wygramy dzisiaj?
lej w ci
torino i napoli graja lej
ChInter!
Zależy jak masz w umowie, ale u mnie ostatnia rata była opcjonalna i nie musiałem decydować się na wykup fury. Dużo pewnie zależy od tego co za auto, z jakiego źródła, etc.
Suning to najlepsze co się Interowi mogło przytrafić
Ponoć pod względem przychodów komercyjnych jesteśmy w pierwszej 10 w Europie przed Arsenalem Tottkami i Atletico a zaraz za Juve, gdzie patrząc na to ile my dostajemy od Nike i Pirelli to jest dużo mniej kasy więc jak przenegocjuja kontakty albo zmienia sponsorów na takich co płacą lepiej to będziemy jeszcze wyżej, brawo Suning wiedzą jak prowadzić Interesy
Alfa musisz zapłacić
DonDawido , nie ma to żadnego znaczenia. Wykup i tak musisz zrealizować
I ostatniej raty nie płacisz ta?
Ale wiadomo, że co działalność/co sytuacja, to inne rozwiązanie będzie najlepsze.
Ja jakiś czas temu z leasingiem zrobiłem inny myk, tj. niska wpłata własna, możliwie niska rata, ale też możliwe jak najwyższa ostatnia rata (wykup). Jeśli chce się mocno użytkować auto i wymieniać je w miarę regularnie, to polecam tego typu rozwiązanie.
o proszę, najbogatszy Nigeryjczyk chce kupić Arsenal
Samochód na firmę, podatek i Interes sie kręci
jest jeszcze kilka ciekawych , ale to juz kiedy indziej pogadamy bo musze leciec. Milego !
dokl
muszę się zagłębić w ten temat, tutaj obok piotrkowa jest blisko tomaszów mazowiecki i bełchatów więc jeśli rynek nie będzie przepełniony to jest to zarąbista opcja
miesiecznie
zakladajac ze juz gdzies pracujesz , bo inaczej 1500 zl
Piter pamietaj o jednej waznej rzeczy. Ze jak zalozysz dzialalnosc to musisz tez placic ubezpieczenie chorobowe...ok 380 zeta miesiac
tu akurat z okolic łodzi bardzo się opłaca, bo ludzie do handlu auta używają i nie jeżdżą nimi dużo bo wszystkie hurtownie są w pobliżu
czasem warto wlasnie wziac takiego 3 letniego ktory ma nie za duzo nalatane
one szybko traca na wartosci, to prawda
zobacze jaki bedzie odzew
leasing jakiegoś 3 letniego auta byłby idealny chociaż widzę że te ducato rocznik 2013 chodzi bardzo tanio
Wtedy planuje wystawic ogloszenie na wynajem,
bede bral na leasing..40 % wplaty restza rata miesieczna ..zakladam ok 1600 zł netto ..takiego Boxera
Wiesz co, ja generalnie dla siebie bede bral na jesien jakis wiekszy samochod bo potrzebuje do siebie do firmy
Mój ojciec brał nowe ducato z salonu to po roku -20k a po dwóch -30k było warte
a ty myślałeś o autach na leasing czy wkład własny w jakieś ducato/renaul master kilkuletni?
to podstawa . A zakladac, ze ktos chce Cie wydymac tez nie ma co, bo tak mozna z kazdym biznesem
wydajac auto komus , ten ktos bierze za ten samochod pelna odpowiedzialnosc...za kazda ryse. Spisujesz protokol przekzania, gosc podpisuje ze odebral w stanie jaki widzi ...jak nie odda w stanie jaki widzial pocigasz go do odpowiedzialnosci
trzeba papierkową robotę dobrze ogarniać, a jeszcze ktoś obcy nie będzie szanować cudzego auta czyli chui wie co to się może stać
czas
a to wazne
wynajmujesz auto ...rzycam na tydzien gosciowi i tydzien nic z tym nie robisz , nie tracisz czasu
Taki wynajem - plus jest taki, ze malo muisz pilnowac, nie potrzebujesz lokalu, wszystko zalatwiasz przy aucie ( przekazanie ) , nie ma kosztow zadnych poza leasingiem auta i ubezpieczeniem
no po części straciłem, ale przede wszystkim chciałbym mieć coś swojego
nie rozumiem po co wgl myslisz na razie o jakis biznesach
sprawdz ile koszt kupna auta /ubezpieczen itd. Ile musialbys w miesiacu miec auto w drodze zeby sie zqwrocilo...leasing takiego to ok 2000 zl netto miesiecznie - mowie o nowy,m
?
