 15:21

zobacz ile tego jest u Ciebie. podzwon popytaj o dostepnosci, popros o cennik

SETE 14.01.2020 15:21

no nie wiem , chciales pomysl..rzucilem :)

SETE 14.01.2020 15:20

Piotrkow to tez ok 100 tys ludzi + okolica

SETE 14.01.2020 15:20

ok, zgodze sie ...ale konkurencja jak sie zaInteresowalem jest duza

Piter 14.01.2020 15:20

pod względem ludności

Piter 14.01.2020 15:20

tychy ponad 2 razy większe od piotrkowa w sumie

SETE 14.01.2020 15:19

Tychy

SETE 14.01.2020 15:19

w 2019 potrzebowalem w sumie moze z 8 -10 razy ,ale tak jak mowie ciezko o auto :)

Piter 14.01.2020 15:19

z jakiego miasta jesteś?

SETE 14.01.2020 15:19

nic od reki

SETE 14.01.2020 15:19

jak zawsze dzwonie o wynajem to wszedzie musze czekac

SETE 14.01.2020 15:18

Wiem ze dobry Interes bo...

SETE 14.01.2020 15:18

nie prowadze tego, ale mysle

Piter 14.01.2020 15:17

znasz się na tym?

SETE 14.01.2020 15:17

Stary idealny

SETE 14.01.2020 15:17

Nie musisz myslec o parkingu...mozesz pod blokiem, domem

Piter 14.01.2020 15:17

no nie ukrywam SETE że pomysł niezły

SETE 14.01.2020 15:17

lepiej sie oplaca , wklad mniejszy i nie bola zarysowania

Skepta 14.01.2020 15:17

a moze hotel na godziny jak pan prezes

SETE 14.01.2020 15:17

Piter ale dostawcze

SETE 14.01.2020 15:16

dajesz ogloszenie w siecii wynajmujesz na doby

Piter 14.01.2020 15:16

z kumplem gadałem ostatnio to on wynajmuje samochody, bierze w leasing nowe z salonu i wynajem. Nowa audi a6 300zł/doba

SETE 14.01.2020 15:16

Kupujesz auto...np Renault MAster

Piter 14.01.2020 15:16

zależy, ja patrzyłem tylko franczyzy obecnie ale Piotrków nie pachnie mi pieniądzem

SETE 14.01.2020 15:16

Piter wejdz w wynajem samochodow dostawczyc

SETE 14.01.2020 15:16

Skpeta na restauracje czy inne uslugi gastro potrzeba dobry lokal w dobrym polozeniu..300 kola nie starczy zeby zakupic...wynajem wyjdzie b drogo .

Skepta 14.01.2020 15:15

200-300 koła?

SETE 14.01.2020 15:15

uuuuu gruba kasa

Skepta 14.01.2020 15:14

ile mnie jwiecje

Skepta 14.01.2020 15:14

ile trzeba dac zeby otworzyc restauracje piter

SETE 14.01.2020 15:14

dokl

Piter 14.01.2020 15:14

do produkcji trzeba mieć duży budżet

Skepta 14.01.2020 15:14

produkcja dystrybucja masturbacja

Piter 14.01.2020 15:14

Najlepiej byłoby handel bądź usługa, myślałem o otworzeniu nieCukierni FitCake w piotrkowie, ale to się nie sprzeda w tej dziurze

SETE 14.01.2020 15:13

usluga ?

SETE 14.01.2020 15:13

biznes czyli co...handel, produkcja ?

SETE 14.01.2020 15:13

aaaa ok

SETE 14.01.2020 15:12

jest dobry obecnie kurs. Po wyborach skoczy , sprzedasz i wpadnie roznica na Twoja korzysc

Piter 14.01.2020 15:12

SETE, ja właśnie wolę biznes niż inwestycje

Skepta 14.01.2020 15:12

no i wszystko

Piter 14.01.2020 15:12

tak, rosja

Skepta 14.01.2020 15:12

to rosja nie?

SETE 14.01.2020 15:12

Piter kupuj dolara lub euro

Piter 14.01.2020 15:12

no a czego ty tu oczekujesz

Skepta 14.01.2020 15:12

a w polsce? ja piehdole

Skepta 14.01.2020 15:12

kazda laska w tlumie 8/10 9/10 10/10

Skepta 14.01.2020 15:11

na tym film iku co wyslales

Skepta 14.01.2020 15:10

to zainwestuj w cos jakas nieruchomosc czy cos

Skepta 14.01.2020 15:09

nie wiedzy a pomyslu

Piter 14.01.2020 15:09

chciałbym biznes ale brak pomysłu, fundusze są ale wiedzy brak

Piter 14.01.2020 15:09

obecnie zagwozdka u mnie czy dalej robota i kupować audice czy biznes

Skepta 14.01.2020 15:08

gwarantuje

Skepta 14.01.2020 15:08

kupilbys i bys w tym nie chodzil

Skepta 14.01.2020 15:08

ja jestem powazny czlowiek a nie klaun mordo

Skepta 14.01.2020 15:08

rozowa chuyowa co ty piter gadassz

Piter 14.01.2020 15:08

ta z tego filmiku co Ci pokazałem

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się