a co ty piter zes stracil zrodlo dochodu
gorzej jak się kupi i nie będzie chętnych, chyba trzeba byłoby na FB się reklamować
no pomysł dobry ale to też trzeba dobre auta kupić a nie jakieś strupy
zobacz ile tego jest u Ciebie. podzwon popytaj o dostepnosci, popros o cennik
no nie wiem , chciales pomysl..rzucilem
Piotrkow to tez ok 100 tys ludzi + okolica
ok, zgodze sie ...ale konkurencja jak sie zaInteresowalem jest duza
pod względem ludności
tychy ponad 2 razy większe od piotrkowa w sumie
Tychy
w 2019 potrzebowalem w sumie moze z 8 -10 razy ,ale tak jak mowie ciezko o auto
z jakiego miasta jesteś?
nic od reki
jak zawsze dzwonie o wynajem to wszedzie musze czekac
Wiem ze dobry Interes bo...
nie prowadze tego, ale mysle
znasz się na tym?
Stary idealny
Nie musisz myslec o parkingu...mozesz pod blokiem, domem
no nie ukrywam SETE że pomysł niezły
lepiej sie oplaca , wklad mniejszy i nie bola zarysowania
a moze hotel na godziny jak pan prezes
Piter ale dostawcze
dajesz ogloszenie w siecii wynajmujesz na doby
z kumplem gadałem ostatnio to on wynajmuje samochody, bierze w leasing nowe z salonu i wynajem. Nowa audi a6 300zł/doba
Kupujesz auto...np Renault MAster
zależy, ja patrzyłem tylko franczyzy obecnie ale Piotrków nie pachnie mi pieniądzem
Piter wejdz w wynajem samochodow dostawczyc
Skpeta na restauracje czy inne uslugi gastro potrzeba dobry lokal w dobrym polozeniu..300 kola nie starczy zeby zakupic...wynajem wyjdzie b drogo .
200-300 koła?
uuuuu gruba kasa
ile mnie jwiecje
ile trzeba dac zeby otworzyc restauracje piter
dokl
do produkcji trzeba mieć duży budżet
produkcja dystrybucja masturbacja
Najlepiej byłoby handel bądź usługa, myślałem o otworzeniu nieCukierni FitCake w piotrkowie, ale to się nie sprzeda w tej dziurze
usluga ?
biznes czyli co...handel, produkcja ?
aaaa ok
jest dobry obecnie kurs. Po wyborach skoczy , sprzedasz i wpadnie roznica na Twoja korzysc
SETE, ja właśnie wolę biznes niż inwestycje
no i wszystko
tak, rosja
to rosja nie?
Piter kupuj dolara lub euro
no a czego ty tu oczekujesz
a w polsce? ja piehdole
kazda laska w tlumie 8/10 9/10 10/10
na tym film iku co wyslales
to zainwestuj w cos jakas nieruchomosc czy cos
nie wiedzy a pomyslu
chciałbym biznes ale brak pomysłu, fundusze są ale wiedzy brak
obecnie zagwozdka u mnie czy dalej robota i kupować audice czy biznes
gwarantuje
kupilbys i bys w tym nie chodzil
ja jestem powazny czlowiek a nie klaun mordo
rozowa chuyowa co ty piter gadassz
ta z tego filmiku co Ci pokazałem